Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı mukureis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alın benden de bir çakar led çalışması
    http://www.youtube.com/watch?v=H423f3PHyUM
    Muhammed güzel olmuş ya eline sağlık bende sis farı ve çakar düşünüyorum ama çakarları farda değilde farın altında istiyorum ve yardımlarını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var orjinal dişli. motoru aldım orjinal dişlisini çıkartıp 14 dişli taktırdım orjinal dişlisi daha hiç kullanılmadı cüzzi bir fiyata gönderebilirim.
    Dostum özel mesaj attım.

Selamlar benim bir sorum olucak sitesibdeki Hyper edge ile normal rtr 150 arasındaki fark nedir, 800 Tl gibi bir fark var. Detaylı bir şekilde acıklayabilirseniz sevinirim. Birde ikisininde tipleri aynı mı? Teşekkürler.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişlinin orjinal olup olmaması performansı çok etkilemez. motorun bakıma ihtiyacı olabilir yada 133km yaptıgın zamandaki hava şartlarını yakalayamıyor olabilirsin.
    Anladım hocam haklı olabilirsin. Ama 4. viteste 105 km kadar çıkıyorum sonra 5 e attıgımda motor çok yavaş hızlanıyor.

kask 100 tl yi geçmicek birşey düşünüyordum malum motor ekonomik zaten FF370 200 tl verilir mi? dün bir kask araştırmasına girdim tasarım olarak şu altta linkini verdiğim çok hoşuma gitti ama çok pahalı;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-kask-dragon-black-gold-by-marushin-91296559/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Alıntı regularoften adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar benim bir sorum olucak sitesibdeki Hyper edge ile normal rtr 150 arasındaki fark nedir, 800 Tl gibi bir fark var. Detaylı bir şekilde acıklayabilirseniz sevinirim. Birde ikisininde tipleri aynı mı? Teşekkürler.
    benimkindede hyper edge yazıyor 2011 nedir bu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask 100 tl yi geçmicek birşey düşünüyordum malum motor ekonomik zaten FF370 200 tl verilir mi? dün bir kask araştırmasına girdim tasarım olarak şu altta linkini verdiğim çok hoşuma gitti ama çok pahalı;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-kask-dragon-black-gold-by-marushin-91296559/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

hocam kaska 200 tl verilir mi demişsin de sen motora para yatırmıyorsun ki kendine para yatırıyorsun bence bir daha düşün
    quattromeb bunu beğendi.

Hceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS Apache RTR 150
    öncelikle herkese iyi forumlar yazdan beri foruma takılamıyordum üniversite için başka ile gitmiştim..
    kış geldi motoru çektik garaja.. arkadaşlar bi sorum olacak debriyaj manetini bıraktığım zaman debriyaj kolu biraz gevşek duruyo yani fren gibi bırakınca sonuna kadar gitmiyo sondan çok az bi boşluk kalıyo elimle itiyorum sizce bunun sebebi ne olabilir ?

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hyper edge yazanlar turbolu
    18 beygir

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyper edge yazanlar turbolu
    18 beygir

xtugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    s.a motoruma 2 ay bınmek istemiyorum kapalı garaja koyacam benzinı yagı boşaltmam gerekiyomu teşekkürler

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Arkadaşlar benim motor 2012 model benimkindede hyper edge yazıyor 18 beygir mi oluyo ?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motor 2012 model benimkindede hyper edge yazıyor 18 beygir mi oluyo ?
    Evet kaan 18 beygir vay be şanslısın sen he 18 beygir olandan gelmiş...

blow off tak cuf cuf gezersin

Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blow off tak cuf cuf gezersin
    Motora takmadığım şey kalmadı blow offta takarız nolcak

Hceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS Apache RTR 150
    arkadaşlar bizim motorların 2011 apache zincir 128L olarak mı geçiyor? birde hiç debriyaj balatasını değiştiren varmı??
    benim motoru garaja çektim 10 günde bir çıkarıp bi turlayıp geri sarıp sarmalayıp koyuyorum geçen gün motorun pek sıcak olduğu söylenemez cıkardım debriyajın fazla yukarda kavradığını farkettim acaba yağ ısınmamıştı ondan olabilirmi yoksa 25binde debriyaj bitmiş olabilir mi? hiçte zorlamam motoru

bugün akşam üzeri spreyle yeni sis falarını boyadım ve güç kaynağı ile bahçede denedim bizim bahçe duvardan duvara 50 metre ve karşı duvara kadar vuruyor deli gibi anasını ağlatıyor resmen

memduhb ve ercan41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CharlesFenOB
    bugün akşam üzeri spreyle yeni sis falarını boyadım ve güç kaynağı ile bahçede denedim bizim bahçe duvardan duvara 50 metre ve karşı duvara kadar vuruyor deli gibi anasını ağlatıyor resmen

http://i39.tinypic.com/2l9q1i.jpg
    Nerde satılıyor bunlar ? boya güzel tutmuş bu arada

Nerde satılıyor bunlar ? boya güzel tutmuş bu arada
    bizim servisten(bey moto) 40 tlye aldım 3.5 tlyede sprey aldım koruma demirini delip montajladım şimdi daha tesisatı çekemedim

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)

http://i39.tinypic.com/2l9q1i.jpg
    yahu durmadan şunları göstermeyin banada aldıracanız şimdi ) Şaka bi tarafa sisler cok güzel ama geceleri karşıdan gelen araçlardan çok küfür yicez gibime geliyo nedersiniz )

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu durmadan şunları göstermeyin banada aldıracanız şimdi ) Şaka bi tarafa sisler cok güzel ama geceleri karşıdan gelen araçlardan çok küfür yicez gibime geliyo nedersiniz )
    abi ben aşağıya doğru baktırıcam zaten şehir içinde açmam karanlık yollar hariç birde boyamak gerek yoksa çok çıplak duruyor
    memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler