Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gösterge bozulmaz ön jant göbeğindeki okuyucu dandik o bozulabiliyor mesela benim hortumla ön jantı yıkamam sonucu bozuldu oda 50 tl bişey sürate telefon açtım ertesi gün elimde kapıda ödemeyle aldım
    çağatay kardeşim. yaz sonu veririm en olmadı cıkartırım elimden cokta kolay satarım. bizim buralarda öküz gibi bakıyor millet buna.
    benim tek meselem şuan öğretmen ataması. bu sene atamam cıkarsa, hemen satıp fazer alabilirim 11 bin civarına.
    gecen kış arkadaşıma aldık. 10750 ye gittik getirdik. 2006 model neredeyse 1-1.5 bine sıfırladık motor aksamın piston haricinde.
    en azından basınca gidiyor. sorunu olmayan bi makine. az da yakıyor.
    ama bu işi yarın bi konuşcam isotlarla. oldu oldu olmadı. ugraşmam yaz sonu veda ederiz..
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağatay kardeşim. yaz sonu veririm en olmadı cıkartırım elimden cokta kolay satarım. bizim buralarda öküz gibi bakıyor millet buna.
    benim tek meselem şuan öğretmen ataması. bu sene atamam cıkarsa, hemen satıp fazer alabilirim 11 bin civarına.
    gecen kış arkadaşıma aldık. 10750 ye gittik getirdik. 2006 model neredeyse 1-1.5 bine sıfırladık motor aksamın piston haricinde.
    ama bu işi yarın bi konuşcam isotlarla. oldu oldu olmadı. ugraşmam yaz sonu veda ederiz..
    inş atanırsın arada kalmak çok kötü oluyor imkan varkende apachede durmak garip lur

inş atanırsın arada kalmak çok kötü oluyor imkan varkende apachede durmak garip lur
    çağatay arkadaş sen bursada oturuyorsan bakıma geleceğim zaman yardımcı olabilir misin?

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    yaw gel istanbula hertürlü yardımcı oluruz

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer ın az yaktıgına emınmısın Ali?
    TRANSALP XL700

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Adabınla kullanırsan FZ6'yı sakin sakin 5 litre gibi yakıyor.

Ya arkadaşlar bu konuda çok soru sordum kusura bakmayın lütfen ama ben su tahliye hortumu işine hala bir çözüm bulamadım.

Her yıkamamda mutlaka depo içi kanallara su doluyor. Depo kapak contam kaçırıyor. Sonra da ordan şapı şapır benzin içine su giriyor. Çünkü su tahliye deliği suyu atmıyor.

Yan sehpada olduğu için belli olmuyor ama tahliye deliğinden su gitmiyor maalesef. Daha birikmişti de aldım bi miktarını foto çekmeden.

Tahliye hortumunu buldum ama kıvrık falan bir tarafı yok. Düzgün görünüyor. Ucundan üfleyince de problem yok. (Umarım doğru hortum bu )

Hortumun ucu en tepedeki BEYAZ filtreye gidiyor. Ordan da çıkıp devam ediyor benim için bilinmeyene...

Servise mi götüreyim, bir fikriniz tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

dostum eğer becerebilirim diyorsan depoyu söküp rahatlıkla tahliye hortumunu bulabilirsin. açıkcası merak etmediğim ve gerekmediği için ben de depoyu hiç sökmedim

Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağatay arkadaş sen bursada oturuyorsan bakıma geleceğim zaman yardımcı olabilir misin?
    gündüzleri işteyim gecede nöbetler oluyor(devlet dairesi malum) şu sıralar birde eğitimler var yardım edebileceğimi zannetmiyorum üzgünüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adabınla kullanırsan FZ6'yı sakin sakin 5 litre gibi yakıyor.

Ya arkadaşlar bu konuda çok soru sordum kusura bakmayın lütfen ama ben su tahliye hortumu işine hala bir çözüm bulamadım.

Her yıkamamda mutlaka depo içi kanallara su doluyor. Depo kapak contam kaçırıyor. Sonra da ordan şapı şapır benzin içine su giriyor. Çünkü su tahliye deliği suyu atmıyor.

http://s20.postimg.org/yr8rkg955/IMG...713_155941.jpg

Yan sehpada olduğu için belli olmuyor ama tahliye deliğinden su gitmiyor maalesef. Daha birikmişti de aldım bi miktarını foto çekmeden.

http://s20.postimg.org/8wyyuo955/IMG...714_174454.jpg

Tahliye hortumunu buldum ama kıvrık falan bir tarafı yok. Düzgün görünüyor. Ucundan üfleyince de problem yok. (Umarım doğru hortum bu )

http://s20.postimg.org/7vyq5js5l/IMG...714_174517.jpg

Hortumun ucu en tepedeki BEYAZ filtreye gidiyor. Ordan da çıkıp devam ediyor benim için bilinmeyene...

Servise mi götüreyim, bir fikriniz tavsiyeniz var mı arkadaşlar?
    yok yanlış hortum o bak depoyu sök anlayacaksın o egsoz emisyonunu azaltıyor hava çekip ben 6 mmkare elektrik kablosunu soktum tıkamıştı benim ki

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw gel istanbula hertürlü yardımcı oluruz
    istanbul 280 km bana :D ama itü kazandım gibi bi şey, seneye her gün kapınızı aşındırırım :D

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazer ın az yaktıgına emınmısın Ali?
    5 litre civarında yakıyor. istediğin kadarda ver gazı gidiyor..
    her türlü fanteziye uygun. parcası ucuz. tipi güzel. fiyatı sıfır 250 cc fiyatına.
    # motosikletle.blogspot

Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul 280 km bana :D ama itü kazandım gibi bi şey, seneye her gün kapınızı aşındırırım :D
    istanbula gideceksen sürat var o daha ucuz bildiğim kadarıyla

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    S.a hayırlı ramazanlar herkese, nasip olursa yarın 2013 model Apache'mi bayii den alıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyodum sonunda bende aranıza katılıyorum Renk olarak bir çok arkadaşım onay vermese de "Sarı" rengine karar vermiş durumdayım. son ana kadar bir değişiklik olmaz ise şayet satarken sorun yaşarsın vs vs. gibi eleştiriler alıyorum. Daha gösterişli ve göze hoş geldi o yüzden sarı rengi tercih edeceğim, sizin fikirleriniz nedir bu konuda arkadaşlar, hangi rengi almalıyım ??

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    adam iyi uçmuş benim mekanik olan herşeye merakım var. otomobil,motosiklet, traktör fark etmez..
    bende aynıyım teknik konulara aşırı meraklıyım

Ali abi inş ögretmen ataman olurda rahatlarsın gönlünün rahat etmesi en güzeli tvs iyi gidiyor flan ama senin için rahat degilse tek çare satılıga çıkarıp arkasından el sallamak
    Tsubasa bunu beğendi.
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

istanbula gideceksen sürat var o daha ucuz bildiğim kadarıyla
    istanbula üniversiteye gidicem bu sene ama oraya gidene kadar yağın ömrü biter :D bursada halletmem lazım

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynıyım teknik konulara aşırı meraklıyım

Ali abi inş ögretmen ataman olurda rahatlarsın gönlünün rahat etmesi en güzeli tvs iyi gidiyor flan ama senin için rahat degilse tek çare satılıga çıkarıp arkasından el sallamak
    bakalım nasip artık. kafamda çok şey var
    bunların biri de askerlik..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Pashapache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a hayırlı ramazanlar herkese, nasip olursa yarın 2013 model Apache'mi bayii den alıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyodum sonunda bende aranıza katılıyorum Renk olarak bir çok arkadaşım onay vermese de "Sarı" rengine karar vermiş durumdayım. son ana kadar bir değişiklik olmaz ise şayet satarken sorun yaşarsın vs vs. gibi eleştiriler alıyorum. Daha gösterişli ve göze hoş geldi o yüzden sarı rengi tercih edeceğim, sizin fikirleriniz nedir bu konuda arkadaşlar, hangi rengi almalıyım ??
    bencede yenı kasalarda da eski kasalarda da en güzeli sarı renk.. ama kımse tercih etmiyor.. millet zevkten,keyiften çok cebini düşünüyor..
    TRANSALP XL700

vedkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Tourneo 110ps
    Neden? Sarı grenajlar daha mı pahalı?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı vedkum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden? Sarı grenajlar daha mı pahalı?
    hayır daha pahalı değil. herkes sarı rengin ikinci elde kolay satılamayacagını düşünüyor.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    bencede yenı kasalarda da eski kasalarda da en güzeli sarı renk.. ama kımse tercih etmiyor.. millet zevkten,keyiften çok cebini düşünüyor..
    ben kawasaki yi andırıyor diye begenmiştim yeni kasayı.
    bence naked tipi olarak bayi iyi olmuş
    z750r gibi

ahanda bu da bizim ki
    # motosikletle.blogspot

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    bugün tam 15000km oldu uğur yoksun sende bayadır. nerelerdesin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Ya ben motoru yine 1 aylığına kardeşime vermiştim :/ Motor olmayıp buraya girince acı çekiyorum valla :D

Motorsuzluk feci kötü şeymiş onu anladım ard arda 2 ay olmayınca..

En yakın toplanma ne zamansa katılacağım inşallah :D Ya da gezi falan yok mu bir plan ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler