Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Birde video ekliyimde kulaklarınızın pası silinsin... Lütfen volume yükseltin

https://www.facebook.com/the.best.me...=1930095406236

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    valla yz 125 dehşet makine de fiyatı neden o kdar pahalı sahibinde 3 ilan gördün sizinki çok pahallı geldi. ( alacağımdan değil ha öylesine dedim )

mehmet_gemli
    kardeşim tekrar tekrar geçmiş olsun. başa gelen çekilir, vardır bi hayır deyip düzeltmeye çalışacaz arık . ben 3 sinyal + far kalkanı + rüzgarlık gibi olan şeyi değiştirdim. üstelik far kalkanını boyatacaktım. uygun kırmızıda bulamadım. enteresan bir boyaymış sedef diyorlar. bakalım ne yapacağız :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yz 125 dehşet makine de fiyatı neden o kdar pahalı sahibinde 3 ilan gördün sizinki çok pahallı geldi. ( alacağımdan değil ha öylesine dedim )

mehmet_gemli
    kardeşim tekrar tekrar geçmiş olsun. başa gelen çekilir, vardır bi hayır deyip düzeltmeye çalışacaz arık . ben 3 sinyal + far kalkanı + rüzgarlık gibi olan şeyi değiştirdim. üstelik far kalkanını boyatacaktım. uygun kırmızıda bulamadım. enteresan bir boyaymış sedef diyorlar. bakalım ne yapacağız :D
    Geçen hafta 8500 teklif geldi motora o motoru bilen biliyor piyasası böyle sıfırı 18 bin tl bununda sıfırdan farkı yok ön lastik orjinal arka daha 2. lastiği şu günlerde 8 8.5 teklif geliyor ama son fiyat 9 bin tl aşşağısı olmaz

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=tPI12_lsr64
    birde şu tip hindu modellerini getirseler tam süper olacak beaa
    ne imzası beaaa

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet_gemli
    teşekkürler Süvarİ benime 3 sinyal ön + ön grenaj sarı olan kısmı sadece + sağ topuz + sağ gaz elciği bir ihtimal değişecek bakalım hayırlısı...

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Mehmet_Gemli geçmiş olsun dostum cana geleceğine mala gelsin boşver. Bende ona benzer bir kaza yapmıştım ön grernaj sol sinyal ve depo boya 300 küsür lira para yatmıştı sigortadan .

İki resim de ben atayım

Motosikleti
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet_Gemli geçmiş olsun dostum cana geleceğine mala gelsin boşver. Bende ona benzer bir kaza yapmıştım ön grernaj sol sinyal ve depo boya 300 küsür lira para yatmıştı sigortadan .

İki resim de ben atayım

http://img846.imageshack.us/img846/8310/dscf1019h.jpg

http://img857.imageshack.us/img857/5075/dscf1021zu.jpg
    Teşekkürler Mavi_Anahtar Allah Razı Olsun bakalım bende verdim servise gerekli tutanak falan herşeyi yaptım da kaza anında fotoğraf çekemedim yoktu kazadan sonra bugun aracın fotosunu ve benım motorun fotosunu ekledık te bir bilgin varmı nasıl olacak ben simdi kendi cebimden yaptırıcam karşı tarafın sigorta karşılarmı nasıl olur bilgi verebilirmisin rica etsem ?

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar bu arada geçenlerde bende kaza yaptım burda kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun birdaha olmamak suretıyle bende sol şeritte gidiyorum hızım 50 60 km civarı kadının bir tanesı sol şeritten geliyor aradan geçmeye çalışıyo zaten hava yağmurlu arka çantaya dokandı ben yerlerde 20 metre felan sürüklendim öldüm dedim ALLAHıma binlerce çok şükür ne bana nede motoruma birşey oldu neyse bi olayın sersemliğinle motoru aldığım gibi bastım gaza yetişsem öldürecektim ama yetişemedim ki ben herzaman dikkatliyimdir ama hayvan çıkınca çarptı kaçtı plakasınıda alamadım gerçı nasıl alacaksın yağmurda neyse kazasız belasız hayırlı surüşler herkeze

Motosikleti
    RX3i EVO
    Kaza olduğunda fotoğraf çeksen iyi olurmuş polis çağırsaydın onlar çekerdi diye biliyorum. Sigorta şirketi kıllık yapabilir . Benim kazada bile ben tüm evrakları fotoğrafları verdim bu kazada şüphe var filan dediler ilk sonra tekrar fotoğrafları istediler yolladım sonra sonuç olarak beni haklı çıkarmışlar kazadan . Yaklaşık 1 ay sürüyor sonuca varması . Belgeler ekspere ulaştıktan sonra sana haber gelir eksper gelip motara bakar tekrar fotoğraf çeker sonra sonuca varırlar. Haklı-haksız durumuna ve oranına göre ya karşı tarafın ya senin sigortan karşılar iki taraf da suçlu ise bir kısmını karşılıyor sanırım masrafın . Ama inşallah fotoğraftan dolayı sorun yapmazlar . Sonuçlanmadan yaptırma dediğim gibi eksperin gelip görmesi lazım

Motosikleti
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza olduğunda fotoğraf çeksen iyi olurmuş polis çağırsaydın onlar çekerdi diye biliyorum. Sigorta şirketi kıllık yapabilir . Benim kazada bile ben tüm evrakları fotoğrafları verdim bu kazada şüphe var filan dediler ilk sonra tekrar fotoğrafları istediler yolladım sonra sonuç olarak beni haklı çıkarmışlar kazadan . Yaklaşık 1 ay sürüyor sonuca varması . Belgeler ekspere ulaştıktan sonra sana haber gelir eksper gelip motara bakar tekrar fotoğraf çeker sonra sonuca varırlar. Haklı-haksız durumuna ve oranına göre ya karşı tarafın ya senin sigortan karşılar iki taraf da suçlu ise bir kısmını karşılıyor sanırım masrafın . Ama inşallah fotoğraftan dolayı sorun yapmazlar . Sonuçlanmadan yaptırma dediğim gibi eksperin gelip görmesi lazım
    Sigortaya haber verilcekti bugun zaten sigorta exper gönderirse gelip bakıcak göndermezse evrakları genel merkeze mi ne göndericeklermiş yani evrak olayları bittikten sonra yapılcak motor haber bekleniyor ondan sonra. Peki benim sigortam ben suçlu çıkarsam karşılarmı onu anlayamadım kimisi karşılamaz kimisi karşılar diyor anlayamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70322201/detay

acil olduğu için fiyat düşürdüm ilgilenenler arasın lütfen .

Teşekkürler.

Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortaya haber verilcekti bugun zaten sigorta exper gönderirse gelip bakıcak göndermezse evrakları genel merkeze mi ne göndericeklermiş yani evrak olayları bittikten sonra yapılcak motor haber bekleniyor ondan sonra. Peki benim sigortam ben suçlu çıkarsam karşılarmı onu anlayamadım kimisi karşılamaz kimisi karşılar diyor anlayamadım.
    Ya ona sigorta şirketi karar verecek artık. Tam bilmiyorum ama belli oranlar var mesela atıyorum sen %100 suçlusun ya hiç karşılamıyor yada küçük kısmını karşılıyor yarı yarıya suçlusun masrafın yarısını karşılıyor gibi. Ben bu şekilde biliyorum yanlışta olabilir . Ama araç park halinden biranda önüne çıkmış sanırım e hız sınırını da geçmemişsin senin suçlu çıkacağını sanmam .

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı fatihonemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler.
    Motor biraz enteresan olmuş

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)

Teşekkürler.
    arkadaki kutu yüzünden o motor hep tek tekerde gider yav
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150

Teşekkürler.
    Güzelim motoru ne hale getirmişsin

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı myword1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu arada geçenlerde bende kaza yaptım burda kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun birdaha olmamak suretıyle bende sol şeritte gidiyorum hızım 50 60 km civarı kadının bir tanesı sol şeritten geliyor aradan geçmeye çalışıyo zaten hava yağmurlu arka çantaya dokandı ben yerlerde 20 metre felan sürüklendim öldüm dedim ALLAHıma binlerce çok şükür ne bana nede motoruma birşey oldu neyse bi olayın sersemliğinle motoru aldığım gibi bastım gaza yetişsem öldürecektim ama yetişemedim ki ben herzaman dikkatliyimdir ama hayvan çıkınca çarptı kaçtı plakasınıda alamadım gerçı nasıl alacaksın yağmurda neyse kazasız belasız hayırlı surüşler herkeze
    Kardeşim arabanın modelini rengini gördüysen, aynı saatte aynı yolda yine denk getirebilirsin. Geçmiş olsun. Bir de kaza yaptığın yerdeki dükkanlarla konuşsaydın mutlaka bir gören olmuştur. Takibi bırakma, yakasına yapış o katilin. Bugün sana yarın bir başkasına,
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın balığa gitcem salı servis yaparım artık
    bende gitmicem bakıma kendim yaparım artık
    çok zaafları bunun
    10 luk yağı 20tl ye sattı
    2500 km buji değiştirelim dedi 25 tl ye, ama bilinçli olduğum için olmaz dedim
    500 bakımında ön dişliyi 14 yapalım dedi, yoksa 110 u geçmez dedi, yeni motor dişlimi değişir dedim kabul etmedim
    yağ filtresi 15 tl dedi
    bakım ışığını söndürmeyi bilmiyor
    motor ani gaz yemiyo dedim, normal bu dedi
    zinciri kendisi temizlemesi lazımken benzinlik tarif edip sıcak suyla yıkatmamı söyledi
    yeter bu kadar herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

65 tl lik ne yaptıki 2 3 civata sıkıp yağ değiştiriyolar
    servis ışığını söndürmeyi bilmiyolar o sorunu bende yaşadım, komik servis, serviste denmez aslında
    bende gitmicem artık bu son olacak
    hayırlı uğurlu olsun motorun, birgün haberleşip biraraya geliriz inş

Merhaba iyi günler hangi servisten bahsediliyor acaba ben konuyu kaçırdım biraz ama.. Bilelim de ona göre gitmeyiz bizde....

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,belki bilmeyeniniz vardır,ben ADANA'daki TVS bayisinde çalışıyorum.tamirci yada usta değilim.25 yıldır motosiklet kullanıyorum.eğer bujide fabrikasyon sorun yoksa,2500 km.de buji değişmez.sağlıklı çalışan bir motorda,10 000 km.de değiştirilmeli.yağ filtresi 9-10 tl.ön dişliyi 14 yaparsanız,vites araları uzar,şehiriçi kullanım için idealdir,sık sık vites değiştirmek zorunda kalmazsınız.onun yerine daha iyi verim almak istiyorsanız,ön dişliyle oynamadan,arka dişliyi 43 yapın 5 km.hızda fark ediyor,ayrıca 1.-2. viteste ön kaldırma meyili azalıyor.söylediklerim tecrübeyle sabittir.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rengi ne güzel olmuş dimi ...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,garanti kitapçığının 37. sayfasında,4. sütunda,buji ,8500-9000 de değiştirin yazıyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler