Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Buralardayız hocam 10 bin km devirdik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam bana kaymayan arka lastik onerir misiniz 1 tane akşam düşüyordum zor toparladım 130 tl maximum

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı lexon17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bana kaymayan arka lastik onerir misiniz 1 tane akşam düşüyordum zor toparladım 130 tl maximum
    Hepsi bir yere kadar kayar maalesef.(zeminin ıslak veya toprak,kumla kaplı olması,lastiğin eski oluşu,arka frene gereğinden fazla basınç uygulanması).Yaklaşık 18.000 kilometre oldu irc leri taktıralı. Bence fiyatına göre performansı hiç de fena değil.Ben çok memnunum. Tabi ki de şimdi yenileme zamanı geldiğinden arka teker sert frenlemede eskiye nazaran biraz daha fazla kaymaya başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir grup açında iletişim kopmasın
    Yanlış hatırlamıyorsam eski sayfalarda watsup grubu kurulduğundan bahsediyorlardı.Oysa eskiden burada ne güzel bilgi alışverişi yapılıyordu.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Satılık Tvs Apahce 150/2014 model.

Mt üyelerine fiyat: 4,000

İlan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8825744/detay/

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılık Tvs Apahce 150/2014 model.

Mt üyelerine fiyat: 4,000

İlan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8825744/detay/
    Fiyatı gayet uygun, motosiklette çok temiz görünüyor.

Şimdiden hayırlı satışlar diyelim.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Selamlar , motora başlamayı düşünüyorum başlangıç olarak YBR 125--CBF--150--TVS 150 arasında kaldım klasik olarak.İzmir'de oturuyorum Honda düşünüyorum çünkü karşımda kurumsal şirket var ama Tvs beni heyecanlandıran tek motor ,Tvs İzmir'de nereden alınır hangi bayi iyidir çünkü baktığım bayilerin hepsi esnaf tarzında malum böyle esnafa pek güven olmuyor.Ayrıca son olarak fiyatlar ne kadar liste fiyatı üzerinden peşin alırsam ne kadar indirim olur?
    Teşekkürler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı gayet uygun, motosiklette çok temiz görünüyor.

Şimdiden hayırlı satışlar diyelim.
    Çok teşekkür ediyorum,sağolun
    Apices bunu beğendi.

Arkadaşlar 2014 model apachi aldım. Arka lastiğin ebatları sitesinde 110/80 18 olarak yazıyordu bn 90/90 18 lastik sipariş verdim. Ama şimdi motorun yanına gidip baktığımda arka lastik ölçüsünün 110/80 17 olduğunu gördüm. 90/90 18 uyar mı yoksa iade edip orjinal ölçüsünü mü almalıyım.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir grup açında iletişim kopmasın
    osmanico bir grup kurmuştu zaten ve o grup açık şu anda. paylaşımlar yapıyoruz sürekli. sohbette iyiydi. ama 2016 20 eylül günü osman kardeşimizi kaybettik. grubun kurucusu aramızda yok artık.

çok üzücü bir durum. beraber eksoz yaptırcaktık bayramdan sonra ve bana hiç mesaj atmadı. bende ona ulaşmaya çalışınca durumu öğrendim ve inanamadım başta :( bayramda bana 15 ön dişli önerir misin diyordu. gerçekten çok üzücü bir durum.

whatsapp grubu açık, isteyen gelebilir. numaranızı bana yollayın ben sizi eklerim.

Alıntı doganerahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2014 model apachi aldım. Arka lastiğin ebatları sitesinde 110/80 18 olarak yazıyordu bn 90/90 18 lastik sipariş verdim. Ama şimdi motorun yanına gidip baktığımda arka lastik ölçüsünün 110/80 17 olduğunu gördüm. 90/90 18 uyar mı yoksa iade edip orjinal ölçüsünü mü almalıyım.
    18 jant bulursan olur, ama 2014 apache 17 arka janta sahip orjinalide ve buna 18 lastik uymaz.

beyler ben 41 binde apache aldım ve şu an 52 bine yaklaştı. aldığımda sıfır motor yapıldığı söylendi ama sanırım sadece segman atılmıştır. silindir piston attırmayı düşünüyorum. egzantrik zinciri sübaplar falanda değişsin hazır el değmişken.

hatta 180cc yapmak mümkünse onuda düşünüyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmanico bir grup kurmuştu zaten ve o grup açık şu anda. paylaşımlar yapıyoruz sürekli. sohbette iyiydi. ama 2016 20 eylül günü osman kardeşimizi kaybettik. grubun kurucusu aramızda yok artık.

çok üzücü bir durum. beraber eksoz yaptırcaktık bayramdan sonra ve bana hiç mesaj atmadı. bende ona ulaşmaya çalışınca durumu öğrendim ve inanamadım başta :( bayramda bana 15 ön dişli önerir misin diyordu. gerçekten çok üzücü bir durum.

whatsapp grubu açık, isteyen gelebilir. numaranızı bana yollayın ben sizi eklerim.

18 jant bulursan olur, ama 2014 apache 17 arka janta sahip orjinalide ve buna 18 lastik uymaz.

beyler ben 41 binde apache aldım ve şu an 52 bine yaklaştı. aldığımda sıfır motor yapıldığı söylendi ama sanırım sadece segman atılmıştır. silindir piston attırmayı düşünüyorum. egzantrik zinciri sübaplar falanda değişsin hazır el değmişken.

hatta 180cc yapmak mümkünse onuda düşünüyorum.
    Osmanico arkadaşımıza ne oldu ?

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    20 eylül sabah saat 6 gibi kalp krizi yüzünden vefat etmiş :( gerçekten çok üzüldüm. bayramdan sonra görüşücektik. tam kafa dengi bir arkadaş buldum diyordum, yardımcı olmayı seven bir arkadaştı. hatta bir ustası ile tanıştıracaktı ama şimdi o ustayı bilende yok osmanda yok. whatsapp grubumuz var, osman kurmuştu ve ondan sonra baya sakinleşti grup.

daha önce bir yakınımı kaybedipte bu kadar üzüldüğüm olmamıştı, ailesi kim bilir nasıldır şimdi.

osmanın(osman satılmış) profili

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

@Uğur

bu videodaki müziğin adı ne?

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    20 eylül sabah saat 6 gibi kalp krizi yüzünden vefat etmiş :( gerçekten çok üzüldüm. bayramdan sonra görüşücektik. tam kafa dengi bir arkadaş buldum diyordum, yardımcı olmayı seven bir arkadaştı. hatta bir ustası ile tanıştıracaktı ama şimdi o ustayı bilende yok osmanda yok. whatsapp grubumuz var, osman kurmuştu ve ondan sonra baya sakinleşti grup.

daha önce bir yakınımı kaybedipte bu kadar üzüldüğüm olmamıştı, ailesi kim bilir nasıldır şimdi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

@Uğur

https://www.youtube.com/watch?v=W_N7XBKtQ1s
    nasıl fatih ciddi misin sen ? osman vefat mı etti ? bana nasıl haber vermez siniz?
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl fatih ciddi misin sen ? osman vefat mı etti ? bana nasıl haber vermez siniz?
    tokata defnetmişler cenazesini. benimde yeni haberim oldu, inanamadım. malesef osman artık aramızda yok. bir türlüde görüşemedik giti. kısmet değilmiş.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@Uğur

https://www.youtube.com/watch?v=W_N7XBKtQ1s
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun çok üzüldüm :((

Videoda ki müzik;Wishing Well/Bird Creek

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başta osmanı kaybettik diye gruba yazmayalım falan denildi ondan yeni bir grup açalım diye yazmıştım

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Allah rahmet eylesin. Ölüm hepimizin sonu ama, genç ölüm olunca çok daha fazla üzülüyorum.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    arkadaşlar whatsapp grubumuz var o yüzden burası biraz daha pasif olabilir. gruba girmek için bana mail atabilirsiniz. bu arada 150 apachi olupta 180cc yapmak isteyenler bu işin ayrıntılarını öğrenmeden sakın yaptırmasın yoksa benim gibi üzülürler.

hiç bir ustaya güvenilmez. adama tembihlediğim halde beni dinlemedi ve motor piston vurunca komple tekrar söküp 3 conta koyup hallettik bu sefer sübaplar sorun oldu falan filan anlatmak bile istemiyorum boş verin ama motor şu an 180cc ve çalışıyor bunu bilin yeter. merak ettiğim şey ne kadar süre çalışacak sorunsuz.

hamidiye mahallesi. hendek sokak. no:11 kağıthane/istanbul (nuh usta)

bahsettiğim dükkan adresi. bir günde olsa adamın ekmeğini yedim. iyi birisi ama ustalık konusunda siz siz olun her zaman önleminizi alın arkadaşlar. çünkü bir çok usta vardır ama işin piri varla yok arası, bulmak zor.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar whatsapp grubumuz var o yüzden burası biraz daha pasif olabilir. gruba girmek için bana mail atabilirsiniz. bu arada 150 apachi olupta 180cc yapmak isteyenler bu işin ayrıntılarını öğrenmeden sakın yaptırmasın yoksa benim gibi üzülürler.

hiç bir ustaya güvenilmez. adama tembihlediğim halde beni dinlemedi ve motor piston vurunca komple tekrar söküp 3 conta koyup hallettik bu sefer sübaplar sorun oldu falan filan anlatmak bile istemiyorum boş verin ama motor şu an 180cc ve çalışıyor bunu bilin yeter. merak ettiğim şey ne kadar süre çalışacak sorunsuz.

hamidiye mahallesi. hendek sokak. no:11 kağıthane/istanbul (nuh usta)

bahsettiğim dükkan adresi. bir günde olsa adamın ekmeğini yedim. iyi birisi ama ustalık konusunda siz siz olun her zaman önleminizi alın arkadaşlar. çünkü bir çok usta vardır ama işin piri varla yok arası, bulmak zor.
    3 conta mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

dostlar pulsarımı satıyorum. 2014 model 29000kmde siyah. 6200TL fiyat yazdım. bu topikte geçmişte hukukumuz bulunan dostlarıma fiyatta güzellik yaparım.. makınaya kefılım beni tanıyanlar bilir, sıkıntı yaşamazsınız.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 conta mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

dostlar pulsarımı satıyorum. 2014 model 29000kmde siyah. 6200TL fiyat yazdım. bu topikte geçmişte hukukumuz bulunan dostlarıma fiyatta güzellik yaparım.. makınaya kefılım beni tanıyanlar bilir, sıkıntı yaşamazsınız.
    evet 3 conta. öyle ben ustayım diyen herkesi dinlememek lazım. ustadır dedim bir iki uyarı yaptım ama s...ne bile takmazsa böyle saçma sapan iş olur işte.

iyi usta bulmak zor. bir kişi seçin ve ona gidin hep. yeri gelcek ustada sizden öğrenecek. yok öyle ben ustayım biliyorum. aha gördük yılların yaşlı ustasını. saçma salak iş yaptı. sabah 9 da başladık akşam 6 da bitti.

rezillik başka bir şey değil.

boş olduğum 1 hafta olursa motorumun orjinal silindir pistonunu alıp kendim yapmayı düşünüyorum. yılların ustası düdük kadar silindir pistonu takamadı. üst kapağı kapatmadan insan bir bakar piston fazla yukarı çıkıyor mu diye. mal işte mal. sübap ayarını üç sefer yaptırdım salak herife. üç sefer sübap ayarımı yapılır yaa? rastgele yapıyor işte tutarsa diye. allahın cezaları.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar biliyorum ki aranızda tecrübeli ustalar var
    Lütfen yardımınızı esirgemeyin

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...il-acilir.html

Kilometre göstergesi kendi kendine düzeldi 1 gün sonrasında
    Ama yakın zamanda sinyalleri değiştirmek istiyorum o yüzden yardımınızı rica ediyorum

Bu arada vefat eden arkadaşın yakınlarına baş sağlığı diliyorum
    Allah sabır versin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler