Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    lasstiklerin yerden temasını kes..bujiyi söküp yanma odasına biraz yağ damlat..bujiyi takıp kontak kapalıyken ayak marşına bir iki kere bas..birde istersen sağına soluna wd40 sık. hatta bunların hiçbirini yapmazsanda olur ama yaparsan daha iyi olur
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bugün motorum için ustanın yanına gittim yarın motoru indircğni ve bilyaların yukardaki silindire zarar verip vermedğne bakacakmış kendim ödersem 250 tl (2 gün içinde hemen teslim) eğer garantiyi beklersem 25 güne ancak çıkar dedi usta . Parça istetip takacakmış oradanda aynı parayı alacağnıı söyledi sen hangisini tercih edersen ona göre yaparmı dedi. Sizce ne yapayım çok kararszm :–((

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motorum için ustanın yanına gittim yarın motoru indircğni ve bilyaların yukardaki silindire zarar verip vermedğne bakacakmış kendim ödersem 250 tl (2 gün içinde hemen teslim) eğer garantiyi beklersem 25 güne ancak çıkar dedi usta . Parça istetip takacakmış oradanda aynı parayı alacağnıı söyledi sen hangisini tercih edersen ona göre yaparmı dedi. Sizce ne yapayım çok kararszm :–((
    kardeş 250 tl çok para garanti varsa garantiden yaptır ne gerekiyorsa versin siparişi parçalar gelince artık 25 gün sonra mı gelir 1 ay sonra mı gelir beklersin ama bekle yazık günah az para değil bence garantiyi bekle...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    garantiden yaptır ne olacak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    bazı tamirciler sırf garantiyi seçtin diye pek önem vermez oluyorlar. Garanti bu tür şeyler için var. Çoğu insan 30 bin km'yi deviriyor yine pek sorun çıkmıyor bu tür motor eklemlerinde. ancak böyle bir sorun erken olmuş ise ve kendinden kaynaklandığına inanmıyorsan fabrikasyon hatasıdır. Yaparlar inşallah. umarım eskisi gibi kullanılır hale gelir aracın!!!

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off hemde Ne biçim .. Şuana kdr 4 arkadaşın motor Bloğuna kadar döküldü Vibrasyondan :( Bu gidişle kimsede apache kalmıcak millet elden çıkarmaya bakıyor .. :/
    2011 modelden günümüze kaç tane motor satılmıştır bi tahminin var mı? 4 motorun arıza yapması fabrikasyon bir sorundan ya da kullanıcının hatasından olamıyor... Sadece sizin söylediğiniz vibrasyondan kaynaklanıyor öyle mi??? Biraz üsturuplu atın beyler. Bu forumda ilk 2011 model motorlardan alanlardanım. 2 Sene olacak saat gibi maşallah.
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Yarın aricam Tvs yi kaç güne bu parçayı gönderebileceklerini sorucam gerekirse hergün ararım ama 30 günü bulmaz bu olay ;–) şişiriyor bilerek o kendince

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 modelden günümüze kaç tane motor satılmıştır bi tahminin var mı? 4 motorun arıza yapması fabrikasyon bir sorundan ya da kullanıcının hatasından olamıyor... Sadece sizin söylediğiniz vibrasyondan kaynaklanıyor öyle mi??? Biraz üsturuplu atın beyler. Bu forumda ilk 2011 model motorlardan alanlardanım. 2 Sene olacak saat gibi maşallah.
    Ahahah :D Ben Hala vibrasyon varmı , diyen arkadaşa makara olsun diye yazmıştım bunu :D Ciddiye aLıcak kdr dikkatsiz okumamak gerek :D Forumda apache yı benım kadar savunan 3 kişi ya çıkar ya çıkmaz (: Dikkatli oLalım lütfen (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:51 ----------

Harbiden şaşırdım adem abi beni tanımadığına üstelik alındım da .. ee o kdr zaman foruma uğramazsan unutursun tabi bizi (: 2011 model satılan motorlardan biride benimdi p Canını çıkardım yine tık demedi .. 5 6 saat kesintisiz yol yaptım ne vibrasyon nede başka bişey beni rahatsız etmedi .. bunları milyonlarca kez yazdım (: Neyse Canın saolsun yinede ..
    sbr bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    apachenin en büyük artısı 1- tipi 2- gücü ve hızı 3- çin malı olmaması
    apachenin en büyük eksisi 1- titreşim 2-japon olmaması 3-orjinal tekerleri....
    sbr bunu beğendi.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tartışmaya gerek yok apacheye bilen biliyor
    sbr bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tartışmaya gerek yok apacheye bilen biliyor
    bizde biliyoruz bilen biliyo..bilmeyenler için yazdık...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde biliyoruz bilen biliyo..bilmeyenler için yazdık...
    bende tartışanlar için yazdım
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende tartışanlar için yazdım
    heheheheh
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Görmem bence okadar emin olma 30 günü bulmuyacagından ben bir km okuyucusunu 22 gün bekledim hala gelmeyince açtım telefonu servise açtım azımı yumdum gözümü iptal etdin istemiyorum dedim hemen ardından tvs türkiye sitesinden distirbitore şikayet maili yolladım 2gün sonra geri dönüp telefonla aradılar onlarada bir dünya kalay yaptım beceremiyorsanız bu işi yapmayın kardeşim ben sizin yüzünüzden mağdur olmaya mecburmuyum dedim sözde özel ilgi gösterdiler bu şikayetten 25 gün sonra geldi parça ve takıldı senin parçalar bide motor blok parçası allah yardımcın olsun ben bi km okuyucusunu kavga dövüş 47 günde getirttim inşallah senin okadar sürmez ama arkasını bırakma servisi boşlama gerekirse istanbulu distirbitörü sıkıştır....
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ön fren diskini 2aya yakın bekledim yamuk diskle 4bin km yaptıktan sonra anca geldi. bu süre içinde 11 şikayet maili attım 11indede geri aradılar kavga dövüş sövüş. garanti işi başa bela insanın motoru isotların önünde yakası geliyo valla..

Bugun 3 kez aradm 3 kez caliyr telefon oto. Aciliyor ses yok karsidan sinirlendim ustayi aradim yap motoru vericem 250tlyi diye sagolsun yapmis tas gibi fakat motor un yan ruzgarligini cizmisler. Dedim ya orjinal istetirsin yada vericegm paradan 60 tl keserim saglam ver cizik al yok ole ! Carbon yaptirmistm depo ustune allahdan depo ustunde carbon korumus. Cok sinirlendim bugun.

bende ekzantırıkten gelen ses yuzunden goturdum 2 defa degıstırdıler olmadı bende ısotlar halıl bey dıye bırıyle gorustum yenı bır ekzantırık yolladılar 3 gunde tekrar degıstırdıler ses hala var ama eskısı kadar yogun degıl bu eksantırıkden gelen ses sanırım soyle yazılır çııırrrrr devır yukseldıkce artan bır ses bu dıger apache lerdede varmı arkadaslar

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı gokhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ekzantırıkten gelen ses yuzunden goturdum 2 defa degıstırdıler olmadı bende ısotlar halıl bey dıye bırıyle gorustum yenı bır ekzantırık yolladılar 3 gunde tekrar degıstırdıler ses hala var ama eskısı kadar yogun degıl bu eksantırıkden gelen ses sanırım soyle yazılır çııırrrrr devır yukseldıkce artan bır ses bu dıger apache lerdede varmı arkadaslar
    o sesi ben hiçbir apachede duymadım. birisi kaydedip koysunda dinleyeyim yau
    TRANSALP XL700

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahah :D Ben Hala vibrasyon varmı , diyen arkadaşa makara olsun diye yazmıştım bunu :D Ciddiye aLıcak kdr dikkatsiz okumamak gerek :D Forumda apache yı benım kadar savunan 3 kişi ya çıkar ya çıkmaz (: Dikkatli oLalım lütfen (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:51 ----------

Harbiden şaşırdım adem abi beni tanımadığına üstelik alındım da .. ee o kdr zaman foruma uğramazsan unutursun tabi bizi (: 2011 model satılan motorlardan biride benimdi p Canını çıkardım yine tık demedi .. 5 6 saat kesintisiz yol yaptım ne vibrasyon nede başka bişey beni rahatsız etmedi .. bunları milyonlarca kez yazdım (: Neyse Canın saolsun yinede ..
    Kusura bakma kardeşim, bayağıdır giremiyorum işyerinde yasak olduğundan. Seni de hatırlıyorum ama, ne bilim direkt böle bi yazı görünce espri kısmını fark edemedim. Ben bile ciddiye aldıysam bunu hiç Apache kullanmamış hatta sağdan soldan kötüleyenlerin karşısında bir çok insan dikkate alır. Kazasız belasız cümleten...
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma kardeşim, bayağıdır giremiyorum işyerinde yasak olduğundan. Seni de hatırlıyorum ama, ne bilim direkt böle bi yazı görünce espri kısmını fark edemedim. Ben bile ciddiye aldıysam bunu hiç Apache kullanmamış hatta sağdan soldan kötüleyenlerin karşısında bir çok insan dikkate alır. Kazasız belasız cümleten...
    Yok kusurluk bişey yokta .. Artık sıkıldım mıllete anlatmaktan forumda o kdr konu var hala gelıp okumadan etmeden soruyolar .. artık makaraya almak lazım boylelerını . . almıcaksada almasın sırf dalga geçtim die (: Herkese nasıp olmaz sonuçta bu keyif .. ;)
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler