Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun abi inş. yakında ben de koycam resmlermzi salimle yanyana.
    motorun adını salim koycam niye bilmiyorum ama öyle olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Km göstermiyordu onu yaptık bugün. Tabi aldığım yerin garantisi dahilinde

Twister ya da cbf250 kullanıcıları 6.viteste 9 bin devirde kaç km hız yapıyorlar? öğrenebilirmiyim.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km göstermiyordu onu yaptık bugün. Tabi aldığım yerin garantisi dahilinde

Twister ya da cbf250 kullanıcıları 6.viteste 9 bin devirde kaç km hız yapıyorlar? öğrenebilirmiyim.
    ylmzzz dostum nasıl yani km göstermiyodu dijital panel komplemi çalışmıyodu yoksa sadece km'mi ilerlemiyodu

bu arada ben geçen 6.vitesde 8-9 bin devir arası 135 gördüm daha basıcaktım ama trafik sıkıştı basamadım , ondan sonrada deneme imkanım olmadı malum istanbul her yer trafik....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ylmzzz dostum nasıl yani km göstermiyodu dijital panel komplemi çalışmıyodu yoksa sadece km'mi ilerlemiyodu

bu arada ben geçen 6.vitesde 8-9 bin devir arası 135 gördüm daha basıcaktım ama trafik sıkıştı basamadım , ondan sonrada deneme imkanım olmadı malum istanbul her yer trafik....
    Sadece km analog kısmı göstermiyordu. Dijitalde sorun yok yani Ufak bir işlem yapıldı şu an herşey normal. Yağmurlu olunca deneyemedim ben. Km göstermiyorken 9300-9400 devirleri gördüm. O zaman hızı gayet iyi. Lastik kalınlığı 130 olunca yola tutunuşu da gayet iyi.

Denemek için arada bastım, en iyisi 100 km/h ile keyfini çıkarmak.

Bazı forumlarda 130 u geçemiyor filan demişlerdi o yüzden merak ettim. Pazar günü bi video çeker koyarım olmazsa foruma

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Denemek için arada bastım, en iyisi 100 km/h ile keyfini çıkarmak.

Bazı forumlarda 130 u geçemiyor filan demişlerdi o yüzden merak ettim. Pazar günü bi video çeker koyarım olmazsa foruma
    al bendende o kadar 100-110 çok güven verici gazı sabitleyip gidebiliyosun 125 ve 150 likler gibi götü çıkmıyo motorun ve motorda 2 kişi ile120'de hızı sabitleyip gidebiliyo babacan gerisi tehlike zaten
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bugun bisikletle giderken twisterlı bi bayan geçti şaştım yaww bizim buralarda hiç görmemiştim ne twister ne de vitesli bir motor süren hatun kişi Helal olsun dedim.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Konya'da polislere de cbf250 vereceklermiş. Görüşmeleri varmış. Anlaşırlarsa polisler de alacakmış. Dayanıklılığına diyecek yok yani.

Aman hyosungcular duymasın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sadece km analog kısmı göstermiyordu. Dijitalde sorun yok yani :

aman dikkat edin o dijital aparata...galiba 1000 ytl...cik...miş....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman dikkat edin o dijital aparata...galiba 1000 ytl...cik...miş....
    Evet kanka yav. Motorun en pahalı parçası kendileri. Çip filan takmışlar içine. Hay çipine Bizim teknoloji neyimize

Motosikleti
    Evet kanka yav. Motorun en pahalı parçası kendileri. Çip filan takmışlar içine. Hay çipine Bizim teknoloji neyimize
    eee 250 bu boru değil...mübarek ekran açılırken bi garip hareketler yapıyor hoşuma gidiyor...hani göstergeler sondan başa geliyor ya...orası egzantirik...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    1000 bakıma girdi bugun
    yağ filtresi : 10.01 YTL
    sarf malzeme : 1 YTL
    castrol 10-50 yağ : 40 YTL(2lt) kdv ile 60 verdim.servisin koyduğu yağı istemedim castrol daha pahalıydı ordan fiyat farkı oldu 20 ytl sanırsam,şimdide manisadan geldim 1100 e geldi motor açılıyor güzelce hissediyorum yavaştan ,nazar deymesin aldığıma çok memnun oldum.
    mübarek ekran açılırken bi garip hareketler yapıyor hoşuma gidiyor...hani göstergeler sondan başa geliyor ya...orası egzantirik...
    abi zaten o olayımız harika ya devirde- hızda sona dayanıyor kontak açılınca, rüyanda görsen inanma gibisinden
    Ride your way

Motosikleti
    birde 35 lik gri çanta takarsanız süper olacak...kuyruk çok boş görünüyor...

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43839

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim demiş onu? 160'a kadar çıkabiliyor cbf... Cbf kullanırken otoyolda 160'ı görüyordum... Cbr'la da 140'ı görebiliyorum... En fazla da 150 gördüm , heralde cbf'de 165 görebilir... Tabi bu işin içinde benim hafifliğimin de katkısı büyük
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim demiş onu? 160'a kadar çıkabiliyor cbf... Cbf kullanırken otoyolda 160'ı görüyordum... Cbr'la da 140'ı görebiliyorum... En fazla da 150 gördüm , heralde cbf'de 165 görebilir... Tabi bu işin içinde benim hafifliğimin de katkısı büyük
    Kilo çok önemli. Özellikle rampada çok farkediyor. Benim kilomda çok düşük. Hatta ihmal edilebilir

Pazar günü normal bi yolda hız denemesi yaparım. Çok aşırı rampada değişik hızlar çıkabilir tabi. Ben normal bi yolda yapıcam ki deney niteliğinde olsun

Bugün honda bayisinde kilon yarış için çok uygun dediler zaten

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000km civarı Ramzey200cc kros kullandıktan sonra yazın tatil yerinde 10000km de bi twister kiraladım 3 günlüğüne. o güne kadar kıçım ramzeyden başka bi motora değmedi desem yeridir. Twisterı çalıştırınca motor sesi bi hoşuma gitti sormayın. Acaip dengeli bir motor. 400km falan yol yapmıştım. Sonra dedimki insanlar boşuna japon diye bi taraflarını yırtmıyomuş Döndükten 1 ay sonra falan ramzeyi sattım kısmet GS500'e miş yoksa Twister'ı gözüme kestirmiştim.
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Yamaha MT25
    birde 35 lik gri çanta takarsanız süper olacak...kuyruk çok boş görünüyor...

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43839
    kanka çanta fena fikir değil aslında ama motorda kafa grenajı olmadığından dolayı ben pek sıcak bakmıyorum doğrusu....bide arkadaki spor havayı kaçırır biraz sanki....kalın arka tekerleği gölgeler ve dengeyi biraz arkaya kaydırır diye düşünüyorum ben şahsen.....

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ben de çanta taktırmayı düşünmüyorum. Arka görüntüsü gayet hoş. Sırt çantası takıyorum ben.

Özellikle rüzgardan etkileniyor diye duydum. Fakat işlevsellik olarak çok iyi.

Motora bazı aksesuarlar düşünüyorum. Bunların başında koruma demiri ve tankped vardı. Şimdilik tankped alabildim sadece.

İşte birkaç görüntü ;

"Maşallah" diyin. Nazar değmesin...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    maşallahhhhh nazar deymesin dostum tank pad harika uymuş seçim mükemmel bence kırmızı ile uyumu

buarada aynı marka padler oldukça kaliteli bence,sorması ayıp kaça aldın
    Ride your way

Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar geçen depoyu fulledim ama içinde yine biraz vardı sanırım o yüzden 38 YTL ye doldu depo ve bugün benzin bitti ve yaklaşık 360 km gitti bi depoyla....tabi kullanma şekline göre değişiyo sanırım...sert kullanmadım...(bu arada acaba kaç km gidicek diye deneme yaparken az daha yolda kalıyodum... )

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler