Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu markanın fazla 18 liği yok fazla görmedim bikaçtane var. Fakat bu markaya gelene kadar çok güzel 18likler var pirelli traction gibi
    bursada bulunmuyor kipirellisport demon istiyorum aslında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Nasıl olmuş far , film çektirdim bembeyaz scooter farı gibi duruyordu

sertacr8888 bunu beğendi.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursada bulunmuyor kipirellisport demon istiyorum aslında
    ben bi kullanıyım da yorumlarını yazarım. sizde oradadan kargo yaptırırsınız bir şekilde temin edersiniz.
    M.balibey bunu beğendi.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://n1308.hizliresim.com/1d/u/ry9g7.jpg
    ümit aydınlatmada sıkıntı oldu mu?
    TRANSALP XL700

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    evet ışığı baya kesti gece aydınlatıyor ama gündüz uzunları yaksanda kısa gibi gözüküyor, o yüzden parklara kenarlara küçük iki delik açacağım tam ortayada hyosung gibi büyük yuvarlak delik açacağım daha seksi olacak , bazıları v gibi açıyorlar ama yuvarlak daha güzel olacak yapınca resmini koyarım.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRC gibi olma lüksü yok bence bu lastiklerin fiyatı ortada bence. dün attıgım videodada lsatigin hamuru gördünüz tabi gösterdiğim birazcık daha serttir ama bana güven veriyor. İRC alan herkes küfür ediyo lastiğe ama savada daha olumsuz bir yorum göremedim. Millet lastiği takıyo birdaha lastikle ilgili birşey yazmıyo buda kafası rahat demek oluyo ben hala su kanallarında takılı kaldım bugun konustum adamla çok met ettiği bi ürün söledi ama hangisi unuttum valla ya yukarda attıgımın bir başka versiyonu daha var 2013 model yeni çıkarmıi internette yok demişti ben buldum ama omu bilemedim. Bugün işlerin yogunlugundan anca iş çıkışı konusabildim 7,30 da kapatıcakları için yetişemicektim ama yarın detaylı halledicem bu işi artık kabak tadı verdi lastik meselesi...
    hacım paraya bakarak yorum yaparsan shinko lastiklerin cok iyi olması lazım
    ama shinko da pahalıdır
    işleyişe göre baktıgın zaman da beş para etmez mukavva lastikler.
    yorumları okumadan karar verme, lastiğin hamuru cok yumuşak gibi duruyor. kuru yolda tutar
    ama ıslakta don lastiği gibi uzayıp kaymasın.
    sertacr8888 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://n1308.hizliresim.com/1d/u/ry9g7.jpg
    hocam çok güzel olmuş maşallah orjinalden iyi durmuş

bu lastik konusunda ne yapacağız kafam çok karışık :/
    2011 tvs'im var ve uygun lastik bulamadım:/

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım paraya bakarak yorum yaparsan shinko lastiklerin cok iyi olması lazım
    ama shinko da pahalıdır
    işleyişe göre baktıgın zaman da beş para etmez mukavva lastikler.
    yorumları okumadan karar verme, lastiğin hamuru cok yumuşak gibi duruyor. kuru yolda tutar
    ama ıslakta don lastiği gibi uzayıp kaymasın.
    ) don lastiği gibi kayması aslında evet ya yumuşak hamur suda sağlam kayar dimi oda var yaa. orda elimle kontrol ederim abartı yumusak değilse alırız birkaç mıncıklama ile :

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    benim motorun üstünde orjinal lastikleri var yani iç lastik tubelesse geçerken direk tubeless lastiği takabilirmiyiz yoksa bi işlem gerekiyormu sibop falan? onun maliyeti ne kadardır

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    jantın sibop yerini biraz genişletiyorlar. başka bir işleme gerek yok.

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    herhangi bir parça almamız gerekiyor mu ayrıyeten yoksa lastiği değiştiren halledebilir mi peki? Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    parça almana gerek yok. matkapla genişletiyorlar. serviste mutlaka matkap vardır

Merhabalar, Eylülde bende bu motorun 2013 modelini almayı planlıyorum ama kafama takılan bir kaç soru var. ilk motorum olacak bu arada.

-Bulunduğum ilçede yolların 3 te 1i bozuk veya toprak yol acaba bu motora sıkıntı çıkarır mı ?
    -Uzun yolda sıkıntı çıkarır mı acaba ? 2-3 haftada bir aşağı yukarı 500 km yol yapar mı ?
    -İki kişi uzun yolda bir problem çıkartır mı acaba ?
    -0 almayı düşünüyorum. bulunduğum ilçede yetkili servisi yok. Bi sıkıntı çıktığında garanti kapsamındaysa parçayı istesek ücretsiz yollarlar mı ?
    -Genel olarak lastik dışında bana problem çıkartacak bir konu olur mu ?

Bu arada boyum 172 kilom 71

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    garanti konusu hariç diğerlerinde hiçbir problem yaşamazsın.. garanti prosedürü biraz farklı işliyor.
    OzanK bunu beğendi.

Peki herhangi bir arıza çıktığında ne yapabilirim ? Titreşimden parça kırılmaları falan olmuş sanırım eski mesajlarda okumuştum. Böyle bir durumda ne yapabilirim peki ? İlla motoru servise mi göndermem gerekiyor ? (Bulunduğum ilde yetkili servisi yok.)

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı OzanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki herhangi bir arıza çıktığında ne yapabilirim ? Titreşimden parça kırılmaları falan olmuş sanırım eski mesajlarda okumuştum. Böyle bir durumda ne yapabilirim peki ? İlla motoru servise mi göndermem gerekiyor ? (Bulunduğum ilde yetkili servisi yok.)
    titreşimden sadece koruma demiri çatlar.. onuda garantiye sokarlarmı bilmiyorum..genel olarak bir sorun çıkartmaz. motoru satın alırken size referans bir motorcu belirtsinler.bakımlarını orda yaptırın. garantiden çıkmamış olur. parça konusundada onlar tedarik ederler
    OzanK bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    sabri kardeş, senin açıklamalarından sonra 14 dişliyi tekrar taktırdım pedal kısmı ayarlandı, vites geçişlerinde sorun yok ama dostum kalkışta olsun 2. viteste olsun motor tekliyor gibi oluyor. uzun yolda çok çok rahatladı, motorda titreşim %20 - %30 azaldı, 5. viteste dip gaz gitmeye çalışıyorum 8.000 devirde motor kalıyor 100-110 ile stabil gidiyorum. Bu büyük dişli olayı motoru boğuyor gibi geliyor bana, tavsiyen nedir kardeşim ?

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı OzanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben istanbuldan aldım motoru balıkesire getirdim en yakın servis bana 110 km uzakta.
    o serviste mondialin çeliğin filan sacma sapan markaların servisi
    elinde tvs nin hiç bir yedek parcası yok. ne buji var ne filtre var
    bu yüzden ben en başta bana yamaha servisini biz tanıyoruz dedi isotlar,
    motoru öyle aldım. fakat gelgelelim şimdi, kendi servisemize gitceksiniz diyorlar.
    haliyle öyle bir servise de gitmek istemiyorum.
    kısacası motorun arkasında pek durmuyorlar.
    istanbul dışında alacaksan 10 kere düşün 1 kere karar ver.
    5 bin lira para verdim servisi nasıl dersen, servis mi varmış hangi servis hangi garanti diyorum?
    parca lazım oldugu zaman sabri kardeşim yolluyor tedarik ediyor bi şekilde paslaşıyoruz.
    motosiklete lafın var mı dersen motosiklet 10 numara. ama satış sonrası hizmetler.
    istanbul dışında hondayı yamahayı geçtim kanuni mondialin 2 adım gerisinde.

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

bu arada lastiği değiştirecek arkadaşlara arka 1 boy büyümesiyle birlikte ebatlarda lastik buldum
    duro lastik michelin metzeller olmasada irc ve onun gibilerden iyidir.
    site bu http://www.durlas.com.tr/urunler.php...2&anasayfadaK=

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabri kardeş, senin açıklamalarından sonra 14 dişliyi tekrar taktırdım pedal kısmı ayarlandı, vites geçişlerinde sorun yok ama dostum kalkışta olsun 2. viteste olsun motor tekliyor gibi oluyor. uzun yolda çok çok rahatladı, motorda titreşim %20 - %30 azaldı, 5. viteste dip gaz gitmeye çalışıyorum 8.000 devirde motor kalıyor 100-110 ile stabil gidiyorum. Bu büyük dişli olayı motoru boğuyor gibi geliyor bana, tavsiyen nedir kardeşim ?
    motorun teklemesininde dişli ile bi alakası yoktur..elektrik mi kesiyor yoksa boğuk boğuk mu gidiyor? düşük devirde vites değiştirme.. yüksek devirden korkma.. 5. vitese kadar 10000 devirde vites değiştir. bir de öyle dene zaten 14 dişli azda olsa 5. vitesi öldürüyor. motora gaz basmaktan korkmayın. bir motora ne kadar gaz basarsanız motor o kadar iyi gider.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben istanbuldan aldım motoru balıkesire getirdim en yakın servis bana 110 km uzakta.
    o serviste mondialin çeliğin filan sacma sapan markaların servisi
    elinde tvs nin hiç bir yedek parcası yok. ne buji var ne filtre var
    bu yüzden ben en başta bana yamaha servisini biz tanıyoruz dedi isotlar,
    motoru öyle aldım. fakat gelgelelim şimdi, kendi servisemize gitceksiniz diyorlar.
    haliyle öyle bir servise de gitmek istemiyorum.
    kısacası motorun arkasında pek durmuyorlar.
    istanbul dışında alacaksan 10 kere düşün 1 kere karar ver.
    5 bin lira para verdim servisi nasıl dersen, servis mi varmış hangi servis hangi garanti diyorum?
    parca lazım oldugu zaman sabri kardeşim yolluyor tedarik ediyor bi şekilde paslaşıyoruz.
    motosiklete lafın var mı dersen motosiklet 10 numara. ama satış sonrası hizmetler.
    istanbul dışında hondayı yamahayı geçtim kanuni mondialin 2 adım gerisinde.

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

bu arada lastiği değiştirecek arkadaşlara arka 1 boy büyümesiyle birlikte ebatlarda lastik buldum
    duro lastik michelin metzeller olmasada irc ve onun gibilerden iyidir.
    site bu http://www.durlas.com.tr/urunler.php...2&anasayfadaK=
    http://u1308.hizliresim.com/1d/v/ryu9v.jpg

kanka senin satış sonrası hizmetin benim.. bi problemin varsa bana gel bu arada senin dişliyi aldım ama biraz yoğundum yetişemedim yarın sabah vercem kargoya haberin olsun.

TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun teklemesininde dişli ile bi alakası yoktur..elektrik mi kesiyor yoksa boğuk boğuk mu gidiyor? düşük devirde vites değiştirme.. yüksek devirden korkma.. 5. vitese kadar 10000 devirde vites değiştir. bir de öyle dene zaten 14 dişli azda olsa 5. vitesi öldürüyor. motora gaz basmaktan korkmayın. bir motora ne kadar gaz basarsanız motor o kadar iyi gider.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

kanka senin satış sonrası hizmetin benim.. bi problemin varsa bana gel bu arada senin dişliyi aldım ama biraz yoğundum yetişemedim yarın sabah vercem kargoya haberin olsun.

http://i44.tinypic.com/mwb71d.jpg
    sabri sen tvs yle fason üretim yap.
    modelin adını da Tvs SbR 150 Koyarız.
    Sert Bıçkın Rakipsiz
    tarikat kur sabri muridin olalım.
    14 demi bu sabricim
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler