Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı mustafayon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksaraydaki bayii merkezde füme renk motor kalmadı deyınce dogru mu acaba dıye TVS genel merkezı aradım.oradakılerde kalmadı Nisan ayında Hindistandan yeni motorların geleceğini söylediler.(Motorlarda özellik olarak bir değişiklikyokmus) TVS de İnan Bey var onla tanıstık.saolsun yardımcı oldu İstanbul Sürat motordan kutusunda açılmamıs bır füme renk varmış..Motor salı gunu bayıde olur dedı. Kurulumunu da buradakı servıs yapacak. İnsallah ıstediğim renk tvs 150 ye kavuscam.Ödeyi World karta peşin fiyatına 6 taksıt 3950 ye anlaştık 3 ay taksıt ertelemeli..Şimdi surada kask var inşalllah..Allah almak isteyen diğer arkadaşlara da nasip etsin

hayırlı olsun kardeş geçekten füme rengi çok profesyonel bi görünüm vermiş. alınca resimleri yüklersin artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

.

ben her zaman tazzikli suyla yıkıyorum. ardından kuru bezle siliyorum. yan kapaklar gösterge ve deponun altı hariç neredeyse heryere tutuyorum.lastklerede iyice yakından bol bol tutuyorum. tehlikesi nedir bilmiyorum ki
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    aksaraydaki bayii merkezde füme renk motor kalmadı deyınce dogru mu acaba dıye TVS genel merkezı aradım.oradakılerde kalmadı Nisan ayında Hindistandan yeni motorların geleceğini söylediler.(Motorlarda özellik olarak bir değişiklikyokmus) TVS de İnan Bey var onla tanıstık.saolsun yardımcı oldu İstanbul Sürat motordan kutusunda açılmamıs bır füme renk varmış..Motor salı gunu bayıde olur dedı. Kurulumunu da buradakı servıs yapacak. İnsallah ıstediğim renk tvs 150 ye kavuscam.Ödeyi World karta peşin fiyatına 6 taksıt 3950 ye anlaştık 3 ay taksıt ertelemeli..Şimdi surada kask var inşalllah..Allah almak isteyen diğer arkadaşlara da nasip etsin

Bebde sürattan aldim kargolattim konyaya .. almisken komple ekipmanida cektirdm karta .. ekipmansiz olmaz .. bende dicektim gittigimde her renk vardi orda fume 2 tane gormustum hatta .. hayirli olsun simdiden .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    bende yıkarken sadece göstergeye tutmuyorum.deponun altına da tutuyorum.lastiğede bi sıkıntı çıkarmadı.bu arada madem füme yok,o zaman benim motor değerlendi. sahibinden'de fiyatınımı artırsam

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    sende mi satıyon reyis kardeş. sen satma :D yanına bi tane daha al :D

Motosikleti
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende mi satıyon reyis kardeş. sen satma :D yanına bi tane daha al :D
    Satmıyım diyorum ama her motorcu gibi daha büyük motor alma hastalığına tutuldum galiba

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR
    Bir adet gri renk apache rtr aldım bir saat kadar önce. Perşembe, cuma gibi teslim alacağım sanırım. Çok kısa bir sürüşten anladığım kadarıyla motor gayet güzel

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Hayırlı ve Uğurlu olsun.Kazasız ve zevkli sürüşler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S

yıkadıktan sonra bı tur attık hava fıltresını soktum pıslenmıs degıstırmek lazım bu yenı model apache nın fıltresı degısıkmıs gorunce sasırdım daha kalıtelı bısı koymuslar

www.erkakurye.com

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    yeni hava filtreleri güzelmiş. kağıt elemanın yüzey alanı eski süngerliye göre çooook daha fazla olduğundan ömrüde daha uzun olacaktır. yenisini almak yerine tazzikli havayla temizlemek daha kolay olacaktır.

asdfghjkl
    kardeş hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler.

reis007
    Satmıyım diyorum ama her motorcu gibi daha büyük motor alma hastalığına tutuldum galiba
    satma işte o diğer rokko yu sat apachenin yanına bi gsr 600 bandit koy tamamdır

Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR
    Teşekkür ederim. Herkese kazasız keyifli sürüşler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun tekeriniz duz bassin kask disinda full ekipman almanizi tavsiye ederim

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    arkadaşıma sattığım eski ybr'm ve apachem yıkandıktan hemen sonra

ixeywent ve umtuls bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben her zaman tazzikli suyla yıkıyorum. ardından kuru bezle siliyorum. yan kapaklar gösterge ve deponun altı hariç neredeyse heryere tutuyorum.lastklerede iyice yakından bol bol tutuyorum. tehlikesi nedir bilmiyorum ki
    Yeni aldigim lastik icin dediler fiat opel mercedes servisleride ilk aldigimizda demislerdi yanaklara tazikli su vurmayin diye vardir herhalde bir bildikleri bende hic tutmam

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ne olurmus kı tutsak komple yıkaya bılırsın suyla hertarafına vur hııc korkma yagmurda da ıstedıgınız kadar gezın stop etmez baya bı denedım sadece bos lambası (N) yanar oda ısınınca sonuyor yola cıkarsan 2 km sonra ruzgardan kuruyor hemen su atmadıgım yerı yok motorun
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    yeni hava filtreleri güzelmiş. kağıt elemanın yüzey alanı eski süngerliye göre çooook daha fazla olduğundan ömrüde daha uzun olacaktır. yenisini almak yerine tazzikli havayla temizlemek daha kolay olacaktır.

asdfghjkl
    kardeş hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler.

satma işte o diğer rokko yu sat apachenin yanına bi gsr 600 bandit koy tamamdır
    Süvaricim naptın sen ya öğrenciyim ben ya .hatta okuyom ben ya tamam gsr600 düşünmüyorum değil. Ama en az 3 sene sonra Ayda 200tl biriktirmeyle apache'yi satmadan olmaz. Ama hayırlısı diyelim. Satılmazsa binmeyedevam ederim nolcak ;)

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı necotunca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar
    bir alacağa karşılık 2011 model 3900km de 2011 tarihinin 9 ay trafiğe çıkışlı siyah metalik renkli bir motorum var.alacağa karşılık aldığım ve kullanamadığımdan depoda yatmaktadır.3.350 tl ye satacam düşünen arkadaşlar 05324679754 nolu telefondan ulaşabilirler.kazası,çiziği,geğişen parçası yoktur.
    sahıbınden . com lınkı koysan daha ıyı olur
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, benim bildiğim kadarıyla motosiklet yıkanmaz. Tazyikli yada normal su tutmamaya çalışın motorlarınıza. Nemli bezle silmek, detaylı şekilde temizlemek her zaman ömrünü uzatır.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, benim bildiğim kadarıyla motosiklet yıkanmaz. Tazyikli yada normal su tutmamaya çalışın motorlarınıza. Nemli bezle silmek, detaylı şekilde temizlemek her zaman ömrünü uzatır.
    Daha az önce yıkadım tazyikli suyla.hemde öyle bir tazyik ki hortum adamı geri atıyor tertemiz yıkadım ama bezim olmadığı için silemedim.zaten biraz hızlanınca rüzgarla kurudu. Oh miss

Motosikleti
    ne alacagında kararsız :))
    hayırlı olsun kardeş geçekten füme rengi çok profesyonel bi görünüm vermiş. alınca resimleri yüklersin artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

.

tesekkurler suvarı once Allah sonra sızın tavsıyelerınıze guvendım aldım ınsallah sansıma motor kotu cıkmazsa guvenle bınerım ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bebde sürattan aldim kargolattim konyaya .. almisken komple ekipmanida cektirdm karta .. ekipmansiz olmaz .. bende dicektim gittigimde her renk vardi orda fume 2 tane gormustum hatta .. hayirli olsun simdiden .. (:
    tesekkurler enes elıme bu hafta gececek resımlerını yuklerım ınsalşlah

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

[QUOTE=M.balibey;2614157]Hayirli olsun tekeriniz duz bassin kask disinda full ekipman almanizi tavsiye ederim[/QUOT

tesekkurler balbey ...ben hayatımda ılk defa motor sahıbı olacam..ehlıyetde daha yenı, gecen cuma aldım.. motoru tarlama ve bal arılarına gıtme amaclı aldım ....kask .mont ve eldıven dusunuyorum sadece... baska bırsey almıcam ..tabı guvenlık cok onemlı ama ben yapı olarak hızlı suren bır ınsan degılım..zaten acemı oldugum ıcın fazla basmayada korkarım....yeter dıye dusunuyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

arkadaslar sızce kaskı tam kapalı mı almalıyım????? yarı acık daha havadar olur yazın ama dusunce nasıl olur bılmıyorum )

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süvaricim naptın sen ya öğrenciyim ben ya .hatta okuyom ben ya tamam gsr600 düşünmüyorum değil. Ama en az 3 sene sonra Ayda 200tl biriktirmeyle apache'yi satmadan olmaz. Ama hayırlısı diyelim. Satılmazsa binmeyedevam ederim nolcak ;)
    ,

ya dert ettiğin şeye bak para dediğin nedirki ya :D sen satma diyosam satma para işini hallederiz. olmadı ben satar verrim sana :D gsr600 iyidir candır yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler