Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı kwsk-boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acele etmeyin arkadaşlar tvs apache rtr 250 ler piyasaya çıkmış büyük ihtimalle bizde gelir. onlardan edinip kulüp kurarız. sitedeki verilerine göre 250cc 30bhp 6 vites. gerisini siz düşünün artık
    Vallahi Beni TVS Yetkilileri Aradı. Türkiye'ye Mayıs Ayında Gelmesi Gündemde Olan Motor RTR 160 Kasalı 150. Yani Kasa,Granaj 160 RTR olucak ama 150 CC olucak. Tani 250 CC var ise Vede Gelirse. Hemen Alırım Yani. ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:37 ----------

Alıntı falcon_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, ben aranıza yeni katıldım ve pek te takılamıyorum işin açıkçası. Benim bir sorum olacaktı, benim apache ye ben özellikle 98 oktan kurşunsuz benzin alıyorum. Motorun çekişinde-gücünde baya fark ediyor.dün bir arkadaşla muhabbet esnasında "motosikletin kitapçığında yazan benzini kullanmamı" söyledi aksi halde fazla gücün motosikletin karbüratör ayarlarını bozacağını söyledi.Sizin görüşleriniz nedir?....

Kazasız belasız- hayırlı günler...
    İlk Önce Hoşgeldiniz. Ben 95 Kullanıyorum. Kitapçıkta Yazanı uygulamakta Fayda Var Tabi. Ama Ondan ziyade Bir Motorcuya sorarsan sana daha faydalı bir bilgi verebilir. Özellikle Garantiye Götürdügün Motorcu Varsa. Çünkü Ben Garantiyi Bozdum. Benim Garanti Servisi Mondial'di Bende Götürmedim 2 seferden Sonra.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cümleten Selamün Aleyküm Tvs ci Dostlar.

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı cezayir1948 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamün Aleyküm Tvs ci Dostlar.
    Aleyküm selam

Motosikleti
    Ve Aleyküm Selam
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    SATILDI
    s.a ii gelsin şu makyajlı apachelerde bizde granajları falan alır biraz benzetiriz
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

Motosikleti
    Zaten Granaj,Gösterge,Stop Falan Gelicekmiş Ek olarak. Yani bizimkilerde Aynısı olucak. Kafanız rahat olsun.

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    gelsede böyle bir motosikletin türkiye pazarındaki fiyatı 8 10 binlira olur bende motor almadan önce honda vtr 250 yi bekledim geldi ve fiyatı cok yüksek oldu

Motosikleti
    ona yapacak bir şey yok sanırım. Sonuçta Ülkemiz Vergi Cenneti. Giren Çıkan Bize... Kusura Bakmayın ama Nefret geldi Artık. Ülkeye 1000 TL ye giren Motor 5.000 TL oluyor. En basitinden Yurt Dışında Arrow Egzos 360 Euro. Canım Ülkemde 2000 TL. Bize Yazık Başka bir şeyden degil. Kazanmak Çok zor,Ama 1 Günde bitiyor 1 Aylık emek. Yazık...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:34 ----------

250 CC'lik Apache'lerimiz Böyle olucak. On numara Motor.

Motosikleti
    TVS APACHE 2009
    Arkadaşlar merhaba uzunca bir süredir forumdan uzağım. Motorumu satıyorum.İlgilenen olursa irtibata Geçsin...

http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

Adresinden inceleye bilirsiniz.

İletişim: Gökhan Erdoğan

Tel No : 0541 215 10 14
    [B]İnsan İNandığı şeyler uğruna muhteşem Hatalar Yapabilir...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Alıntı the_goko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzunca bir süredir forumdan uzağım. Motorumu satıyorum.İlgilenen olursa irtibata Geçsin...

http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

Adresinden inceleye bilirsiniz.

İletişim: Gökhan Erdoğan

Tel No : 0541 215 10 14
    Hayırlısı Bakalım. İnşallah iyi bir Alıcı Bulursunuz.

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    TVS APACHE 250 CC NİN tam kesin olmamamkla birlikte fotoğrafları eğer doğru ise harika bir makina olacağa benziyor

Motosikleti
    Alıntı mersinLee33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS APACHE 250 CC NİN tam kesin olmamamkla birlikte fotoğrafları eğer doğru ise harika bir makina olacağa benziyor
    Aynen Öyle. 30 HP Ve Apache'yi Zaten bilen biliyor Saglam Ve Çevik makine. Sadece Türkiye'deki Fiyatı tuzlu olur.

Motosikleti
    TVS APACHE 2009
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı Bakalım. İnşallah iyi bir Alıcı Bulursunuz.
    eyw. kardeşim sağoalsın
    [B]İnsan İNandığı şeyler uğruna muhteşem Hatalar Yapabilir...[/B]:bounce:

Motosikleti
    selam tvs ci arkadaşlar acaba bu motora en uygun kaç diş dişli takıla bilir bilgi verirseniz sevinirim saygılar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Üzerinde aynı motor varsa yeni kasa getirtmenin ne anlamı olacak ki ? Sonuçta motor titreşimli bir motormuş, ne kadar kaliteli olursa olsun titreşim sorunu olan motoru almak istemem. Bu şekilde ise tamamen pazarlama taktiği. Umarım yeni modelin motoru da yeni ve titreşimsizdir. Asıl getirmeleri gereken model RTR180 enjeksiyonlu olan model olmalıydı, yalnız şöyle de birşey var: TVS Hindistan sitesine girerseniz orada RTR180 ve RTR160 enjeksiyonlu modeller "domestic" modeller olarak geçiyor. Yani bunlar sadece Hindistan içine verilen modeller. Bunlar gelse enjeksiyon sisteminden dolayı egsoz testinden de geçerler. Diğer "international" olanlar içinde ise en büyük olan RTR160 karbüratörlü. Haliyle bu da Türkiye emisyon sınırları içine giremiyor.

Özetle Hint'liler işin kaymağını kendileri yiyip, kalanları dışarı satıyorlar. Yani siteden gözükeni bu. Kendi motorunu kendi teknolojinle üretmezsen böyle aval aval milletin motorlarına bakarsın iste. Umalım da Kanuni flan ilerde bu yolda yürüsün.

Motosikleti
    kim demiş titreşimli olduğun ben bu motorda titreşim var diyemicem çünkü çok motor gördük titreşimden dökülütor titreşim olsa adamı üzeride 250 km yol gidince bir yorgunluk halsizlik hisetmiyorsa bu motorda titreşim yoktur benim motorum
    2009 agıstos ayında aldım 4000km oldu çok memnunum tek sıkıntı daha hızlı olmasını isterdim benim motorum max 115 120 yapıyor.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerinde aynı motor varsa yeni kasa getirtmenin ne anlamı olacak ki ? Sonuçta motor titreşimli bir motormuş, ne kadar kaliteli olursa olsun titreşim sorunu olan motoru almak istemem. Bu şekilde ise tamamen pazarlama taktiği. Umarım yeni modelin motoru da yeni ve titreşimsizdir. Asıl getirmeleri gereken model RTR180 enjeksiyonlu olan model olmalıydı, yalnız şöyle de birşey var: TVS Hindistan sitesine girerseniz orada RTR180 ve RTR160 enjeksiyonlu modeller "domestic" modeller olarak geçiyor. Yani bunlar sadece Hindistan içine verilen modeller. Bunlar gelse enjeksiyon sisteminden dolayı egsoz testinden de geçerler. Diğer "international" olanlar içinde ise en büyük olan RTR160 karbüratörlü. Haliyle bu da Türkiye emisyon sınırları içine giremiyor.

Özetle Hint'liler işin kaymağını kendileri yiyip, kalanları dışarı satıyorlar. Yani siteden gözükeni bu. Kendi motorunu kendi teknolojinle üretmezsen böyle aval aval milletin motorlarına bakarsın iste. Umalım da Kanuni flan ilerde bu yolda yürüsün.
    valla yazıyoruz ama kimse oralı olmuyor arkadaşım.e ne denir kendi düşen ağlamaz. bide şu var bmw nin tek silindirli ve ya f650 ye bir binsin titreşim var diyen arkadaşlar titreşim görsünler.şimdi bmw de kötü motor o zaman.bırakın bu titreşim olaylarını ,öyle absür birşey değil abartılacak kadar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sabah yatağından yorgun kalkanlar veya akşam işinden yorgun cıkanlar belınde elınde ayaklarında ağrısı olanlar apaçi motosıklet tüm bunlara bırebır ıyı gelır

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah yatağından yorgun kalkanlar veya akşam işinden yorgun cıkanlar belınde elınde ayaklarında ağrısı olanlar apaçi motosıklet tüm bunlara bırebır ıyı gelır
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ya bi kere Şu titreşim olayını Çıkarın. 11bin devire Kadar Çıkıyorum. Ve Bir titreşim bile Olmuyor. Sadece Artçı Çok fazla olmamakla beraber hissediyor. onun dışında Sürücü Yoran Yada Zorlayan bir Durum Yok. Gelin Marmaris'e
    Motorumu veriyim Kullanın.120 Yaptım bugün Ve Bende Ayak Freni Falanda Kopuk. Titreşimin T si yoktu.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla ben birşey anlamadım bu işten. O zaman titreşimli diyen arkadaşlar hiç mi titremesin istiyorlar da şikayet ediyorlar. Sonuçta motor bu, bir miktar titreyecek tabi ki yeter ki Çin motorları gibi vida gevşeten, el ayak kaşındıran türden olmasın. BMW F650 GS'yi de dün ilk defa çalışırken gördüm. Elimle yoklayarak titreşimine baktım, gerçekten titreşim var ama bu normal bir titreşim yani rahatsız olunacak birşey değil. Apache de böyleyse sorun yok o zaman.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler