Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok dostum tubetype lastik iç lastikli sanırım takım olarak gelir diye düşünmüştüm ama sadece lastikler gelmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

İrc'nin iç lastiksiz olan lastikleri vardı ondan alsaydın keşke. şuan benim motordakiler iç lastiksiz tubeless yani . 1 senede her yeri çatladığı için şimdi metzeller aldım hem daha kaliteli . LAstik öenmli bir mevzu paradan kaçmamak lazım
    dostum benımkılerde tubeless tamircim orjınal lastıklerı cıkardı bu yenı lastıklerı taktı iç lastıkle beraber neden boyle yaptın dıye sordugumda jantların tubeless e uygun olmadıgını soyledı benı keklemişte olabılır pekı iç lastıklerı cıkarsam olurmu?

ön lastik http://http://www.irclastik.net/urun...gori=16&sayfa=
    arka http://http://www.irclastik.net/urun...gori=24&sayfa=

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Jantlar tubeless'e uygun değil diye birşey yok . Ben kullanıyorum o şekilde 1 yıldır . Çıkarsan sorun olacağını sanmıyorum .

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bugün tam garajdan çıktım ekipmanları giydim bindim tepesine devriyajı sıktım attım bire gazı bir verdim çat dedi gaz boşaldı tel koptu tam ek yerinden kopmuş yani elcikteki tek telin iki tel olduğu yerden şimdi bunu alsam kendim takabilir miyim bu gaz teli takım halinde mi satılıyor

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    yaw bali seninde dostum amma derdin var haaa ya sellektör yapmaz ya boyan atar ya telin kopar var bi cenabetlik
    M.balibey ve erays bunu beğendiler.

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum benımkılerde tubeless tamircim orjınal lastıklerı cıkardı bu yenı lastıklerı taktı iç lastıkle beraber neden boyle yaptın dıye sordugumda jantların tubeless e uygun olmadıgını soyledı benı keklemişte olabılır pekı iç lastıklerı cıkarsam olurmu?

ön lastik http://http://www.irclastik.net/urun...gori=16&sayfa=
    arka http://http://www.irclastik.net/urun...gori=24&sayfa=
    2012 hazirandan beri iç lastiksiz kullanıyorum hiç bir sorun olmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bali seninde dostum amma derdin var haaa ya sellektör yapmaz ya boyan atar ya telin kopar var bi cenabetlik
    abi sorma birinin gözü kaldı o motorda ben biliyorum kimin olduğunu ama elden bişey gelmiyorselektör işini halletim bugün işte dedim bir tur atayım hevesim gursağımda kaldı

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    kışın başında bakım yaptırmıştım ve motor hemen hemen kış boyu yattı, ben de ufaktan bir baktırayım diyorum. zincir falan sıkıntılıdır artık, gerçi sorun gözlemlemedim ama önlem işte

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bugün tam garajdan çıktım ekipmanları giydim bindim tepesine devriyajı sıktım attım bire gazı bir verdim çat dedi gaz boşaldı tel koptu tam ek yerinden kopmuş yani elcikteki tek telin iki tel olduğu yerden şimdi bunu alsam kendim takabilir miyim bu gaz teli takım halinde mi satılıyor
    Teli tutucan elinle .. Ara gazı vererek götürcen motorcuya Mobiletçiler vardıya öyle kullanan aynen o şekil .. Süper oluyo dene .. Adana Styla Fln üstüne yat motorun sonra .. yap bunları yani hacı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Zincir Dişli kiti , ön arka balatalar ve debriyaj gaz telleri .. değişmeli sezon da bir en kafa rahatı tabi ama , toplasan 300-400 lirayı buluyo anasını satım :D Gelde kopana kadar binme ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    CBR 250 R
    yok hoca ne yaptın ya, her sezon ne gereği var.. hepsinin km yaklaşık ömürleri var.. yağdır, filtredir temizle ya da değiştir bin..

Merhaba arkadaşlar.
    eminim hepiniz cbf 150 ile apache arasında kalıp apache yi seçmişsinizdir

şimdi ben bu seçim arefesindeyim.
    merakım acaba aranızda keşke cbf 150 alsaydım diyen varmıdır ?
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    e aramıza hoş geldin
    cevabı kendin bulmuşsun

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı baypal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

başlarda bende cok arada kaldım cbf mi tvs mı dıye ama pişman değilim iyiki almışım cbf tvs ye gore cok hantal vites gecıslerı berbat ama hakkını yememek lazım otouruş pozisyonu çok rahat..

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı baypal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Honda , hayat onda :D Bak bana mesela p Cbf 150 dediğin şu çinli kalitesindeki alet dimi .. Yok o honda değil ayrı bi ırk :D Commuterde Tvs Forever ..!
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

yukarıda arkadaş gaz telinin kopmasından bahsetmiş. böyle sorunlar yakamı bırakmayacaksa hiç bulaşmayayım ben bu işe. kesinlikle sıfır sorunlu bir motor istiyorum.

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teli tutucan elinle .. Ara gazı vererek götürcen motorcuya Mobiletçiler vardıya öyle kullanan aynen o şekil .. Süper oluyo dene .. Adana Styla Fln üstüne yat motorun sonra .. yap bunları yani hacı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Zincir Dişli kiti , ön arka balatalar ve debriyaj gaz telleri .. değişmeli sezon da bir en kafa rahatı tabi ama , toplasan 300-400 lirayı buluyo anasını satım :D Gelde kopana kadar binme ..
    ya amk öyle bir yerden koptu ki hacı direksiyonun altında kalıyor tutacağım yer bişey değil keşke farı falan toplamadan kopsaydı ona yanıyorum bu teller benim bildiğim paslanınca kopmaz mı benim ki hiç paslı değil üzeride yağlı sıvı gres sıkarım hep kmde daha 7 bin küsür

sorunsuz olacaktı arkadaşlar

Motosikleti
    Tvs RTR 150 Sarı
    Arkadaslar bu yeni apache'deki sele bizim apache'ye uyar gibime geldi. Siz ne diyosunuz ?

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu yeni apache'deki sele bizim apache'ye uyar gibime geldi. Siz ne diyosunuz ?
    sele bir şekilde aynı kumaş ile kaplanır iyi bir işçilik ile daha bile güzeli yapılır..ben asıl alt sakalı istiyorum ;)

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    arkadaşlar metzeller me22 lastik alıp iç lastiksiz kullanan var mi iç lastikli lastik olmasına rağmen iç lastik olmadan da kullanilabiliyormuş

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi olay şu şekildedir. Yurt dışına sipariş ettiğiniz motorları (tüm markalar için bu geçerlidir) en az 90 gün önceden talep edersiniz. Çünkü merkez fabrikalar (hindistan) bize veya başkasına o anda motor sevk edemiyorlar. Mayıs ayında satış yapabilmemiz için, motor siparişlerini çok önceden bir planlama yaparak bildirmemiz gerekmektedir.

Ancak; mayıs ayından sonra satılacak motorlar 2013 model olarak geçecektir. Şuan tüm markalar da bu şekilde satış yapmaktadır. Motor aslında eski üretim değildir. Sadece 4 günden dolayı (27/12/2012) 2012 model olarak geçmektedir.

Bu arada şu konuda sizleri düzelteyim. Şasi üretim tarihi değil, motorun fabrikadan tam olarak çıkış tarihi baz alınır. Bu çıkış belgesinin adı da COC'dir. Burada üretildiği tarih yazar. Şasiyle aynı bağlamda değildir.

Saygılarımla,

1.00 INR = 0.0328522 TRY
    Indian Rupee Turkish Lira
    1 INR = 0.0328522 TRY 1 TRY = 30.4394 INR

Döviz Kuru Tarih: 5/04/2013

Apache RTR 160 Apache RTR 180 Apache RTR ABS

Rs.66606 Rs.68540 Rs.83230

En son model Apache 180 ABS Motorun Hindistandaki Satış Fiyatının TL olarak karşılığı = 2734 TL yapıyor

Türkiyede 4890 TL ödüyoruz yeni kasa için
    Mayıs ayına kadar bekliyorum (3 ay öncesi fuarda parası peşin ödeniyor)
    Ve bu fiyat + bekleme müddeti = 2012 model (yeni kasa) motorsiklet

Serkan Bey Adalet mi bu? soruyorum size...

Benden 1 ay sonra haziranda motor alan adam 2013 model olarak alacak diyorsunuz yani
    Ben size aylar öncesinden parasını peşin ödüyorum ama ben model yılı kaybediyorum
    Bu TVS motorlarının siparişi hala gelemedi mi şimdi ben anlamadım siz geçen sene sipariş verdiniz
    Fabrikadan 27 Aralık 2012 de çıktı COC Belgesine o tarih işlendi ama hala bu motorlar türkiyeye gelemedi mi.....
    vedkum bunu beğendi.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Bana 554 669 9297 den ulaşabilirseniz daha rahat iletişim kurabileceğimizi ve sorularınızın tümünü yanıtlayabileceğimi düşünüyorum.

Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Sanırım sizin vergilerden, gümrük ödeneklerinden, KDV'yi ve ÖTV yi aynı zamanda motor başına ek ödenen 240 dolarlık vergiyi de eklerseniz çok basit bir maaliyet tablosu karşınıza çıkacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler