Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende onu düşündüm hangi motor olursa olsun istediği kadar rahat olsun sabit oturma herzaman yorar bunu düşündüm, ikinci el zayıf ama satılmayacak diye bur kanun yok sanırım biri aynı gün satılır digeri bir haftada sayılır mantığında bisey sanırım
    cbf e göre geç satılabilir haklısın, tvs yi bilen yok hala çin malımı diyen var, tahminim bu yaz iyice yaygınlaşır ve piyasası genişler ikinciel piyasasıda büyür, yan sanayi parçada yaygınlaşır.
    3 sene önce aynı muhabbetler cbf için yapılıyodu, parçası pahalı falan derdik
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    tvs giderek türkiye pazarında kendisini kanıtlayan bir markadaır....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    heleki birde yeni kasa modeller gelsin. tvs rakipsiz olur Türkiyede. Hindistanda çeşit çeşik modeller var gelecekse gelsin artık 160 mı 180 mi 200 mü abs mi her neyse bir sürü getirilmesi gereken model var. hepside birbirinde güzel.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmadı şimdi.. Ben tvs ile sehir ici kullanım ve hafta sonu iki kisi ufak gezilere katılmayı ve seneye yaza dogru satip buyutmeyi düşünüyordum.. Oklar cbf'i gösterdi sanırım...
    Sen apacheden şaşma aha bu elimdeki 5. cbf benim hepsi aynı zevksiz tipsiz odun gibi motor tek güzel yanı kendi sınıfının en rahat motoru olması gerisi hikaye ha birde apacheden fazla yakıyor

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    arkadaslar bugun karamursel gezısındeydım ama daha sonra ayrılıp mangal yapmaya asker arkadasımın evıne gectık ıkı arkadas ıle suprız aslında plansızdı yani sanırım gezı sarmadı da devamlı yanımdan son hızla gecen bı kros vardı zaten donuste kazamı yapmıs ne olmus bılgım yok baya canımız sıkıldı hanımlaa dedım kacalım bız tuyduk

işte resımler

www.erkakurye.com

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    selam ben iskenderundan coşkun. tvs apache rtr 150 konusunu uzun zamandan beri takip ediyorum. askere gitmeden önce 3 motor değiştirdim ve sonuncu motorum kanuni windy s 125 imi askere gittiğimden dolayı satmıştım şimdi askerden geleli 5 ay oluyor motor araştırıyordum en son ybr 125 ile apache arasında kaldım ve artık yarın iskenderun binbaylar motordan apache almaya karar verdim son yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. ben motor konusunda çok hassasım kesinlikle ikinci el almam. bu arada vitesli motor konusunda kendime çok güvenirim. kanunim varken bisiklet gibi kullanırdım yani motor bana değil ben motora hükmederim. servise sadece garanti kağıdını kaşe bastırmaya giderdim kesinlikle servise el sürmezdim. her türlü arızasını ben giderirdim elim yatkın ve çok iyi anlarım mesleğim gereği. parça, yağ filtre vs. vs. değişmlerini ben yapardım. iki sene kullandım satarken sıfır gibiydi motor baya bi hassasım yani. ve yarın apache kapımda olucak motorsuzluk hasretim sona eriyor..

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    http://www.riotengine.in/photos/new-...ed-soon/#18417
    yeni modeller de göz dolduruyor vallahi :/
    ne imzası beaaa

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ee kararını vermıssın zaten bıze hayırlı olsun demek duser
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee kararını vermıssın zaten bıze hayırlı olsun demek duser
    teşekkürler

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yebniler süpermiş çıkarsa bunu satar onu alırımbugün motordn gelen sesi fark ettim önceki sayfalarda tigrinanın dediği ses bende de var ne yapsam bilemedim servise gidip söktürsem mi motoru yoksa elletmesem mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben iskenderundan coşkun. tvs apache rtr 150 konusunu uzun zamandan beri takip ediyorum. askere gitmeden önce 3 motor değiştirdim ve sonuncu motorum kanuni windy s 125 imi askere gittiğimden dolayı satmıştım şimdi askerden geleli 5 ay oluyor motor araştırıyordum en son ybr 125 ile apache arasında kaldım ve artık yarın iskenderun binbaylar motordan apache almaya karar verdim son yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. ben motor konusunda çok hassasım kesinlikle ikinci el almam. bu arada vitesli motor konusunda kendime çok güvenirim. kanunim varken bisiklet gibi kullanırdım yani motor bana değil ben motora hükmederim. servise sadece garanti kağıdını kaşe bastırmaya giderdim kesinlikle servise el sürmezdim. her türlü arızasını ben giderirdim elim yatkın ve çok iyi anlarım mesleğim gereği. parça, yağ filtre vs. vs. değişmlerini ben yapardım. iki sene kullandım satarken sıfır gibiydi motor baya bi hassasım yani. ve yarın apache kapımda olucak motorsuzluk hasretim sona eriyor..
    hadi hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yebniler süpermiş çıkarsa bunu satar onu alırımbugün motordn gelen sesi fark ettim önceki sayfalarda tigrinanın dediği ses bende de var ne yapsam bilemedim servise gidip söktürsem mi motoru yoksa elletmesem mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

hadi hayırlı uğurlu olsun
    motorun içinden ses gelmesi hiç başıma gelmedi yalnız rampa aşağı inerken gazı aniden kestiğimde tak diye çok sert bi ses geliyodu incelemem sonucu arka jant göbeğinden geldiğini farkettim. jantı çıkarıp göbeği açtığımda kaprin lastiğinin pert olduğunu gördüm (teker yapmaktan dolayı) kaprini değiştirdim ses gitti. sende iyi incele o ses motorun içinden gelmiyo olabilir.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun içinden ses gelmesi hiç başıma gelmedi yalnız rampa aşağı inerken gazı aniden kestiğimde tak diye çok sert bi ses geliyodu incelemem sonucu arka jant göbeğinden geldiğini farkettim. jantı çıkarıp göbeği açtığımda kaprin lastiğinin pert olduğunu gördüm (teker yapmaktan dolayı) kaprini değiştirdim ses gitti. sende iyi incele o ses motorun içinden gelmiyo olabilir.
    Aynen benimde kaplin lastiğinden ses geliyo tekerde yapmadım hiç sert kalkışlardan dolayı olsa gerek gazı kesip gaz verdiğimde sürekli çıkıyor arttı son zamanlarda.

Motosikleti
    kaprin lastiklerini orjinal almıyorum ben... gidiyorum bir elektirikli motor mazemesi satan yere(fabrikalarda kullanılan motorlardan bahsediyorum) ordan alıp takıyorum..pendik te şalter ticaret tte var..daha uygun ve uzun ömürlü oluyor.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

NACİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka sağ taraftaki amortisörden ses geliyor, ne yapmak lazım (nasıl anladığıma gelince 4-5bin devirde ses yaıyordu, araya demir koydum ses gitti, demiri çıkarttım ses başladı)

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaprin lastiklerini orjinal almıyorum ben... gidiyorum bir elektirikli motor mazemesi satan yere(fabrikalarda kullanılan motorlardan bahsediyorum) ordan alıp takıyorum..pendik te şalter ticaret tte var..daha uygun ve uzun ömürlü oluyor.............
    bu kaprin lastiği ne işe yarar, ne yapınca ömrü dolar peki?

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kaprin lastiği ne işe yarar, ne yapınca ömrü dolar peki?
    bu kaprin neredeyse her motorda vardır.... dişli ile yan arasındaki demir aksamın birbirine temasını engeller... ömrü kullanım şekilen ve kullanana göre değişir.... 10 000 km de gider 100 000 km de gider..

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    ramço o semaveri gördüm ankaradan çıkıp geliyorum bende
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço o semaveri gördüm ankaradan çıkıp geliyorum bende
    evdeyim buyur gel..... her daim.............

NACİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7, amortisör yaylarından gelir ama onunda çevirerek halledebilirsin.
    gayet iyi keyif veren bi alet
    nasıl çeviriyoruz amortisör yaylarını?

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    evdeyim buyur gel..... her daim.............
    eyw. reiss sağolasın...
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler