Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dishchy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f+Varadero
    Arkadaşlar bu motorların sibop ayarları ile ilgili olarak İzmirde yapan/yaptıran var mı? Tavsiye edebileceğinizbir yer varsa bende baktırmak istiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    Y.E.D hoşgeldin aramıza galiba biz kastroya giderken sabah gülsuyu köprüsünün ordaki petrol ofisinde karşılaşmıştık yanlış hatırlamıyorum inşallah
    sevgili carvalho bir kere iğneadaya yüklü ve artçıyla gittim,kastroda belimize kadar suyun içine girdik(gelen arkadaşlar o anı unutmamışlardır) en son 15-30 temmuz arası olan yıllık iznimi motorla ayvalığa giderken kullandım,istanbula dönüşte bir motoguzzi nevada,bir honda transalp,veee bendeniz REGAL RAPTOR ile döndük,hacimce RR den oldukça güçlü motorlarla gittiğim içi benim motoru biraz sıkıştırmam gerekti ve hiçbir sorun yaşamadım,konfor olarak ise RR nin diğer adı yürüyen koltuktur
    bakımını güzel yaptığın ve en önemlisi elinde anahtar motorunu kendin kontrol ettiğin sürece sorun yaşamayacağını umuyorum(istanbuldan ayvalığa çıkış gidiş-dönüş ve oradaki gezmelerimle beraber 1250 km yol yaptım)

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı Freak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RR kaleleri düşmeye mi başlıyor?
    Servisten bunalan motoru satıp kurtuluyor galiba ;)
    Şöyle deme arkadaşım kızacaklar sonra.
    Hevesini alan satıyor diyelim şuna

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    yahu freak in bujilerini falan çalalım geceleyin,düşmedik abicim yıkılmadık ayaktayız!!!!!!!
    bak Can'a daha kibarcasını söylüyor,bu arada can resimdeki senin motr mu çok şık

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu freak in bujilerini falan çalalım geceleyin,düşmedik abicim yıkılmadık ayaktayız!!!!!!!
    bak Can'a daha kibarcasını söylüyor,bu arada can resimdeki senin motr mu çok şık
    Bu benimki. önceki 1000RR Fireblade'di.
    Arkadaşlar Kastro ekibini toplayın da Beşiktaşda bir çay içip sohbet edelim.
    Özledim sizleri...
    Grave hani sende 600F alacaktın nerelerdesin??

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı nmurataydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar RR nin klibi....
    http://www.youtube.com/watch?v=1BsEQ8ae-Fk
    Helal olsun yahu bunları nereden buluyorsunuz size şaşırıyorum, çok hoşuma gitti

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    2005 model 6000 km deki kırmızı regalimi satıyorum
    acil olduğu için uygun fiyata vericem.
    ilgilenenler ceylanilkay@yahoo.com dan ban ulaşabilir.

crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En Sonunda Forum Duzeldi. Dogru Duzgun Takip Edemiyordum.. Bu arada arkadaslar Edirne olan yokmu Regalci? Bi goreim bi sesini duyayim su makinanin.
    ﻶÏí

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satacak ama sonra pişman olacak.
    Müslüm abicim 250cc de kalacak olsam kesinlikle satmazdım. genel olarak motordan memnunum. sadece 250cc ve 17HP bana yetmiyor. zaten alırken de bunu düşünerek almıştım. bu yazı geçireyim seneye büyük makina alırım düşüncesindeydim. son iki uzun gezim (bolu kartalkaya ve ankara) makinanın kapasitesinin bana yetersiz olduğunu kesinleştirdi. almak istediğim makine de 1. sırada suzuki intruder 800 idi. izmirden bir arkadaşımız 600' ünü (45 HP) satıyor temiz ve uygun fiat olunca kaçırmadım onu aldım.

iki makine arasındaki kapasite farkını gözönüne alınca pişman olmam söz konusu değil. ama her zaman küçük makine almak isteyene Regali tavsiye ediyorum.

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satacak ama sonra pişman olacak.
    Bence olmayacak Raptor çook iyi makina ama şehir içi için. Uzunyolda Erdemi ne kadar zorladığını, nasıl tehlikeye soktuğunu ben gözlerimle gördüm...

Motosikleti
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müslüm abicim 250cc de kalacak olsam kesinlikle satmazdım. genel olarak motordan memnunum. sadece 250cc ve 17HP bana yetmiyor. zaten alırken de bunu düşünerek almıştım. bu yazı geçireyim seneye büyük makina alırım düşüncesindeydim. son iki uzun gezim (bolu kartalkaya ve ankara) makinanın kapasitesinin bana yetersiz olduğunu kesinleştirdi. almak istediğim makine de 1. sırada suzuki intruder 800 idi. izmirden bir arkadaşımız 600' ünü (45 HP) satıyor temiz ve uygun fiat olunca kaçırmadım onu aldım.

iki makine arasındaki kapasite farkını gözönüne alınca pişman olmam söz konusu değil. ama her zaman küçük makine almak isteyene Regali tavsiye ediyorum.
    Erdem suzuki hayırlı olsun allah kaza bela vermesin, ama sen yinede bu motoru Altan motora sormadan alma çünkü onlar suzuki nin yetkili servisi.

Tabiki kapasite ve kalite olarak regal den üstün bir motor ama bana yaşı biraz fazla gibi geldi,servise göstermeden sakın alma.

Artık bizede bi tur verirsin

Alıntı lautreamont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence olmayacak Raptor çook iyi makina ama şehir içi için. Uzunyolda Erdemi ne kadar zorladığını, nasıl tehlikeye soktuğunu ben gözlerimle gördüm...
    Bu motorda parça sorunu yaşanabilir, yoksa uzun yol için regalden iyidir, yalnız size şunu söyliyeyim benim motor 3 aylık KM 5000 i geçti daha uzun yolda hiç sorun yaşamadım, basabildiğim kadar da basarım, motor işide galiba şans, Erdem çok şansızlık yaşadı,

Erdem suzuki hayırlı olsun allah kaza bela vermesin, ama sen yinede bu motoru Altan motora sormadan alma çünkü onlar suzuki nin yetkili servisi.

Tabiki kapasite ve kalite olarak regal den üstün bir motor ama bana yaşı biraz fazla gibi geldi,servise göstermeden sakın alma.

Artık bizede bi tur verirsin

Bu motorda parça sorunu yaşanabilir, yoksa uzun yol için regalden iyidir, yalnız size şunu söyliyeyim benim motor 3 aylık KM 5000 i geçti daha uzun yolda hiç sorun yaşamadım, basabildiğim kadar da basarım, motor işide galiba şans, Erdem çok şansızlık yaşadı,
    markayı ve modeli çok iyi biliyorum, ayrıca alacağım makine de temiz hem üyesi olduğum diğer gurubun içinden birine ait. o grupta üyeler arasında kazık atmak gibi birşey sözkonu değil. nesi varsa açık açık söylenir.

sana bir tur değil her zaman veririm abicim

benim uzun yolda yaşadığım sıkıntı arıza ile ilgili değil müslüm abi. otobanda yol alırken yerine gör eçok rahat 140-150-160 km sürate çıkabilmeliyim. yada 120-130 la giderken gerektiğinde atağa hemen cevap verebilmeli. Regalin 250cc ve 17 Hp gücüyle bunları yapamaması çok doğal. motorun kapasitesi bana yetmiyor. yoksa genel haliyle kesinlikle beğendiğim bir makine. bugüne kadar her konuşmam da makinenin hakkı neyse onu açık açık söyledim. yine diyorumki ödediğimiz paranın karşılığını fazlasıyla bize veren bir makine.

================================================== =============================

Marka : Regal Raptor
    Model : DADYW DD250E-9
    KM : 6000
    Renk : Siyah
    Fiyat : 3.750 YTL
    Açıklama : Garantisi devam ediyor. Bakımları yetkili servis tarafından yapılıyor. sis farları, yan çantalar, sosis çanta, yükseltilmiş sisybar, genişletilmiş pilyon (artçı) koltuğu.

İl/İlçe : İstanbul / Bostancı
    İletişim : 533-590 76 30 / 216-474 74 24 Dahili : 503 / erdem.gunduz@mynet.com
    Msn : erdem.gunduz@msn.com

Motosikleti
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markayı ve modeli çok iyi biliyorum, ayrıca alacağım makine de temiz hem üyesi olduğum diğer gurubun içinden birine ait. o grupta üyeler arasında kazık atmak gibi birşey sözkonu değil. nesi varsa açık açık söylenir.

sana bir tur değil her zaman veririm abicim

benim uzun yolda yaşadığım sıkıntı arıza ile ilgili değil müslüm abi. otobanda yol alırken yerine gör eçok rahat 140-150-160 km sürate çıkabilmeliyim. yada 120-130 la giderken gerektiğinde atağa hemen cevap verebilmeli. Regalin 250cc ve 17 Hp gücüyle bunları yapamaması çok doğal. motorun kapasitesi bana yetmiyor. yoksa genel haliyle kesinlikle beğendiğim bir makine. bugüne kadar her konuşmam da makinenin hakkı neyse onu açık açık söyledim. yine diyorumki ödediğimiz paranın karşılığını fazlasıyla bize veren bir makine.

================================================== =============================
    Hadi abi şu motoru alda bi tur atalım.

yaw bizim topic ne olmuş böyle, sayfa sayısı azalmış eskisi gibi yazan yok başka topicdemi buluştunuz

sayfalar neden azaldı? neler silindi bilen varmı?

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Müslüm abi RR kullanım ömrü kaç yıl herhangi bir bilgin varmı?
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

davuttasdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor hakkında elindeki tüm resim avrişini verebilecek arkadaş varmı.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı davuttasdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor hakkında elindeki tüm resim avrişini verebilecek arkadaş varmı.
    Dejavu nickli arkadaşın hazırladığı bir dosya olacaktı.Powerpoint sunumu şeklinde bir çok raptor resmi vardı.
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün, benzin aldım, 210Km yaptıktan sonra depoyu tam fulledim, 19YTl benzin aldı, benzinin ucuzlamasını bile göz önüne alsak, yakıt çok düştü, eskiden Km başına 120Krş Yakan motor şu an 90Ykrş yakıyor Bu değişiklik ya sibop ayarlarından yada karbüratör ayarlarından oldu, bilgilerinize.

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    Arkadaşlar bugün, benzin aldım, 210Km yaptıktan sonra depoyu tam fulledim, 19YTl benzin aldı, benzinin ucuzlamasını bile göz önüne alsak, yakıt çok düştü, eskiden Km başına 120Krş Yakan motor şu an 90Ykrş yakıyor Bu değişiklik ya sibop ayarlarından yada karbüratör ayarlarından oldu, bilgilerinize.
    sürekli 120 km yi alışkanlık edinmiş birisi olarak bu gün 130 lira harcama tespit ettim. ende bir sibop ayarı yaptyırayım bakalım nolucak.

Motosikleti
    Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli 120 km yi alışkanlık edinmiş birisi olarak bu gün 130 lira harcama tespit ettim. ende bir sibop ayarı yaptyırayım bakalım nolucak.
    Hakan kardeşim aynen bende öyleyim 120-130 sürekli basıyorum, en çok benim yakmam gerek, ayrıca şimdi öğrendim ki benzin indirimini pompalara yansıtmamışlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler