Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    sıfır bekleyen arkadaşlara tavsiyem ikinci ele yönelin benim yaptığım gibi
    şaka bir yana motoru aldım 2 ay geçti ve yükseltmek için heveslenmeye bile başladım, iyi ki beklememişim... tabii uzun soluklu 150cc sınıfında kalmayı düşünen arkadaşlara değil bu yorumlarım, benim gibi geçiş kullanıcılarının beklemesine gerek olmadığı kanısındayım...
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    vallaha benım öğrendıgıme göre hondanın altında olcak fıyatlar yane 4000 tl yı gecmeyecek plaka dahil fiyatları sabah konustum ınan beyle tasıyıcı fırmaylada anlasma saglanmıs pazartesı kamyonlara yukluyolarmıs salı gunude ıstanbul bayılerınde olur dıo marmarıs tarafına gelmesı carsamba persembeyı bulur dıo yane dio dio:D:D gorcez artık:D

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Alıntı tgfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır bekleyen arkadaşlara tavsiyem ikinci ele yönelin benim yaptığım gibi
    şaka bir yana motoru aldım 2 ay geçti ve yükseltmek için heveslenmeye bile başladım, iyi ki beklememişim... tabii uzun soluklu 150cc sınıfında kalmayı düşünen arkadaşlara değil bu yorumlarım, benim gibi geçiş kullanıcılarının beklemesine gerek olmadığı kanısındayım...
    Abi şimdi doğru söylüyosunda sıfırı kaç para bunun diyelimki 4000 2. eli ise 2000 3000 TL arası bide temizini bulmak lazım bakalım gelsin nasıl bi şey.
    Bende geçiş motoru olarak düşünüyorum bakalım hayırlısı
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    dostlar lastik sorunum var ön tekere 3 . lastigi taktım lastik bozuktur düzelir diye fakat sorun var , sallama balans yapıyo vebunuda balans yaptırrakta duzeltemiyorum buz motorda sorunlu bu lastıkler diyor, buz motordada uygun ebat lastik yok 90-80-17 ebadıtında michlen pirelli dunlop sorun cıkarmıyacak lastik istanbul içi bulabılecegim yer varmıdır yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    cbr 250r
    ferhatdm vatan caddesinde bulabilirsin aradıgını sanırım orda her marka lastıkcı var motorsıklet ıcın

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferhatdm vatan caddesinde bulabilirsin aradıgını sanırım orda her marka lastıkcı var motorsıklet ıcın
    imperiaer abi aslında bakmadıgım yer kaldımı sorulur ,sirkecisinden balmumcusuna kızıltopraktan güngörenine tam olarak nerde kalıyo vatan caddesinde bir pazar iznim var acıkmıdır, ben anadolu yakasındayım ,toplasan 3 yada 4 kez gıtmısımdır , net adresi telefon daha sağlam olurdu benim için

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    yok mu bilgisi olan arkadaşlar.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,apachesinde bu çantadan (SHAD 40 LT KARGO)kullanan varmı ?memnuniyetleri nedir acaba ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    cbr 250r
    ferhatdm vatan cadesınden akdenız caddesıne dogru cıkan yokusun basında vatan cad bılıosundur ztn emnıyet mudurlugunun onundekı cadde fatıhte orda kıme sorsan gosterır sana lastıkcılerın oldugu yerı herkes bılır

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Arkadaşlar herkese selam,

Uzun zaman işlerin yoğunluğundan giremedim foruma, umarım herkes iyidir. Bu sabah itibariyle motorumu satmış bulunuyorum ama kısmet olursa yine sizlerle sohbete devam etmeye niyetliyim

Gördüğüm kadarıyla biraz karışmış burası, sinirler gerilmiş Bahadır kardeşim, sen hiç sinirlenme, Outgun arkadaşın canı çok yanmış, önceki dönemde zaten motorunda fabrikasyon hatası olduğunu belirtmişti ama yine de mal canın yongasıdır derler ya, acısını paylaşıyor, öyle kabul et. Ancak, başka marka kullanan arkadaşlar bu başlığa gelip Apache'ye kötü sözler söylüyorlar, tanıdıklarına latife yapanları hariç tutuyorum, bu kötü bir davranış. Bizler de gidip o başlığa onların motorunu kötülesek onlar da üzülürler, kimseyi üzüp kırmanın anlamı yok, beğenmiyorsanız almazsınız, kullanmazsınız, bu başlığa da girip yazmazsınız. Kimse lütfen yol göstermek için yazıyoruz demesin, böyle olmadığını herkes biliyor.

Bora Ağabey, senin sorduğun çantadan öncelikle vazgeçmeni öneririm. Apache'nin aks aralığı kısa olduğu için 40 lt çanta takarsan ön iyice hafifler ve gidonda gezmeyi hissedersin. Sağlıklı olarak takılması tavsiye edilen en büyük çanta 35 lt. Ama ben ona göre kullanırım dersen birşey diyemem. Shad kullanan çok kişi gördüm, kalite olarak bilindik markalardan biraz daha düşük tabii, bildiğim kadarıyla.

Sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    cbr 250r
    Beyler tvs apache rtr 150 2011 model fiyatı kesınlestı 3.650 tl plaka harıç ısotlardan aradılar ve soyledıler bugun kesınlesmıs :d

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı imperiaer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tvs apache rtr 150 2011 model fiyatı kesınlestı 3.650 tl plaka harıç ısotlardan aradılar ve soyledıler bugun kesınlesmıs :d
    pöh o paraya adıyla sanıyla bi honda alırım ne işim var aynı para olacaksa tvs ile öyle değilmi bora abiiiiiiiii

Motosikleti
    cbr 250r
    ben honda almam o parayla gıderım tvs alırım vallaha hondadan saglam motor benım ıcın

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    beyler yha ne güzel sevinmiştim ocakta apachi bayide fln iyordu bende sanıyordum..ocağın ilk haftaları gelir nerde..nisan diyince oha....dedim...ama sabrettik bakalım alet sağlam çıkcak mı onu merak ediyorum..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam,

Uzun zaman işlerin yoğunluğundan giremedim foruma, umarım herkes iyidir. Bu sabah itibariyle motorumu satmış bulunuyorum ama kısmet olursa yine sizlerle sohbete devam etmeye niyetliyim

Gördüğüm kadarıyla biraz karışmış burası, sinirler gerilmiş Bahadır kardeşim, sen hiç sinirlenme, Outgun arkadaşın canı çok yanmış, önceki dönemde zaten motorunda fabrikasyon hatası olduğunu belirtmişti ama yine de mal canın yongasıdır derler ya, acısını paylaşıyor, öyle kabul et. Ancak, başka marka kullanan arkadaşlar bu başlığa gelip Apache'ye kötü sözler söylüyorlar, tanıdıklarına latife yapanları hariç tutuyorum, bu kötü bir davranış. Bizler de gidip o başlığa onların motorunu kötülesek onlar da üzülürler, kimseyi üzüp kırmanın anlamı yok, beğenmiyorsanız almazsınız, kullanmazsınız, bu başlığa da girip yazmazsınız. Kimse lütfen yol göstermek için yazıyoruz demesin, böyle olmadığını herkes biliyor.

Bora Ağabey, senin sorduğun çantadan öncelikle vazgeçmeni öneririm. Apache'nin aks aralığı kısa olduğu için 40 lt çanta takarsan ön iyice hafifler ve gidonda gezmeyi hissedersin. Sağlıklı olarak takılması tavsiye edilen en büyük çanta 35 lt. Ama ben ona göre kullanırım dersen birşey diyemem. Shad kullanan çok kişi gördüm, kalite olarak bilindik markalardan biraz daha düşük tabii, bildiğim kadarıyla.

Sağlıcakla kalın.
    Mod'lar saolsun durumu fark etti zaten herkez neyin ne olduğunun farkında.
    Hani derler ya insan söylecek söz bulamayınca küfüre baş vururmuş o hesap oldu artık laf bulamadı küfür etti.Sonuç ortada.
    Canımızı sıkmaya gerek yok boş şeylerle

Bora abi ben 29Lt olanı kullanıyordum rahattı sorun yoktu kaba durmuyordu ama senin gösterdiğin biraz fazlaca büyük gelir diye düşünüyorum.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    yok
    bende aşağıdaki linkte verdiğim modeli var, çantanın kendisinden bir sıkıntım pek yok sadece çantanın içindekilerden mi yoksa çantanın kendinden mi geldiğini anlayamadığım bozuk yolda gelen hafif rahatsız edici ses sorunu var. Sizin için bu bilgi önemliyse çantayı boşaltıp izlenimleri paylaşırım. genel olarak memnunum, ağırlık olarak dengesizlik sorunu yaşamadım hiç. artçı için de gayet keyifli bir sürüş zevki tattırıyor, bizzat denedim

http://urun.gittigidiyor.com/SHAD-SH...QQidZZ28841363
    [B][I][COLOR="Black"]Hayat ya 2 kişi yaşanır, ya da 2 teker üstünde yaşanır![/COLOR][/I][/B]

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Gelmis mi beklenen motor?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    gelecek gelecek acele yok daha kaç yıl olduki isotlar getiriyoruz diyeli ?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    haklisin daha 5 yil bile olmadi, 3u devirdiler 4e yol aliyorlar, 5i bulmaz ama,fiyati belli flame modelinin de fiyati belliydi, fiyat motordan once geliyor

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar lastik sorunum var ön tekere 3 . lastigi taktım lastik bozuktur düzelir diye fakat sorun var , sallama balans yapıyo vebunuda balans yaptırrakta duzeltemiyorum buz motorda sorunlu bu lastıkler diyor, buz motordada uygun ebat lastik yok 90-80-17 ebadıtında michlen pirelli dunlop sorun cıkarmıyacak lastik istanbul içi bulabılecegim yer varmıdır yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    beyler sanırım kimse degiştirmiyo lastiklerini

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:32 ----------

Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sanırım kimse degiştirmiyo lastiklerini

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler