Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok yeni olmasina rağmen internette neden bu kadar fazla ilan var sizce sebebi nedir..ayrica bu sari renk hiç tutulmayan bi renkmidir ben ikinci el alacağim için renk pek mühim değil temez olsun yeterde satarken sorun olur mu..
    Bence millet alışma dönemi için alıyo genelde birazda titreşim fazla gelirse değiştiriyordur diye düşünüyorum yoksa pek sorunlu bir motor değildir. Sarı renk benimde var ama en son sahibinden e baktığımda sarı 1 yada 2 tane vardı 2. ele düşmemiş heralde satan yok pek demekki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani ybr senin vazgecilmezindi noldu
    hala öyle lakin ybrci arkadaşlar motorlarina öyle değer biçiyoki sanirsin pistonlari altin kaplama..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Kardeş Yapma etme 450 km deki motoru o kdr zorlama (: hem istesende yapmaz o hızları zaten .. Benim motorum bugün itibariyle 1950 km de .. 2.bakıma sokacam yakında .. ve ben yeni yeni 100ü geçmeye başladım .. 500 km kdr 5bin devri 100 km kadar 7bin devri geçmedim .. rodajı sabırla tamamladım .. bence biraz sabret .. 1500 km bttikten sonra yavaş yavaş denersın yokuş aşağı kapanıp basarsın .. benim nasıl gördüğümü de söyliyim üstüne kapandık motorun normal duruşla rüzgar yiosun çıkmaz o hıza ..
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    2000 ford
    yatarak düzde 125 yaptim 126 olmadi dişliler orj...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Senide apache fanı yapıcam emin ol hele bi al aşık olacaksın sedat bidaha küçük cc de tvs den vazgeçmek istemiceksin
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senide apache fanı yapıcam emin ol hele bi al aşık olacaksın sedat bidaha küçük cc de tvs den vazgeçmek istemiceksin

şuan benim tvs sedat ın himayesi altında..... 125 gördü ama gelirken biraz daha sıksın bakalım son ne yapacak.....

bu arada günaydın apache gençlik....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Ikı günu geçtiyse vermez artık onu soyliyim virüs bulasmıstır artıkın sedat motor. Alda yuvacuga gideriz köftü yemee. Senle yol yapmayalı çok oldu ramazanda ıyılesir artık isallah hazırana oylemi ramazan
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan benim tvs sedat ın himayesi altında..... 125 gördü ama gelirken biraz daha sıksın bakalım son ne yapacak.....

bu arada günaydın apache gençlik....
    haci inşallah adam bu akşam ararda motor tamam gel al der yoksa yarin akşam motoru teslim etcem reşit e bu gün gelirdim size motoru birakip ordan beraber giderdik k.yaliya

Motosikleti
    haci inşallah adam bu akşam ararda motor tamam gel al der yoksa yarin akşam motoru teslim etcem reşit e bu gün gelirdim size motoru birakip ordan beraber giderdik k.yaliya
    sedat ben motoru sana satsam mı ne yapsam.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    sedat ben motoru sana satsam mı ne yapsam.............
    valla bilmiyom benim için iyi olurdu satış ve sigorta masrafim olmaz

Motosikleti
    valla bilmiyom benim için iyi olurdu satış ve sigorta masrafim olmaz
    babamın oğluna satsam sigorta satış veririm ..kazası var belası var.. kaza yapsan bizim peder bankaya yatan parayı sana vermek yerine içkiye yatırır... motoru pederin adına aldım askerde olduğumdan...

Motosikleti
    2000 ford
    babamın oğluna satsam sigorta satış veririm ..kazası var belası var.. kaza yapsan bizim peder bankaya yatan parayı sana vermek yerine içkiye yatırır... motoru pederin adına aldım askerde olduğumdan...
    olsun kanka ya ben yabancimiyim motoru kimseyede vermiyom zaten sonuçta kazayi ben yapsam bile ehliyet var o var bu var para olayini gelincede allah kaza bela vermesin..

Motosikleti
    olsun kanka ya ben yabancimiyim motoru kimseyede vermiyom zaten sonuçta kazayi ben yapsam bile ehliyet var o var bu var para olayini gelincede allah kaza bela vermesin..
    kanka peder sattırmıyordu en son ama eğer gerçekten alacaksan bir konuşurum pederle..... şaka bir tarafa .. ama satış vermeden vermez o ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

http://www.izlesene.com/video/tektek...tobani/6189155

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Akşam yoLda gidiyodum KM ye Bi baKtım Bunu gördüm .. Sağa çektim resim almamak olmazdı :D .. AŞKIN VE SEVDANIN SAYISI <3

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bu arada Biliyorum benzin yok gibi bişey Ama öğrenci adamın deposu bu kadar olur çok görmeyin :D
    umtuls bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    motoru yüzde doksan satacağım..akşam motorun kanına gireceğim.. geliyor xj6 diversiyon...

ilgilenen olursa motoru satıyorum.... satış hemen verilmek kaydı ile 500 km bakımı yeni yapılmış 3800 lira motor başında pazarlık olur.........

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün motosikletime bakım yaptırdım.

castrol 10-40 yag konuldu.
    yag filtresi degiştirildi.
    hava filtresi temizlendi.
    arka fren müşürü temassızlık yapıyordu o giderildi.
    stop lambası degiştirildi.
    sol arkada bulunan demir parça çıkarıldı.
    ön taraftaki plakalık çıkarıldı.

toplam ödedigim tutar

35 tl işcilik
    30 tl yag
    15 tl yag filtresi.

merak ettigim şey stop lambası garantiye giriyor mu. eger girmiyorsa cebimden ödeyecegim. servisin elinde stop mevcutmuş bana servis stop lambasnın garantiye girip girmeyecegini bilmedigini söyledi. bu nedenle birkaç gün beklememi söyledi. bende servisin elindeki sıfır yedek stop lambasını tak daha sonra hesaplaşırız dedim. bakalım ne olacak.
    slm arkadaşlar.

4300 km de bakım yaptırdıgım motosikletimin stop lambası yanmadıgı için degiştirmiştim. stop lambası cumartesi servise gelmiş. haliyle garantiden degişti. tabi ben bakım yaptırdıgım zaman ellerinde stop vardı ücreti karşılıgında hemen taktırmıştım. bugünde ödedigim bedeli servisten geri aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stop lambası garantiye girmiyor arkadaşım bizim burdaki serviste kağıt asmış garantiye girmeyen parçalar diye yazıyordu hatta başka bir müşteri geldi ufak yollu tartışma oldu girmiyor bilgin olsun. Ayrıca o sol arkadaki parçayı keşke çıkartmasaydın bence faydası var zararı olmaz bende olduğu üzere ufak bi kaza yapmıştım sol tarafa yattım ön koruma demiri ile o kurtardı grenaja hiç birşey olmadı tek sinyaller kırılmıştı bilgin olsun bence taktır derim.Bakım parasıda bence fazla ben en son 70 vermiştim 30 işçilik 40 yağ ve filtre.
    mehmet kardeşim sizin ordaki servis işini düzgün yapmıyor anlaşılan. buradaki tvs servisi stop lambasını firmaya göndermiş ve garantiden degiştirildi.
    M.balibey bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    2000 ford
    bunun yağ filtreside amma pahaliymiş ya ç.k kadar filtre yaw

Motosikleti
    bunun yağ filtreside amma pahaliymiş ya ç.k kadar filtre yaw
    orjinal filtresi 10 lira... ama kaktırma politikası var.. yan sanayisi 3 lira.. ben hyosunga 3 tane almıştım... biri duruyor olmalı....
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    haci bu toyota terra lar nasil araba bilgin varmi nette baktimda fiyatlari 10 bin dolaylarinda 98-99 model alalim şöyle bişeyde peder binsin ya..

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Tek far olanlara bak ötekisi tıpsız bende çok bakındım gittim 306 aldım 13000 e
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler