Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Jinlun JL125-T13 / JL250-5 / JL150-5 Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    slm CeyCoP, dostum motoru incelemişin sürüş keyfini sormuşsun buraya kadar gelmişken test aracını kullanabilirdin tekrar bekleriz.(aygün motor)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250-5
    ben skyteam'leri serviste gördüğümde dikkatimi çeken ilk şey depo ile beraber motor aksamında ki bazı parçaların plastik oluşuydu.. bunun maliyetler ile ilgili bir konu olmadığını umuyorum..

CeyCoP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze selamlar öncelikle aygün motor a çok ama çok teşekkür ediyorum bu gün esenlerdeki aygün moto ya gittim vede çok bilgili anlayışlı ilgili abiler vardı çok yardımcı oldular skyteam konusunda öncelikle çok teşekkür ederim aygün moto çok teşekkür ler ve skyteam la bir test sürüşü sundular bana kullandığım andan itibaren motorsiklet için denebilecek şeyler bir cross motor ve cross lastikleri için söylenebilecek en güzel motor vibrasyon hakkında da bir cross a göre çok iyi hatta cross tekerleri ile 15 20 dakika kullandık vede motor harika çekiş çok güzel ve çok iyi vitesler mükemmel ve egzoz sesi çok güçlü çıkıyor canavar gibi motor bayağı hızlı göründüğünden dahada hızlı diyeceklerim bu kadar tavsiye ederim para durumunu ayarladığım anda bir tane skyteam almayı düşünüyoruz ailece vee herşey için teşekkür ederim aygün moto ya çok iyi bir servis ve iyibir personeli var tekrar görüşmek üzere hoşçakalın kazasız günler dileği ile

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Anadolu ve Avrupa yakası servislerimiz sağolsun ikisi de 10 numaralar.. Hem işçilik, hem güleryüz hem de çözüm bulma konusunda.. Seviyorum sizi arkadaşlar
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumun şanslı motorcuları valla ilgiye bak kıskanmamak elde değil hele o sırf adı japon kendi herhangi bir uzakdoğu malı olan motorlara verilen paralar sonunda parça yok..... 1 ay sora gelecek...... biz sadece satıyoruz ama servis vermiyoruz......malesef ithalatçı firma iflas etti bu yüzden artık o marka motorları getirmiyoruz.......2005 modelinin parçası mevcut ama malesef 2003 modelinki yok vede parçalar farklı.........daha size ne diyeyim senelerce bu lafları duydum şimdi bakıyomda oooo buyrun test sürüşü yapın......her türlü yedek parça mevcut.......sattığımız malın arkasındayız........ ilgi alaka valla ayakta alkışlıyorum ne diyeyim allah muhaffak etsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar , geçen pazar günü tire ye (izmir in bir ilçesi) motor umla gittim(jl 150 cc) akşam dönerken motorum bir mekanik arızadan dolayı yol da kaldı , motoru bir arkadaşımın sahiplerini tanıdığı bir benzin istasyonuna emanet bırakarak eve döndüm,ertesi gün(pazartesi) İzmir jinlun servisine giderek durumu anlattım , servis yetkilisi hemen o civarda olan servise ait kapalı kamyoneti söz konusu benzin istasyonuna cep telefonu ile yönlendirdi,ben de eş zamanlı hareketle aynı yere gidip servis aracını karşıladım.Motoru o radaki arkadaşlarla kamyonete yükleyip servise ulaştırdık ve motorumla hemen ilğilenildi(Servis yetkilisi , servis ustası Koray bey e ilgileri ve beni mahçup etmedikleri için buradan teşekkür ediyorum) Ayrıca beni akşam servis aracıyla eve kadar bıraktılar bunu da es geçmiyelim.
    Arkadaşlar Çin motorları iyi dir kötüdür fakat bir firma markasının arkasında duruyor ve müşterisinin derdini dinliyor ise söz konusu firmayı diğerlerinden ayırt etmek gerekir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    cbr 900 rr
    sevgili BBRR bu soylediklerine en icten dileklerimle katılıtorum cunku bı motor icin HATAYA kadar gittim ve sırf bu yuzden bu ıse gırdım buyuzden JINLUN u sectım zamanında yedıgım kazıkları anlatsam roman olurdu dukkan olayına gıreli 10 ay oldu İNSALLAH bu marka boyle problem yasatmayacak cunku ınanmassın yok dememek ıcın elımde sase bıle bulunduruyoruz. neyse kımse bızde beklemez bunu bılın hepınıze hayırlı surusler.

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    cenkmenderes, BBRR, arkadaşlara teşekkürler bizler sizler için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz bu konuda hiç şüheniz olmasın prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Değerli Dostlarım ,

Uzun zamandır talep ettiğiniz yedek parçalar ile ilgili fiyatlar
    www.jinlunmotosiklet.com
    sitemize eklenmiştir.

Bilgi , gorüş ve yorumlarınıza arz ederim.
    Expert

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R

egzoz

Degerli Jınluncu dostlar yeni yaptırdıgımız egzozları sizlerle paylaşmak için resimleri forma ekledim ilgilenen arkadaşları servisimize bekliyoruz kazasız sürüşler dilerim

yorum ve görüşlerinizi bekliyorum
    fiyatı:160 ytl + kdv

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Eksozlar yakışıklı olmuş, fiyatıda çok makul. Sadece görünüş için mi bu yoksa seside fark ediyor mu?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    Eyong, amaç ses dostum sesside gayet güzel arzu edenler gördüğünüz motor zaten bizim test motoru gelip dinler gezer bakar öyle kara verir

kafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 250-5
    JINLUN: 150cc'ler için de bir performans egsozu geliştiriyordunuz, şuan ne aşama da? ve şekil olarak bu resimde ki ile aynı mı olacak?

Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    kafein,
    evet sıra 150 cc lerde şekil olarak aynı olacak içinde biraz oynamalar yapacağız inşallah 250cc ler gibi tatlı birses alabiliriz

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaaaaa arkadaşlar bu 150cc fiatı düşecekgibi degil yaaaa napacam ben kafama sıkacam şerefsizim... bekle bekle nereye kadar beklicem bilmiyorum

art-niyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam , jinlun motorsikletlerin fiyatları gerçekten daha da düşecekmi? bilgisi olan var mı acaba?
    Müthiş olur.

newline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    JİNLUN AŞIKLARI Merhaba!
    Benimde 250cclik model çok hoşuma gidiyor ve almayı düşünüyorum.Size bi sorum olacak.Daha önce gördüğüm choper modellerinin vites pedalı 1 adetti ve vites yukarı aşşağı hareketlerle değiştiriliyordu;fakat jinlunumun resminde iki tane olduğunu gördüm.Bana bunu açıklayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    newline, aynı mil üzerine bağlı iki kol var 1. vitese takmak için öndekine basıyosun ve aşağı hareket ediyo 2. vitese geçmek istediğinde ayakkabının burnunu vitesin altına sokmaktansa topukla arkadakine basıp 2.vitese geçebiliyosun yani kısaca anlatmak gerekirse öndeki kol vites küçültürken arkadaki kol vitesi büyütüyor.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Böylece ayakkabının burnu aşınmaktan kurtuluyor...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler