Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    geçmiş olsun blade17xxx bende bugün 4. kazamı yapcaktım allah korudu. Yollar bizim burada berbat şimdi metrobüs yüzünden yolları kazımışlar hızım 90 falandı bi girdim gidon bi tokatlamaya başladı neyseki yavaşladım kurtardım durdum derin bi oh çektim devam ettim
    rumelian bunu beğendi.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    ya bizim burda belediye belediye deilki yol komple parlıo mazottan bi su tutmamıslar ben bayada yawasladım farkedince ama farketmedi motor birden düz giderken yan gitmeye basladı eski peugeot 103 taktigi attım kendimi bende biraz sürüklendi durdu zaten motor ama koruma demiri cok mükemmel birset

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı efege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun Türkiye fiyatı ne olur acaba?Tahmini?
    bence gelmez bu model gelirsede 6500 den aşağı olmaz diye düşünüyorum. çok güzel motor ama çok pahalı olursa 160 cc olacağından (sanırım öyle) fazla satılmaz.

Bu arada ufak bi araştırma yaptım http://www.bikedekho.com/tvs.html bu sitedeki velocity fiyatı tr ye çevirirsek 1.800 falan ediyor
    Tvs apache (160 lık olan) fiyatı ise 1300 falan ediyor.

Tvs apache şuan 4000 tl ise velocity en aşağı 5.500 gibi bir fiyat biçilir

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı blade17xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haywan bir kamyoncunun yola döktügü mozat yüzünden 2600 km deki motorumla ilk kazamı hafif sıyrıklarla atlattım :( koruma demiri cok gerekli biseymis bu kazada onu anladım komple sag tarafın gidebilecegi bir kazada sadece koruma demiri aynada sürtünme ve sağ ön sinyalin kırılmasıyla atlattık moral olan tek sey de bende birsey olmaması.ne kadardır tahmini bu ön sinyal bilgisi olan warmı

kardeşim büyük geçmiş olsun... Allah korumuş..
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    cok saol kardeşim.. gerci koruma demirsiz tvs yoktur benim fikrim ama warsada mutlaka taktırın arkadaslar.bugun yaptıgım kazada full sag taraf giderdi eminim sürüklendi cünkü ama koruma demiri sayesinde sinyalle yırrttık :D

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    cok saol kardeşim.. gerci koruma demirsiz tvs yoktur benim fikrim ama warsada mutlaka taktırın arkadaslar.bugun yaptıgım kazada full sag taraf giderdi eminim sürüklendi cünkü ama koruma demiri sayesinde sinyalle yırrttık :D
    onla geçmiş olsun cana gelmesin de her parçanın yedeği var...
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Modenas 110 + Tvs RTR 150
    Herkese Merhaba, ben İstanbuldan Necat.İçmimarım.Aranıza yeni katıldım.Şuanda modenas kullanmaktayım ancak bende bir tvs almak üzereyim.Şuanda gri renk İstanbulda kalmadığı için gümrüktekileri bekliyorum.Ancak hala sarı mı gri mi alsam diye düşünüyorum.Yolda hiç sarı görmedim.Gri mağazada çok hoştu ancak yolda kirlisini görünce bütün büyüsü gitmiş gibi geldi.sizler renk konusunda ne düşünüyorsunuz? Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim..

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    necatca merhaba sarı tabiki bilmiyorum ben çok yakıştırıyorum sarı yoksa gri

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı necatca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba, ben İstanbuldan Necat.İçmimarım.Aranıza yeni katıldım.Şuanda modenas kullanmaktayım ancak bende bir tvs almak üzereyim.Şuanda gri renk İstanbulda kalmadığı için gümrüktekileri bekliyorum.Ancak hala sarı mı gri mi alsam diye düşünüyorum.Yolda hiç sarı görmedim.Gri mağazada çok hoştu ancak yolda kirlisini görünce bütün büyüsü gitmiş gibi geldi.sizler renk konusunda ne düşünüyorsunuz? Karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim..
    bencede sarı

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    necatca merhaba sarı tabiki bilmiyorum ben çok yakıştırıyorum sarı yoksa gri
    biz phantom nickli arkadaşla 2sinide hem mağazada hemde sokakta hareket halinde gördük hususi adama sarı 10 numara
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    haywan bir kamyoncunun yola döktügü mozat yüzünden 2600 km deki motorumla ilk kazamı hafif sıyrıklarla atlattım :( koruma demiri cok gerekli biseymis bu kazada onu anladım komple sag tarafın gidebilecegi bir kazada sadece koruma demiri aynada sürtünme ve sağ ön sinyalin kırılmasıyla atlattık moral olan tek sey de bende birsey olmaması.ne kadardır tahmini bu ön sinyal bilgisi olan warmı
    kardeş çok geçmiş olsun.yollarda bizleri nelerin beklediği hep sürpriz olmuştur.işte bu da bir tecrübe.o yüzden gözümüzü yoldan ayırmadan,full dikkatle sürüş yapmalıyız.sinyallerin tanesi 20 tl.yalnız alırken dikkat et,sağ ön / sol ön farklı.yanlarında küçük bir tırnak var,ona dikkat et,zaten üzerinde yazıyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    kardeşim çok geçmiş olsun...aynı şekilde bende bu sabah hayvan bir kamyoncunun sollama yaparken aniden sola kırmasıyla bende kendimi az daha yerde buluyordum.arka frene fazla basmışım kaymaya başladı.önde yalpalamaya başlayınca aha dedim düşüyorum.zor kurtardım.80le giderken asfaltı öpmenin ne demek olduğunu anlayacaktım az kalsın geçerken kendisine korna ile cevap vermeyi unutmadım

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Havaların soğumasıyla hem lastikler sertleşti hemde yağmur(çiğ düşmesi vs) çok fark ettiriyor. Yavaş yavaş herkes kaza yapmaya başladı Her motora bindiğimde sıra bende mi diye aklıma gelmiyor değil. Kaza yapan bütün arkadaşlara GEÇMİŞ OLSUN. Allah tekrarını yaşatmasın..
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs nin orjinal lastikleri suda hiç tutmuyor ama kuru havada süper. Bence lastikleri değiştirin ve ıslak zeminde frenleme mesafesi uzadığı için daha dikkatli olmak lazım. allah hepimizi korusun...

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    necatca hoş geldin aramıza , renk konusunda bende sarı diyorum.daha bi "albeni" katıyor motora

---------- Post added at 13:50 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

kaza yapan dostlar çok geçmiş olsun umarım bidaha böyle kazalar yaşamayız.

Abiler Bugün Bi 2011 Apache gördüm fotoraflar ve resimlerde göründüğünden çok farklı yakından gördünmü mükemmel görünüşü var Fotoraflardakinden daha iri gözüküo yakndan bakınca.

Motosikleti
    tvs rtr apache (2011)
    arkadaşlar selam herkese iyi hafta sonları
    bizim motorlara unili dura ve ırc hangi lastiği önerirsiniz hangisi daha iyi dir 3 lastiği de farklı motorcularda bulmuş durumdayım hangisi daha iyi ise onu taktırmak istiyorum veya istanbulda daha kalite herhangi başka bir marka bulabileceğim bir adres varmıdır
    [COLOR="Yellow"]1907 sevdam[/COLOR] [COLOR="RoyalBlue"]motor tutkumdur[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)

8500 km ye yaklaştık. motorun trafiğe çıkışı haziran ayının 3 ü ayda ortalama 2bin km ye yaklaşıyoruz.

şimdiye kadar gördüğü en yüksek hız meyilli yolda bu hıza çıktı düz yolda 128 i gördü

çanta taktırdık kappa 35 lt lakin biraz huylandım ben motor virajlarda geziyor gibime geliyor alışmadığımız içimidir acep

Motosikleti
    cbr 250r
    ekremz sen mugladamısın neresındensın plakayı 48 gordumde:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    muğla marmariste ikamet ediyorum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar gördüğü en yüksek hız meyilli yolda bu hıza çıktı düz yolda 128 i gördü

çanta taktırdık kappa 35 lt lakin biraz huylandım ben motor virajlarda geziyor gibime geliyor alışmadığımız içimidir acep
    maşallah,maşallah.
    aynen benim gibi,ben de aynı değerlere ulaştım.virajlarda çantanın yükü çok ağır değilse senin sürüşünü etkilemez.sadece yüksek süratlerde arkayı tatlı tatlı sallar.benim önceki çantamdan takmışsın,güzel çantadır.ama ben eğirdir festivaline giderken shad 40 kargo ile değiştirdim.5 lt.daha büyük.

Alıntı republic1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam herkese iyi hafta sonları
    bizim motorlara unili dura ve ırc hangi lastiği önerirsiniz hangisi daha iyi dir 3 lastiği de farklı motorcularda bulmuş durumdayım hangisi daha iyi ise onu taktırmak istiyorum veya istanbulda daha kalite herhangi başka bir marka bulabileceğim bir adres varmıdır
    ben nisan ayında aldım motoru, o zaman piyasada başka lastik olmadığı için UNİLLİ taktım ön/arka.ama şimdi piyasada PİRELLİ ve METZELLER var.fakat sizin orada kim satar bilemem.o zaman bu lastikler olsaydı tercihimi metzeller den yana kullanırdım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler