Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
62. sayfa BirinciBirinci ... 1252606162

Jinlun JL125-T13 / JL250-5 / JL150-5 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı sonerbilgic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, 250lik jinlunumun jikle teli koptu, motor sogukken calistirabilmek icin motor blogunun arkasina elimi sokup kapagi kendim kaldirmam gerekiyor ) tam bir sefalet icerisindeyim yani. eger bu teli bulabilecegim bir yer biliyorsaniz ya da temin edebilecek bu isin profesyoneli varsa, bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim.
    Selamlar. Ben de bir jinlun 250-5 kullanıcısıyım. Aranıza yeni katıldım. İsmim Kadir. http://www.velomoto.com.tr/search_filter.php sitesinde 250 mct için olanı var ve jinlun için de uygundur. Umarım yardımcı olur. Kazasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı xmistik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Ben de bir jinlun 250-5 kullanıcısıyım. Aranıza yeni katıldım. İsmim Kadir. http://www.velomoto.com.tr/search_filter.php sitesinde 250 mct için olanı var ve jinlun için de uygundur. Umarım yardımcı olur. Kazasız sürüşler...
    biraz gec oldu ama yazayım...
    şimdi baktım geldim jikleye
    dışı zaten bozulmaz telin dışını kullan içinide bbi tane bisiklet fren teli al bisikletciden
    ucunda topuz olan kısmı elcik tarafına kullan alt tarafı yanı karburator tarafınada elektrik fişinin iç,indeki klamensi tak al sana tel.
    debriyaj telide yok piyasada aynı yontemı yapabılırsınız
    demedi demeyin sonra
    ustalar bu tele 20 tl istiyolar

arkadaşlar jınlun un en son yedek parça distribütörü kimdir

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    aygün motor getirmiş motorları ama çin piyasası olunca elini ayağını çekmiş galiba.

ama burada JL150 ile JL250'nin parçalarını bulabilirsin. https://www.motosikletparcalari.com....edek-parcalari

Seyreyledim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki YK 250-4 (2006)
    Son mesaj yazan arkadaş, sen çok yaşayasın e mi... Allah, işini gücünü rastgetirsin. Aradan çok zaman geçmiş. Senin mesajın vesilesiyle, önceki sayfalara şöyle bir göz gezdirdim de, ne günlermiş be o günler... O köprünün altından ne sular geçti, ne o günlerimiz kaldı ne motorumuz. Medeni halimizden yaşadığımız şehre kadar değişmeyen bir şey kalmadı. Chopper'li, motorlu ve bilhassa motosiklet.net forumlu günler çok ama çok güzeldi. Can sağlığı olsun. Hepiniz sağlıcakla kalın.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    şu eski sayfalarda kesin benimde mesajlarım vardır.. bendede kısa bir sürede olsa jinlun vardı.. görenler marauder sanırdı.. 600 lük gibi dururdu görüntüsü..

REKLAM ALANI
62. sayfa BirinciBirinci ... 1252606162

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler