Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın öğlen Şirinevler motomax'Te sonrada kağıthane sürat motor'da olacağım,müsait olan arkadaş varsa sürat motorda ya da ş.evlerde buluşabiliriz. Motorü çok iyi tanımadığım için anormal fakat bana normal gelen birşey de yardımcı olabilir.
    Saygılar
    ayağa bir kalksam tam kalkarım..... yanınızada gelirim....

bu arada sürat motordaki ihsan mıydı ilyas mıydı neydi bizim eleman var ona selam söyle.. keskin motordan seni tanıyormuş mz ci de tanır....

çay içmeye pendik e gelin beklerim.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar mrb apache almayı düşünüyorum yalnız size bişey sorcam , sıfır alınca plaka ruhsat falan filan ne kadara mal oluyo bayi 350 dedi o kadar yapar mı ...?Cvplarınız için şimdiden teşşekkürler...

Motosikleti
    plaka ruhsat ı kendin çıkarınca 200-250 arası bişey tutuyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka ruhsat ı kendin çıkarınca 200-250 arası bişey tutuyor....
    Sağolasın....

Motosikleti
    www.apachefan.org sitesinden alıntıdır...

Sıfır Araç(Motorsiklet) Plaka Çıkarma Maliyeti 2011-2012
    Arkadaşlar apacheyi satın aldıgımda plaka cıkarmak için yaptıgım işlemleri yazayım plaka cıkaracak arkadaşlara kolaylık olsun. Size tavsiyem bana da takipçilerin dedikleri gibi bu işleme 250 300 tl ödemeyin gidin kendiniz cıkartın plakanızı 1 günde halloluyor.

1-sigorta şirketine gidin yeni arac sigortası yaptırın(axa en ucuzu 34 TL)
    2-trafikten dosya alın (4.25 TL)
    3-Dosya dolum ücreti (elle dolum kabul edilmediginden mecbur buna da para veriyoruz 15 TL)
    4-Ruhsat yaprakları trafikten alınıyor(117 TL)
    5-Plaka basım (Cemiyette basılıyor motor için tek plaka 15 TL)

Toplam Ruhsat Plaka Maliyetimiz 185,25 Tl ye geliyor ve takipçiye vreceginiz 50 100 TL cebinize kalıyor.

yaklaşık 2 ay önce çıkarılmıştır...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı cumalar arkadaşlar, apache almayı düşünüyorum başlıca artı ve eksileirini yazacak arkadaşa şimdiden teşekkürler
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı cumalar arkadaşlar, apache almayı düşünüyorum başlıca artı ve eksileirini yazacak arkadaşa şimdiden teşekkürler

eksisinden bahsedeyim... az vibrasyon olması.. servis ağının yetersiz olması ... yedek parçasının pahalı olması...
    artısı.. kuvvetli güçlü olması .. az yakması... sağlamlığı.... sınıfındaki en iyi hızlanmaya sahip olması.. yakışıklı olması....

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar satılık tvs var 2012 model 24 günlük 380 km de siyah.ankara dan alıcılar tercihimdir.1.5 yıl scooter a bindiğim için vitesliye uyum sağlayamadığımdan satılıktır.3950 ye aldım.3800 e satıyorum ilgilenenler varsa irtibata geçelim.en ufak bir sorunu veya çiziği yoktur.rodajı bitmedi daha sadece vitesliye uyum sağlayamadığım için satıyorum.satıp scooter alacağım.telefonum 505 561 32 95 adım zafer...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sefa dostum mercek tamamda bana göre apache ye gündüz farı o şekil gitmemiş.... ben daha güzelini yaparım.. elinizde fazla far varsa gönderin uraşayım beleşten sizin için yapayım.....[COLOR="Silver"]
    gündüz farı daha iyi olabilirdi bende düşündüm ama nasıl bi şekil yapabiliriz
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    farı gönderin ben yaparım ..elimdekini bozmayayım....

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündüz farı daha iyi olabilirdi bende düşündüm ama nasıl bi şekil yapabiliriz

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    farı gönderin ben yaparım ..elimdekini bozmayayım....
    biz farsız napcaz el fenerimi kullancaz yoksa deniz fenerimi
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    merhaba arkadaşlar.parçaları aldım ustaya taktırdım.bana maliyeti bayağı fazla oldu keratanın. 520tl parçalar, 40tl kaportacı, 49tl kaynak işleri, 25tl ıvır zıvır, 80tl işçilik ücreti... : yandım anaaaaam bununla beraber yarın motoru teslim alıp fotoları sizinle paylaşacağım. Ramço düşünmen bile yeter parçalar için.ama ben biraz aceleye getirdim.ısmarladım geldi.

Motosikleti
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.parçaları aldım ustaya taktırdım.bana maliyeti bayağı fazla oldu keratanın. 520tl parçalar, 40tl kaportacı, 49tl kaynak işleri, 25tl ıvır zıvır, 80tl işçilik ücreti... : yandım anaaaaam bununla beraber yarın motoru teslim alıp fotoları sizinle paylaşacağım. Ramço düşünmen bile yeter parçalar için.ama ben biraz aceleye getirdim.ısmarladım geldi.
    motoruna hemen kavuşman güzel.... ama apachenin yan sanayi parçasının olmaması kötü..............

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Ramco gelicem yanına yarın iş. Çıkışı musaitsen. Koordinat verirsen iyi olar 546 597 61 60 biraz kıskandırayım seni geziye gelemlyosunya çayı ayarla paykek ler benden
    www.erkakurye.com

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    fren işini hallettim eskisinden iyi oldu yinede sağol tekteker ramço valla forumu ayakta tutuyorsun :d bu arada arkaadaşın biri 2008 model motor 6700 de olmaz demiş benimkiside 2008 6750 km de mi ne o da kırmızı hatta oluyo yani
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar iakşamlar.. bugün iş dönüşü yağmura yakalandım.. yokuş aşşağı dik bi rampadan 1. witeste iniyordum.. motor baya bi kaydı .. kayarlken hızlandıı git gide o kadar hızlı kaymaya başladıki en son altımdan kaydı yattı motorr... çok şükürkü koruma demirleri saolsun pek bişi olmadı.. eksoz demiri içe girdi biraz. yan çanta demiri baya çizildi.. ön koruma demiri epey çizildi.. ön fren kolu yamuldu.. artçı ayaklığının biri kırıld sağ ayna yamuldu sallanıyodu ı.. herneyseki bende bişi yoktuu. ekrar ya yokuşu inmeye dewam edicektim yada yokuşu çıkıp yolu uzatıp düz yoldan gidicektim.. tabi ben yanlış olanı yaptım we yokuşu inmeye dewam ettim.. we ne oldu dersinizz.. tekrar motor kaydı we tekrar düştüü.. o kadar moralim bozulduki anlatamam.. artık zaten yokuş bitmek üzereydi we nihayet kaymadan inebildim.. ustama getirdim hemen motoru.. dedim abi bunun bu kadar kayması normalmidir. daha öncede yağmurda yola çıktım ama bu kadar kaymıyodu..
    dediki bana.. bak engin hawalar biraz ısındı. insanlar yollarda halılarını yıkamaya başladı.. mahalleler sabun gibi oldu. oda sana denk geldi.. gercekten dediklerinde son derece haklıydı bence.. yollar hep köpürmüştü yağmur yağıncaa.. neyseki ufak tefek koruma demirlerinin .çizikleriyle atlattım .. allaha şükürler olsun....

BAŞINI DAHA FAZLA AĞRITMAK İSTEMEM... ÇOK KONUŞTUYSAM AFFOLA :d:d

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramco gelicem yanına yarın iş. Çıkışı musaitsen. Koordinat verirsen iyi olar 546 597 61 60 biraz kıskandırayım seni geziye gelemlyosunya çayı ayarla paykek ler benden
    beklerim buyur gel.... 05432562354 benim tel.... gelmeden önce haber ver hava güzel olursa semavr yakarım yoksa demlik tüp çayında olur....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iakşamlar.. bugün iş dönüşü yağmura yakalandım.. yokuş aşşağı dik bi rampadan 1. witeste iniyordum.. motor baya bi kaydı .. kayarlken hızlandıı git gide o kadar hızlı kaymaya başladıki en son altımdan kaydı yattı motorr... çok şükürkü koruma demirleri saolsun pek bişi olmadı.. eksoz demiri içe girdi biraz. yan çanta demiri baya çizildi.. ön koruma demiri epey çizildi.. ön fren kolu yamuldu.. artçı ayaklığının biri kırıld sağ ayna yamuldu sallanıyodu ı.. herneyseki bende bişi yoktuu. ekrar ya yokuşu inmeye dewam edicektim yada yokuşu çıkıp yolu uzatıp düz yoldan gidicektim.. tabi ben yanlış olanı yaptım we yokuşu inmeye dewam ettim.. we ne oldu dersinizz.. tekrar motor kaydı we tekrar düştüü.. o kadar moralim bozulduki anlatamam.. artık zaten yokuş bitmek üzereydi we nihayet kaymadan inebildim.. ustama getirdim hemen motoru.. dedim abi bunun bu kadar kayması normalmidir. daha öncede yağmurda yola çıktım ama bu kadar kaymıyodu..
    dediki bana.. bak engin hawalar biraz ısındı. insanlar yollarda halılarını yıkamaya başladı.. mahalleler sabun gibi oldu. oda sana denk geldi.. gercekten dediklerinde son derece haklıydı bence.. yollar hep köpürmüştü yağmur yağıncaa.. neyseki ufak tefek koruma demirlerinin .çizikleriyle atlattım .. allaha şükürler olsun....

BAŞINI DAHA FAZLA AĞRITMAK İSTEMEM... ÇOK KONUŞTUYSAM AFFOLA :d:d

ggeçmiş olsun allah beterinden korusun.. yamulan yerler düzelir çizilen yerler boyanır ama sende arıza olmasın....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fren işini hallettim eskisinden iyi oldu yinede sağol tekteker ramço valla forumu ayakta tutuyorsun :d bu arada arkaadaşın biri 2008 model motor 6700 de olmaz demiş benimkiside 2008 6750 km de mi ne o da kırmızı hatta oluyo yani

eyvallah sağol ne demek yaw....... ben sizler için varım......

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    2 defa nasıl kaydın arkadsım bence fren partigi yap dengeyi ogrenmen lazım acill
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 defa nasıl kaydın arkadsım bence fren partigi yap dengeyi ogrenmen lazım acill
    bence fren yapmamyı öğrenmeniz lazım... zamanla tecrübe deneyim ve en önemlisi soğuk kanlı olmayı öğreneceksiniz.... ilk kryeliğe başladığımda ahmet abi sağ ayağımı motor korumalığına koli bantı ile bantlamıştı.. fren yok sağdan sondan kaçıp kurtulmak var demişti....

bu arada karda kışta şirkette kamyon ve otobüsle en çok sefere ben çıkardım.. nedendir bilinmez karda buzda kendime daha bir güvenim geliyor ve inanılmaz işler başarıyorum.....

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Bu kış. Nedenini bilmiyorum umraniyeye gittim nasıl buz var kesin dusucem dedim bayada yokuş aşağı ındık orj. Lastik le tam bir sınavdı kazandım ama tırstım motor daha 2400 km di
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler