Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Fuardan ben de deri mont, eldiven, ve ayakkabı aldım.
    rio_mavi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    S.A arkadaşlar az önce ufak bi kaza yaptım hatanın hepsi bende çıkacak büyük ihtimalle. Durduğum yerde servis arabası egzosa dokununca motoru tutamadım sola yattı. Sinyal içeri göçtü karenajı kırdı bide vites pedalı belli belirsiz şekilde yamuldu. Ne yapmak lazım sigorta işleri nasıl olur. Hatanın hepsi bende çıkarsa ceptenmi yaptırmak gerekiyor bu işler nasıl oluyor bir yol gösterin.
    ibopaşa bunu beğendi.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    geçmiş olsun durduğun yerde vurduysa neden sende çıksın yanlış yerde duruyorsan trafik cezası ödersin o granajın biri 950 tl olması lazım. sigorta hepsini ödemez yaşına göre yıpranma payı düşer. olduğun yerde tutanak tutturmadınmı. o tutanaklar karşı tarafın ehliyet ruhsat fotokopisi ve tutanakla beraber sigorta şirketine başvuruyon bildiğim kadarıyle. internet cafe işi yapıyorum çok zaman gece kazalar oluyor. onları fotokopi çektirip gidiyorlar.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan ben de deri mont, eldiven, ve ayakkabı aldım.
    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...34163575_o.jpg
    Montu kaça aldınız?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun durduğun yerde vurduysa neden sende çıksın yanlış yerde duruyorsan trafik cezası ödersin o granajın biri 950 tl olması lazım. sigorta hepsini ödemez yaşına göre yıpranma payı düşer. olduğun yerde tutanak tutturmadınmı. o tutanaklar karşı tarafın ehliyet ruhsat fotokopisi ve tutanakla beraber sigorta şirketine başvuruyon bildiğim kadarıyle. internet cafe işi yapıyorum çok zaman gece kazalar oluyor. onları fotokopi çektirip gidiyorlar.
    Ters istikamette duruyodum onun için hata bende çıkar demiştim. Motor daha 3 aylık. Yanımızda tutanak yoktu yarın tutacağız. Birde motoru eksper gelene kadar illaki servistemi bırakmak gerekiyor acaba. Cevap için teşekkürler.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    ters istikametse bişey diyemeyem benimde öyle ahım şahım bir bilgim yok ama durur vaziyette yönün önemli değil park halinde isen yanlış park cezası yersin durmak faklı bişey yürür durumda olsaydın farklı. park halinde motorun üzerinde oturuyodum dersin müsait biryerse. sana ters istikamete park cezası keserler diğeri komple suçu alır bildiğim kadarıyla. tuttanak tutturduktan sonra zaten söylerler adamın(karşı tarafın) sigorta ruhsat ve ehliyet fotokopilerini al

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ters istikametse bişey diyemeyem benimde öyle ahım şahım bir bilgim yok ama durur vaziyette yönün önemli değil park halinde isen yanlış park cezası yersin durmak faklı bişey yürür durumda olsaydın farklı. park halinde motorun üzerinde oturuyodum dersin müsait biryerse. sana ters istikamete park cezası keserler diğeri komple suçu alır bildiğim kadarıyla. tuttanak tutturduktan sonra zaten söylerler adamın(karşı tarafın) sigorta ruhsat ve ehliyet fotokopilerini al
    Sağolasın. Adamda pek anlaşılcak bir tipe benzemiyor yarın ola hayr ola.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Ercüment geçmiş olsun. Olurda cebinden karşılaman gerekirse serviste yaptırma bence. internetten vites kolunun satıldığı takımlar var.ayaklık vs. sarı renkte. çok ta şıklar. orjinaller kadar da pahalı olmayacaktır diye düşünüyorum. cnc de yapılıyor. onlardan taktırırsın. Hatta fuarda da görmüştüm. çinliler getirmişti...

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @metci Mont 750 TL Hudson deriden aldım. Yazlık deri ceket, Apollo modeli artık üretilmiyor.
    @Ercument Geçmiş olsun.
    metci bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o motora yemedim icmedim, kendime bakmadigim kadar iyi baktim.. Benden sonra sattigim eleman atesli genc.. Motorun basina birsey geldimi bilmiyorum ama ne zaman gorsem soyle gazliyorum boyle makas atiyorum triplerine giriyor.. Bende zavalli motorum diye geciriyorum icimden.. Uzuldum motorun bu halde olmasina.. Benim zamanimda hic kazasi olmadi.. Benden onceki sahibi kucuk bir kaza yapmisti ama oyle on takima girecek bir kaza degildi.. Zaten motoru aldigimda adam gibi baktirmistim ustasina.. Ama uzuldum kara kizin durumuna simdi :([COLOR="Silver"]
    Üzülme abi benden başka kimse anlamamıştır o durumu çoğu ilkkez ninja sürdüğünden kıyaslama imkanı bulamamışlardır başka ninja ile yalnız barkın abi amortisörden şikayet etti sonra bende binince hak verdim zere kadar tepki vermiyor amortisör üstünde toton zıplıyor yani hiç esneme kapanma yapmıyor en serttemi alınmış yoksa odamı bozulmuş anlamadım kesin barkın abi lafını etmiştir videoda :D
    dreamkiller bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ercüment abi geçmiş olsun.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    CBF150
    enginar, can sağolasınız. Hasar resimdeki kadar arkadaşlar yüzde yüz hatalı çikarsam sigortada sonuç ne olur veya ne yapmamı önerirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enginar, can sağolasınız. Hasar resimdeki kadar arkadaşlar yüzde yüz hatalı çikarsam sigortada sonuç ne olur veya ne yapmamı önerirsiniz.
    http://g1303.hizliresim.com/17/5/kru76.jpg
    Çüşş yaa resmen şok oldum. Ne sinyalmiş arkadaş o öyle. Ben bu kadar bir hasar beklemiyordum açıkçası abi.

En mantıklısı murat abininde dediği gibi Y.dışından orjinal grenajlarını yada modifiye grenaj takımı sipariş etmen olur bence. Z-moto herkesçe bilinir ve fiyatlar bir o kadar kazıktır maalesef. Y.dışından orjinal grenajlarını yada kendi beğenilerine göre bir grenaj siparişi vermen daha doğru olur diye düşünüyorum. Geçmiş 1-2 sayfada arkadaşın biri Y.dışından beyaz modifiye grenaj getirtmişti. Onunla iletişime geçebilirsin. Fiyat konusunda seni bilgilendirebilir.

Sayfa bu abi.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-377.html

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çüşş yaa resmen şok oldum. Ne sinyalmiş arkadaş o öyle. Ben bu kadar bir hasar beklemiyordum açıkçası abi.

En mantıklısı murat abininde dediği gibi Y.dışından orjinal grenajlarını yada modifiye grenaj takımı sipariş etmen olur bence. Z-moto herkesçe bilinir ve fiyatlar bir o kadar kazıktır maalesef. Y.dışından orjinal grenajlarını yada kendi beğenilerine göre bir grenaj siparişi vermen daha doğru olur diye düşünüyorum. Geçmiş 1-2 sayfada arkadaşın biri Y.dışından beyaz modifiye grenaj getirtmişti. Onunla iletişime geçebilirsin. Fiyat konusunda seni bilgilendirebilir.

Sayfa bu abi.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-377.html
    Yurtdışından hiç parça getirmedim malesef koruma takozları için araştırma yapıyordum takozları alamadan başımıza bu geldi. Z-moto grenaja 1.050 TL. diyor. E-bayda set fiyatları 350 dolar civarı fakat gümrük sorun çıkar diyolar. Tanıdık bir sigorta acentesi ile görüştüm bu durumda üçün birini alırsın diyor. Sekiz yıldır motosiklet kullanıyorum irili ufaklı bir çok kaza yaptım hiçbiri madden ve manen bu kadar acıtmamıştı.
    ejlover bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Karenajı tamir ettirebilirsiniz. Size verdikleri fiyatın beşte birine yaparlar o karenajı büyük ihtimalle. Ve orjinali gibi yapıyorlar.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karenajı tamir ettirebilirsiniz. Size verdikleri fiyatın beşte birine yaparlar o karenajı büyük ihtimalle. Ve orjinali gibi yapıyorlar.
    Boya işi sıkıntılı olur diye düşünüyorum. Siyah renk düz siyah değil çünkü özellikle ıslakken boyanın içinden farklı renkler çıkıyor gibi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu arada siz dururken size çarptılarsa neden suçlu olasınız anlamadım. Tutanağa kaza olduğunda durur halde olduğunuzu yazın mutlaka.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Yurtdışından hiç parça getirmedim malesef koruma takozları için araştırma yapıyordum takozları alamadan başımıza bu geldi. Z-moto grenaja 1.050 TL. diyor. E-bayda set fiyatları 350 dolar civarı fakat gümrük sorun çıkar diyolar. Tanıdık bir sigorta acentesi ile görüştüm bu durumda üçün birini alırsın diyor. Sekiz yıldır motosiklet kullanıyorum irili ufaklı bir çok kaza yaptım hiçbiri madden ve manen bu kadar acıtmamıştı.
    Abi Fevzi abi'yle iletişime geç o Y.dışından getirdi.

http://www.motosiklet.net/forum/memb...les-97358.html

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada siz dururken size çarptılarsa neden suçlu olasınız anlamadım. Tutanağa kaza olduğunda durur halde olduğunuzu yazın mutlaka.
    Adama yol vermek isterken durur pozisyonda yolun ters istikametinde kaldım. Adamda başka tarafa baktığı için beni hiç görmemiş. Egzosa sürtünce bende motoru tutamadım sol tara yattı.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    http://g1303.hizliresim.com/17/5/kru76.jpg
    dostum korktuğun kadar bişey yok onda plastik kaynakcılar onu içerden yapar ve hiçbirşey anlayamassın. iyi bildiğin bir motor tamircisine yada kendin o granajı sök tampon yapanlar var sanayilerde 3 5 yere sordunmu bulursun içeriden ona tel atıyolar havye gibi bir cihazı var ısıtıp plastiğin içine gömüyolar taş gibi oluyor. eskisinden daha sağlam olur . eksik parça yoksa anlayamassın. boşa bir sürü masraf etme derim . senden alacağı para oraya tahmini 20 yada 30 tl . yaptır tak yerine içine sinmesse ondan sonra diğer seçeneklere bakarsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler