Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apachi 2011
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler fatih kardeş.ben hep uzun yol düşündüğüm için bir takım eklemeler yaptım.bakalım,vakitle-nakiti denkleştirebilirsem sık sık uzun yol yapmayı planlıyorum.şuan km.3250 oldu,çok memnunum.tekrar söylüyorum,bir depoyla 700 km. yol yaptım,üstelik çıkş km.si 1050' ydi,yani hala sıkı motordu,100-110 sabit diyebileceğim bir süratla,biliyorsunuz,ADANA-EĞİRDİR'e gittim-geldim.bir motordan ne beklediğine bağlı olarak,ondan memnun olursun yada olmazsın.150 cc/3850 tl/sabit 110-110 km.hız bana yetiyor,çok memnunum.
    Abi İste Senin Gibi Dogru Bilgilendirme yapıldıgı zaman İnsan RahatLıyor : ) Uzun yOlda Rahat ki Bu kadar mesafede Kafan Rahat ve memnun kalıyorsun ve yakıt Konusuda Cok iyi. HayırLısı iLe Bu Son Partide geLse Bizde Denemeye Baslasak
    : )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs RTR 150
    bora abı motorun onune ve arka cantaya taktırdıgın ledlerı ınternette bulabılır mıyız?

tesekkur ederım

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    o ön ledleri ben bir çin sitesinden getirtmiştim.buradaki sitelerde varmı bilmiyorum.diğer arkadaşlara da faydalı olabilir,herşey var çünkü ;

http://www.dealextreme.com/
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Tvs Apachi 2011
    o ön ledleri ben bir çin sitesinden getirtmiştim.buradaki sitelerde varmı bilmiyorum.diğer arkadaşlara da faydalı olabilir,herşey var çünkü ;

Abi Sen O cakmakLıgı Nasıl Taktırdın ya ? Cok Süper Olmus Gercekten Motorda buLunması .

Motosikleti
    çakmaklığı da İSTANBUL'a gidip gelen bir arkadaşımdan rica etmiştim nedeni,teknelerde kullanılan,kapaklı,içi çelik olan bir ürün.dışarıda olması nedeniyle.içi sac olanlar bir müddet sonra paslanıyor.ama oto parçacılarında kapaklı çakmaklık olarak istenirse bulunabilir.taktırırken MUTLAKA araya bir sigorta takılması gerekir.sizin orada da tekne malzemesi satanlarda belki vardır.

Motosikleti
    Tvs Apachi 2011
    çakmaklığı da İSTANBUL'a gidip gelen bir arkadaşımdan rica etmiştim nedeni,teknelerde kullanılan,kapaklı,içi çelik olan bir ürün.dışarıda olması nedeniyle.içi sac olanlar bir müddet sonra paslanıyor.ama oto parçacılarında kapaklı çakmaklık olarak istenirse bulunabilir.taktırırken MUTLAKA araya bir sigorta takılması gerekir.sizin orada da tekne malzemesi satanlarda belki vardır.
    Bir BakarIm abi Cok iyi Birsey Bende Dönüstürücüde var Cok isime yarar Bu CakmakLık Cıkısı ...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çin işi bulaştırmamak lazım motora. bizim ayrıcalığımız bu zaten çin eli değmemesi
    far ampulünü 55w oto ampulü taksak olmazmı abi. zararı olurmu acaba iyisinden osram veya philips taksak
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    hiçbiryerde motor kalmamış hintliler tam bir şerefsiz çıktı...motoru yarım yarım getiriyorlar...hiçbiryerde yok mersinde otourupta adanadan otor alanlardan yardım istiyorum acilen...tel : 05056111921 msn : sercan_yilmaz_2667@hotmail.com
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbiryerde motor kalmamış hintliler tam bir şerefsiz çıktı...motoru yarım yarım getiriyorlar...hiçbiryerde yok mersinde otourupta adanadan otor alanlardan yardım istiyorum acilen...tel : 05056111921 msn : sercan_yilmaz_2667@hotmail.com
    tvs arıza çıkarıyo hak veriyorum sana 3 hafta oldu gösterge gelicek daha. satıcıyı aradım bu hafta parça gelicek dedi Türkiyede parça yok galiba.

Motosikleti
    Tvs RTR 150

abıcım cok tesekkur ederım sıte ıcın suan ıncelıyorum ve cok guzel seyler var gercekten.

http://www.dealextreme.com/p/36-led-...t-dc-12v-45278 bu urun nasıl sızce ve sızın ledlerden var mı satıste ?

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin işi bulaştırmamak lazım motora. bizim ayrıcalığımız bu zaten çin eli değmemesi
    far ampulünü 55w oto ampulü taksak olmazmı abi. zararı olurmu acaba iyisinden osram veya philips taksak
    aslında 35 lik orjinalinden takarsan daha iyi olur ama 55 lik de olabilir.

arkadaşlar,şuan sadece tvs de değil,hiçbir marka da motor yok.arkadaşım honda arıyor 2 haftadır parası hazır bulamıyor,ybr de aynen öyle.

Alıntı thebrutal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abıcım cok tesekkur ederım sıte ıcın suan ıncelıyorum ve cok guzel seyler var gercekten.

http://www.dealextreme.com/p/36-led-...t-dc-12v-45278 bu urun nasıl sızce ve sızın ledlerden var mı satıste ?
    bu ürün epey büyük,ben sana benimkilerden ayarlayabilirsem bir bakayım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bunun hintliler le alakası yok sadece duygusal yani...... şimdi anlatmaya kalksam beni banlar lar tamamen ihracaat la alakalı bi mesele yakında herşeyden bolca olacak piyasada ama vatandaşın alacak maddi gücü olmayacak bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Arkadaşlar, istanbulda Yaşar motor harici servis tavsiye edecek var mı? Motorumun garantisi devam ediyor, periyodik bakıma götüreceğim.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar motor gümrükteymiş hala niye geçmiyo yaw anlamadım ki bende bekliyorum hala marmaris bayi salı çarşamba elimizde olacak dedi ama bilmiyorum. ben ortaca ile anlaştım 3675 e. marmarisdeki 3770 dedi zam geldiş dedi bi daha gelecek ama bunu etkilemiyo dedi
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Tvs RTR 150
    aslında 35 lik orjinalinden takarsan daha iyi olur ama 55 lik de olabilir.

arkadaşlar,şuan sadece tvs de değil,hiçbir marka da motor yok.arkadaşım honda arıyor 2 haftadır parası hazır bulamıyor,ybr de aynen öyle.

bu ürün epey büyük,ben sana benimkilerden ayarlayabilirsem bir bakayım.
    abi valla var ıse aynısından olsun.cunku senın yaptıkların tamamen uyumlu olmus.cok hosuma gıttı.

@ixeywent: evet kardesım ben de marmarısteyım. tugrul abıden alacagım motoru.Ne yapalım,bekleyecegız artık

Motosikleti
    motor satanlar harbiden gerizekalı onu anladım bu sayede o ist.dan kim dağıtıyorsa..başka illere tam bir salak allah belasını versin o bayi toplantılarıın basıp öldürecem o gerizekalıları mal herifler..yine bana neyse 10 gün dediler .2-3 aydır sarı renk...bekleyen apachi müşterileri varmış...vay müşterilerin haline...allah sabır versin..yemin ediyorum kaç senedir her zorluğa ragmen yılmadığım motor sevdasından..bu salaklar yüzünden soğuyacam...hintlilerde salaklar motoru zor sokuyorlar..yedek parça sorunu nasıl çözecekler.. ben nah..tvs alırım..allahın apaçiileri...bide götüne güvenip elektronik ibre koymuş...

motor satanlar harbiden gerizekalı onu anladım bu sayede o ist.dan kim dağıtıyorsa..başka illere tam bir salak allah belasını versin o bayi toplantılarıın basıp öldürecem o gerizekalıları mal herifler..yine bana neyse 10 gün dediler .2-3 aydır sarı renk...bekleyen apachi müşterileri varmış...vay müşterilerin haline...allah sabır versin..yemin ediyorum kaç senedir her zorluğa ragmen yılmadığım motor sevdasından..bu salaklar yüzünden soğuyacam...
    ara tvs yi istanbulu ver veriştir

Motosikleti
    verip veriştirdğim zaman motor yollayacaklarmı ??Mersine??veya Adanaya....

verip veriştirdğim zaman motor yollayacaklarmı ??Mersine??veya Adanaya....
    bilgi alırsın son durum hakkında. sesini çıkar nediyim herzaman tüketici haklıdır. tüketici hakları var satıcı değil.
    nezaman geleceğini sorarsın

Motosikleti
    iyi oldu saol..ararım söverim biraz..)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler