Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bana biraz güven verseydi yakasını bırakmazdımda yanar döner biriydi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

bide apachelerle cbrları kovaladıgını düşünsene..onun zevkini en kral ninjadan bile alamam..

la onların hepsi kolpa ya bişey bildikleri felan yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    adam bana biraz güven verseydi yakasını bırakmazdımda yanar döner biriydi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

bide apachelerle cbrları kovaladıgını düşünsene..onun zevkini en kral ninjadan bile alamam..
    üstad şuanki motorlarımızın zaten 250r dan çok abartı ne farkı varki. çok sağlam kullanıcı olmadıkdan sonra peşlerini kolay bırakmıyoruzki o kadarda hele zaten 125 lerden bahsetmeye gerek yok sen kalk o kadar şekilli motor al biz ynaından cıv diye geçelim ) abisini dövemeyen kardeşini döver hesabı biizmki :D hahaahha

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçi ben o motoru biiskletime taksam o motordan daha diri olurdu. adamın motoru pert olmuş okadar havamı yapmış.. birde okadar paraya yaa aslında facebookdan hindistanda yaşayan birkaç kişiyle arkadaş olcan varyaa ooo motorumuz 10 numara olur :D
    benim facebooktakı arkadaş listeme baksana bi sürü abuksabuk hintli adam var..ben direkt olarak parayı göndercem sen sonra kargolarsın diyorum, yok yapamam falan diyorlar..hepsi yan çiziyo.. ulan bari parayı al gönderme, oda yok çok dürüst adam bu hintliler ya
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Tracer900
    benim facebooktakı arkadaş listeme baksana bi sürü abuksabuk hintli adam var..ben direkt olarak parayı göndercem sen sonra kargolarsın diyorum, yok yapamam falan diyorlar..hepsi yan çiziyo.. ulan bari parayı al gönderme, oda yok çok dürüst adam bu hintliler ya
    ahahhaha belki türklerden korkuyorlardır. geçmişimiz ayrı bir efsane, şuanki durumumuz onalda ayrı bir efsane adamlar bize cingöz dolandırıcı gözüyle bakıyoralrdır çok yakın kanka falan olmak lazım belki bedavaya yolalrlar kargo parası veririz birtek belki

o da olmadı hintli bir kızı ayarlıcan olcak bitcek :D ondan sonra boşver apacheye

Motosikleti
    ahahhaha belki türklerden korkuyorlardır. geçmişimiz ayrı bir efsane, şuanki durumumuz onalda ayrı bir efsane adamlar bize cingöz dolandırıcı gözüyle bakıyoralrdır çok yakın kanka falan olmak lazım belki bedavaya yolalrlar kargo parası veririz birtek belki

o da olmadı hintli bir kızı ayarlıcan olcak bitcek :D ondan sonra boşver apacheye

dimi yani Hintli kızı ayarlayacan apache ye binmeyi bırakacan
    sertacr8888 ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yooo motoru asla bırakmam da ikisine birlikte yani ikimiz birlikte hintli bir motora aman ne bilim işte ya :D aahahha

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    kanka hintli kızlarda töbe estagfrullah bi çirkin oluyor ya
    sertacr8888, selo9115 ve M.balibey bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Tracer900
    kanka hintli kızlarda töbe estagfrullah bi çirkin oluyor ya
    ben sölemek istemedim aslında ama gerçekten bugune kadar hiç dikaktimi bile çekecek kadar güzel olanını görmedim. Bırak duymadım bile uzakdan yakından

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

elektrik işlerinden pek anlamam ama yanlışım varsa düzeltin. biizm apachelerin akü şarjını güçlendirmek için gerekli olan malzeme bu 2 parçamıdır?

alternatör
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86145940/detay

konjektör
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...ay/?favorite=1

başka nedir değişen ? kimisi bu değişim işlemine 50 diyo birisi 100 tl diyor. parçalar zaten o fiyat ve daha fazla istenilenden. olmazsa kendim alayım parçaları ve motorcuma götüreyim taksın beleşe. alınacak şeylerin listesini bir bilsem süper olurdu.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sölemek istemedim aslında ama gerçekten bugune kadar hiç dikaktimi bile çekecek kadar güzel olanını görmedim. Bırak duymadım bile uzakdan yakından

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

elektrik işlerinden pek anlamam ama yanlışım varsa düzeltin. biizm apachelerin akü şarjını güçlendirmek için gerekli olan malzeme bu 2 parçamıdır?

alternatör
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86145940/detay

konjektör
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...ay/?favorite=1

başka nedir değişen ? kimisi bu değişim işlemine 50 diyo birisi 100 tl diyor. parçalar zaten o fiyat ve daha fazla istenilenden. olmazsa kendim alayım parçaları ve motorcuma götüreyim taksın beleşe. alınacak şeylerin listesini bir bilsem süper olurdu.
    abi sargı değişmiyor sargının lehim yerleri değişiyor sadece işcilik var yani konjektörde cbf 150ninki olduğuna emin misin

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sargı değişmiyor sargının lehim yerleri değişiyor sadece işcilik var yani konjektörde cbf 150ninki olduğuna emin misin
    yani alternatör değişmiyo dimi ? bildigim alınan birşey var oda konjektör ozaman. ben cbf diye biliyorum çünkü biizmkinden 2 kat daha güçlüymüş. bizimki 100 ise onlarınki 180 mi 190 mı neymiş üretim.

yani alternatör değişmiyo dimi ? bildigim alınan birşey var oda konjektör ozaman. ben cbf diye biliyorum çünkü biizmkinden 2 kat daha güçlüymüş. bizimki 100 ise onlarınki 180 mi 190 mı neymiş üretim.
    evet abi alternatör değişmiyor sadece konjektör(regülatör) değişiyor cbfler 167 yada 168 watt üretiyor ben aslında cbf srgısı alacaktım fakat uymaz dediler nederece doğru bilinmez

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi alternatör değişmiyor sadece konjektör(regülatör) değişiyor cbfler 167 yada 168 watt üretiyor ben aslında cbf srgısı alacaktım fakat uymaz dediler nederece doğru bilinmez
    dediğin iyi oldu bende diyorum ya parçalar bu kadar masraf nasıl oakdar tutuyo diye ben yarın bi konusıym bakim benim tanıdıkla yaparmı yaptırırmı uğraşırmı görcez konjektör değişiyo ve sargının lehim yerlei değişiyor dedin. bunu anlatıcam belki halelder sağoalsın üstad..

dediğin iyi oldu bende diyorum ya parçalar bu kadar masraf nasıl oakdar tutuyo diye ben yarın bi konusıym bakim benim tanıdıkla yaparmı yaptırırmı uğraşırmı görcez konjektör değişiyo ve sargının lehim yerlei değişiyor dedin. bunu anlatıcam belki halelder sağoalsın üstad..
    rica ederim abi ne demek bizim askerin motor burda olsa söküp bakardım ne yapmışlar diye ama motor edirne taraflarında bi yerde aklıma gelmedi şimdi birde şu konjektörlerin üzerinde değerler yazmıyor çok gıcık oluyorum

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    üstad şuanki motorlarımızın zaten 250r dan çok abartı ne farkı varki. çok sağlam kullanıcı olmadıkdan sonra peşlerini kolay bırakmıyoruzki o kadarda hele zaten 125 lerden bahsetmeye gerek yok sen kalk o kadar şekilli motor al biz ynaından cıv diye geçelim ) abisini dövemeyen kardeşini döver hesabı biizmki :D hahaahha
    Kardes cbr seni iplememistir emin ol ben hic bi cbr i gecemedim 65000 km kullandim toplam iki apachemi buyuksun nosmu taktin yoksa absolit mi dokuyon motora neyin gazi bu
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes cbr seni iplememistir emin ol ben hic bi cbr i gecemedim 65000 km kullandim toplam iki apachemi buyuksun nosmu taktin yoksa absolit mi dokuyon motora neyin gazi bu
    125 lik için konustum ben böyle bir yorumunda cbr 125 ciden gelmesi şaşırtmadı şimdi beni ama dediğin gibide olabilir tabi kesin konuşmak istemiyorum. sadece bana denk gelemedi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cıv diye geçiyomuymuş
    sertacr8888 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam arkadaşlar 2007 model bir apache elimden kaçtı yaw.. uygun fiyatlı bulmuştum ne güzel...
    fatih çelikk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne oldu la apche seni sollamasi seni kizdirdimi
    Ben cbr125 apache ile gozum kapali yerim drag yarislarda
    Hele ki sabrinin makinasi ile birak gozlerimi kapatmayi ellerimi birakir gecerim ahaahaaa
    sertacr8888 bunu beğendi.

BozGun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    ARKADAŞLAR LASTİK KONUSUNDA Bİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? NE ÖNERİRSİNİZ? EBAT OLARAKTA Bİ BİLGİM YOK. YARDIMMMM ??? TEŞEKKÜRLER.

Motosikleti
    Alıntı BozGun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR LASTİK KONUSUNDA Bİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? NE ÖNERİRSİNİZ? EBAT OLARAKTA Bİ BİLGİM YOK. YARDIMMMM ??? TEŞEKKÜRLER.
    Parana gore degisir nekadar para o kadar lastik
    Sen paradan haber ver

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler