Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150
    neden bizimki bu kadar pahalı yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hasancakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bizimki bu kadar pahalı yaw
    o apache farki kalite
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler F 650 GS için 17000 tl fiyat nasıl sizce ? Bana tuzlu geldi soriyim dedim motor 2008 10000 kmde.

Arkadaşlar benim apache da bu. öndeki dizleri korumak için taktırdığım ek biraz bozmuş diyorlar ama malum ıspartada havalar çok soğuk. Yine de motor canavar yaw.

bu resim daha iyi görünüyor. önceki biraz küçük kaldı.

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

arkadaslar motosikletimi satıyorum satma nedenim ilanda var inşallah istedigim gibi olur sonuc
    [B]seviyk tama yorum!!!![/B] [B][COLOR="Red"]GAZİANTEP MT[/COLOR][/B]

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı spark00tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim apache da bu. öndeki dizleri korumak için taktırdığım ek biraz bozmuş diyorlar ama malum ıspartada havalar çok soğuk. Yine de motor canavar yaw.

Güzelmiş motorun, güle güle kullan. Bir de önden çekilmiş bir resim koysaydın fena olmazdı çünkü şu dizlik olayını merak ettim açıkçası. Yağmurlu havalarda oldukça faydalı olacaktır bot ve diz bölümleri için. Malum çamur su mahfediyor.

Alıntı grandboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

arkadaslar motosikletimi satıyorum satma nedenim ilanda var inşallah istedigim gibi olur sonuc
    Üzüldüm motorunu satmak istemene, hayırlısı olsun. Bir sorum olacak;

İki motorunun arasından Apache yi satmak istemenin sebebi nedir, yani kalıcı motor olarak Ybr yi seçmiş olmanın sebebi? Samimi bir sorudur yanlış anlaşılmasın.
    Ayrıca katılıyorum birini satmak istemene çünkü ikisinin de sınıfları birbirine çok yakın neredeyse aynı gibi. Keşke en baştan daha farklı bir klasmana yönelseydin belki senin için maddi anlamda daha faydalı olabilirdi diye düşünüyorum. Ne dersin
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    arkadaşlar Aranızda Apache'sinde Beyaz Far Ampulu Kullanan Varmı. Varsa O 35*35w H4 Beyaz Ampulu Nerden Buldu. Kaç Liraya Aldı

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş motorun, güle güle kullan. Bir de önden çekilmiş bir resim koysaydın fena olmazdı çünkü şu dizlik olayını merak ettim açıkçası. Yağmurlu havalarda oldukça faydalı olacaktır bot ve diz bölümleri için. Malum çamur su mahfediyor.

Üzüldüm motorunu satmak istemene, hayırlısı olsun. Bir sorum olacak;

İki motorunun arasından Apache yi satmak istemenin sebebi nedir, yani kalıcı motor olarak Ybr yi seçmiş olmanın sebebi? Samimi bir sorudur yanlış anlaşılmasın.
    Ayrıca katılıyorum birini satmak istemene çünkü ikisinin de sınıfları birbirine çok yakın neredeyse aynı gibi. Keşke en baştan daha farklı bir klasmana yönelseydin belki senin için maddi anlamda daha faydalı olabilirdi diye düşünüyorum. Ne dersin
    ybr 2009 model daha 300 km de apache ise 4800 km de 2008 model ikitane küçük olmuyo binince güç olarak pek bi fark bulamıyosun büyük cc almak için satıyorum anlıyacagınız
    [B]seviyk tama yorum!!!![/B] [B][COLOR="Red"]GAZİANTEP MT[/COLOR][/B]

Motosikleti
    tvs apache
    35 35 beyaz yok 18 18 var çok aradım ama bulamadım

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı grandboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 2009 model daha 300 km de apache ise 4800 km de 2008 model ikitane küçük olmuyo binince güç olarak pek bi fark bulamıyosun büyük cc almak için satıyorum anlıyacagınız
    Açıklama için sağol.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

[QUOTE=kevın;1392827]Güzelmiş motorun, güle güle kullan. Bir de önden çekilmiş bir resim koysaydın fena olmazdı çünkü şu dizlik olayını merak ettim açıkçası. Yağmurlu havalarda oldukça faydalı olacaktır bot ve diz bölümleri için. Malum çamur su mahfediyor.

Önden çekilmiş resmi yok maalesef şu anda. çekince koyarım yine. dediğin gibi çok faydasını görüyorum yağmur, çamur ve rüzgardan koruyor. ama yazın söksem daha iyi olucak motorun soğumasını biraz engeller sıcak havada.

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    35x35 Watt Beyaz Ampul Oto Aksesuarcılarda Mevcut...
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35x35 Watt Beyaz Ampul Oto Aksesuarcılarda Mevcut...
    Topikleri Sadece Işimiz Olduğunda Değil Sürekli Takip Edelim..

Aydınlatıcı bilgin için teşekkür ederim dostum. Sanırım sadece işim olduğunda foruma katılımda bulunduğuma dair kafanda bi izlenim oluşmuş. Onu sil istersen

Ayrıca gerçekten yardımcı olmak istiyosan 35*35W h4 bulabileceğim bi aksesuarcıyı açık adresolarak ver mesela. Aksesuarcılarda vardır yanıtını çok kez aldım ama bi çok yere bakmama rağmen bulamadın;)

Motosikleti
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydınlatıcı bilgin için teşekkür ederim dostum. Sanırım sadece işim olduğunda foruma katılımda bulunduğuma dair kafanda bi izlenim oluşmuş. Onu sil istersen
    kişisel olarak algılama abi.. genelde millet motosiklet modelleri konusunda ne muhabbetler yapıyor motosikletiyle ilgili bi çok şeyi paylaşıyorlar bizde sadece haftada 2 kere soru ya da ona benzer birşeyler yazılıyor bu topik bence şimdiye kadar 3000 küsür cevap yazılmayı hakeden bi topik iken hala 1000 lerdeyiz.. bu arada perşembe akşamı çift egzos görmek isteyen topikte olsun

Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca gerçekten yardımcı olmak istiyosan 35*35W h4 bulabileceğim bi aksesuarcıyı açık adresolarak ver mesela. Aksesuarcılarda vardır yanıtını çok kez aldım ama bi çok yere bakmama rağmen bulamadın;)
    hasanpaşada Aydın Motoru biliyorsundur.. göztepeden aşağı doğru inerken yukarda yol ikiye ayrılıyor.. orda bi aksesuarcı var tam köşede ben ordan aldım 7 Liraya.. hasanpaşada bi çok aksesuarcıda mevcut ya da fikirtepede..

yardımcı olmak için harita yardımı..

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    hurricane_cbr
    İşte paylaşım budur
    Artık cumartesi için yapıcak güzel bişeyim var. Kadıköye far ampulu almaya gidicem. Motoruma 2500-3000 bakımınıda yaptırırım artık. Uzun süredir yıkamıom bide yıkar parlatırım. Sora yakışıklı fotoğraflarını çeker sizlerle paylaşırım. Hee bide ne dicem geçen motorla gidiom öle bi ellerimi bırakmak icap etti kolum uyuşmuş bi geriliyim dedim. Aman allahım direksiyon nası yalpalıo düştüm dedim nerdeyse son anda yapıştım zor tuttum.Aklıma ilk arkadaki kappa çantamın buna neden olabileceği geldi acaba lastiklerde balans ayarımı gerekli dedim bi sürü şey geçti aklımdan ama inanın çok fena yalpalama yapıo sizede benzer bi durum oldumu hiç

Motosikleti
    her zaman elimden geldiğince...
    istanbulun neresinden abi?

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Fatih semtinden kardeşim
    Sen?

Motosikleti
    kadıköy abi uzağız biraz

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    altımızda apachelerimiz varken bize uzakmı olur kardeşim. her ikimiz de 15'er dakkada mecidiyeköyde obuluşamazmıyız istersek dimi

Motosikleti
    haklısın abi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler