Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 2 hafta boyunca lys ye girecek tüm arkadaşlara başarılar. Ben de o kişilerden biriyim. Tüm motorcu kardeşlerin iyi dileklerini dualarını bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklere berbat diyosunuzda ben dün ilk defa motorla trafiğe çıktım yani çıkmak zorunda kaldım,aşırı şekilde yağmur yağıyodu ne kayma oldu ne bişey.düşük hızla gidiyodum acaba ondan mı kaymadı.
    10 km hızla falan mı gittin adaş valla benim lastikler daha kalkışta bile yanlamıştı valla. ama bi sıradışı bişiler olmalı. sanırım yağ bulaştı lastiğe. ıslak zeminde o kadar kötü olacağına inanmak istemiyorum bende

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 km hızla falan mı gittin adaş valla benim lastikler daha kalkışta bile yanlamıştı valla. ama bi sıradışı bişiler olmalı. sanırım yağ bulaştı lastiğe. ıslak zeminde o kadar kötü olacağına inanmak istemiyorum bende
    Valla arada bi bakıyodum 40 50 de gidiyodu motor.akşama doğru göstergeyi kurcaladım max sürat 107 falan yazıyodu.heralde motoru toplayan deyyuslar denemek için bastı

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Valla arada bi bakıyodum 40 50 de gidiyodu motor.akşama doğru göstergeyi kurcaladım max sürat 107 falan yazıyodu.heralde motoru toplayan deyyuslar denemek için bastı
    öyle olmuştur :D bi deniyek ahmet usta şunu :D
    kaktıra kaktıra basmışlardır sanayi içinde
    # motosikletle.blogspot

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bişeyin gelmesi mümkün olmayabilir serkan bey fabrikasyon degil kişisel tasarım galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Kırmızıda çok yakışıklıymış hayırlı olsun
    Evet doğru biliyorum. Ancak bu parçalar neden gelmesin?

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet doğru biliyorum. Ancak bu parçalar neden gelmesin?
    getirebilirseniz ilk alıcılarından olurum
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle olmuştur :D bi deniyek ahmet usta şunu :D
    kaktıra kaktıra basmışlardır sanayi içinde
    Erhan ustaya denemede söyledim fazla gaz verme diye ustada dinledi sagolsun 56 yı geçmemiş
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    XJ6
    Vergi işlerini nasıl yapcam 6 aylığı 2 hafta sonraya geliyo 2 hafta bekletsek plakayı falan yırtarmıyım

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    hacı eski kasayı ben denedim baya bi onda elim kolum uyuşuyordu. koltuk kıcımın altında titriyor depo kısmı titriyordu.
    benim motora binince anlıyorsun.
    sana ben bişi diyeyim 12 yeni kasaları türkiyede montajlamışlar. eski kasadaki şaseyi ayırıp geri kalan yeni kasa parcaları sipariş etmişler. anladın durumu
    ben bunu bayiden duyunca 12 model almaktan vazgeçmiştim.
    sen benim motora binince anlarsın sabri =)
    bizim burda eski kasa sahibi bi abimizle motorları değiştik eski kasayla yeni kasa arasında 2 gömlek fark diyen eski kasa sahibi abimizdi.
    aynı şeyi bende söyledim.
    okanın motor dediğim gibi işte,
    Yahu neyin peşindesiniz arkadaşlar yok 2012 yeni kasalar daha çok titrriyor eski şaseye monte etmişler de ondan falan
    Aynı bokun laciverti değil mi bunlar
    Sadece ruhsata işli model yılı farklı o da türkiyeye giriş yaptığı değil hindistanda fabrikadan çıkarken düzenlenen COC belgesi mi nedir onda yazılı olan tarih 2012 aralık sonu olduğu için

Kuzguna yavrusu Şahin görünürmüş, herkesin motoru kendine tatlı
    Titreşim var mı dersen aynaya bak anlarsın
    Ama rahatsızlık veriyormu dersen asla
    Beni rahatsız eden tek şey commuter sınıfında motorların selesi pek konforlu olmuyor bir zaman sonra insanın malum yerleri uyuşuyor

Kısacası apache güzel motor kendi klasmanında 150cc 4 zamanlı motorlar içinde en iyisi (şahsi görüşüm)

Hepinizin motorları hayırlı olsun 2. el yada 0 sıfır farketmez apache olsun taştan olsun yine affetmez
    Tekeriniz düz bassın herekese saygılar...
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Vergi işlerini nasıl yapcam 6 aylığı 2 hafta sonraya geliyo 2 hafta bekletsek plakayı falan yırtarmıyım
    temmuzda kayıt edersen motoru sadece 2. 6 aylık vergiyi vericeksin 49,5 lira ama şimdi kayıt edersen binmedigin 6 ayın vergisinide alıcaklar 99 lira vergi ödeyeceksin sabır edersen bir depo kârın olacak :D bende aynı şekil temmuzu bekliyorum :D

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hacı eski kasayı ben denedim baya bi onda elim kolum uyuşuyordu. koltuk kıcımın altında titriyor depo kısmı titriyordu.
    sana ben bişi diyeyim 12 yeni kasaları türkiyede montajlamışlar. eski kasadaki şaseyi ayırıp geri kalan yeni kasa parcaları sipariş etmişler. anladın durumu
    bizim burda eski kasa sahibi bi abimizle motorları değiştik eski kasayla yeni kasa arasında 2 gömlek fark diyen eski kasa sahibi abimizdi.

kim dedi 2012leri türkiyede montajlamışlar diye? ben 10larca motor gördüm 2012 yeni kasa, sandık halinde gelmiş. okanda yeni kasa var. benim motorun daha az titrediğini söylüyor. ama bence de onun motoru daha az titriyor. ayrıca selami de benim motorun az titrediğini söylemişti.. demekki kullanıcıya göre motorun titremesi ve hissettirdikleri değişiyor. daha seninki çok yeni. 10000km yi devir ondan sonra belli olur ne olup ne olmadığı.. ama ben çok inceledim.. motorlar birebir aynı, titreşim için bi çalışma yapılmamış. belkide psikolojiktir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

60 sayfa var onları hemen atamam parça parça ancak her gün 20 şer sayfa uygunmudur ?
    ercan, içinden çıkan kullanma klavuzundan mı bahsediyorsun? yoksa ayrı bir kitapçık mı var bizim bilmediğimiz?
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

Şasi deyince duyanda sancak 250 cc motora 600 şasisi takmislar (: 1.si sasilerde fark yok , olsaydi eski kasa uymazdi ki sen diosn eski kasa takmslar .. 2.si bu motorlar 2012 cikisli ztn saside yazan uretm tarihi neyse o , sonradan m9ntaj fln hikaye .. daha 3 5 parca siparis edemeyen tvs komple motor siparis edecek , gulerim buna .. titresime gelecek olursak , sabriye katiliyorum sadece artci peglerinde titresim azalmis ama 2012 de neyse 2013tede titresim o .. eski kasada ztn abes bi titresim yoktuki , yeni kasada olsun.. kimse yogurdum eksi demez tabi ama durum bu (: kimse titresim azaldi eski kasa titresim makinasi yeni kasa konfor makinasi gibi komik yorumlar yqpmasn makinalar ortada , teknik bilgiler ortada deneyenler ortada .. ;)
    sbr ve M.balibey bunu beğendiler.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şasi deyince duyanda sancak 250 cc motora 600 şasisi takmislar (: 1.si sasilerde fark yok , olsaydi eski kasa uymazdi ki sen diosn eski kasa takmslar .. 2.si bu motorlar 2012 cikisli ztn saside yazan uretm tarihi neyse o , sonradan m9ntaj fln hikaye .. daha 3 5 parca siparis edemeyen tvs komple motor siparis edecek , gulerim buna .. titresime gelecek olursak , sabriye katiliyorum sadece artci peglerinde titresim azalmis ama 2012 de neyse 2013tede titresim o .. eski kasada ztn abes bi titresim yoktuki , yeni kasada olsun.. kimse yogurdum eksi demez tabi ama durum bu (: kimse titresim azaldi eski kasa titresim makinasi yeni kasa konfor makinasi gibi komik yorumlar yqpmasn makinalar ortada , teknik bilgiler ortada deneyenler ortada .. ;)
    ya Enes bir tane yorumunuda beğenmeyeyim yau
    EneS_Turker bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan, içinden çıkan kullanma klavuzundan mı bahsediyorsun? yoksa ayrı bir kitapçık mı var bizim bilmediğimiz?
    Sabri 10 qüne gidiyorum Tokata bulursunuz artık beni , Motoru alıyım sizi arayıp sorarsam ..... aha yazyom buraya..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya Enes bir tane yorumunuda beğenmeyeyim yau
    Bende seni begeniyom kardeşim (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    XJ6
    temmuzda kayıt edersen motoru sadece 2. 6 aylık vergiyi vericeksin 49,5 lira ama şimdi kayıt edersen binmedigin 6 ayın vergisinide alıcaklar 99 lira vergi ödeyeceksin sabır edersen bir depo kârın olacak :D bende aynı şekil temmuzu bekliyorum :D
    temmuzun 1ine kadar plaka sigorta yaptırmayacam heralde demi ?

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba arkadaşlar bugün ön arka dişli orignli zincir ve arka fren balatası sipariş vermiştim onları taktırdım mis gibi oldu. Bu arada bi abim motorunu çantasız sattığından elinde kalan çanta demirini satıyor lazım olan varsa haberleşiriz kenarları oval olandan köşeli değil ve 1 2 ay kullanıldı çiziksiz.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün ön arka dişli orignli zincir ve arka fren balatası sipariş vermiştim onları taktırdım mis gibi oldu. Bu arada bi abim motorunu çantasız sattığından elinde kalan çanta demirini satıyor lazım olan varsa haberleşiriz kenarları oval olandan köşeli değil ve 1 2 ay kullanıldı çiziksiz.
    abi hayırlı olsun bey motoda yok muydu yoksa servisi bıraktı mı(birkaç kişiden bıraktığını duydum)

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun bey motoda yok muydu yoksa servisi bıraktı mı(birkaç kişiden bıraktığını duydum)
    yok ya bırakma falan bi bilgim yok devam ediyorlar geçen bakıma götürdümde biraz daha uygun buldum internette aldım ne yapayım değiştirdik bakalım

Motosikleti
    temmuzun 1ine kadar plaka sigorta yaptırmayacam heralde demi ?
    evet işlemlere temmuz ayında başlarsan az vergi vermiş olucan artık motorla çıkmayacagım polisler çogaltı 1 ay sabredicem
    Bu arada 350 km oldu baya pislendi yıkanıcak hale geldi.ybr kullandım 2012 esd titreşim bizim motorlarda yok denecek kadar az vede göstergeler gidon çok cılız geldi. pişman degilim tvs ybr arasından kalanlara tvs öneririm.cbf yide yakın zamanda kullanıcam ama içeri dışarı yaptıgım kadarıyla oda bizimki gibi tok degil.
    Vede bizim motorun gidon turu nerdeyse cbf yada ybr nin yarısı kadar tek eksigi bana şuanlık gidon turu

Motosikleti
    XJ6
    şuana kadar 3 kere motoru trafikte kullandım 3ündede yağmurluydu.gidon turu banada az geldi ama yağmurlu havada dik şekilde viraj aldım rahat dönüyor.kuru havada biraz yattığımızı düşünürsek gidon turu sıkıntılı değil.ama motora baktığımda cidden tok duruyor.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    şuana kadar 3 kere motoru trafikte kullandım 3ündede yağmurluydu.gidon turu banada az geldi ama yağmurlu havada dik şekilde viraj aldım rahat dönüyor.kuru havada biraz yattığımızı düşünürsek gidon turu sıkıntılı değil.ama motora baktığımda cidden tok duruyor.
    O tekerlerle yatma ;) Yorumunu gördüm tekerler fena değil demişsin
    Öyle bir zamanda kayarki ne olduğunu bile anlamazsın
    İyi marka teker bulmak lazım sizin motorada bizim motorada malesef teker bulmak cok zor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler