Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tabii ki tavsiye ederim.ben de ipone yağ ve zincir yağı kullanıyorum.hele zincir yağı mükemmel,sıktıktan sonra yarım saat bekle,sür,janta sıçramıyor,bir de jant temizliği ile uğraşmıyorum.
    arkadaşlar,bakım kitapçığının 49. sayfasında amartisör ayarından bahsediyor.bilginize.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii ki tavsiye ederim.ben de ipone yağ ve zincir yağı kullanıyorum.hele zincir yağı mükemmel,sıktıktan sonra yarım saat bekle,sür,janta sıçramıyor,bir de jant temizliği ile uğraşmıyorum.
    arkadaşlar,bakım kitapçığının 49. sayfasında amartisör ayarından bahsediyor.bilginize.
    abi çok teşekkürler motor daha elime geçmedi plakasının çıkmasını bekliyorum akşama doğru teslim alıcam bi bunu birde almadan önce gidip motorun hava ayarına baktırıcam

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    meraba arkadaşlar benim hiç vitesli tecrübem yok sizce bu motor benm için uygunmudur ? birde imkanım kısıtlı 2000 lira gbi bi param var. 2. el alıcam sizce doğru bi seçimmi ? bu motor beni üzermi ? birde merak ettiğim bu motorun son hızının kaç olduğu. sürat yapmak için almıyorum tabiki ama arada bir hızı severim. birde bir sorum daha var bu motorla uzun yol yapılabilirmi ? motor boğulurmu ? motorunu satan arkadaşlarda bana ulaşırsa sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim. birde mersinde tvs apache kullanıcısı warsa aramızda onlarda bana ulaşırsa sevinirim tekrar tşkk

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    mrb. arkadaşlar bugün itibari ile benim digital km. de sıkıntı yaşadı servisten geliyorum şimdi sipariş verdiler komple değişecekmiş sanırım bu bir kronik sorun...
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    1000 küsür km lik marmaris-ürkmez-izmir-marmaris bayram gezimizi kazasız belasız atlattık çok şükür.

Motosikleti
    cf moto 400
    Arkadaşlar anlamıyorum neden motorumda bir sorun var sürekli gaz teli kopuyor aldığımdan beri tam 4 kere tel koptu ve motor daha 6.binde Biryere çıkmaya korkuyorum vallaha :(

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb. arkadaşlar bugün itibari ile benim digital km. de sıkıntı yaşadı servisten geliyorum şimdi sipariş verdiler komple değişecekmiş sanırım bu bir kronik sorun...
    Peki değişince sorun düzelecekmiymiş?

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar anlamıyorum neden motorumda bir sorun var sürekli gaz teli kopuyor aldığımdan beri tam 4 kere tel koptu ve motor daha 6.binde Biryere çıkmaya korkuyorum vallaha :(
    Benim motor 6000 km yi geçti hiçbir yeri kopmadı ve kimseden de dediğin gibi gaz teli koptuğunu duymadım. Sorunu başka bir yerde ara bence

Motosikleti
    motoru teslim aldım saat 3.30 gibi şimdi girdim eve ilk izlenimin gidişinin çok iyi olduğu 50 kmyi geçmedim bir kerede acemilikten tek tekere gelme eğilimi gösterdi fazla asılmışım gaza tititreşimde ahım şahım bişey değil amortisörleri şu anda kademe 1 de bende 48 kilo olduğumdan ellemedim lastiklere 25 e 28 psi demiş kitapçıkta kaç basmak gerekir acaba

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

Alıntı gorkem913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar benim hiç vitesli tecrübem yok sizce bu motor benm için uygunmudur ? birde imkanım kısıtlı 2000 lira gbi bi param var. 2. el alıcam sizce doğru bi seçimmi ? bu motor beni üzermi ? birde merak ettiğim bu motorun son hızının kaç olduğu. sürat yapmak için almıyorum tabiki ama arada bir hızı severim. birde bir sorum daha var bu motorla uzun yol yapılabilirmi ? motor boğulurmu ? motorunu satan arkadaşlarda bana ulaşırsa sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim. birde mersinde tvs apache kullanıcısı warsa aramızda onlarda bana ulaşırsa sevinirim tekrar tşkk
    ben ilk motorum olarak hyosung gt 250 r almıştım bir kaza yüzünden pert oldu ve o motora iki kere sürücü kursunda scooter kullandıktan sonra bindim başlarda açıkcası zorlanıyorsun bir iki gün sonra herşey yerli yerine oturmaya başlıyor bende bugün 0 bi tane aldım motor güzel çok bişey beklememek lazım bütçesi kısıtlı olana yeni başlayana ideal gidi geldi tabi bu ilk izlenimim tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar

---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz telinin koptuğu yeri bulmaya çalışın aynı yerden mi koptu hepsi buna dikkat edin bence eğer hep aynı yerse orada teli kesen birşey vardır hadi bir kere olur dersin fabrikasyon ama sürekli oluyorsa onu koparan mutlaka bişey vardır

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    valla korkmaya başladım neden bu kadar çok sorun çıkmaya başlamış bu motorlardan :D özellikle yenilerin dijital göstergeleri hiç gündemden düşmüyor. :D iyiki benimki 2008 vede çoğu derdini kolayca kendim halledebiliyorum :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    arkadaşlar,bana digital km.den sorunla gelen çoğu motorun alt okuyucu da denilen redüktörünün arızalı olduğunu birçok defa tespit ettim.onu da garantiden isteyerek sorunu çözdüğüm kişiler oldu.dolayısı ile hemen km.ye kusur bulmayın.tamam km.si arızalı olanlarda var ama geneli alt okuyucudan çünkü alt okuyucu yukarı km.ye bilgi gönderiyor,o da ne bilgi geliyorsa onu ekranda gösteriyor.tecrübeyle sabittir.

Motosikleti
    teşekkürler cagatay.. wala almayı düşünüyorum bi tane 2006-2008 arası bişey. acaba uzun yol gidermi yani ortalama 100 km hızla kaç saat devam edebiliriz? fikirlerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tşk..

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    arkadaşlar,bana digital km.den sorunla gelen çoğu motorun alt okuyucu da denilen redüktörünün arızalı olduğunu birçok defa tespit ettim.onu da garantiden isteyerek sorunu çözdüğüm kişiler oldu.dolayısı ile hemen km.ye kusur bulmayın.tamam km.si arızalı olanlarda var ama geneli alt okuyucudan çünkü alt okuyucu yukarı km.ye bilgi gönderiyor,o da ne bilgi geliyorsa onu ekranda gösteriyor.tecrübeyle sabittir.
    tamam garanti den yeni parça isitiyorsunuz da garanti aynı ürünü gene yollamıyor mu? o parça gene arıza yapar o zaman garanti bitince ne olucak.

Motosikleti
    Alıntı gorkem913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler cagatay.. wala almayı düşünüyorum bi tane 2006-2008 arası bişey. acaba uzun yol gidermi yani ortalama 100 km hızla kaç saat devam edebiliriz? fikirlerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Tşk..
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 küsür km lik marmaris-ürkmez-izmir-marmaris bayram gezimizi kazasız belasız atlattık çok şükür.
    rica ederim rodajda olduğundan 50yi hiç geçmedim ama 1000 kmlik yol yapılmış sorunsuz demekki uzun yola gider gelir rahat önemli olan bakımları rodaj süreci iyi yapılmış mı

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

alt okuyucu dediğin abi jantın göbeğine giren bir tel var o mu

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

şimdi içindeki orjinal yağı değiştirsem bir problem olur mu motor garantide olduğundan tedirginim içindeki yağ anladığım kadarıyla 20w50 yarı sentetik

Motosikleti
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam garanti den yeni parça isitiyorsunuz da garanti aynı ürünü gene yollamıyor mu? o parça gene arıza yapar o zaman garanti bitince ne olucak.
    peki sence ne yapmalılar.
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt okuyucu dediğin abi jantın göbeğine giren bir tel var o mu?
    şimdi içindeki orjinal yağı değiştirsem bir problem olur mu motor garantide olduğundan tedirginim içindeki yağ anladığım kadarıyla 20w50 yarı sentetik
    evet o parça.
    fabrikanın rodaj için içine koyduğu yağ çok incedir.sebebi de mekanik parçaların birbirine (rodajda)çok daha rahat alışması için.

Motosikleti
    peki sence ne yapmalılar.

evet o parça.
    fabrikanın rodaj için içine koyduğu yağ çok incedir.sebebi de mekanik parçaların birbirine (rodajda)çok daha rahat alışması için.
    yani değiştmemem lazım yağı teşekkür ederim

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    adanalı bora abim yine doğru söylüyo arıza alt okuyucudan arıza yapıyo gösterge ama bizim servis sağolsun kopmle değiştiriyo okuyucuyuda göstergeyide ulusan'a saygılar özellikle çetin abime.. ayrıca benim ekranda arızalı bi geliyo bi gidiyo

Motosikleti
    1.ekranda oluşan ağrıza nedir biraz açar mısınız
    2.bu motora kasko yaptıran oldu mu ne kadar tutuyor
    3.temmuz ayı vergisini ödememişler aldığımız yer vergi borcu nedir
    4.motoru duruken sağa düşürdüm ve benzin aktı motor kısmından kapakta sızıntı yoktu anladığım kadarıyla benzin tahliyesinden geldi sizcede böyle midir

Motosikleti
    1000-2500 arası motorunu satmayı düşünen varsa bana ulaşabilirmi arkadaşlarr...

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    1. ekran gidip geliyo reis yazılar 8888 oluyo bence ankaranın ayazına dayanamadı çünkü bu aralar acayip bi soğuk var bence yani..
    2. kasko çok aradım ama yapmıyolar kimse girmiyo kasko işine
    3 temmuz vergisi 42.00 lira
    4 yorum yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler