Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    151 kr nasıl bu kadar az yakan başka biri var mı ? Cbf 150 vardı 140 yakıyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar trafik sigortanızı yenilediniz mi? Ben Şair Sigorta ile çalışıyorum. Bu yıl çok zamn bindiğini 2006 model cbf250'im için trafik poliçe priminin 191,46 lira olduğunu söylediler. Pahalı mıdır, sizde nedir durum?

.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar trafik sigortanızı yenilediniz mi? Ben Şair Sigorta ile çalışıyorum. Bu yıl çok zamn bindiğini 2006 model cbf250'im için trafik poliçe priminin 191,46 lira olduğunu söylediler. Pahalı mıdır, sizde nedir durum?

.
    Maaşallah iyi para istemişler
    Ben geçen ay 98tl'ye yaptırdım ama plakam 59

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT

.
    bu ayın basında 2012 model apache me 240 liraya yaptrdım
    TRANSALP XL700

imer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125, CBF250
    arkadaslar gecenlerde cok kotu bir kaza yaptim motorun kafasi parcalandi.on tarafi yaptirip depoyu degistirip motoru saticam ucuz bir fiyata. scooter`a donmeyi dusunuyorum.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı imer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar gecenlerde cok kotu bir kaza yaptim motorun kafasi parcalandi.on tarafi yaptirip depoyu degistirip motoru saticam ucuz bir fiyata. scooter`a donmeyi dusunuyorum.
    geçmiş olsun birader umarım sende bişey yoktur...da kafası parçalandı dediğin far tasımı sadece yoksa gösterge de pert mi? ayrıca depo filan değiştircem diyosun hiç bulaşma dünya para...

bu arada beyler sigorta ücretleriniz dudak uçuklatıcı 191 TL ne demek ya? nrg900 yaş kaç dostum kaza bela vs?riskli gruptanmısın hani yaşı genç olanın kazaya karışanın primi yükseliyor o açıdan.ben geçen sene eylülde 77 TL e yaptırdım axa dan.hadi bu yıl olsun olsun 100 TL.

Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Yılbaşında güzel bir zam geldi sigortalara o yüzden ngr900 o fiyata yaptırmıştır..

radyasyonlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250

.
    ben gecen hafta yaptırdım grupama sigorta 104 tl 2005 model 59 plaka. başka sigortalara da sorgulat mutlaka daha uygun fiyat veren vardır.
    Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun birader umarım sende bişey yoktur...da kafası parçalandı dediğin far tasımı sadece yoksa gösterge de pert mi? ayrıca depo filan değiştircem diyosun hiç bulaşma dünya para...

bu arada beyler sigorta ücretleriniz dudak uçuklatıcı 191 TL ne demek ya? nrg900 yaş kaç dostum kaza bela vs?riskli gruptanmısın hani yaşı genç olanın kazaya karışanın primi yükseliyor o açıdan.ben geçen sene eylülde 77 TL e yaptırdım axa dan.hadi bu yıl olsun olsun 100 TL.
    bu yıl 100 liraya yaptır bakalım yaptırabiliyormusun bi hafta içinde aynı sigorta şirketinde 70 lira fark oynadı ya
    NRG900 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    151 kr nasıl bu kadar az yakan başka biri var mı ? Cbf 150 vardı 140 yakıyordu

Uzun yolda değerler bu şekilde. Benzin 5 Tl olduktan sonra artar tabi

Trafik sigortam 98 Tl tuttu. Plakam 14 yaş 31.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Hussar125, CBF250
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gosterge de dahil.debriya kolu, vites cubugu sol ayna ve depoda gocuk var ama ordan catlamis depo oyuzden degistirip samayi dusunuyorum sigortadan ne kadar alabilcez bakalim.

Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Alıntı radyasyonlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gecen hafta yaptırdım grupama sigorta 104 tl 2005 model 59 plaka. başka sigortalara da sorgulat mutlaka daha uygun fiyat veren vardır.

Topraam çok para vermişsin yaw,98tl yaptırdım ben
    radyasyonlu bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok geçmiş olsun. İnşallah sende birşey yoktur? Motoru yaptırıp satmayı planlıyorsan, baştan sona yapılanları fotoğrafla derim ben.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Kaan. Sende bir şey yok inşallah? Neden oldu peki? Fikrimce bizim motor ciddi kazaya karıştığında yaptırılmamalı. Motorla aynı fiyata bile çıkabilir. Sonrada aynı fiyata satıp kurtulacaksın. Hurda olarak kurtulsan cebinden bir şey çıkmaz, satış süreciyle uğraşmazsın, daha fazla üzülmezsin gibime geliyor.

Arkadaşlar Şair Sigorta geçen yıl çok uyguna yapmıştı, ücretlere çok artış geldi dedi. Benim ilk motorum bu. 1 yıl yeni dolu. Yaş 31. Plaka 34. Kaza, ceza sıfır. 3 de sürüş sertifikam var söylemesi ayıp Verdim kurtuldum.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Motosikleti
    Sigortam.netten yaptırıyorum memnunum.

Bu yakıt konusunda bu araç cok mu yakiyor sizce

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rsomuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yakıt konusunda bu araç cok mu yakiyor sizce
    Son zamlardan sonra çok yakmayan bir araç kaldığını düşünmüyorum, fakat onun haricinde verilecek cevap kullanıma göre değişiyor olacaktır.

Bakımları yapılmış ve herhangi bir sorunu bulunmayan ve agresif yüksek devirli kullanılmayan CBF250 100km'de 3.0-3.5lt yakar diyebilirim.

Uzun yolda 90-100 arası giderek 3.0'ı yakalarsın.
    htmetin ve -CBX250- bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı purenake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamlardan sonra çok yakmayan bir araç kaldığını düşünmüyorum, fakat onun haricinde verilecek cevap kullanıma göre değişiyor olacaktır.

Bakımları yapılmış ve herhangi bir sorunu bulunmayan ve agresif yüksek devirli kullanılmayan CBF250 100km'de 3.0-3.5lt yakar diyebilirim.

Uzun yolda 90-100 arası giderek 3.0'ı yakalarsın.
    Aynen katılıyorum.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    abi bırakında km.de ortalama 20-25 krş / 100km de 3-3,5-4 lt yaksın el insaf! daha azını yakanı arayan bisiklete binsin pintiliğin alemi yok
    htmetin ve NRG900 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hussar125, CBF250
    Çok geçmiş olsun Kaan. Sende bir şey yok inşallah? Neden oldu peki? Fikrimce bizim motor ciddi kazaya karıştığında yaptırılmamalı. Motorla aynı fiyata bile çıkabilir. Sonrada aynı fiyata satıp kurtulacaksın. Hurda olarak kurtulsan cebinden bir şey çıkmaz, satış süreciyle uğraşmazsın, daha fazla üzülmezsin gibime geliyor.
    Sağolasın Gökhan. 20-25'le falan şehir içinde gidiyordum yollarada yeni parke taş döşemişler haliyle üzeri kum.Önümde bi kamyonet vardı, sinyal falan hiç bir şey olmadan sağa kırdı benim soldan kaçacak yerim kalmadı.Freni sıktım motor kaydı bıraktım frenleri o şekilde kayıp düşseydim kendimi daha da parçalardım(denizden çıkıp gelmiştim üzerimde ekipman yoktu). Kamyonetin arka köşesine vurucaktım düz gitseydim bende fren mesafesini arttırmak için gidebildiğim kadar sağa gittim aracın ön tekerinde patladım.
    "Sonsuza kadar yaşayacakmış gibi düş kur, bugün ölecekmiş gibi yaşa"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler