Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 aydan beridir motorum çalışmıyordu şehir dışında oldugumdan 2 gündür işe gidip geliyorum. dün gece aniden bişey farkettim. Hız göstergesi birden yükselmeye başladı herhalde arızalandımı nedir. Ama bazen yapıyor. Km telinden de kaynaklanıyor olabilir mi acaba?
    garantisi varsa göster..sensör arıza yapıyor genelde....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hayırlı cumalar bu frenler bitmemiş yahuu boşa aldık aldığım balatalar çok düşük neredeyse yok gibi bendekide aynı bende degismedim
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    kartalizma07 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoyyy maşallah çok tatlı Yanlız evin bahçesi çok hoş güzel bir bakımla daha da güzel olabilir

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoyyy maşallah çok tatlı Yanlız evin bahçesi çok hoş güzel bir bakımla daha da güzel olabilir

bakımsız evet evin bahçesi kadastro mudur nedir o geçecek çevre düzenlemesinden sonra bakacaz artık...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    selam millet..bugün bordo apachi için işlemlerimi hallettim..perşembe günü en son gelen parti motorları bekliyoruz,toplanırken bizzat görmek istediğim için 4-5 gün rotarlı kavuşuyorum..motor toplanırken elden geçmesi gereken,aklınıza gelen bir nokta varmı?

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet..bugün bordo apachi için işlemlerimi hallettim..perşembe günü en son gelen parti motorları bekliyoruz,toplanırken bizzat görmek istediğim için 4-5 gün rotarlı kavuşuyorum..motor toplanırken elden geçmesi gereken,aklınıza gelen bir nokta varmı?
    marşa basmadan önce mutlaka ama mutlaka yağını kontrol edin arka fren pedalı biraz düşük olacak muhtemelen yükselttir biraz. bide kafa grenajını sağlam monte etsinler zamanla titremeden dolayı zırıltı sesi çıkabiliyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    umtuls bunu beğendi.

Motosikleti
    bu gün apache bıcı bıcı yaptı..sadece yıkanıyor rolantide çalıyor ama kullanılmıyor...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    maşallah gerçekten bordo doğru seçim sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marşa basmadan önce mutlaka ama mutlaka yağını kontrol edin arka fren pedalı biraz düşük olacak muhtemelen yükselttir biraz. bide kafa grenajını sağlam monte etsinler zamanla titremeden dolayı zırıltı sesi çıkabiliyor
    Eyvallah teşekkür ederim göz önünde bulunduracaklarım arasındalar ;)

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    gordüğün tüm vidaları sık bırcok vıda eksık olabılır kontrol et benımkılerın bırcogu gevsektı - 3-4 tanede eksık vıda vardı
    35 ZUS 73

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gordüğün tüm vidaları sık bırcok vıda eksık olabılır kontrol et benımkılerın bırcogu gevsektı - 3-4 tanede eksık vıda vardı
    ok..tşk ederim ;) rodaj için pazar sabahı çıkıp bir İzmir yapasım var.. ;)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S

eby78 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Maşallah yakıyor ortalığı

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..tşk ederim ;) rodaj için pazar sabahı çıkıp bir İzmir yapasım var.. ;)
    hava yagmurlu dıye bılıyom ama bak artık
    35 ZUS 73

Motosikleti
    eroll resimler fna.........

Merhabalar öncelikle

Bende motorumu alalı 2 gün oldu 30 km de, şimdi siz usta kullanıcılardan tavsiye almak istiyorum.

Öncelikle 300km bakıma girince farklı bir yağ ile mi değişecek motorun yağı ? Yoksa ben kendim yağ alsam servise versem onalr değiştirir mi ? Motoun bakımalrı düzgün olsun, istiyorum yağada çok dikkat edeceğim. Yağ fitlresini her yağ değişiminde değiştirmek istiyorum, birde hangi yağı önerirsiniz ? tam sentetik almak istiyorum, peki viskozite değeri ne olmalı ? 10w-40 yada 15w-50 ?

Mesela CASTROL POWER 1 RACING 4T 10W-50, ıygun olur mu ?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm herkeze merhaba.
    benim motorun ön kafanın olduğu yerden devir az artınca bi sızlama sesi geliyor .s nasıl kesebiliriz bu sesi bilen varmı

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle

Bende motorumu alalı 2 gün oldu 30 km de, şimdi siz usta kullanıcılardan tavsiye almak istiyorum.

Öncelikle 300km bakıma girince farklı bir yağ ile mi değişecek motorun yağı ? Yoksa ben kendim yağ alsam servise versem onalr değiştirir mi ? Motoun bakımalrı düzgün olsun, istiyorum yağada çok dikkat edeceğim. Yağ fitlresini her yağ değişiminde değiştirmek istiyorum, birde hangi yağı önerirsiniz ? tam sentetik almak istiyorum, peki viskozite değeri ne olmalı ? 10w-40 yada 15w-50 ?

castrol 10 50 uygundur. sıcak bi yere oturuyorsanız yazın 20/40 da kullanabilirsiniz. yağ filtresini her 2 yağ değişimine bi filtre değiştirsenizde olur. buji yi 15 binden aşağı değiştirmeyin çünkü üstündeki kötü bi buji değil en az 15 bin gider.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

NACİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar öncelikle

500km de değişiyor. servis yağ değişimini halleder ilk bakımda işçilik parası almıyorlar

Teşekkür ederim cevaplar için, rodajıda devam ediyor 5000 deviri geçmiyorum, 56 km oldu toplamda, yağış ihtimali var (istanbuldayım) o yüzden fazlada sürmedim, yağ olarak 10/50 bencede uygun olur, istanbul güney illeri gibi sıcak olmuyor.

Herkese kazasız belasız sürüşler .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler