Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    museby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Merhaba,

İsmim Kerem, ilanı veren kişi benim.

Makine ile ilgili sormak istediklerini sorabilirsin veya bir mail adresi verirsen daha yüksek çözünürlüklü fotolarını gönderebilirim.

İyi Akşamlar.

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 18:59 ----------

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar bu ilandaki motor aramızdan birinin mi ? ya da tanıyan bilen var mı makineyi? bir de İstanbul için usta tavsiyeniz var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

söz konusu ilan ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73898440/detay
    Merhaba,

İsmim Kerem, ilanı veren kişi benim.

Makine ile ilgili sormak istediklerini sorabilirsin veya bir mail adresi verirsen daha yüksek çözünürlüklü fotolarını gönderebilirim.

İyi Akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77329750/detay

bu motor cihanın eski motor değil mi?

km ile düşüncesi olanlar ? geri sarmış olabilirmi?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    cbf250 ye olan buji cbx250 ye uymuyor diye birşey duydum bilgisi olan varmı arkadaşlar? cbf250 klavuzundan bakıpda yanlış bujiden almayalım durduk yere
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Selamlar..

Motor hakkinda pek bilgim olmadigindan soruyorum beyler umarim cevap alabilirim.. Yakin bir arkadasima 2005 model cbf250 baktik.. Motoru 3500 tl ye birakiyor sahibi ama motorun iki problemi var.. Birincisi on amortisorler keceden yag kaciriyormus ikinci olarak motor yattigi icin calistiginda ekzantrikten bir ses geliyormus.. Bunlar halledilebilir problemlermidir, bu motorda kronikmidir ve ne kadarlik bir masraf cikartir? Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim iyi gunler..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..

Motor hakkinda pek bilgim olmadigindan soruyorum beyler umarim cevap alabilirim.. Yakin bir arkadasima 2005 model cbf250 baktik.. Motoru 3500 tl ye birakiyor sahibi ama motorun iki problemi var.. Birincisi on amortisorler keceden yag kaciriyormus ikinci olarak motor yattigi icin calistiginda ekzantrikten bir ses geliyormus.. Bunlar halledilebilir problemlermidir, bu motorda kronikmidir ve ne kadarlik bir masraf cikartir? Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim iyi gunler..
    amortisör keçeleri uyguna halledilir,fakat egzantirik sesi bu motorlarda maalesef kronik hastalık.orjinali dişli takımıyla en son 440 tl civarı bir rakamdı.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Anladim babaci tesekkur ederim bilgi icin.. Arkadasima soyledim irreti oldu pimpirikli bir adamdir.. Hyosung gt250 alalim diye tutturdu simdide nasip artik..

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Merhabalar bende 5 gün önce cbf 250 alarak aranıza yeni katılanlardanım. Çok sükürde o gündür bi şikayetim yok. 2007 model 37 binde aldım motoru herkes aman cok ne yaptın diye tepkili davranıyor ama bence motorun yılda 7 8 bin km yapması anormal bir rakam değil. Kullanıcılarına sormak istediklerim var sibopsesinin diğer motorlara göre hondanın fazla olması normal mi bi zararı varmı? birde motor çalışırken devrinde cok küçük eksilip artmalar oluyor normalmi değilsede çözümü nedir?

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:34 ----------

Forumda muğla dan başka cbf 250 kullanıcısı varsa tanışırsak sevinirim şimdiden teşekkürler.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar Belki İşinize Yarayabilir...
    cbf...cbx Külbürütör (Motor en üst kapak) Kapağı...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7149482/detay/
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ARkadaşlar Merhaba:

Bir arkadaş wuxi diye 200cc bir motorun honda cbf 250yi geçebileceğini yazmış.Sizce mümkünmüdür.Sonuçta honda kalitesi tartışmasız biliniyor.Wuxi çin malı.Kalitesi belli.Beygir gücü olarakta düşük.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Wuxi ne ya.İnternette araştırdım ancak fazla detaylı bilgi bulamadım.Cbf 250 nerde wuxi nerde. ZAten iyi bir motor olsa bilinirdi herhalde

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html
    forumda bir fare var arkadaşlar uzun süredir üyeliklerini takip ediyordum nihayet bugün yakayı ele verdi.teknik bilgi ve deneyimleri olmadan motorlar hakkında yerli yersiz yanıltıcı bilgi vermek, kullanıcıların sahip olduğu motorları kötülemek ve kes yapıştır mantığıyla google'den taşınan bilgileri kendi bilgisi gibi burada paylaşanlara burada yer yok. değerlendirmesini arkadaşlara bırakıyorum.

Merhaba, bende cbx 250 var. Debriyaj tasını arıyorum varsa bildiğiniz bi yerde bilgilendirirseniz sevinirim

lonelyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2003/ honda twister 2004
    Merhaba arkadaşlar... Sonunda bende Cbx 250 bi motor aldım... 20 000 km de 2004 model ve orjinal...Zincir dişli ve eksantrik dişli değişmesi gerekiyor. Motor şuan tamircide eksantrik değiştiricek ve genel bakım yapılacak. Size soracağım zincir dişli ne marka önerirsiniz ve fiyatları ne kadar... Bu konuda beni bilgilendirirseniz memnun olurum... En kısa zamanda fotoğraf çekip buraya katarım. Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler...
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    150 MC X ROADRACER
    Merhaba arkadaşlar sizden fikir almak istedim. 2005 model cbf 250 var. fiyat 5250 tl. km=30000 renk kırmızı. daha önce 125 cc Bianchi Hunter vardı. 6 sene kullandım. motorumu sattıö.
    şimdi merak ettiklerim bu motor cbx 250 mi yoksa cbf 250 mi? Fiyat normal mi? şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    2005 model de bu motorlardan cbx 250 twister da var cbf 250 olarakta çıktı sanırım 6. aydan sonra 2005 in cbf olarak çıktı diye biliyorum. Yinede diğer arkadaşların bi cevabını almak lazım bende yeni aldım bu motordan cbx 250 den 2004 model. honda titandan sonra bana çok güçlü geldi...Fiyat olarakta motorun temizliği önemli eksantrik zincirine bak sonra zincir dişli yenimi ve tekerler ne durumda o model ve kilometrede bir motorda ciğeri temiz bile olsa zincir dişli ve tekerler 700 tl yi bulur sanırım değiştirmek. Umarım gönlüne göre bir motor alırsın...
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    150 MC X ROADRACER
    Zincir dişli takımı yeni değişmiş, tekerlerde baya gider. fiyat nasıl normal mi?

Motosikleti
    Bildiğin sağlam bi tamirciye göster onay verirse 5000 tl ye al bence ben benimkini o fiyata aldım 20000km de...
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    150 MC X ROADRACER
    Mondial 150 mcx aldım arkadaşlar honda cbf 250 bir başka bahara kaldı...

Motosikleti
    Hayırlı olsun umarım memnun kalırsın... Bu arada bi motor aldım ama benden başka kimse kalmamış burlarda...
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Merhaba herkese birtane cbf 250 buldum 23.000 km'de 4.250 liraya pazarlık yaptık yarına haber vericem birazdaha düşünmek için müsade istedim.. siz bilenlere sormak istedim bu motor hakkında çok olumsuz yönlere yönlendirdiler beni.. parça çok pahalı vs. vs.. sizce almak mantıklı olurmu günlük 50 km yol yapıcam pazar gezileri hariç.. aslında yakıt için cbf150 düşündüm ama küçüklüğünden dolayı çok içime sinmedi sizler nedersiniz 2006 20.000 de bir cbf'e binilirmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler