Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Jinlun JL125-T13 / JL250-5 / JL150-5 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    eyik büyük siperlikten şikayetçiyseniz land cruiser'ın siperliğini deneyebilirsiniz. ben aradığımda superlight mevcut o henüz gelmedi demişlerdi. motor jinlun'un yarısıdır herhalde fakat siperlik fena değil.

aynı korumayı sağlamasını beklemeyin ama siperliksiz dolaşmaktan iyidir. sorduğumda evet üzerinde vida geçirecek dört giriş var dendi. metal aparatlarını istiyormyusunuz diyede ayrıca soruldu. gerek yok onlar uymaz dedim...

cenkmenderes: avatarın çok hoş olmuş.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Krom sağol kardeşim.. "Cant rain all the time" abi Eric Draven.. Superdir..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Jinlun 150
    Sağolun arkadaşlar;hnapolyon,tuna_2,krom,kafein,Naci 63,aldığım adres reklama kaçmazsa www.otmmotor.com.Ayrıca sissy bar'a ilave veya arkaya bir yüklük ilavesi düşünüyorum.Zaten tek kişi bineceğimden çantayı ters takıpta kullanabilirim.Cenkmenderes,çantaların dört tanesi ve elcikler 150 Ytl.tuttu
    Büyük SAVAŞ

0 RH(+)
    67 TL 327-67 TP 627
    Kdz.Ereğli/ZONGULDAK

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arka çantayı arkadaşım 35 yada 40 YTL ye almıştı aynısı. Öne sosis çanta ise 10 ytl idi fuarda..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Kulağıma gelen bir dedikoduya göre Esenler bayi AYGÜN motor jinlun bayiliğini bırakmışş..bunun aslı astarı varmı acaba...ben motorumu onlardan almıştım,onların 10 yıllık parça ve servis garantisine güvenerek aldım motrumu..
    Satışı bırakmışlarsa tabi bu onlarım kakarları,ama umarım servis olayı devam ettiriyorlardır ..servisten yararlanabilecekmiyiz acaba ???????
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    parça ve servis garantisi fabrikanın sorumluluğunda. herhangi bir bayinin tekelinde değil. orası olmaz başka bayi olur. değişen bir şey yok. hizmetlerinden çok memnunduysan bilemem tabi.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)

memnunluk bir yere kadar...
    en yakın servis olduğu için :D

Alıntı Krom adlı üyeden alıntı
    parça ve servis garantisi fabrikanın sorumluluğunda. herhangi bir bayinin tekelinde değil. orası olmaz başka bayi olur. değişen bir şey yok. hizmetlerinden çok memnunduysan bilemem tabi.
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

AnTiKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm canlar bende aldım junlin ama 150 lik aldım 1600 kilometre yaptıam ama şuanakadar bişey olmadı ama arka tekerlek vidaları gevşeme yapiyo neden acaba birde yan ayaklarından cok hafif yag geliyo onuda anlamadım bakıyorum ama göremedim bişey bana yardımcı olursanız cok sevinirim tşk

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu jinlunun resmi sitesi niye kapalı kaç haftadır kapalı dikat ettimde
    adamlar bakdı çok sorun var falan kaçdılarmı
    amman şaka yapıyorum şimdi birileri gerçeğe almasın bende jinlun aldım 250-5 gayet memnunumda birde şu itreşim olması yakında kilo falan kalmıycak tığ gibi olucam
    bence bu icm motorun hatası tireşimde açsınlar tel çine kardeşim motorlarınızda böyle böyle kullanıcılardan şikayetler var bir değil on değil göstersinler hatta bu topicleride kanıt olarak hatta bu topicleri buna benzer topicleri ingilizceye çevirtip adamlara fakslasınlar ki adamalr türkiyedeki kullanıcıları ne halde bilsin bence halolmıycak bir sorun değildir arkadaşın dediği gibi içindemi denge parçasımı eksik artık her neyse böyle git gide srunlu kullanıcıların sayısını arttırıcaklarına bıçak gibi sorunu kesip halletsinler en azından halledeemiyorlarsa o parçayı yada çözümü yollatsınlar biz parasıyla halledelim anormal titreşim var zer bülbüle döndüm motorun üstünde ama olsun motor çok iyi genede

jınlun bursanın trajı komık hokkabazlıgı.buyrun okuyun tam operım tıpı esnaf hırsız ew sahıbını bastırırmıs seklı..... http://www.motovirus.com/forum/showt...5454#post45454

jinlunmotosiklet.com adresi herzaman acik sen herhalde baska yerden girdin

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu titreşimde bir gelişme varmı vibrasyonda hani tamamen falan demiyorum insani boyutlara düşmesi yeterli ne olursa kullandık en son burda bir arkadaş silkroad diye borlu bir yağ söylemişdi onuda hepsiburada.com dan aldım banamısın demedi gene aynı titreşim :c yaw bir çözüm bir şekil bulan varsa ben artık rahat sürme adına 300 ü 500 ü gözden çıkardım

eskiden imcmotor.com gibi bir şeydi dostum değişmiş şimdi site

dostum biliyorum okudum o topiği kaan motorunda aygün motorunda jinlunu bırakmasına çok üzüldüm bence adam gibi adamlardı ama şu anda maslakdaki resmi servisde çok işde ve samimiler gerçekden yardım ediyorlar.
    artı şu jinlun farkınıda unutma
    http://www.motovirus.com/forum/showt...ghlight=jinlun

cincun yeni bayiler ve servisler bulmus istanbulda avrupa yakasinda uc adet olmuslar. yakinda cikarlar piyasaya

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    soru: selam arkadaşlar motosiklet dünyasına yeni adım atmaya hazırlanan birisi olarak sizlerden yardım almak istedim bugün yarın bi motor alıcam ama karar veremiyorum jınlun 250 almayı düşünüyorum fakat ybr 125 kafamı karıştırıyo motora başlamak için sizce hangisi daha uygun yardımcı olursanız sevinirim mherkese saygılar

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    arkadaşlar bu motorda vibrasyon hangi hızlarda başlıyor?
    2.elleri epey ucuz, görüntü çok güzel, memnun arkadaşlar var mı? 4000 km den sonra titreşim kalmadı diyenlerde var, nedir bu olayın aslı ?

cobretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçen seneki jinlunculardan pek kimseyi göremiyorum

Arkadaşlar geçen seneki jinluncu arkadaşlardan kimseyi görmedim. nerelerdesiniz. ben geçen sen eyülde aldım ufak tefek sorunlarım oldu buji, vs gibi ama o kadar .. birileri bana şu vida sıkam olaından bahsedebilirmi.. anahtar kaç numara lazım, en öneli vidalar vs gibi ...

Her bakima gittiginde vidalari siktirmak en iyisi bence

Motosikleti
    Artık Yok...
    moral bozmıyım ama benim tanıdığım çevremdeki bütün jinlun sahipleri ellerinden çıkarttılar yada satılığa çıkartıyor motorları şu anda nedenide malum vibrasyon sorunu anormal hat safhada icm motorun yapmış olduğu dengesiz işler kaan motorla aygün motorla falan bayilik servis haklarını ellerinden alması yada onların bırakması artı jinlun teknik servislerinin yaptıkları üç kağıtlar tabi hepsini kast etmiyorum.

bunların hepsi kullancıları motordan firmadan soğuttu vibrasyon yani titreşime hiç bir çözüm bulamamaları basiretsiz firma anlayışı bende de jinlun var bunları dışardan bir insan olarak değil bir kullanıcı olarak söyliyorum zaten bende satıcam bir ay sonra.

işin kötü yanı ne biliyormusunuz bir marka özellikle piyasaya yeni girmiş bir marka bir kere adı kötüye çıkarsa bir daha dünyanın en kaliteli malınıda getirse doğrulamaz hep o damgayla gezer.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben 1 ay önce motor almaya karar verdim, bu jinlun meselesini okudum açıkçası gözüm korktu, dökülen civatalar, titreşim vs vs... herkes motorunun negatif taraflarını açıkça yazarsa bizlerde aynı hatayı yapmamış oluruz, ne kadar ekmek o kadar köfte ok ama bizde para veriyoruz pul değil di mi
    jinlun benzeri bir sürü motor türedi, benim korkum motorlarının da aynı olması:(

Cin motorlarinin hepsi ayni, guvendigin firmadan veya guvendigin servisi olan markadan alacaksin... Duzenli bakim yapildigi surece hicbir sorun olmaz.

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler