Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lonelyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2003/ honda twister 2004
    Ben olsam alacak gibi gider muhabbet ederdim elemanla :D Sonrada iyi bi fırça atardım ona...
    Sen biliyorsun o motorun durumunu ama piyasada ilk motorunu alacak heyecanlı çok arkadaş var, hatta bazıları sadece dış görünüşü için kimseye göstermeden motor alıyor sonra motordan soğuyorlar. Hele o durumda bir cbf yada cbx çok masraf çıkartır alan arkadaşa, sonuçta parçası ucuz değil motorun. Ama düzgün kullanıldığı sürece 100.000km sorun değil bu motor için bence.
    Ben Er 6n i sakin kullanımda ekonomikliği için istiyorum. Gönlüm aslında FZ6 n de ama bakalım artık hayırlısı.
    Alayına İsyan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cbf güzel ama parçası çok pahalı bir motor.. gösterge paneli 5 sene önce 1000 tl idi..acaba şimdi ne kadar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

lonelyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2003/ honda twister 2004
    Valla bilmiyorum ne kadar. Ama ben göstergeyi düşünmüyorum hiç. Çünkü kaza yapmadığın sürece bozulacak birşey değil. Koruma demiri var zaten motorda oda bi nebze kırılması engeller. Önemli olan diğer parçaları mesela motoru bitikse alacağın motorun ve yeni bi motor yapacaksan ne kadar masraf çıkaracağı ki eminim baya yüksek bi meblağ tutar.
    Bu yüzen ikince el alacak arkadaşların çok iyi seçmesi lazım motoru ve piyasadaki çakallara dikkat etmesi gerekiyor. 20ty ye kilometreye istedikleri değere çekiyolar. Dıştan motor süper gözüküyor ama aldıktan sonra motor bi bakmışsın kitlemiş izmir'den motor alan bi arkadaşın başına geldide çok berbat birşey.
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    Alıntı lonelyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bilmiyorum ne kadar. Ama ben göstergeyi düşünmüyorum hiç. Çünkü kaza yapmadığın sürece bozulacak birşey değil. Koruma demiri var zaten motorda oda bi nebze kırılması engeller. Önemli olan diğer parçaları mesela motoru bitikse alacağın motorun ve yeni bi motor yapacaksan ne kadar masraf çıkaracağı ki eminim baya yüksek bi meblağ tutar.
    Bu yüzen ikince el alacak arkadaşların çok iyi seçmesi lazım motoru ve piyasadaki çakallara dikkat etmesi gerekiyor. 20ty ye kilometreye istedikleri değere çekiyolar. Dıştan motor süper gözüküyor ama aldıktan sonra motor bi bakmışsın kitlemiş izmir'den motor alan bi arkadaşın başına geldide çok berbat birşey.
    1000 tl den aşşağı çıkmaz motorun yapılması...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar cbf almak istiyorum ama en az 6-7 yıllık olacak, bundan önce ybr em vardı125lik tekrar mı alsam sıfır ybr yoksa cbf 250 mi?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbf almak istiyorum ama en az 6-7 yıllık olacak, bundan önce ybr em vardı125lik tekrar mı alsam sıfır ybr yoksa cbf 250 mi?
    Ybr daha önce kullandıysan bir daha alma derim ben mesela eski ybr mi 40.000 km kadar kullandım askerden geldim bi ybr 125 daha aldım onla en fazla 5 bin km yaptım..Ve 250 lilik aldım yapamadım yani senin anlayacağin..eskide olsa bilindik bir 250 cc almanı tavsiye ederim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr daha önce kullandıysan bir daha alma derim ben mesela eski ybr mi 40.000 km kadar kullandım askerden geldim bi ybr 125 daha aldım onla en fazla 5 bin km yaptım..Ve 250 lilik aldım yapamadım yani senin anlayacağin..eskide olsa bilindik bir 250 cc almanı tavsiye ederim..
    aynen tavsiye ediyorum..

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    peki piyasası nedir temiz 30-40 bin km cbf nin

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Tum cbf 250 kullanıcılarına iyi bayramlar arkadaşlar keyifli sürüşler dilerim

Motosikleti
    pcx 125 / 2018

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    18.500 de neden motoru sıfırladılar acaba. Hadi diyelim yağsız falan kaldı kullanıcı hatası, bu km deki motor niye boyanır bunlar kafa karıştıran sorular
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18.500 de neden motoru sıfırladılar acaba. Hadi diyelim yağsız falan kaldı kullanıcı hatası, bu km deki motor niye boyanır bunlar kafa karıştıran sorular
    bu yüzden temiz motor bulunmuyor..

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ki 5100 tl bizimkini ilana koysam 6'ya gideri olması lazım.
    Sıfır emsal twister arayanların hali yaman..

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ki 5100 tl bizimkini ilana koysam 6'ya gideri olması lazım.
    Sıfır emsal twister arayanların hali yaman..
    valla 6'ya twister gitmez be hocam,bu motorların ederi 4-5 bin o da maksimumda. cbf i twister i farketmez bence.5.000 den fazla verip bu seriyi alan kullanıcının aklı yoktur derim.
    -CBX250- bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu beşe koyduysa benimki sekiz lira eder diye gaza geliyo bizim millet. Sonrada ederine satışa koyan adamada "acaba bu motorda birşeymi var" diye kıllananlar oluyor. Gerçek satıcı kendini belli eder zaten.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Bu beşe koyduysa benimki sekiz lira eder diye gaza geliyo bizim millet. Sonrada ederine satışa koyan adamada "acaba bu motorda birşeymi var" diye kıllananlar oluyor. Gerçek satıcı kendini belli eder zaten.
    5 e koyan benim , içimde rahat biçtiğim fiyatın arkasındayım taş gibide motor oldu dün 1000 km.bakımını yaptırdım 0 problem 0 sorun!Rodaj daha iyi yapılamazdı

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Neyy 8 bin liramı o motor 8 lira edıyosa benım cbf 250 de en aşşa 10 bin eder yanı :D
    buberk bunu beğendi.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benimki en lüks benzin, motor yağı ile besleniyor, Esengül Servis'te bakımlanıyor, Puig Tank Ped filan yapıştırdım geçen. Sanırım 15.000 TL eder, hepinizi geçerim kalitede. Öyle gibi yani. Sanırım.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    arkadaşlar michelin lastik almak isteyeniniz varsa sıfır alıpta 20 gün kullandığım lastiklerim satılıktır.
    uygun fiyata veriyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4258819/detay/
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin lastik almak isteyeniniz varsa, 20 gün kullandığım lastiklerim satılıktır. uygun fiyata veriyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4258819/detay/
    KÜÇÜK HACİMLİ MOTOSİKLETLER İÇİN SPORT LASTİĞİ
    MICHELIN Pilot Sporty küçük cc motosikletler ,YAMAHA YBR125, HONDA CBF150 için mükemmel yol tutuşu sağlamayı garanti ediyor.

Bence açıklamayı düzenle, yanıltıcı olabilir
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler