Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,

ya dert ettiğin şeye bak para dediğin nedirki ya :D sen satma diyosam satma para işini hallederiz. olmadı ben satar verrim sana :D gsr600 iyidir candır yani
    Vay kardeşim benim Allah razı olsun.düşünmen yeter. Mutlu oldum gsr600 candır doğrudur da kredi çekmemiş olsaydım yeni yaptırdığımız ev için.garajımda biyanda apache dururdu, bi yanda gsr600 ama etimiz butumuz neki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşıma sattığım eski ybr'm ve apachem yıkandıktan hemen sonra

http://f1203.hizliresim.com/v/l/3mjj6.jpg

ybr nin apache karşısında boy pos tip kilo güç vs hiç şansı yok be hacı iyi etmişsin maşallah herzamanki gibi yaldır yaldır parlıyo

reis007

Vay kardeşim benim Allah razı olsun.düşünmen yeter. Mutlu oldum gsr600 candır doğrudur da kredi çekmemiş olsaydım yeni yaptırdığımız ev için.garajımda biyanda apache dururdu, bi yanda gsr600 ama etimiz butumuz neki
    etinin butunun az olmasına üzüldüm zaten bende blöf yapmıştım motorum elim ayağım benim.. okuyoz biz zaten. bende aynı durumdayım. sen yine en azından yeni ev yaptırıyomuşsun. benim durum daha da vahim kiracıyım ben. olmazsa sen sat parayıda kırışırız artık ne yapalım. müslümanın malı ortakdır demişler
    tigrina bunu beğendi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bugün arkadaş ayak üstü ver şurdan dönüp geliyim dedi doğum günü diye tamam dedim verdim .. yolun sonunda düştü motorla ya .. valla bişi demedim olan oldu ama içim acıdı yeminle .. koruma demiri çizildi bide sinyalda görünmeyen bi çatlak var başkada hasar yok şükür .. nazarlık oldu , en kötü kazamız bu olsun .. ama insan gözünden sakınırken böle bişi olması kötü oluyomuş .. yıkadım ettim bugn baya ilgilendim .. (:
    Süvarİ bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    bugun pazar gezelemesı yapmadan once motoru yıkadık tan sonra bı foto cekelım dedım

kayıncom ve oglum

40 km felan yaptım valla kendıme bı 98 model 306 bakıyorumda havaları fırsat bılıp baya bı ıstanbulu fetettım
    www.erkakurye.com

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün arkadaş ayak üstü ver şurdan dönüp geliyim dedi doğum günü diye tamam dedim verdim .. yolun sonunda düştü motorla ya .. valla bişi demedim olan oldu ama içim acıdı yeminle .. koruma demiri çizildi bide sinyalda görünmeyen bi çatlak var başkada hasar yok şükür .. nazarlık oldu , en kötü kazamız bu olsun .. ama insan gözünden sakınırken böle bişi olması kötü oluyomuş .. yıkadım ettim bugn baya ilgilendim .. (:
    Gecmis olsun ya bende bunu benzer bir olay yasadigim icin 3 yil once ne arabami nede motorumu veriyorum kimseye benimkinde de garajda kolona surtmekten demir de boya asindi ust tarafta

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar kısmetse 10 gün sonra sıfır TVS me kavuşuyorum.orjinal lastikleri (şamrelli) yaz boyu kullanıp kışa doğru dublex lastiğe geçmeyi düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz?Orjinal lastiğin sicilinin bozuk olduğunu biliyorum ama kullananlarda var bildiğim kadarıyla.ne dersiniz???

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısmetse 10 gün sonra sıfır TVS me kavuşuyorum.orjinal lastikleri (şamrelli) yaz boyu kullanıp kışa doğru dublex lastiğe geçmeyi düşünüyorum.Tavsiye edermisiniz?Orjinal lastiğin sicilinin bozuk olduğunu biliyorum ama kullananlarda var bildiğim kadarıyla.ne dersiniz???
    abim kuruda lastik iş görür o kadar dert etme sen al bin kararını kendin ver herkes bişey der en iyisi senin kullanman nisana ne kaldı
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asdfghjkl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir adet gri renk apache rtr aldım bir saat kadar önce. Perşembe, cuma gibi teslim alacağım sanırım. Çok kısa bir sürüşten anladığım kadarıyla motor gayet güzel
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim, forumu takip ettim demişsin ben dahil 3 kişinin antalyadaki servis hakkında yazdıklarını görmüşsündür umarım
    aklına takılan ne olursa sor özellikle servis hakkında

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

mayısta 1 sene olacak motoru alalı lastik falan değiştirmedim evet ıslakta kötü ama normalde iyi idare eder, gönül ister michelin metzeler ama işsizlikte olunca başımızda değişemedik
    uzun yol bile yaptım adam gibi kullanırsan problem değil lastikler alırsanda iyi marka al uzun süre bineceksen
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Hadi hayirli olsun lastikler kendi bileceginiz sey ben su anda sedece arkaya michelin taktirdim pilot sporty yazin ortasindada on gelecekmis onu takicam yanliz siz bence kisi beklemeyin son baharda lastik isine bakin illa degistiricem derseniz yoksa kisin lastiksiz kalabilirsiniz

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Tamam orjinalini kullanacağım.Zaten bende öyle düşünmüştüm.fikir beyan eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Herkese kazasız ve zevkli sürüşler.
    kartalizma07 bunu beğendi.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    scooterdan vitesliye geçenler için uygunmudur ?

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar bugün olan hafta tatilimi Forumdan Piyanist_irf İrfan abimize ziyaretle geçirdik Fotoğraflar
    yusufcevik bunu beğendi.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün olan hafta tatilimi Forumdan Piyanist_irf İrfan abimize ziyaretle geçirdik Fotoğraflar

resimler güzelmiş birazda manzara olaymış iyiymiş :D

doğus2006

scooterdan vitesliye geçenler için uygunmudur ?
    kesinlikle en uygun motorlardan biridir. aradan skutırı kaldırsan ilk motosiklet için bile uygundur yani.

zafer7474

hayırlı olsun kardeş. orjinal lastiklerin seviyesini kendin bilirsen ona göre sürüş yapabilirsin. motoru alır almaz birde lastik masrafı yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. uygun bi yerde kayma sertliğine alışırsan. kesinlikle sorun olmayacaktır.
    mehmet_gemli bunu beğendi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

jogabonito83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motolux Rossi 50
    o motoru sen almasan ben alacaktım kardeş yarın ama kısmet bende siyahını alıcam sanırım allah kaza bela vermesin güle güle bin motorsikletine...

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorumun arıza lambası neden yanıyor olabilir yağını 100 km önce değiştirdim. Değiştirmeden öncede yanıyordu şimdi de yanıyor.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumun arıza lambası neden yanıyor olabilir yağını 100 km önce değiştirdim. Değiştirmeden öncede yanıyordu şimdi de yanıyor.
    o bi arıza oldugu için değil. bakım zamanı gelince yanıyor. onu söndürmesi yazıyordu önceki sayfalarda bilen arkadaşlar yazar.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bi arıza oldugu için değil. bakım zamanı gelince yanıyor. onu söndürmesi yazıyordu önceki sayfalarda bilen arkadaşlar yazar.
    kontağı açıp ekranın yanındaki iki düğmeye 10sn basılı tutuyosun ondan sonra kontağı tekrar kapatıp açıyosun geçiyo
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Alıntı necotunca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar
    bir alacağa karşılık 2011 model 3900km de 2011 tarihinin 9 ay trafiğe çıkışlı siyah metalik renkli bir motorum var.alacağa karşılık aldığım ve kullanamadığımdan depoda yatmaktadır.3.350 tl ye satacam düşünen arkadaşlar 05324679754 nolu telefondan ulaşabilirler.kazası,çiziği,geğişen parçası yoktur.
    Forum kirliliginden baska bir ise yaramiyor su yaptigin
    tigrina, ixeywent, kartalizma07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    benim alacağım olsaydı da almazdım bu arkadaşın motorunu bu ne ya
    kartalizma07 ve soner01 bunu beğendiler.

beyler tvs apachemi sattım bugün. 600cc alacaktım ama çok ucuza 2012 cbf buldum ve onu aldım bir kaç gün sonra iki modeli karşılaştırıcağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler