Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    Motor servise girdikten sonra servistekiler ışığı bi şekilde söndürüyorlar ve birdahaki servis bakımana kadar ışık hiçbirşekilde yanmıyor. sen en iyisi servise uğra ışığı söndürsünler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,ilk 500 km.de,2500 km.de ve sonrakilerde bu lamba yanacaktır.bu arıza lambası değil,motorun bakım zamanının geldiğini uyaran bir sistemdir.bakım zamanı gelince,her kontağı açtığınızda 8-10 kez yanıp sönecektir,size sürekli hatırlatma yapacaktır.servise bakıma gittiğinizde o lamba resetlenecek ve sönecektir.bilginize.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,ürgüp gezimizin başlığını açtım.elime resimler geldikçe yükleyeceğim.iyi seyirler.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...rgupteydi.html
    Uzun yol ayrı bi keyif oluyor gerçekten, fotolarla ilgili sormak istediğim birkaç şey olacak. Kırmızıyı kullanan arkadaş dizlik takmış, acaba depoyu çizmiyor mu onu merak ettim.
    Bir de beyaz olan 180 lik mi? Eğer 180 lik ise Türkiye'de yok diye biliyorduk nereden bulmuş Saygılar

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR 2011 MODEL
    [QUOTE=kartalizma07;2412840]şaka yaptım kardeşim alınmadın değilmi
    motosiklet kullanan birisinin böyle soru sormaması lazım, arabaya motosiklet yağı alırmısın almazsın onun gibi birşey buda
    kullanılmaması lazım sende kullanma motosiklet yağı kullan
    sende sağol, takılan şey olursa sor espirilide olsa vevaplarım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

[QUOTE=APACHE_SAİD;2413638]
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka yaptım kardeşim alınmadın değilmi
    motosiklet kullanan birisinin böyle soru sormaması lazım, arabaya motosiklet yağı alırmısın almazsın onun gibi birşey buda
    yok alınmadım abi ben motorda yeni sayılırım profesyonelliğe daha soyunmadık sizin gibi bilgisi olanlardan bilgi almaya calısıyorum o kadar. haftaya binmeye başlıcam Allah izin verirse Apache me

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=APACHE_SAİD;2413638][QUOTE=kartalizma07;2412840]şaka yaptım kardeşim alınmadın değilmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı APACHE_SAİD adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok alınmadım abi ben motorda yeni sayılırım profesyonelliğe daha soyunmadık sizin gibi bilgisi olanlardan bilgi almaya calısıyorum o kadar. haftaya binmeye başlıcam Allah izin verirse Apache me
    hayırlı olsun kardeşim
    sor tabi bildiğimiz anladığımız kadar yardımcı oluruz
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol ayrı bi keyif oluyor gerçekten, fotolarla ilgili sormak istediğim birkaç şey olacak. Kırmızıyı kullanan arkadaş dizlik takmış, acaba depoyu çizmiyor mu onu merak ettim.
    Bir de beyaz olan 180 lik mi? Eğer 180 lik ise Türkiye'de yok diye biliyorduk nereden bulmuş Saygılar
    hayır 150 cc.sıfır aldı ve beyaza boyattı.
    o kırmızıyı kullanan benim.deponun yan taraflarında şeffaf koruma filmi var.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Beyaz çok hoş olmuş arkadaşı kutlamak lazım :D Şeffaf koruma filmi bulayım en acilinden, depo konusunda çok hassasım :D

Motosikleti
    Tvs RTR 150
    fethiyeye giderken artcısız 137 km/h gordum. arkadasla beraber gıdıyorduk. onda honda cbr 125 vardı. ıkımızde son surat hız yapıyorduk ve o neredeyse el ense yapacak kadar rahattı.fakat benım motor dans eder gıbı sallanıyordu apachemız ıcın tek sorun bu '' yuksek hızda cok sallanıyor''

137 iyi yapmışsın. yol eğimlimiydi rampa aşağımıydı

Motosikleti
    Tvs RTR 150
    egımlıydı motor dengelı olsaydı cok hosuma gıdıcektı cok korkarak yaptım bu hızı.

Alıntı thebrutal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egımlıydı motor dengelı olsaydı cok hosuma gıdıcektı cok korkarak yaptım bu hızı.
    o hızda bırakta okadar olsun haddinden fazla basmışsın, bizim motorlar denge olarak gayet iyi bence
    cbr 2011 mi yoksa eski kasamı

Motosikleti
    Tvs RTR 150
    sımdı ustad ben de apache kullanıyorum o yuzden savunmaya gerek yok denge olarak kotu. cbr denge olarak ıyı cunku racıng olarak ımal edılmıs.ruzgarı yemıyor. cbr 2011 kasa

Motosikleti
    arkadaşlar... 31/07/2011 itibariyle apache me kavuşmuş bulunuyorum. bu motor beni çok heyecanlandırıyor bi o kadarda üzerine titriyorum ilk sıfır motorum sonuçta ... bayiye sordum apachenin kendi yağı varmış ilk onu koyuyorlarmış bana öyle dedi.bende karışmadım. motoru alır almaz uzun yola cıkmak zorunda kaldım çünkü izmitte bayiliği yok. gebzeden izmite kadar ortalama 60 km hızla gittim umarım bir sorun olmamıştır. motordan indiğimde hafif yanık kokusu duydum zararmı verdim acaba... bana bi yardımcı olurmusunuz....

arkadaşlar... 31/07/2011 itibariyle apache me kavuşmuş bulunuyorum. bu motor beni çok heyecanlandırıyor bi o kadarda üzerine titriyorum ilk sıfır motorum sonuçta ... bayiye sordum apachenin kendi yağı varmış ilk onu koyuyorlarmış bana öyle dedi.bende karışmadım. motoru alır almaz uzun yola cıkmak zorunda kaldım çünkü izmitte bayiliği yok. gebzeden izmite kadar ortalama 60 km hızla gittim umarım bir sorun olmamıştır. motordan indiğimde hafif yanık kokusu duydum zararmı verdim acaba... bana bi yardımcı olurmusunuz....
    hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler
    yanık kokusu normal yeni olması ve motor bloğundaki boya kısmından gelir bendede oldu
    sıcaklarda fazla yorma dinlendir, akşamları kullan

Motosikleti
    hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler
    yanık kokusu normal yeni olması ve motor bloğundaki boya kısmından gelir bendede oldu
    sıcaklarda fazla yorma dinlendir, akşamları kullan

cok sağolasın... şimdi rahatladım valla ya.. korka korka sürüyodum şimdi rahatladım :D... bide bu BOR POWER diye bi katkı maddesi var ya ondan kullansak rodajda iyi olurmu acaba. BOR POWERİN kullanma talimatını okudum özellikle rodaj süresindeki araçlara tavsiye edilir diye yazmışlar, acaba bizim motorlarada olurmu ki ?

cok sağolasın... şimdi rahatladım valla ya.. korka korka sürüyodum şimdi rahatladım :D... bide bu BOR POWER diye bi katkı maddesi var ya ondan kullansak rodajda iyi olurmu acaba. BOR POWERİN kullanma talimatını okudum özellikle rodaj süresindeki araçlara tavsiye edilir diye yazmışlar, acaba bizim motorlarada olurmu ki ?
    aramızda kalsın ben 60ml kadar kattım zararını görmedim, kullandığım üçüncü motorum problem yok ayrıca arkadaş cbf150 sine koydu
    kullanırsanda servise söyleme derim

Motosikleti
    aramızda kalsın ben 60ml kadar kattım zararını görmedim, kullandığım üçüncü motorum problem yok ayrıca arkadaş cbf150 sine koydu
    kullanırsanda servise söyleme derim
    zararını görmediğin çok iyi ama faydasını gördünmü fark ediyomu kullanışta çekişte falan etkılıyomu motoru...bende almayı düşünüyorum ama bu sentetık yağların uzerınde kesınlıkle katkı maddesı kullanmayın yazıyor...kafa karşık anlıyacağın.bu bor powerı yağ koyduğumuz yerden koyuyoruz dimi...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, apache 2011 model, 1.93cm ve 90kg'lık birinin altında sırıtırmı acaba? ne dersiniz?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    benim düşüncem koymayın rodajda olan motora sebebi rodajdaki motor alışma safhasında olduğundan piston sekman silindir içinde traşlama yapacak ve silindire alışacak eğer o katkılardan koyarsanız iyi bir traşlama yapamayacağından korumadan dolayı motorunuz iyi açılmayacaktır özelliklede rodaj döneminde mineral yağ konulması tavsiye edilir bu alışmanın iyi olması için saygılar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    [QUOTE=fat280;2417831]benim düşüncem koymayın rodajda olan motora sebebi rodajdaki motor alışma safhasında olduğundan piston sekman silindir içinde traşlama yapacak ve silindire alışacak eğer o katkılardan koyarsanız iyi bir traşlama yapamayacağından korumadan dolayı motorunuz iyi açılmayacaktır özelliklede rodaj döneminde mineral yağ konulması tavsiye edilir bu alışmanın iyi olması için saygılar[/Q

yeni motora zararlı olsa özellikle yeni motora niye tavsiye etsinlerki bu katkıyı.kullanma klavuzunda özellikle rodaj sürecindeki motorlarda kullanabilirsiniz yazmışlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler