Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 33.000 TL ye ZX636 mı? 27.000 TL ye Z800 mü? Hadi çık işin içinden şimdi? Yada 60.000 TL ye her ikisi birden mi

Valla Çanakkale olayını Mayıs ayı içinde Hatunla planlıyorduk.. Nisan zor ama Mayıs da olabilir..

Can bu arada gittim gene LS2 aldım ama bu sefer FF396 en üst seviye modeli.. İnanılmaz mutluyum.. Bir kaç kat pahalı kasklardaki kadar gürültü alıyor içeriye.. Hafif, rahat.. Pin Lock olması bir avantaji ilginç bir şekilde buğu problemi yok FF351 deki gibi.. Fiyat olarak biraz daha pahalı olmasına rağmen FF 351 den çok daha kaliteli hissiyatı uyandırdı bende.. Ayrıca Padlerin kullanım sonrası yumusamasına çare olarak air pump olayı yapmışlar.. Yani sün gerler zayıfladıgı zaman suratına tam oturması için hava ile şişirebiliyorsun aleti süper bir özellik henüz kullanmama gerek yok ama ielrde işime yarayabilir
    Hayırlı olsun abim, sevindim senin adına fakat benim başka düşüncelerim vardı ama geç kaldım anlaşılan. Özelden yazıyorum durumu

Abi bu arada niye bir honda, suzuki değilde kawasaki Herkes servislerden şikayetçi, yok parça sıkıntısı, ilgisizlikleri adamlar lanet kusuyor Sana ayrı muamele mi yapıyordular yoksa
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Kawa candır Can
    semihss bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa candır Can
    Abi ZX10R'a bayılıyorum yaa. Çok fena makina yapmış adamlar 250cc alıcak olursam GT250R alırım herhalde. Ninja 250r 2.elde de çok pahalı.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Alıntı arekbatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler resimler cok guzel.

Plaka iptali için gerekli aparatın burda yaptırılabilicegine inanıyorum o kadar da kastırmaya gerek yok bence.

Arka Far sinyal entegreli ve mono kapakla da goruntu toparlanabilir.

Sizce bular alınır mı?

http://www.ebay.com/itm/400344767967

http://www.ebay.com/itm/110954762233
    Arkadaşlar cevap verebilecekler varmı?

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Sinyalli stop lambası kiti güzel fakat bildiğim kadarıyla onu takınca sinyaller kısa devre yapabiliyor. Senkronize yanamıyabiliyor. Ana sinyaller devre dışı kalabiliyor. Çözümü yokmu var tabiki, bir akımı düzenleyici zımbırtı vardı adı şimdi aklımda değil. Onu alırsan düzelir. Ama bana sorarsan sadece led stop al. O fotodaki sinyalli kitlerden alma cünkü kırmızının yanında sarı boğuluyor ve kimse sinyalini ya da nereye döneceğini pek kawrayamıyor diğer araclar. Unutma görünür olmak senin mesuliyetin. Karşı tarafın araç şöförünün değil...
    Diğer linkindeki arka koltuku iptal olayı güzel.40 küsur dolarmış. Sahibinden de 100 lira civarında satıyorlar.Onlarada bak istersen Arekbatmaz..

================================================== ===========

Ve sevgili arkadaşlar biricik motosikletim SILA'yı bugün satmış bulunmaktayım. Fakat yeni motosikletim ne olursa olsun bu sayfada takılmaya,size bilgi paylaşımında bulunmaya devam edeceğim. Gelecekte ki yeni organizasyonlarımızdan haberdar olacaksınız dostlar. Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim...
    enginar ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyalli stop lambası kiti güzel fakat bildiğim kadarıyla onu takınca sinyaller kısa devre yapabiliyor. Senkronize yanamıyabiliyor. Ana sinyaller devre dışı kalabiliyor. Çözümü yokmu var tabiki, bir akımı düzenleyici zımbırtı vardı adı şimdi aklımda değil. Onu alırsan düzelir. Ama bana sorarsan sadece led stop al. O fotodaki sinyalli kitlerden alma cünkü kırmızının yanında sarı boğuluyor ve kimse sinyalini ya da nereye döneceğini pek kawrayamıyor diğer araclar. Unutma görünür olmak senin mesuliyetin. Karşı tarafın araç şöförünün değil...
    Diğer linkindeki arka koltuku iptal olayı güzel.40 küsur dolarmış. Sahibinden de 100 lira civarında satıyorlar.Onlarada bak istersen Arekbatmaz..

================================================== ===========

Ve sevgili arkadaşlar biricik motosikletim SILA'yı bugün satmış bulunmaktayım. Fakat yeni motosikletim ne olursa olsun bu sayfada takılmaya,size bilgi paylaşımında bulunmaya devam edeceğim. Gelecekte ki yeni organizasyonlarımızdan haberdar olacaksınız dostlar. Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim...
    Hayırlı olsun abi. Yanına kimi yakıştırıyorsun Yollarda hangi makinayla göreceğiz seni

Motosikleti
    ninja 250r
    Can muhtemelen z800 ya da triumphla göreceksin. Arayışlarımın içinde vites göstergesi olan , saati görebileceğim abs li ve racing olmayan bir makina arıyorum. Triumph bu konularda beklentilerimi karşılayan bir motor. Street triple ya da speed triple. Ve ya z800 hastasıyım. Fakat internette çok araştırdım sele altı çift akrepli z800 hiç göremedim. eksozlarımı sele altı çiftli istiyorum. Yapabilirmiyim hiç bilmiyorum ama becerebilirsem ilk olacak sanırım...

Motosikleti
    Can muhtemelen z800 ya da triumphla göreceksin. Arayışlarımın içinde vites göstergesi olan , saati görebileceğim abs li ve racing olmayan bir makina arıyorum. Triumph bu konularda beklentilerimi karşılayan bir motor. Street triple ya da speed triple. Ve ya z800 hastasıyım. Fakat internette çok araştırdım sele altı çift akrepli z800 hiç göremedim. eksozlarımı sele altı çiftli istiyorum. Yapabilirmiyim hiç bilmiyorum ama becerebilirsem ilk olacak sanırım...
    Hayırlısı olsun abi

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Selam Millet,

Biraz da nostalji olsun dedim ;) Eski ve yeni motorum =D
    Hatirlamayan yeni arkadaslar icin: Ninja 250R Fully Loaded (resimler ve VIDEO)

Aykut009, rio_mavi, vlknsyrn ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Abi sen nerelerdesin yaaa? Söz olsun diye söylemiyorum ama gerçekten özlettin kendini. H.geldin abi tekrardan. Kalıcı olman dileğiyle...

Motosikleti
    ninja 250r
    EJO on nomeroo

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Yagmur basladi tam foto cekelim derken de resimler rezalet cikmis simdi farkettim pardon :(

Doktor oldum abi bu arada : )) Acaip yogundum tez olaylariyla yeni yeni kendime geliyorum =D
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    ninja 250r
    28 şubat - 3 mart arası istanbul motosiklet fuarı arkadaşlar... ilgilenenlerin bilgilerine. kaçırıp üzülmeyin sonra.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Uğur hoş geldin tekrar.. Özlettin kendini.. Ayrıca tezi verdin anladığım kadarıyla hayırlı olsun.. Şimdi tayin bekliyorsun sanırsam
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Merak etme Semih . Kısmet olurda organizasyonum plan olmaktan cıkıp etkinlik halini alır ise, hepinize burdan etkinliğime davet edeceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:09 ----------

Fevzikeleş arkadaş bizim içinde çınaraltı meydanında bir çay iç lütfen.

Can dostum Kürşatta gelicektir merak etme. Kandırırım ben onu...

Ve arkadaşlar beklenen haber.....
    KAWASAKI web sayfasını yeniledi yeni fiyat ve model lansmanını web üzerinden yaptı. ilgilenen ve merak edenler için web sayfasından inceleme yapmalarını öneririm.
    yalnız tadı çıkmaz ama söz sizin içinde bi çay içerim ama mutlaka yolunuz düşerse buyrun gelin

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    fuar ıcın davetıye nereden bulabılırız?
    bu arada uzun suredır uyeyım takıp edıyorum okuyorum fakat hıc yazmıyordum bınevı aranıza yenı katılmıs sayılabılırım =) gezılere bu sezon aranıza katılma ısterım banada yer ayırırsanız herkese ıyı aksamlar saygılar =)

Motosikleti
    ninja 250r
    Bergu senide bekleriz etkinliklere.. Mart ya da nisanda yeni makinama kavusursam Allahın izniyle, direk etkinlikleri başlatacağız. Yakında etkinlik takvimini yayımlarım zaten.açılış şile ağva turu olur muhtemelen. Ekip üyelerinin kaynaşması bağbında. Mayısta Çanakkale turu kısmetse...

Fevzi 2 yıl yaşadım serikte. üniversitedeydim.2002-2004 arası ilk açılış yılında. Ozamanlar teksas gibiydi Serik. Ama Allah biliyor ya yaşadığım en güzel yerlerden biriydi. Herkezin birbirini tanıması uyumlu ve sevilen bir insansan herzaman avantajdır serikte. Birde meşhur lafı vardı '' Burası Serik , Dallarda Erik....'' diye devam ediyorda devamını yazmayalım. Sen bilirsin ama Serik Atasözü :D

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yagmur basladi tam foto cekelim derken de resimler rezalet cikmis simdi farkettim pardon :(

Doktor oldum abi bu arada : )) Acaip yogundum tez olaylariyla yeni yeni kendime geliyorum =D
    Hayırlı olsun Dr. Uğur
    Eski ninjanı görüyor musun sık sık? Satmıyor mu sahibi?

Motosikleti
    ninja 250r
    Ninja 250r orjinal karbon eksoz var elimde arkadaşlar. Satılıktır. Düşünen arkadaşlar özelden mesaj atarsa mt üyelerine fiyatta tabikide yardımcı olurum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Beyler motorumu yıkatmak istiyorum sonra da bir zincir temizliği ve yağlaması.
    Yıkama için Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz? levent maslak tarafları olursa tercihimdir.
    Zincir temizleyici ve yağını hangi marka nerden almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler