Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a cbf ailesi, motorunuz ile ilgili resimlerinizi burada paylaşmanızı istiyorum, sonuçta alan var alamayan var hoşçakalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol korkut abı kendıme bakmadım ona baktıgım gıbı
    Eyvaaaaah sen şimdi 600 lük makinayı alınca hiç bakmazsın kendine.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvaaaaah sen şimdi 600 lük makinayı alınca hiç bakmazsın kendine.
    abııı herkez ondan korkuyo motoruma bakıcam dıye ne ustume kıyafet alıyom nede eskısı gıbı sıgara ıcıyorum korumalı pantolonla dolasır oldum

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    cbf250 gayet güzel ve hem şehir içi hemde şehirdışı gayet ideal uzun zamandır kullanıyorum ama artık satmanın zamanı geldi..saygılar..
    er6 demek hayat demek!..

ozgur1087 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    freewind(xf 650)
    selam arkadaşlar ben de dün siyah 2004 temiz bi cbx 250 sahibi oldum lüleburgazdan balıkesire tam gaz geldim(450 km ve ilk deneyimim)daha önce cbx kullanmadım,sesini sadece yanımdan geçerken duyduğum ama güvendiğim marka ve modeldi.satan abimde sağolsun çok ilgilendi.motor a temiz diyorum hala daha en azından öyle olduğunu sanıyorum:(yanlız makinadan normalin dışında sesler geldiğini farkettim:(ve servise gittim ve motoru indirmeleri gerektiğini söylediler krank bilyasımı ne dağılmış o sesin o bilyadan geldiğini söylediler ve yaklaşık 300 lira masrafı war dediler.bide bugnarka tekerimden çivi çıkardım:(nazara gelme lafına pek inanmıyorum ama motor sanırım göründüğü kadar temiz değildi ve aksilikler üst üste gelmeye başladı.öğrenciyim,masrafsız sağlam bi motor um olsun istedim ama daha 2. günden 300 lira fatura çıktı:(sizde de bu ses varmı?vitesi boşa atmak ayrı bi işkence:(bunların kronik sorunlar olduğunu söyleyin lütfen yoksa çok feci kendimi kötü hissedicem

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Zinciri değiştirmem lazım ne tavsiye edersiniz? Fiyat ya da marka olarak? Orijinaline 300 den fazla diyorlar. ama ben sevmedim orijinalini 20000 km oldu daha bozuldu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı ozgur1087 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben de dün siyah 2004 temiz bi cbx 250 sahibi oldum lüleburgazdan balıkesire tam gaz geldim(450 km ve ilk deneyimim)daha önce cbx kullanmadım,sesini sadece yanımdan geçerken duyduğum ama güvendiğim marka ve modeldi.satan abimde sağolsun çok ilgilendi.motor a temiz diyorum hala daha en azından öyle olduğunu sanıyorum:(yanlız makinadan normalin dışında sesler geldiğini farkettim:(ve servise gittim ve motoru indirmeleri gerektiğini söylediler krank bilyasımı ne dağılmış o sesin o bilyadan geldiğini söylediler ve yaklaşık 300 lira masrafı war dediler.bide bugnarka tekerimden çivi çıkardım:(nazara gelme lafına pek inanmıyorum ama motor sanırım göründüğü kadar temiz değildi ve aksilikler üst üste gelmeye başladı.öğrenciyim,masrafsız sağlam bi motor um olsun istedim ama daha 2. günden 300 lira fatura çıktı:(sizde de bu ses varmı?vitesi boşa atmak ayrı bi işkence:(bunların kronik sorunlar olduğunu söyleyin lütfen yoksa çok feci kendimi kötü hissedicem
    Takma kafana o kadar.Öyle ufak tefek sorunlar olur elbette.Ancak keşke alırken yanında iyi bir usta olsaydı sorunu anlardı.Ona göre de fiyatta indirim olurdu.Sende zarar etmemiş olurdun.Ancak yine de iyi bir seçim yapmışsın.Az yakan tam bir öğrenci motoru.Hem şehir içi hem de şehir dışı hiç üzmez.Saatlerce üstünden inmesen ne bir hararet ne de başka sorun çıkarmaz.Ancak bazı ufak tefek kronik sorunları var bu motorun.Ancak sınıfının en iyisidir.Moralini bozma keyfini çıkar.Uzun yıllar seni mutlu eder bu motor.

Motosikleti
    freewind(xf 650)
    CallofJuarez öncelikle çok teşekkür ediyorum.motoru 4 farklı ustaya gösterdim.birisi fazla ses gelmiyor idare eder ama ses artınca mutlaka göster dedi.yamaha servisi kulaklıkla motoru dinledi ve sesin ekzantrk bilyasından geldiğini,sadece üst kapağı açarak işlem yapabileceğini söyledi(işçilik 60,kapak taşlama 30,bilya 10 tl miş...).serviste 2006 cbf 250 vardı sesi aynı cbf 150 gibi ya tıs tıs çalışıyor.benim makina harrr harrrr :D bu arada 16 bin km de almıştım motoru fiyat 4300tl:( şuan 16 600 lerde..

Motosikleti
    honda twıster 2004
    cbx twısterler cbf den 1 beygır fazladır yanı 2004 den sonrakıler 1 beygır dusuk.
    ben ıkısınede bındım az olsa farkını anlıosunuz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 PM ----------

arkadaslar motorun sılındır ust kapagı bozuldu sıfırı cok pahalı cıkma arıorum yardımcı olurmusunuz ..? 5442674212

Motosikleti
    Yamaha Xt660R
    Bugün kopan kilometre telini değiştirttim. 45 tl verdim. Ali Esengül de...

Motorun garantisi sürmesine rağmen kilometre teli garanti kapsamında değilmiş Umarım uzun süre kopmaz..

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    cbf 250 lerde hatta cbf 150 de dahil vites olayı normal..ses olarak sesi normalde gürültülü çıkar bunların ama yinede egzantirik ten gelme olasılığı yüksek prof biri bakmalı egzantirik 200 lira civarıydı geçen sene birde göstergeden ses yapabilir hırıltılı bi ses oda normal ama onun çözümü çok basit hondanın bile çözemediği olayı biz çözdük sırrı bizler yani servisler falan hikaye başına gelmeyen bilmez..birde şöyle bişi var insanlar temiz olsun ucuz olsun mantığıyla yaklaşıyor motorlara ama ucuza alıp eve geldiğinde mutlaka hüsran oluyor..örneğin ben 2.motor olarak ara sıra kullandığım motorumu (cbf250) satıyorum daha önceleri 5.900 lira gibi fiyat yazmıştım millet çok fazla diyordu fiyatı çektim gene fazla dediler sonra bende siz gidin ucuz 2004 2005 kurye motorlarına bakın dedim nitekiminde öle oldu..ucuz alıp aynı paraya denk getirdiler..nasıl 2 kere 2..4 se..buda böyledir iyi mal iyi para..bu arada motorum sitede ilan da ilgilenen arkadaşlara duyurulur

http://www.sahibinden.com/gitte_seni...XQQdisplayitem
    er6 demek hayat demek!..

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    umarım o fiyattan verebilrisin...söylediğin şey mantıklı ama yine de satmak istiyorsan biraz daha düşürmelisin derim...

4000 e 2005 twister verdim.

http://www.sahibinden.com/kirmizi_ke...XQQdisplayitem

Motosikleti
    freewind(xf 650)
    selam arkadaşlar bi tanıdığım aracılığı ile motoru bilen bi ustaya gösterdik.adamın dediği şu:yabancı birisi olsaydın 300-400 liranı alırdım ses sorununu çözerdimama bu ses,sorun değil giderilse bile 3 ay 4 ay sonra yine aynı olur ve verdiğin para boşagider dedi.sizinle paylaşmak istedim sadece

Motosikleti
    Alıntı ozgur1087 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

oncelıkle gecmıs olsun ne marka ne model olursa olsun teknık servıse gostermeden alı9nmıcagını bırkez daha acı bı sekılde gormus olduk.COK GECMIS OLSUN :( 2. vıtes sorunu kronık ama hepsınde degıl benım motorumdada aynı ama cozumu cok basıt debrıaj sıkılıyken gazı 3 bın devıre kadar getırıyosun (aragazı vere vere ) vıtes tık dıye bosa gecıyo ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:34 PM ----------

yaa arkadaslar bu arada benım kara oglan 9 bine geldı bızım makınalar 9 bın bakımı varmıydı varsa neler yapılıyodu ?

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım o fiyattan verebilrisin...söylediğin şey mantıklı ama yine de satmak istiyorsan biraz daha düşürmelisin derim...

4000 e 2005 twister verdim.

http://www.sahibinden.com/kirmizi_ke...XQQdisplayitem
    daha dün bu motoru inceledim sahibinden de bende bir cbf 250 almayı düşünüyorum fakat fiyat biraz fazla geldi artık yaz sonu elimdeki motoru satıp bakınıcam nete

Motosikleti
    cbr600f
    Alıntı secretplay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün bu motoru inceledim sahibinden de

Ben her gün inceliyordum onu, dokunuyodum; ama artık ellerin oldu :(

Motosikleti
    beyler benım makınada satılık askerlık dolayısıyla haberınız olsun :(

Motosikleti
    cbr600f
    yerini dolduracak, benzer fiyatlarda motor bulamaıyorsun haberin olsun... bari bir link bıraksaydın( ilan ile ilgili )

umarım satılır diyeceğim ama; ben de şok hali devam etmekte... hala garajındaymış gibi :(

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Arkadaşlar benim daha 3.000km de kilometre telim koptu.Uygun fiyata alabileceğim biyer biliyormusunuz?Birde sadece tel olarak satılmıyormu acaba dışı olmadan?

Motosikleti
    freewind(xf 650)
    herkese selam.arkadaşlar benim kara kızda 140 lık duro lastik war lastikler daha yeni.gösteriş olarak çok güzel ama bana güven vermiyorlar.dün akşam virajda düştüm ..motor biyana kaydı ben bi yana .kontrol edemedim kaydı gitti işte.:D içim cız etti allahtan motorda hiçbir şey yok sadece koruma demirinde ve eksozda çok az çizikler var:( bu lastiği kullanan warmı huyunu suyunu bilmiyorum:(toprakta kayıyor ıslak zeminde zaten feci kayıyor sürekli kayıcak gibi korkmaya başladım acaba çokmu yatırdım motoru yada lastiklermi soğuktu...bu arada kendimden bahsetmedim :D sağ bacağım sanırım ezilmiş sızlıyor ve istemesemde topallıyorum birde sağ kolumda baya bi sürtünme war yanıyo çok feci birde millon dolarlık swatch saatimin camı çatladı:D ama bunada şükür..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler