Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercek bakalım araştırmadım daha da bakıcam valeo nasıl bir şeydir bir bakayım.
    So...ım garantisine bundan sonra benim gözümde servis yok bakıma gitmem dün bakıma götürdüm 6000 bakımına dedi varmı bir sorun ses falan var dedim aklıma geleni yazdım 8 tane madde en basiti zincir gevşek ses yapıyor bi aldım geldim aynı bütün sesler var bide 1 gün bıraktım normalde yarım saate hallediyo aşağ yukarı yağ filtre falan ama yok dahada para verseler bakım için gitmem büyük konuşmak olmasında ilgi yok alaka yok şikayet edicem zaten Isotoda.
    benimde zamanım olsa aslında kendim yapıcam ama zaman bulamıyorum birde peder garantin var bozma diyor bursadaki servis için sen önermeyince bende arkadaşa gitme demiştim iyiki bandırmaya gelmiş o zaman valeo markası abi kaliteli çin malı sakın almaodaları berbat zaten mercek takınca xenonun ışımasını nerdeyse yarıya düşüyor birde çin malı dandik olursaçok kötü oluyor çin mallarına örenk vermek gerekirse arabalardaki junyan bir marka daha var onların angel eye diye satılan farları berbat veloyuda nerden biliyorsun dersen clio sport varken 2008 2009 yılında onun varlar mercekliydi ve valeoydu angel bir taktım park sis gidiyorum sanki sonra yine orjinalle dönmüştüm mersonunkilerde valeo olması lazım mercekler eski laptop olsaydı orada farlarlarında merceklerinde fotoları vardı internette valeo mercek diye çıkar ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gitmicem servise falan, yapılan işleri ben kendimde yapıyorum ne gerek var 20tl para veriyoruz boşuna
    biz bakımlara hiç gitmsek bile bu motor 2 yıl dolana kadar garanti kapsamında olmaz mı? servislere para bayılalım diye mi şart koşuyolar acaba
    büyük ihtimalle arabalarda da garanti süresince fiyatlar çok kalın ve damarlı oluyor

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satış sonrasıda 2-3 yıl kazanıyo servisler yıkılası düzen

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

Alıntı kaptan ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar
    as arkadaşım, hoşgeldin ve yenisin galiba MT de
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

bende gitmicem servise falan, yapılan işleri ben kendimde yapıyorum ne gerek var 20tl para veriyoruz boşuna
    biz bakımlara hiç gitmsek bile bu motor 2 yıl dolana kadar garanti kapsamında olmaz mı? servislere para bayılalım diye mi şart koşuyolar acaba
    büyük ihtimalle arabalarda da garanti süresince fiyatlar çok kalın ve damarlı oluyor

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle tabi, bizim komşu corsanın 50000 bakımı geliyo satcam diyor, yoksa servis parası verecek
    senin xenonlar nasıl, foto atsana

öyle tabi, bizim komşu corsanın 50000 bakımı geliyo satcam diyor, yoksa servis parası verecek
    senin xenonlar nasıl, foto atsana
    bende motorda xenon yok takmadım sorun çıkar diye şans yoktur bende de:Dcorsalar öyle ilk bakım 400 lira vermiştik 475ten zorla inmişlerdi ikinci bakım 560 tl fazladan sadece mazot filtresi değişiyor bu ne dedi peder sattık onu

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motorda xenon yok takmadım sorun çıkar diye şans yoktur bende de:Dcorsalar öyle ilk bakım 400 lira vermiştik 475ten zorla inmişlerdi ikinci bakım 560 tl fazladan sadece mazot filtresi değişiyor bu ne dedi peder sattık onu
    yani alışkanlık olmuş sıfır araçlardan bakım ücreti almak
    pardon ben senin motorda xenon var sanıyordum

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Merhaba arkadaşlar , hazır servis konusu açılmışken bişey sormak istiyorum.Uzun zamandır motorumu değiştirmeyi düşünüyordum bir çok motoru karşılaştırdıktan sonra Tvs Apache'de karar kıldım. Ancak bulunduğum yerde servisi yok , Eskişehirde yaşıyorum. Bu durum bana ilerde bi sorun bi sıkıntı yaşatır mı? Şimdiden teşekkür ederim , herkese iyi forumlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ibrahimtoprk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar degerli büyüklerim ; bir mont tavsiyeniz olurmu herkezin memnun kaldigi sevilen sayilan bir marka yazlık almayi istiyotum ama bir milyon marka var kafam karisti en fazla 250 tl civarinda takimda olabilir. . simdiden yorumlarinizdan dolayi tesekkür ederim ..
    prohel in montlarına bak..ucuz ve kaliteliler... yanlış hatırlamıyorsam feyyizoğlunda 190 lira falandı.. bende şuan onu kullanıyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:03 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fren hidroliğinin görünen o camını çatlatmıştım baktım bugün akıyor neyse boşalttım hidroliği o cam işinide dürümdöner arkadaşın dediği gibi hallettim yarın hidroliği koyucam 2 sorum var nasıl konuyor ve araba hidroliği kullanıncada olurmu?
    araba hidroliği olur sıkıntı olmaz... eğer komple hidrolik boşaldıysa havasını alman lazım... poppala basılı tut yöntemini uygulayacaksın.... kolaydır aslında ama bilmiyorsan çok uğraşırsın....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

sefa dostum mercek tamamda bana göre apache ye gündüz farı o şekil gitmemiş.... ben daha güzelini yaparım.. elinizde fazla far varsa gönderin uraşayım beleşten sizin için yapayım.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:09 ----------

bakalım xenonu aldım burda pcnın yanında duruyo ilk bi normal takayım da mercek aramak lazım bizim sanayi biraz kısır burda internetten yada bursa merkeze gidip bakmak lazım oda vakit falan bakalım kısmet.
    haftaya atla gel ben takayım zenon u.. sevaptır bea........

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:11 ----------

Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar , hazır servis konusu açılmışken bişey sormak istiyorum.Uzun zamandır motorumu değiştirmeyi düşünüyordum bir çok motoru karşılaştırdıktan sonra Tvs Apache'de karar kıldım. Ancak bulunduğum yerde servisi yok , Eskişehirde yaşıyorum. Bu durum bana ilerde bi sorun bi sıkıntı yaşatır mı? Şimdiden teşekkür ederim , herkese iyi forumlar
    sağlam bir ustan varsa tvs zaten servise gerek duymadan kendi kendine çalışıyor sağlam motor yane.......
    ixeywent bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    merhaba ben malatyadan selamlar büyük bir apache hastasıyım ama işte 45 gun sonra alacam işte merak ediyorum yaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

sizi bi aydan beri takip ediyorum işte ne bilim bu titresşim sorunu varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

malatyada ki bayi 4 200 istiyo işte indirim bile yapmıyolar ya ama arkadş tanıyo işte karbon ne oluyo bide

Motosikleti
    Alıntı fatih çelikk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben malatyadan selamlar büyük bir apache hastasıyım ama işte 45 gun sonra alacam işte merak ediyorum yaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

sizi bi aydan beri takip ediyorum işte ne bilim bu titresşim sorunu varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

malatyada ki bayi 4 200 istiyo işte indirim bile yapmıyolar ya ama arkadş tanıyo işte karbon ne oluyo bide
    çok etkilmez.. yoktan birazcık falza.... yani az bi titreşim mevcut....

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

http://www.rialli.com/urunler/322_ar...elleri-ms3572/

http://www.rialli.com/urunler/322_ar...elleri-ms3571/
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    teşekkür ettim tekteker ramço hava alma olayınıda internetten bi videodan öğrendim basitmiş biraz sonra halledecem artık.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar xenınu taktırdım hele şükür akşama paylaşırım foto çok süper oldu ya gece nasıl kim bilir parklarıda beyaz yaptım akşam görüşürüz
    kartalizma07 bunu beğendi.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş tvs yi aldığın bayi ile konuşuyosun ustan varsa onu söylüyosun oda sana bu motora bakabilir die kaşeli kağıt veriyo garanti bayiden almış oluyosun yani parça değişmesi gerektiğinde ustan aldığın bayiye faks çekiyo (motorun ruhsatı ve Garanti kitapçığının doldurulan bölümleri ) parçan bayi üzerinden sana geliyo.

Apache daşlarım Zenon olayı baya konu oldu isterseniz kısaca anlatıyım

h4 araba zenonu aldınız tvs in ampul yeri zaten arabalardaki gibi tam yuvasına oturuyo
    malum elektiriği direk aküden almadığı için direk bağlamada zenon pat pat dio yanmıyo
    bunun için korna rolesi ve ya far rolesi alıp akünün + kutbuna bağlamanız ve roleden çıkan 12 V net gücü direk zenonun beynine vermeniz gerekiyo
    bunu yaptığınızda zenona sabit 12v geliyo ve direk yanıyo
    roleyi ön siperliğin içinde 9 lokmalı vida var onun içine bağlayın zenonun beyninide siperliği tutan alt vidaların birine bağlayıp sıkın
    birde arkadaşlar dipsiz park ampulleri var onun beyazını almanızda fayda var yoksa beyaz zenonun yanında çok acayip duruyo
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ettim tekteker ramço hava alma olayınıda internetten bi videodan öğrendim basitmiş biraz sonra halledecem artık.
    yakın olsan atla gel derim ama baya uzaksın.... istersen msn den tarif ederim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

Arkadaşlar xenınu taktırdım hele şükür akşama paylaşırım foto çok süper oldu ya gece nasıl kim bilir parklarıda beyaz yaptım akşam görüşürüz
    desene irfan işçilik yaptı sen resim çektin..resimleri bekliyoruz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş tvs yi aldığın bayi ile konuşuyosun ustan varsa onu söylüyosun oda sana bu motora bakabilir die kaşeli kağıt veriyo garanti bayiden almış oluyosun yani parça değişmesi gerektiğinde ustan aldığın bayiye faks çekiyo (motorun ruhsatı ve Garanti kitapçığının doldurulan bölümleri ) parçan bayi üzerinden sana geliyo.

Apache daşlarım Zenon olayı baya konu oldu isterseniz kısaca anlatıyım

h4 araba zenonu aldınız tvs in ampul yeri zaten arabalardaki gibi tam yuvasına oturuyo
    malum elektiriği direk aküden almadığı için direk bağlamada zenon pat pat dio yanmıyo
    bunun için korna rolesi ve ya far rolesi alıp akünün + kutbuna bağlamanız ve roleden çıkan 12 V net gücü direk zenonun beynine vermeniz gerekiyo
    bunu yaptığınızda zenona sabit 12v geliyo ve direk yanıyo
    roleyi ön siperliğin içinde 9 lokmalı vida var onun içine bağlayın zenonun beyninide siperliği tutan alt vidaların birine bağlayıp sıkın
    birde arkadaşlar dipsiz park ampulleri var onun beyazını almanızda fayda var yoksa beyaz zenonun yanında çok acayip duruyo
    hangi model motosiklet olursa olsun motosiklete zarar vememek için zenon için aküden yeni bir hat çekin ve motosikletin far açma kapama düğmesini basit far rolesi takarak ona tetikleyici olarak kullanın.. bu güne kadar taktığım hiçbir zenon tessisat a zarar vermedi....

Arkadaşlar son karararımı verdim ve Apache almaya karar verdim.Motor tecrübem, Tatildeyken Alanya'dan Side'ye scooterla gitmekten öte gidemed Tecrübem bukadar... 4 Mayısta kısmetse aranıza katılıyorum..Motora extradan şunu taktır şöyle yap diyebilceğeniz şeyler
    varmı?
    Sormak istediğim bu motorun titreşimi beni rahatsız edermi? Tüm tavsiyeriniz ve tecrübeliriniz kesinlikle dikkate alınacak...Şimdiden teşekkürler...
    Ayrıca 250 liralık f/p kask önerisi istiyorum...
    @sozerten Bende Eskişehir'de oturuyorum.Tvs bayisi ve servisi yeni vilayetin karşı çaprazına düşüyo...

Motosikleti
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son karararımı verdim ve Apache almaya karar verdim.Motor tecrübem, Tatildeyken Alanya'dan Side'ye scooterla gitmekten öte gidemed Tecrübem bukadar... 4 Mayısta kısmetse aranıza katılıyorum..Motora extradan şunu taktır şöyle yap diyebilceğeniz şeyler
    varmı?
    Sormak istediğim bu motorun titreşimi beni rahatsız edermi? Tüm tavsiyeriniz ve tecrübeliriniz kesinlikle dikkate alınacak...Şimdiden teşekkürler...
    @sozerten Bende Eskişehir'de oturuyorum.Tvs bayisi ve servisi yeni vilayetin karşı çaprazına düşüyo...
    motoruna ekstradan bir nazarlık taktır.. geri kalan herşey var onda zaten....

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Arkadaşlar ön amortisörler nasıl? Slalom ve kontra rahat uygulanabiliyor mu? Ben çok takıldım bu ikisine, makineyi alır almaz öğrenmek zorundayım diye şartlandım resmen. Barkın Bayoğlu AEA programındaki değerlendirmesinde ön amortisörlerin yetersiz kalabildiğini belirtiyor.
    ( AEA TVS Apache RTR150 değerlendirme videosu: http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8 )

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varmı?
    Lastiklerini değiştirmeni tavsiye edebilirim. Tabi biraz da bütçe ile ilgili, kaliteli takım lastik 200 civarı. Sakin sakin kullanıp hem motora alışır hem yazı atlatırsın. Kışa doğru da bi takım lastik alabilirsin.Tercih senin tabi

Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ön amortisörler nasıl? Slalom ve kontra rahat uygulanabiliyor mu? Ben çok takıldım bu ikisine, makineyi alır almaz öğrenmek zorundayım diye şartlandım resmen. Barkın Bayoğlu AEA programındaki değerlendirmesinde ön amortisörlerin yetersiz kalabildiğini belirtiyor.
    ( AEA TVS Apache RTR150 değerlendirme videosu: http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8 )
    Düşük cc motorlarda amortisör kalitesi malesef çok yüksek olmuyor. Bildiğim kadarıyla cbf lerin de amortisör ölçüleri aynı. Ben bi sıkıntı yaşamadım 6000 km yi devirdim. Yine de AEA daha iyi bilir, severek izliyoruz.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76206210/detay

şu motora ne dersiniza arkadaşlar fiyat makul geldi bana
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler