Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal dişliyemi geçsem diyorum.Titreşim artık rahatsız etmiyor ve aşırı tork düşkünlüğüm başladı.Bu tork zehir gibi birşey.

Bu pazar kısmet olursa,hem arabanın hemde motorun yağını değiştireceğim,o aradada dişliyi değiştireyim diyorum.Lastikler hala stock.Yanlama işleri korkutuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal dişliyemi geçsem diyorum.Titreşim artık rahatsız etmiyor ve aşırı tork düşkünlüğüm başladı.Bu tork zehir gibi birşey.

Bu pazar kısmet olursa,hem arabanın hemde motorun yağını değiştireceğim,o aradada dişliyi değiştireyim diyorum.Lastikler hala stock.Yanlama işleri korkutuyor.
    kuru zeminde bişey olmaz bence ıslak zeminde çok kötü lastikler ben 6500 de değiştim
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuru zeminde bişey olmaz bence ıslak zeminde çok kötü lastikler ben 6500 de değiştim
    Yaz geliyor,dişlileri değişeyim o zaman.Ben aşşa yukarı 7 bin kilometredeyim.Sizlerde farkettinizmi bu titreşim kendiliğinden azalıyor.Yada piskolojikmi?Normalde şuan üzerinde olan dişli kombinasyonunu denemiş titreşimden rahatsız olduğum için değiştirmiştim.Artık rahatsız etmiyor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Yaz geliyor,dişlileri değişeyim o zaman.Ben aşşa yukarı 7 bin kilometredeyim.Sizlerde farkettinizmi bu titreşim kendiliğinden azalıyor.Yada piskolojikmi?Normalde şuan üzerinde olan dişli kombinasyonunu denemiş titreşimden rahatsız olduğum için değiştirmiştim.Artık rahatsız etmiyor.
    alışmışızdır benide fazla rahatsız etmiyor öyle abartılı bi titreşimde yok bence torktan boşuna kısmayın derim
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bende de 42 dişli vardı ve zincir sona yaklaştığı için çıkarıp orjinalini taktım ve rahatsız edici değil kesinlikle. Kaç defa Antalya-Side yaptım ve titreşim rahatsız etmedi.

Motosikleti
    MT-07
    Demekki hepiniz 4500-5000rpm aralığında kullanıyorsunuz. Bilemedim. Öyle az buz da kullanmadım. 15500km'de bıraktım aleti.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demekki hepiniz 4500-5000rpm aralığında kullanıyorsunuz. Bilemedim. Öyle az buz da kullanmadım. 15500km'de bıraktım aleti.
    İşe gelirken 4000-5000 aralığında,eve dönüşte 7000-8000.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Dominarımın 30k bakımını da yaptırdım bundan sonra ya ben yada yine serviste yaptırırım şimdilik sıkıntısız yoluma devam ediyorum darısı tüm kullanıcılara.

Yaptırdığım işlemler ve mecbur değişmesi gerekenler.

Bakım yapılmışken orta yağ tıpayı da söküp temizledik.

Her zamanki olduğu gibi yağ filtre oringini de değiştirdik, değiştirmekte fayda var.

Bakım sonuna doğru Ekrem bey de geldi bir resim çektirmeden olmaz didim.

mavellen, balıkcı ve bursalıali bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    İşe gelirken 4000-5000 aralığında,eve dönüşte 7000-8000.
    İşe giderken ayaklar geri geri gidiyor değilmi?

devir bandindan bile belli
    kdiner ve mavellen bunu beğendiler.

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150,GW250inazuma,Bajaj Dominar 400
    Geçtiğimiz yazın cbf 150 ile Kapadoya'doğru tura çıkmıştım. Tuz Gölüne vardığımda fotoğraf çekerken Kemal Diner kardeş Dominar'ı ile gölün kenarına yanaşmıştı, motoru çok beğenmiştim. Nihayet Dominar 400'mü aldım arkadaşlar. Vesile olan Kemal kardeşe çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız belasız şürüşler nasip etsin.
    [IMG][/IMG]
    kdiner, YasinC, Angrypower ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı balıkcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz yazın cbf 150 ile Kapadoya'doğru tura çıkmıştım. Tuz Gölüne vardığımda fotoğraf çekerken Kemal Diner kardeş Dominar'ı ile gölün kenarına yanaşmıştı, motoru çok beğenmiştim. Nihayet Dominar 400'mü aldım arkadaşlar. Vesile olan Kemal kardeşe çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız belasız şürüşler nasip etsin.
    http://<a href="https://resmim.net/f...d7Ypbj.jpg</a>
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, ne zaman nerde ıslatıyoruz öyle bedava gezme yok.
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Dominar 400
    Arkadaşlar merhaba,

Yarın itibarı ile Dominar 400'ümü alıyorum. Motor 6800 km'de ve üzerinde orijinal lastikleri bulunmakta. Lastikler bitmiş değil ama ben güvenli bir sürüş için lastik almayı düşünüyorum.

Hangi lastiği önerirsiniz?

Not: sakin bir kullanıcıyım, Ankara'da baharla birlikte günlük işe gidip gelirken kullanmayı düşünüyorum, ara sıra uzun yola da gelecek bir lastik düşünüyorum.

Teşekkür ederim,

selamlar

Motosikleti
    MT-07
    Ben 15000km orjinal lastiklerini kullandım. Yazın güzel tutuyorlar. Ankara'da havalar ısınmaya başlamıştır. Şimdilik kullan istersen. Lakin eninde sonunda değiştireceksin bir süre sonra

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    http://<a href="https://resmim.net/f...d7Ypbj.jpg</a>
    Bu hangi cam arkadaşlar?

Motosikleti
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hangi cam arkadaşlar?
    https://www.kayalarmotor.com/urun/dominar-400-tur-cami
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

balıkcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150,GW250inazuma,Bajaj Dominar 400
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, ne zaman nerde ıslatıyoruz öyle bedava gezme yok.
    İnşallah denk getiririz yazın nasip...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Arkadaşlar yakınlarda trafik sigortası yaptıran var mı? Malumunuz motosikletimi yeni aldım ve sigorta yaptırmam gerekiyor. Tavsiyeleriniz olacak mı? Sanıyorum 15 gün sürem var. Bu süreyi kısmen kullanmak istiyorum. Bu arada araştırmaya devam ediyorum. Quik sigorta 238,43 TL/4 teklif aldım sizce nasıl?

Motosikleti
    İnşallah denk getiririz yazın nasip...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Arkadaşlar yakınlarda trafik sigortası yaptıran var mı? Malumunuz motosikletimi yeni aldım ve sigorta yaptırmam gerekiyor. Tavsiyeleriniz olacak mı? Sanıyorum 15 gün sürem var. Bu süreyi kısmen kullanmak istiyorum. Bu arada araştırmaya devam ediyorum. Quik sigorta 238,43 TL/4 teklif aldım sizce nasıl?
    İnşallah, gayet iyi bir teklif ben olsam yaptırırdım, daha düşük bir yer varmıdır onu da bilmiyorum. istersen bekleme ne olur ne olmaz.
    bursalıali bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ben bugün sigorta yaptırdım 330 tl'ye.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben bugün 406liraya yaptırdım. Allianzdan

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    su motoru gerçekte bir göremedim gitti. merak ediyorum heybetini ,sele üstündeyken kendimi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)