Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Kaskların 2 side Nitro Siyah olan 99 Benimki 129.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Tabi Olabilir Müsait Bir Zamanda Sen Cesaretini Kazan Yaparız Bir Şeyler...
    bu arada lastikleriniz orjinal mi bendekiler kuru havada bile acayip kayıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam arkadaşlar acilen mavişimi satmak zorundayım 8,600 km de 2009 model daha anca 1 yaşına girdi . işte fotoğrafları:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6199805/detay/

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    arkadaşlar B eliyetim var aralıktaki A2 sınavına yetişmem için yrn a kdr ehliyet numaramı bulmam lazım ama ehliyetim kayıp,int den bi yerden öğrenilio mu? yrn iş de var vaktim olmayacak... Bildiği bi yol olan var mı? tşk ler

Motosikleti
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar B eliyetim var aralıktaki A2 sınavına yetişmem için yrn a kdr ehliyet numaramı bulmam lazım ama ehliyetim kayıp,int den bi yerden öğrenilio mu? yrn iş de var vaktim olmayacak... Bildiği bi yol olan var mı? tşk ler
    bursada randevulu yapmışlardı ehliyet çıkarmayı ve 10 dk sonra veriyorlar ehliyeti sizin buludunğunu emniyet müdlüğünde aynıysa bir şansınızı deneyin

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    mehmet_gemli kardeş,resimler ve canavarlar çok güzel görünüyor.gemlik hep görmek istediğim yerlerden biridir.resimlerden az da olsa görme fırsatımız oldu.umarım bir gün gerçekten görmek nasip olur.teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet_gemli kardeş,resimler ve canavarlar çok güzel görünüyor.gemlik hep görmek istediğim yerlerden biridir.resimlerden az da olsa görme fırsatımız oldu.umarım bir gün gerçekten görmek nasip olur.teşekkürler.
    abi resimlerdeki yer burgazın altıntaş tarafından girişi ve mudanya yıldız tepe gibi duruyor

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı 48sf058 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar acilen mavişimi satmak zorundayım 8,600 km de 2009 model daha anca 1 yaşına girdi . işte fotoğrafları:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6199805/detay/
    senin motor zaten neredeyse 1 yıldır ilanda duruyor. bi ara bende alacak olmuştum ama indirim yapmamıştın fiyatı o zaman 2900 mu neydi 2500 değildi.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada lastikleriniz orjinal mi bendekiler kuru havada bile acayip kayıyor
    Evet Orjinal Lastiklerimiz O Kadar Kaymıyorda Yağmurlu Havada Tam Bir Felaket...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki Bora Abi Beklerim Ne Demek Bizde Gezdikçe Her Seferinde Farklı Yerlere Gidiyoruz Oralardan Fotoğraflarla Forumu Süslüyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

abi resimlerdeki yer burgazın altıntaş tarafından girişi ve mudanya yıldız tepe gibi duruyor
    Yok İlk Resimler Güzelyalı Girişi Diğeri De Tam Yıldız Tepe

Motosikleti
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Orjinal Lastiklerimiz O Kadar Kaymıyorda Yağmurlu Havada Tam Bir Felaket...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:19 ----------

Tabi ki Bora Abi Beklerim Ne Demek Bizde Gezdikçe Her Seferinde Farklı Yerlere Gidiyoruz Oralardan Fotoğraflarla Forumu Süslüyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Yok İlk Resimler Güzelyalı Girişi Diğeri De Tam Yıldız Tepe
    valla bendekiler acayip kayıyor iki kere oldu birazda ondan korkuyorum trafiğe çıkmaya bundan önce ss hyo vardı ondan alıştım motoru yatırmaya fazla geliyor herhalde motora para biriktiriyorum şimdi bir çift lastik alıcam michelin

Motosikleti
    fren hidroliğini tamamen nasıl boşaltırız bilen var mı castrol dot4 koyayım dedim birde ön takımın yağını kalınlaştırıcam bunuda nasıl boşaltırım 10w yeter mi yoksa 15w mu koyayım

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    fren hidroliğini tamamen nasıl boşaltırız bilen var mı castrol dot4 koyayım dedim birde ön takımın yağını kalınlaştırıcam bunuda nasıl boşaltırım 10w yeter mi yoksa 15w mu koyayım
    Belki biliyorsundur, ama ben yine de söyleyim. Hidrolik yağını boyaya dökme. Dökülürse hemen sil, boyayı kaldırır.Başıma gelmişti.

Motosikleti
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki biliyorsundur, ama ben yine de söyleyim. Hidrolik yağını boyaya dökme. Dökülürse hemen sil, boyayı kaldırır.Başıma gelmişti.
    evet onu duymuştum tekrardan teşekkür ederim

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşlar kışın bişey yapılmıyor soğuktan dolayı.bende şöyle oturup yerimde hayal kuruyorum biraz
    diyorumki yazın temmuz ayı gibi şöyle bi doğu turu yapayım.trabzon-erzurum-diyarbakır-gaziantep-belki adana (forumdan birçok arkadaş bulunuyor, o kadar gidipte uğramamak olmaz
    ne kadara mal olur bana. ona göre bi birikim yaparım gezerim bir güzel...
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motor zaten neredeyse 1 yıldır ilanda duruyor. bi ara bende alacak olmuştum ama indirim yapmamıştın fiyatı o zaman 2900 mu neydi 2500 değildi.
    kardeş o zaman sıkıntım yoktu şimdi acil nakit ihtiyacım war yoksa satmam zaten ama hayat işte.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş tanıdığın alacak olan varsa satalım acilll yardımcı olursan sevinirim....

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    arkadaşlar bi sorum olucak,şimdi ben bu hafta içinde en geç haftaya almış oluyorum motoru,bu durumda 2011 yılının 6 aylık vergisini de yatırmam gerekicek mi? motoru almak için 2012 yi beklesem mi daha mantıklı olur yoxa ? fikri olan var mı?

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    vergiyi her türlü sana ödetiyorlar maalesef. almadan önce pazarlık yaparsan, anlaşırsan belki öderler.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı 48sf058 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş o zaman sıkıntım yoktu şimdi acil nakit ihtiyacım war yoksa satmam zaten ama hayat işte.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

kardeş tanıdığın alacak olan varsa satalım acilll yardımcı olursan sevinirim....
    benim motorumda aynı yerde ilanda bende satamadım daha
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olucak,şimdi ben bu hafta içinde en geç haftaya almış oluyorum motoru,bu durumda 2011 yılının 6 aylık vergisini de yatırmam gerekicek mi? motoru almak için 2012 yi beklesem mi daha mantıklı olur yoxa ? fikri olan var mı?
    Tam bilmiyorum ama zaten vergisi 40 tl birşey 2 ay beklemeye değimez . Yılbaşından sonra motora zam gelmeyeceği ne malum . İşi şansa bırakma derim.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam bilmiyorum ama zaten vergisi 40 tl birşey 2 ay beklemeye değimez . Yılbaşından sonra motora zam gelmeyeceği ne malum . İşi şansa bırakma derim.
    evt haklısın, almak en iyisi

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Motoruma çanta taktırmak istiyorum, internette şöyle bir ilan buldum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7524984/detay/Görüştüğüm kişi 2009 ve 2010 modeller için uygun olduğunu 2011 modeller için denemediklerini söyledi. 2011 in kuyruk ve amortisör vida yerleri diğerlerinden farklı mı bilmiyorum. "ixeywent" ve diğer eski kasa sahibi arkadaşların bilgisi var mı bu konuda?
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler