Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı devran31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo tamam ozaman yaza almaya nıyetdıgımde otobusun bagaja atıp ızmıre gelırım :D tesekurler arkadaslar...bıde ben bu yaz alıcam bu motoru acaba bırazdaha beklemelımıyım??? rtr 160 eylul ekım gıbı gelebılırmı??? bu sene gelmıcekse hıc bosa beklemeım gidim yazın fıyatıda uygunken 150 lık alayım...arkadaslar ruhsat+plaka kaca cıkıyo bılgım yokta onuda soylersenız sevınırım
    nedemek arkadasım yardımcı olduysan ne guzel! bu arada bende 2010 a kadar beklıcam e -mail attım tvs ye en gec 2010 un basında gelcek dedı.we parcalarıda gelmeye baslamıs buda gelecegının bır oncusudur bence cunku hıc bı fırma bosu bosuna nıe gelmıcek bır motorun parcasını getırtsın bence boyle dusun mantıklı yanı gelmesı
    Rüzğarı_hissSet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache orj amortisör çifti 130
    eminmisin? doğrumu arkadaşlar.
    abi teki 130 tl çifti 260 tl yanlış hatırlamışım
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzinciye götürdüm ve tam sönük düğmesi bile kar etmedi çünkü dubleks olduğu için lastik inince yanlar tamamen açık durumda. Galiba yanlarına ilaç sürülüp öyle şişiriliyordu. Neyse sırtlanacağız artık tekeri. Umarım söktüğüm gibi de takabilirim
    geçmiş olsun kevin sanırım lastikler michelin di senin lastikler tubetybe olması lazım tubless die satıyolar sonra böyle sıkıntı çıkartıyo iç lastikli olduğu için
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi teki 130 tl çifti 260 tl yanlış hatırlamışım
    aboooo çok para alamicaz herhalde

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Murat 160 CC Silindir geldimi? Geldiyse fiyatı nedir ben değiştirmeyi düşünüyorum sorsana bi Aydın Usta'ya?

Motosikleti
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat 160 CC Silindir geldimi? Geldiyse fiyatı nedir ben değiştirmeyi düşünüyorum sorsana bi Aydın Usta'ya?
    dostum tamam da kim takacak onu sizin orada?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    beyler bu silindir buyutme olayı yakıt tuketımı illaki artıracaktır sınıfının en az yakan motoru olmasıyla unlu bir makınayı neden 10 cc icin hem orjinalını bozuyosunuz hemde yakıt tuketımını artırıyosunuz bu motorlar zaten yarıs motoru deıl hepımızın tercıh sebebı ekonomık oluşları

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kevin sanırım lastikler michelin di senin lastikler tubetybe olması lazım tubless die satıyolar sonra böyle sıkıntı çıkartıyo iç lastikli olduğu için
    Sağol Kadir. Valla benimkinde iç lastik yok. Dün tekeri söküp götürdüm lastikçiye. Basınçlı havayla şişiremedi lastiği. Şoklama diye bir yöntem yaptı. 80 barlık basıncı bir anda lastiğin içine yükledi ben de bir taraftan siboptan hava basarak şişirebildik lastiği. Ben de ilk defa lastik söktüm valla. Takmam da baya sürdü malum acemi işi Ama hallettik çok şükür. Lastikte de patlak çıkmadı. Kendi kendine inmiş meret nasıl oluyorsa.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu silindir buyutme olayı yakıt tuketımı illaki artıracaktır sınıfının en az yakan motoru olmasıyla unlu bir makınayı neden 10 cc icin hem orjinalını bozuyosunuz hemde yakıt tuketımını artırıyosunuz bu motorlar zaten yarıs motoru deıl hepımızın tercıh sebebı ekonomık oluşları
    haklısın abi ama zevk işi... hem o kadarda çok artmıyomuş yakıt tüketimi 250 cc motosiklet gücünü hissediyorsun ama yakıtı daha az oluyor

gidip 4000 5000 tl ye cbf alacağıma apache alır 160 cc silindir kiti takarım olur biter hemde daha az yakıt tüketimi olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    haklısın abi ama zevk işi... hem o kadarda çok artmıyomuş yakıt tüketimi 250 cc motosiklet gücünü hissediyorsun ama yakıtı daha az oluyor

gidip 4000 5000 tl ye cbf alacağıma apache alır 160 cc silindir kiti takarım olur biter hemde daha az yakıt tüketimi olur
    sende haklısın ama 10cc lık hacim artısıyla apache 160 ın gucunu yakalıcanı hic sanmıorum iki motor arasındakı tek farkın o olcanıda sanmıorum ufak bı artıs yapıodur ama 150 ıle 160 arasındakı tek fark silindir deildir cunku 160 ın torku cok az daha dusuk o 4 beygır gucun 10 cc ile saglanması pek mantıklı gelmedı bana kardes bu arada gecmıs olsun yaa tam dedım shadowa 1900e apache satıo forumdan biri oda dedı 84 . sayfadan itibaren bi bak :D allah korumus valla gecmiş olsnn

Motosikleti
    Kawa ZX636
    dostum tamam da kim takacak onu sizin orada?
    Burdaki Apache Servisleri takamazmı kanka?

kardesım sana bısey sorcam sımdı aydın ustadan motoru aldık dırek motorun rodajı yapmadan 160lık kit taksak ve rodajı onla yapsak nolur??? ayrıca garantı dısı kalırmı motor??? sen bu konularda baya tecrube sahıbısın ve aydın ustayla sureklı ırtıbatasın...

yanlıs olmasın ısım murattı dımı ? sen 160lık kıt takınca 17 18 bg oluyo yazmıstın ...
    rtr 160 ın orj. bg 15.5 ıken apeche 150 lıge 160lık kıt takarak nasıl 17 18 olucak???

bıde arkadaslar bugun bende tvs ana bayıye telefon actım ve sordum 2010 oncesı gelmıyomus bu kesın...rtr160 ı bekleyenler baya daha beklıcek 2.sı ve şok oldugum nokta gelırse 7mılyardan aşşağı olmaz dedı ve adama o şaşkınlıkla ohaaaa yuh diye bi tepki verdim adam şasırdı 'noluyo kardesım dedı'

Motosikleti
    new apache rtr black
    gelir belki be pek memnunum arkadaşlar motordan yahu gelsede gelmesede umrumda değil kefiyten uçuyorum
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

kardeş 160 lık silindiri taktığın an garanti dışı kalır mekaniği 7 milyar çok paraya yaa kim alır ki motoru o paraya anlamadım :S

Alıntı metod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş 160 lık silindiri taktığın an garanti dışı kalır mekaniği 7 milyar çok paraya yaa kim alır ki motoru o paraya anlamadım :S
    abi bende fıyatı duyunca kalp krızı gecırcektım tamam apeche cok sekkıl motor saglam kalıte performanslı ama o fıyat ona çoook çook fazla burdakı apeche alan arkadaşlar cbrın 0 ına 5 mılyarmı verılır dıyenler gıdıp rtr160 ı bu fiyata alırsa onlardan farkı kalmaz bu fıyata alana enayılık yapmış derım çunku 2 tane tvs 150 parası yaa

Motosikleti
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende haklısın ama 10cc lık hacim artısıyla apache 160 ın gucunu yakalıcanı hic sanmıorum iki motor arasındakı tek farkın o olcanıda sanmıorum ufak bı artıs yapıodur ama 150 ıle 160 arasındakı tek fark silindir deildir cunku 160 ın torku cok az daha dusuk o 4 beygır gucun 10 cc ile saglanması pek mantıklı gelmedı bana kardes bu arada gecmıs olsun yaa tam dedım shadowa 1900e apache satıo forumdan biri oda dedı 84 . sayfadan itibaren bi bak :D allah korumus valla gecmiş olsnn
    sağol abi inanmayan dener görür kuvveti sakinşeytan nickli hakan abi denedi mesela..

Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdaki Apache Servisleri takamazmı kanka?
    bilemem kanka

kardesım sana bısey sorcam sımdı aydın ustadan motoru aldık dırek motorun rodajı yapmadan 160lık kit taksak ve rodajı onla yapsak nolur??? ayrıca garantı dısı kalırmı motor??? sen bu konularda baya tecrube sahıbısın ve aydın ustayla sureklı ırtıbatasın...

yanlıs olmasın ısım murattı dımı ? sen 160lık kıt takınca 17 18 bg oluyo yazmıstın ...
    rtr 160 ın orj. bg 15.5 ıken apeche 150 lıge 160lık kıt takarak nasıl 17 18 olucak???

bıde arkadaslar bugun bende tvs ana bayıye telefon actım ve sordum 2010 oncesı gelmıyomus bu kesın...rtr160 ı bekleyenler baya daha beklıcek 2.sı ve şok oldugum nokta gelırse 7mılyardan aşşağı olmaz dedı ve adama o şaşkınlıkla ohaaaa yuh diye bi tepki verdim adam şasırdı 'noluyo kardesım dedı'
    dostum 17 hp 160 rtr.. evet ismim murat ayrıca sadece aydın usta kendi garantisini verir başka türlü garanti dışı kalır sanırım

bu arada o fiyata sıfır apache alır 160 cc silindir kiti takarım görsel modifiyemi yaparım koruma kıyafetimi alırım lastikleri kalitelisiyle değiştiririm artı bi dünya benzin alırım

abi bende fıyatı duyunca kalp krızı gecırcektım tamam apeche cok sekkıl motor saglam kalıte performanslı ama o fıyat ona çoook çook fazla burdakı apeche alan arkadaşlar cbrın 0 ına 5 mılyarmı verılır dıyenler gıdıp rtr160 ı bu fiyata alırsa onlardan farkı kalmaz bu fıyata alana enayılık yapmış derım çunku 2 tane tvs 150 parası yaa
    ya bende mesela apache rtr 160 bekleyenlerdenim fakat ben en fazla 4000-4200 tl para veririm(şu anki ötv indirimi ile)

murat bisürü video ızledım hepsınde 15.5 bg dıyodu ama... eğer senın dedıgın gıbıyse süper direk aldığımda garanti biter bitmez takarım yani

Alıntı metod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende mesela apache rtr 160 bekleyenlerdenim fakat ben en fazla 4000-4200 tl para veririm daha fazlası verilmez zaten
    ben eğer 150lık 3 3bucuğa felan satılıyosa ben üstundeki ekıpmanları ınceledım cok fazla ekıpman ve + donanım eklenmıi 4500 olursa kapış kapış gider dıe dusunurken ana bayii 7000 dedı inanmayanlar yada emin olmak ısteyen arkadaşlar bidaha sorsunlar...

ben fıyatı duyunca dırek vazgectım bu yaz aydın ustadan inş siyah kapcam bıtane inş fıyat yazında böyle olur zam gelmez

yav arkadaşlar baya araştırdım ama bulamadım apeche nın ayrıntılı şöyle bol fotolu bi testi yokmu ya??? video+resimli ayrıntılı testi varsa nerden bulabileceğimi söylermısıniz ?

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Murat kanka hala 160 cc kitin fiyatını söylemedin?

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    arkadasım 7000tl gercekten cok hadı 5000 5500 tl werılır ama 7000tl cıdden cok.bıde arkadas 4000 4200 den fazla wermem demıs gotu boklu cbr 125 5000tl ıse bence cbr ardan cok cok ustun motor beygır olsun gorunus olsun guc olsun ozellık olsun dıjıtal kadran war bı kere o kadran wardır sadece bı 500tl bılenler bılır arka stop racıng tarcı ledlı sonra enjeksıyon war yanı cbr a gore ozellıklerını karsılarsak cbr dan cok daha edecegı kesın bu 160 rtr nın.... 4000tl ye 160 rtr alamazsın cunku otv dusmeden once 150 lılık apache 4000 tl yakınlarındaydı nasıl hayal kurdunuz anlamıyorum
    Rüzğarı_hissSet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler