Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Kaldera kendi ayrilmis. Oyle yazmislardi daha evvel. Muslum Bey neden ihrac edilmis peki? Buyuk harfle yaziyor, bold yaziyor filan diye degil herhalde. Var mi bilen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Biz burada arkadaşız...Ne olursa olsun forumdan atılma diye birşey söz konusu olmamalı,bu gibi şeyler bize çok ayıp.Arkadaşlarımızı tekrar topiğimizde görmek istiyoruz.İnşallah bu çağrılar kulak arkası yapılmaz.

Öncelikle Forumdaki arkadaşlara merhaba demek istiyorum.Regal Raptor'ü internet'den inceledim gerek teknik olarak gerekse görünüm olarak farklı olduğunu gördüm.Adana'da yaşıyorum bu makinanın 0 km anahtar teslim fiyatı hakkında bilgisi olan varmı?Yada 1-2 yaşında temiz bir Regal Raptör'ün fiyatı ne olur?(DADYW DD250E-9) Forumda satıcı arkadaşlar varsa Adana'da bayisi varmı?
    Sizlerinde önerilerinizle bir DD250E-9 alarak aranıza katılmak istiyorum.

Cevaplarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Benim soğukta çalışmama durumu halloldu. Tahmin ettiğim gibi jikle çalışmıyordu. montajını yapan vatandaş teli düzgün takmamış. Şimdi jikle gayet güzel çalışıyor. Testini yarın sabah yapacağım. Gece ayazı bi yesin bakalım. kalderayı başka forumda gördüm. Burda isim vermek oluyor mu bilmiyorum. Soran olursa söylerim özelden. Fiyat konusunda da benim mesajlarıma bakarsan göreceksin. sarikayalar.com.tr den bayileri öğrenebilirsin.
    Bir kız bana "emmi" dedi neyleyim; RR seni bir altıma çekeyim;Yedi düveli gezip göreyim;Bana emmi diyeni ...seveyim:queen:

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    Arkadaşlar...Hepinize merhabalar.Bu sabah motorumu servise götürdüm.Bizim servisçi değişmiş...İyi bir arkadaş...sağolsun...eline verdiğim listeye göre motoru bir güzel elden geçirmiş...senkron ayarı yapmış...Abi dedi...sen bu motora bu halde nasıl bindin dedi...Motorun tüm civataları gevşekmiş...seni allah korumuş dedi...sonra motorun ayarı çok kaçıkmış...dediğine göre motoru ilk çalıştırdığında egzozun birinden beyaz diğerinden simsiyah duman atmış...çok yakması bu nedendenmiş...dediğim gibi senkron ayarı yapmış...motoru önümde çalıştırdı...resmen sesi bile değişmiş arkadaşlar...yalnız rolantisi fazla düşük olmuş kanımca...onu da sordum...abi ben motorun rolantideki tın tın tın sesine hastayım dedi...iyi o zaman dedim...yani burada servisteki ustaların farkı ortaya çıkıyor arkadaşlar...haaa unutmadan söyleyeyim...motor tamir oldu ama gaspetlik aynen devam ediyor...neden mi...motoru servisten eve götürürken (izmir i bilenler bilir) alsancak heykelde motordan garip sesler gelmeye başladı ve stop etti...benzini bitmiş emi yani bu kadar olur yani...aidikurt kardeşim...bildiğin bir hoca varsa söyle...kesin kurşun döktürecem...ama bu arada raptorumu yeniden kullanırken farkettim ki...onu bayağı da özlemişim...herkese iyi günler...kazasız sorunsuz keyifli sürüşler...

deepimpact serdar...nerelerdesin? çarşamba akşamı terasta toplantı var mı? sonra bir sorun daha var...teras cafe bornova nın neresine düşer?

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    ya kenan abi geçmiş olsun reptoruna kavuştuğuna cok sevindim.Bu çarşamba teras cafedeyiz abi inşallah allahtan bi mani çıkmaz ise bende orada olucam küçük park'ta kime sorsan gösterir yada metro'da birine sorsan yeter hemen gösterirler.orada görüşmek üzere iyi akşamlar.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    merhaba arkadaşlar
    dün akşam yaklaşık 9-10 gündür garajda yatan motorumun yanına gittim brandayı kaldırdım selenin üstünde bez örtmüştüm ve onun üstünede karabiber serpmiştim kedi gelmesin diye neyse bezi kaldırdım bide ne göreyim kedinin çamurlu pati izleri ve tüyler
    bizim kedi karabiber felan takmıyo bide uyanık bezin altına girip yatıyo delircem
    nese sora kontak anahtarını taktım ve marşa basıp jikleyi çektim ve tek marşda çalıştı (maşallah) raptorum
    dedim işte budur yaa sora biraz ısındı mahalledee bi iki tur attım ve yerine koydum
    ilkbahara kadar havalar kuru olduğu müddetçe böyle arada çalıştırrarak ve turlayarak dewam edeceğim inş. bi sorun çıkmaz herkese keyifli günler dilerim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    kedilerle benim de basım dertte.Nerede görsem bi tekme sallıyom.Bir gün kalcam çıkacak hep ıskalıyorum

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    tüm raptorcu kardeşlerime yine,yeni,yeniden en içten sevgilerimi sunar, saygıyla tüm camiayı selamlarım..

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm raptorcu kardeşlerime yine,yeni,yeniden en içten sevgilerimi sunar, saygıyla tüm camiayı selamlarım..
    Merhabalar size de. Mesajlarinizi okuya okuya sonunda gidip Regal Raptor aldik, pek de iyi yaptik. Biz de tam 'nerde bu adamlar?' diyoduk.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07

hoş geldin

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur abi hoşgeldin seni aramızda görmekten mutluyuz.Gerçekten bize aydınlatıcı bilgiler verdin senin gibi birini kazanmak güzel bir duygu Bursa cumalıkızık koyune gezi düzenlemiştin ben daha motor almamıştım ama inşallah bu yaza. Motorun kaç km oldu abi sorun yaşıyormusun km ilerledikçe? Saygılar..Murat
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    Alıntı innocentbystander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar size de. Mesajlarinizi okuya okuya sonunda gidip Regal Raptor aldik, pek de iyi yaptik. Biz de tam 'nerde bu adamlar?' diyoduk.
    bu makineyi almanızda şahsım adına katkım olmuşsa,sevinirim.
    ben hala regali kullanıyorum. neredeydiniz derseniz eğer,, daha sonra paylaşırız...
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur abi hoşgeldin seni aramızda görmekten mutluyuz.Gerçekten bize aydınlatıcı bilgiler verdin senin gibi birini kazanmak güzel bir duygu Bursa cumalıkızık koyune gezi düzenlemiştin hiç unutamıyorum ben daha almamıştım motoru ama inşallah bu yaza. Motorun kaç km oldu sorun yaşıyormusun km ilerledikçe? Saygılar..Murat
    alakanıza teşekkürler..motorumu hala sorunsuz kullanıyorum..akü ile sorunum oluyor..halen ilk aküyü kullanıyorum.motoru sürekli kullanamadığım için akü deşarj oluyor.araçtan aktarma yaparak çalıştırıyorum ara sıra..
    ama bu makınanın 2500 km civarlarında süpap ayarlarını mutlaka yaptırınız.motorun çalışması ve işlevselliği çok değişiyor..kartaldaki altan motor bu konuda yetkillidir ve işinde uzman kişilerdir.2500 km civarlarında olan arkadaşlar bu süpap ayarını ihmal etmesinler. bu şekilde daha fazla km yapılırsa süpaplara zarar verebilirsiniz.

Motosikleti
    hyosung gv 650
    herkese teşekkürler ilk defa bir motorum oluyor bugün kullanmayı öğrenmeye başladım uzun uzun araştırdım sayenizde regalde karar kıldım

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Hayırlı olur inşallah iyi bi seçim ilk başlayan biri için Allah bütün motorculara kaza bela vermesin...
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    Kaldera şükür kavuşturana... ...sensiz bu topiğin tadı olmuyor.Rica ediyorum lütfen bir daha bizi engin bilgilerinden mahrum bırakma.Aramıza tekrar hoş geldin.Kalıcı olman dileğiyle

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    Arkadaşlar...bişi sorucam ama gülmeyeceksiniz... Motoru ilk çalıştırıken anahtarı açtınız...jikleyi marşa bastıktan sonra mı çekiyorsunuz? yoksa önce jikleyi çekip sonra mı marşa basıyorsunuz? gülmeyin kardeşim...bilmiyom işte... bir de merak ettiğim bişey daha var...motora senkron ayarı yaptırdım...bu ayar subap ayarı ile aynı şey midir?
    deepimpact serdar kardeşim...toplantı yerini yurdunu anladık da...saat kaçta toplanıyorsunuz?

Motosikleti
    hyosung gv 650
    valla ben de hiç bilmediğim için bugün çalıştıran arkadaşa dikkat ettim önce jikleyi çekip marşa sonra basıyordu

Motosikleti
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de merak ettiğim bişey daha var...motora senkron ayarı yaptırdım...bu ayar subap ayarı ile aynı şey midir?
    motorunuza yaptırdığınız karbüratör senkronize ayarıdır.ve süpap ayarı ile aynı şey değildir. senkronize ayarı cift karbüratörlü sistemlerde her iki karbüratörün,her iki silindirle birbirleriyle uyumunu sağlayan bi ayardır..
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaldera şükür kavuşturana... ...sensiz bu topiğin tadı olmuyor.Rica ediyorum lütfen bir daha bizi engin bilgilerinden mahrum bırakma.Aramıza tekrar hoş geldin.Kalıcı olman dileğiyle
    iyi dileklerin için teşekkür edrim ama o kadarda abartmayın yaa,

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar...bişi sorucam ama gülmeyeceksiniz... Motoru ilk çalıştırıken anahtarı açtınız...jikleyi marşa bastıktan sonra mı çekiyorsunuz? yoksa önce jikleyi çekip sonra mı marşa basıyorsunuz? gülmeyin kardeşim...bilmiyom işte... bir de merak ettiğim bişey daha var...motora senkron ayarı yaptırdım...bu ayar subap ayarı ile aynı şey midir?
    deepimpact serdar kardeşim...toplantı yerini yurdunu anladık da...saat kaçta toplanıyorsunuz?
    dostum önce jikleyi çekiyorsun sorada marşa basıyorsun ve hemen çalışıyor ısıtıyosun ve basıp gidiyosun
    senkron ayarı soruna uğur abim güzel cevap vermiş ben yazmıyorum
    hoşgeldin bu arada uğur abi sayende regal alanlardanım dogma abiyle beraber idolümüzsünüz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    (dogma) AYTEK abi ile zaman zaman görüşüyoruz.saygıdeğer üst seviye bir insan.ama kuyruklu yıldızlar gibi ender görülürler.
    bu makınayı beğenirmisiniz acaba..?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler