Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    slm arkadaşlar benim egzos un birinden sanki için de bi civata varmış gibi zırıl zırıl bi ses geliyor bunu biz sökebilirmiyiz daha önce başına böyle bişey geçen arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o problem bendede var.
    Bir ustaya sordum egzosun değişmesi lazım dedi.
    sarıkayaları aradım cihan diye biri: sarıkayalar egzosa garanti vermiyor dedi.
    Nasıl olur dedim.bu söylediğinizi imzalı,damgalı birşekilde yazıp fax çekin deyince siz yollayın çözelim demeye başladılar.
    Niye yollayayım?burdaki servisine parçayı yolla değişsin deyince görmemiz lazım,nerden bilelim sizin egzoza zarar vermediğinizi dediler.
    iyide buradaki servisin işi bu değil mi?
    neyse uzatmayayım sonra anlaşıldı ki ;bu RR lerin klasik problemiymiş..
    bu yüzden parçayı değiştirmek yerine egzosun görünmeyen bir yerinden deldirip onarım yaptırıyorlar.ve bu iş için sen egzosu denizliye yolluyorsun
    bu sürede motorunu kullanamıyorsun..

GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250

tanışma

Merhaba regalci kardeşler. aranıza yeni katıldım. zaman zaman formunuza misafir oluyordum ancak yazmak yeni nasip oldu. bende R&R aşığıyım ancak henüz bende yok. ama arn 125 ' imi satar satmaz almak istiyorum. ama karar veremiyorum. Temiz ikinci elmi yoksa sıfır mı almalıyım. tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    60 km/h"yi geçince benim motorun önünden bir zırıltı geliyor.Servise sordum adam normaldir o kadar olur dedi.Sizce de normal mi??
    Satılık Asya125t-Spidi mont

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu gün itibariyle o çok sevdiğim motorum regali (maddi sebeplerden dolayı) satmak zorunda kaldım.
    motoru alan kardeşim de en az benim kadar severek bakacak makineye bundan eminim.
    güzel bakan , güzel görür.

esmekaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Selam RR'ciler...

Genel olarak internette ve motosiklet.net'te yaptığım araştırmalarda en kapsamlı bölümün RR'cilerin olduğunu, bariz bir şekilde gördüm. Ben de önümüzdeki aylarda bir RR 250 edinmeye karar verdim. Motoru ikinci elden almam gerekecek. Bunun ile ilgili sorum ise ikinci el motor alımında (motorun bakılmasında dikkat edilmesi gereken parçaları ve temizliği dışında) KM sayısı önemli midir? Eğer önemli ise KM sayısı sizce en fazla kaç olmalıdır? Bir de RR'lerin Türkiye çapında servis ağı nasıldır? Bilgisini bizimle paylaşmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9

mrb

Arkadaşım iyi bir gözlem yapmışsın bende RR ımı alalı daha 3 hafta oldu şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım tabiki bundan sonra yaşamayacagım anlamına gelmiyor ama çobüyük problemler yaşıyacagımı zannetmiyorum.3 haftada 1000 kmyol yaptım.Her kmden sonra biraz daha iyi gidiyor.Servis işinde çok sorun yaşarmazsın diye tahmin ediyorum.Nerede oturduğunu bilsemalternatifleride söylerdim ama yazmamışsın.İkinci elde Km için bişi diyemiyorum ama bi servisle görüşmeni ve bilgi almanı tavsiye edebilirim.
    [B][COLOR="black"][COLOR="Red"]GERÇEKLERİ[/COLOR][/COLOR] [COLOR="Yellow"]TARİH[/COLOR] [COLOR="Red"]YAZAR[/COLOR] [COLOR="yellow"]TARİHİDE[/COLOR] [COLOR="red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V

hayırlı olsun

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün itibariyle o çok sevdiğim motorum regali (maddi sebeplerden dolayı) satmak zorunda kaldım.
    motoru alan kardeşim de en az benim kadar severek bakacak makineye bundan eminim.
    alan içinde satan içinde hayırlı olsun..
    motorunu kaybettik belki ama senin gibi bir dost kazandık.

Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın. fakat bazılarını atmaya kıyamaz saklarsın.
    işte sen o sakladıklarımızdansın...

zaten bir süre sonra duramaz tekrar motor alırsın..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dost

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alan içinde satan içinde hayırlı olsun..
    motorunu kaybettik belki ama senin gibi bir dost kazandık..:rendee

Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya başlarsın. fakat bazılarını atmaya kıyamaz saklarsın.
    işte sen o sakladıklarımızdansın...

zaten bir süre sonra duramaz tekrar motor alırsın..
    uğur abicim bilmukabele.

kesinlikle haklısın, burada tanıdığım senin gibi ender rastlanır dostlarla kopmam zaten imkansız.ilk fırsatta yine motor alarak küçük grup gezilerimiz ve toplantılarımızda birlikte olacağız.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    REGALRAPTOR DD250E-9

selamlar

Hayırlı olsun fedos sanada motorunu alan arkadaşada
    [B][COLOR="black"][COLOR="Red"]GERÇEKLERİ[/COLOR][/COLOR] [COLOR="Yellow"]TARİH[/COLOR] [COLOR="Red"]YAZAR[/COLOR] [COLOR="yellow"]TARİHİDE[/COLOR] [COLOR="red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Geleneksel Regalraptor buluşmasına az kaldı.
    23-24 Haziran 2007

Motosikleti
    dd class 250 e 9b

bugün aranıza katıldım

ilk motorum,regal raptor dd class 250 e 9 b olduve bende motoruma aşık oldum.organizasyonlarda görüşmek dileğiyle tabi şu ehliyeti alalım bi.sonra çadırı alıp geliyorum ben de.....

bu motorun son fiyatını hiç bir yerde bulamıorum keeway superlight almayı düşünüyorum eger aralarında cok fark yoksa regal alacam...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Merhaba arkadaşlar.Yarın itibariyle aranıza katılmış olucam(siyah regalim yarın geliyorda).Regali tercih etmemde sizlerin çok büyük payı var.Seviyeli ve dost canlısı yazışmalarınızı hep takip ediyordum zaten.2-3 yıllık 125cc scooter kulla
    nımımdan sonra motorumu büyütmeye ve Regal almaya karar verdim.
    Zat-ı Muhterem kardeşim,ben motorumu İzmirden Çetincan'dan aldım.Anahtar teslim 5000 YTL.(CLASS istersen 5500 ytl).

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun son fiyatını hiç bir yerde bulamıorum keeway superlight almayı düşünüyorum eger aralarında cok fark yoksa regal alacam...
    İst.da fiyatlar 5.300,00 ytl ile 5.800,00 ytl arasında die biliyorum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Arkadaşlar selam,

Bende Keeway SL 150 var ve artık makinayı yükseltmeyi düşünüyorum regal raptor dadyw kırmızı alıcam ancak henüz 2007 gelmiş değil,

doCCino yeni motorun hayırlı olsun 5000 ytl ye 2006 model mi aldın yoksa 2007 mi ??

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Biraz daha bekleyin,motomax olaya el attı. Yeni bir üreticiden aynı fiyata sağlam garanti güvencesiyle almış olursunuz. Eski ithalatçı anlaşma gereği ortadan çekilecek olursa madur olmamış olursunuz.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    RR Dadyw 250cc
    Motorumun gelmesi 1 gün ertelendi.Bayideki arkadaşım işlemler,bakım,rodaj,vs için acele etmememi istedi.Çünkü motorumu İzmirden alıp hemen Sökeye dönücem(110-120 km.)Mazallah yolda bişey olmasın diye.
    Motorum 2007 RR Dadyw 250E-9 ve anahtar teslim 5000 YTL. 3000 YTL peşin verdim,kalanı kredi kartına 6 ay taksit yaptım.

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    herkese merhaba ben de asya 150 t1 motorumndan sonra yeni bir motor almak istiyorum.chooper arasından bayağı araştırma yaptıktan sonra dadyw 250de karar kıldım ama şimdide şehir içinde chooperla canın çıkar çok yorulursun diyorlar.elbette chooperdan scooter rahatlığı beklemiyorum ama çevremdekiler beni chooperdan vazgeçirmeye naked tarzı motorlara yönlendirmeye çalışıyorlar.siz regal kullanıcısı arkadaşlar gerçekten trafikte şehiriçinde chooper kullanmak yorucu mu ne dersiniz.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba ben de asya 150 t1 motorumndan sonra yeni bir motor almak istiyorum.chooper arasından bayağı araştırma yaptıktan sonra dadyw 250de karar kıldım ama şimdide şehir içinde chooperla canın çıkar çok yorulursun diyorlar.elbette chooperdan scooter rahatlığı beklemiyorum ama çevremdekiler beni chooperdan vazgeçirmeye naked tarzı motorlara yönlendirmeye çalışıyorlar.siz regal kullanıcısı arkadaşlar gerçekten trafikte şehiriçinde chooper kullanmak yorucu mu ne dersiniz.
    ben hiçde o kadar yorulmuyorum kurye gibiyim hemde
    ve de chopper motorda istediğin oynamaları yaparsın aksesuar felan gibi naked da ne yapıcan
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler