Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o bağdat caddesi öyle bi yerki adamı vitesli motordan soğutuyor
    Aynen .. Kitap almaya git gel , marmara unideki kizlara hava atmaya git derken kadikoyu ezberledik artik :D Dogru valla pek biyr yok anadolu tarafinda .. Çiktim cevreyoluna Karabekire kdr bastim biraz .. Umraniye tarafindan geri dondum .. Yarinda okul var bakima sokamamda cumartesi ztn karşida islerim var , o ara sürat motora gotureyim diyorum .. Kimseden servis tavsiyesi gelmedigine gore bi bildigim orasi var .. Alayim yağimi gideyim :D motul veya shell i nerden bulurum onuda bilmiorum tabi de bulcaz bi sekilde artik (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ulen benımde yag zamanı geldı ha ne zaman oluyor bu degısım ısı ben sıkısırım araya ayakta da gıderım fark etmez agalar
    www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motul yağı kadıköydeki motorcularda bulursun shel yağıda shel benzinliklerde var.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen .. Kitap almaya git gel , marmara unideki kizlara hava atmaya git derken kadikoyu ezberledik artik :D Dogru valla pek biyr yok anadolu tarafinda .. Çiktim cevreyoluna Karabekire kdr bastim biraz .. Umraniye tarafindan geri dondum .. Yarinda okul var bakima sokamamda cumartesi ztn karşida islerim var , o ara sürat motora gotureyim diyorum .. Kimseden servis tavsiyesi gelmedigine gore bi bildigim orasi var .. Alayim yağimi gideyim :D motul veya shell i nerden bulurum onuda bilmiorum tabi de bulcaz bi sekilde artik (:
    servise yağı alıp gideceğine kendin değiştir madem filtreyide al dişardan 5 liraya miss gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen benımde yag zamanı geldı ha ne zaman oluyor bu degısım ısı ben sıkısırım araya ayakta da gıderım fark etmez agalar
    kanka gel değiştirelim yağını 20-50 var 15-40 var hangisini istersen akşam üstü 150 lilik çinli scooter geldi değiştirdik yağını 20-50 ile yağ gibi oldu motor yağ yakıyordu artık az yakar gün içerisinde müsaytim yani para pul istemez iki muhabbet yeter
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motul yağı kadıköydeki motorcularda bulursun shel yağıda shel benzinliklerde var.
    zaten biz satana kadarrrr.. fuar gelecek. benim ilanda hepsiburadada..iki gün oldu ilanı koyalı. dün biri geldi. baktı bindi. 3500 verdi vermedim kobrayı. son 3750. bidaha gelirse 3800 aşaa olmazz.. sym alırsam ikinci el alıcam. 2013 ler çıkınca bu seneninkiler ucuzlar zate. inazuma gelirse sıfır alırım. gelmezse sym de tatmin etmese performans olarak. c planı. yeni gösterge panelli 2013 ninjaaaaa. yanlız hiçbirini sensiz almam onagöre. beraber gideceğiz sözün var unutma.

3500e bendende istediler bende vermedim lastik ve çanta takmamış olsaydım belkim verirdim. alıcaz abi sen merak etme.. ama ninjayı geç 15bini vermem o motora. başka bişeyler bakarız.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    servise yağı alıp gideceğine kendin değiştir madem filtreyide al dişardan 5 liraya miss gibi..
    Zaten son 2 degisimi kendim yaptim .. Yagdan ziyade bi kac ince ayar lazim benm elimden gelmeyen .. Aslinda yagi kendim degisip gotursem masrafim azalir .. Ama filtre bul fln ugrasasim gelmiyor . Hava fltremide degişecem .. Oyle yani

Motosikleti
    2000 ford
    Zaten son 2 degisimi kendim yaptim .. Yagdan ziyade bi kac ince ayar lazim benm elimden gelmeyen .. Aslinda yagi kendim degisip gotursem masrafim azalir .. Ama filtre bul fln ugrasasim gelmiyor . Hava fltremide degişecem .. Oyle yani
    sübap ayarı yapılacaksa şayet bi gün akşam motoru birak sabah ayarı yaptır.. bidaha kolay kolay ayar istemez..

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bide bu kadikoydeki motorcular tam olarak neresinde :/ tarif edermisn sana zahmet .. Geleli 2 hafta oldu daha istnbula (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

sübap ayarı yapılacaksa şayet bi gün akşam motoru birak sabah ayarı yaptır.. bidaha kolay kolay ayar istemez..
    Yok subap ayarim iyi .. Sesi kesti guzelde açildi elletmem ztn 7500kmde .. Hava ayari ve bi kac olmamasi gereken zirilti .. Yag yag filtresi ve hava filtresi ..buji yeni degistim.. Genel kontrol bide yani .. Gozumden kacan illa vardir biseyler .. Sorunsuz ama pat diye sorun cikarmasinida istemem ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Şuan için en buyuk hedefim lastikleri degistirmek kişa girioz ama para yok (: okul sonralari çalisiyodum onceden simdi oda gitti .. Siz motoru degistirmekten bahsedionuz , ben kucuk seyler pesindeym ama olmuyo :D nasip bakalim (:

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden aldınız filitreyi..
    tayfundan aldık hacı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Bide bu kadikoydeki motorcular tam olarak neresinde :/ tarif edermisn sana zahmet .. Geleli 2 hafta oldu daha istnbula (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Yok subap ayarim iyi .. Sesi kesti guzelde açildi elletmem ztn 7500kmde .. Hava ayari ve bi kac olmamasi gereken zirilti .. Yag yag filtresi ve hava filtresi ..buji yeni degistim.. Genel kontrol bide yani .. Gozumden kacan illa vardir biseyler .. Sorunsuz ama pat diye sorun cikarmasinida istemem ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Şuan için en buyuk hedefim lastikleri degistirmek kişa girioz ama para yok (: okul sonralari çalisiyodum onceden simdi oda gitti .. Siz motoru degistirmekten bahsedionuz , ben kucuk seyler pesindeym ama olmuyo :D nasip bakalim (:
    İnşallah satmayı becerirsem motoru değiştircem..Banada 3500 verdiler bende vermedim illa 3550 olacak

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache

kadıköy evlendirme dairesini biliyormusun onu arkana al direk karşı sokaya gir orda kime sorsan gösterir arka sokakta

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

bu gün yağı aldık bidon 3 litrelik 4 litre değil..21 tl yağın üzerinde herhangi bi tarih vs yok.. 2 tane aldım bi tanede selami aldı..birde 404 marka yağlayıcı vardı 3.5 lira motorun kontajını debriyajını gaz kolunu yağlamayı çok seven biriyim her hafta yağlarım
    Takım taklavat ta baya uygundu yan keski lazımdı 55 lirayada yan keski var 7 lirayada paraya göre artık..wd 40 lar küçükleri 5 lira büüykleri 10 gayme.. sıvı gresler vs incik cincik ne ararsan var 4 4lük hırdavatçı yani..
    hacı yaw kusura bakma aceleye geldi biyerde çay falan ısmarlamadık ayıp oldu inşallah bidahaki gelişine..

Motosikleti
    2000 ford
    Ne olacak ya önemli olan yağı almaktı amacımıza ulaştık çaktırma imes sanayiinide öğrenmiş oldum

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    giderken zorlanmadın dimi kolay gittinmi

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    giderken zorlanmadın dimi kolay gittinmi
    valla yolu daha da uzattık gibime geldi ama dönüşte o kalabalığa girmektense yolu uzatmak daha iyi.. bu arada 3.1 litre benzinle 150 km yaptım hala yedeğe düşmedim yarın sabah marşa basar basmaz düşer ama

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten biz satana kadarrrr.. fuar gelecek. benim ilanda hepsiburadada..iki gün oldu ilanı koyalı. dün biri geldi. baktı bindi. 3500 verdi vermedim kobrayı. son 3750. bidaha gelirse 3800 aşaa olmazz.. sym alırsam ikinci el alıcam. 2013 ler çıkınca bu seneninkiler ucuzlar zate. inazuma gelirse sıfır alırım. gelmezse sym de tatmin etmese performans olarak. c planı. yeni gösterge panelli 2013 ninjaaaaa. yanlız hiçbirini sensiz almam onagöre. beraber gideceğiz sözün var unutma.
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500e bendende istediler bende vermedim lastik ve çanta takmamış olsaydım belkim verirdim. alıcaz abi sen merak etme.. ama ninjayı geç 15bini vermem o motora. başka bişeyler bakarız.
    bana niye niye kimse mesaj atmıyor ya benim ilana bakar mısınız ne eksik
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8860232/detay/

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana niye niye kimse mesaj atmıyor ya benim ilana bakar mısınız ne eksik
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8860232/detay/
    belki bursada olduğun içindir..Beni bile kimse aramıyor bakma sen 3500 verdiler dememe işin şakası..cidden 15 gündür ilanım yayında takas için arayan soran mesaj atan oldu onun dışında şu para olur mu bu para olurmu diyen adamları bile özledim aga onlara bile razıyım arayın yeterki

birde benim motorlar 50 tlye 300 km yaptım uzun yold benzn alırken 3 çizgi vardı 300 km sonra aynı yerde tekrarda baktım tek çizgi var biraz fazla mı yakıyor

belki bursada olduğun içindir..Beni bile kimse aramıyor bakma sen 3500 verdiler dememe işin şakası..cidden 15 gündür ilanım yayında takas için arayan soran mesaj atan oldu onun dışında şu para olur mu bu para olurmu diyen adamları bile özledim aga onlara bile razıyım arayın yeterki
    aynı durumdayım ilana bakan sayısı bile azaldı 2200 de koymuştum ilanı yanlış hatırlamıyorsam 4200 oldu şimdi 3500 bana verseler valla motoru verirdim

Motosikleti
    2000 ford
    50 tl ye 4.82 gaymeden 10.3 litre yapar hemen hemen 3.5 litre 100 kmde..peformanslı redlinli aragazlı rüzgara karşı artçılı kirli hava filtreli vs vs bütün aksilikler seninleyse ancak böyle yakar

50 tl ye 4.82 gaymeden 10.3 litre yapar hemen hemen 3.5 litre 100 kmde..peformanslı redlinli aragazlı rüzgara karşı artçılı kirli hava filtreli vs vs bütün aksilikler seninleyse ancak böyle yakar
    tek başına 50 kg ağırlık full korumayla max 60 kg diyeliyim rüzgar araba tır kamyon sollama dışında sıfır hep uzun yol yaptım 4 binde hava filtresininde kirleneceğini sanmam devri son viteste 9 bine dayarım bir tek düz yolda ortalama 110 120 giderim benim hesap %100 doğru olmamakla beraber banada fazla geldi

kanka arada model farkı var çanta farkı var lastik farkı var benle aynı parayı yazmışsın adaam doğal olarak 2012 modele bakıyo. çanta ve lastik takmasaydım bende vermiştim 3500e. ama böyle vermem binerim daha iyi. bide sedatın dediği gibi biz istanbulda olduğumuzdan alıcı satıcı biraz daha fazla herkez önce kendi memleketinden arıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler