Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bir sataydın murat su motoru artık.. Z800 geliyor fuara ne kaldı
    rio_mavi bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese merhaba , arkadaşımın ninja 250 si için plakalık iptal aparatı arıyoruz, Türkiyede bu parçadan bulamadık yurt dışından getirtmek gerek ozaman da çok pahalıya geliyor,bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varmıdır acaba ? ucuza bunu yapamazmıyız ?
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Evet ebay de en ucuzu o bende baktım diğerleri uçuk fiyat. Bende plakalık iptali yaptırmak istiyorum bunu düşünebilirim ...

ninjanın arka stop lambasının kenarlarına boşluk kalıyor eğer o ürünü takarsak,pahalı olanlar gibi olsa ama ucuz olsa :D türkiyede niye yok ki bu ürün
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Maver1ck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    iyi aksamlar kardeşlerim bugün itibariyle rodajımı bitirdim egzoz arıyorum. fakat sorularım var motorun arka frenıne hızlı basınca tak tak sesler geliyor bu normalmidir? bir de depoya taş gelmiş heralde boya kalkmış çok üzüldüm boya tamamen kalkmış oraya oje falan sürsem nasıl olur :D
    Bi parıLtıya bakar moruk gözLerimin içinde...

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

s.a arkdslar

sattığım ninja dan kalan parcaları satmaktayım orjınal egsozu vardı sattım..kalanlarla ilgilenenlere ve MT uyesi arkdslara kargo benden

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8386264/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8390207/detay/

.
    S.A eksozu ben aldım iyide yakıştı küçük bi sıyrık dışında gayet iyiydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

beyaz ninjam için mono kapak aldım aldım ama nasıl takılacağını anlamadım arkadaşlar tarif edebilecek bir delikanlı arıyorum :D
    vlknsyrn bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Dostum fren işi önemli. Öncelikle elle fren kaliperini bir kontrol, tutan vidalarda gevşeme varsa zamanla kaliperin ya çıkar ya da aşınmaktan tutan yerlerinden kırılabilir. Kaliperi elinle manuel kontrolünü yap ileri geri gevşemeyi anlamak için. Ayrıca papuçlarada bir bak. Papuçların erimiş diske değiyor da olabilir. Ama sesi duymadan net bilgi vermemiz zor tabi, rodajın bittiyse 5000 bakıma sok motoru orda o seside sor, bakım zamanı değilse bilede fren işi çok mühimdir.Servise göster bence... Boya kalkma meselesine gelincede o da nazarı olun,hiiiç takma kafana. İlla gözüme batıyor diyorsanda minik bir sticker vs. ile de süsleyerek kapatabilirsin. Kazasız yolculuklar. Ayrıca nisan gibi bir kaç ninja toplanıp Çanakkaleye şehitliğe geceli çadır açarak kalma planımız var. istanbul - çanakkale yolculuğumuz esnasında istersen gelirsen arıza vs. sorularına daha da detaylı yardımcı olumaya çalışırız.

Alıntı Maver1ck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar kardeşlerim bugün itibariyle rodajımı bitirdim egzoz arıyorum. fakat sorularım var motorun arka frenıne hızlı basınca tak tak sesler geliyor bu normalmidir? bir de depoya taş gelmiş heralde boya kalkmış çok üzüldüm boya tamamen kalkmış oraya oje falan sürsem nasıl olur :D
    semihss bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A eksozu ben aldım iyide yakıştı küçük bi sıyrık dışında gayet iyiydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

beyaz ninjam için mono kapak aldım aldım ama nasıl takılacağını anlamadım arkadaşlar tarif edebilecek bir delikanlı arıyorum :D
    ya sahibinde de yorum yapmıssın neresi sıyrık tı yok sıyrık fln ...

bi ara foto cek bakkayım allah allah

heh bi mono yu takamadın mı

.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Merhaba arkadaşlar

http://www.youtube.com/watch?v=l8nv69ESMwc

http://www.youtube.com/watch?v=5buiXfM9oug

vlknsyrn bunu beğendi.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    güzelmiş hah söyle kardeşim kaskınla görelim seni bir

Bu bumoto calibre yi görünce aklıma hep şu tekerleme geliyor "KÜÇÜCÜK FIÇICIK İÇİ DOLU TURŞUCUK" motor güzel ama performans tırt zannımca..????
    Twin bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Beyler resimler cok guzel.

Plaka iptali için gerekli aparatın burda yaptırılabilicegine inanıyorum o kadar da kastırmaya gerek yok bence.

Arka Far sinyal entegreli ve mono kapakla da goruntu toparlanabilir.

Sizce bular alınır mı?

http://www.ebay.com/itm/400344767967

http://www.ebay.com/itm/110954762233

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca nisan gibi bir kaç ninja toplanıp Çanakkaleye şehitliğe geceli çadır açarak kalma planımız var. istanbul - çanakkale yolculuğumuz esnasında istersen gelirsen arıza vs. sorularına daha da detaylı yardımcı olumaya çalışırız.
    Bu geziyi de kaçırırsam yazıklar olsun bana, tek başına gez gez nereye kadar

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Dostum fren işi önemli. Öncelikle elle fren kaliperini bir kontrol, tutan vidalarda gevşeme varsa zamanla kaliperin ya çıkar ya da aşınmaktan tutan yerlerinden kırılabilir. Kaliperi elinle manuel kontrolünü yap ileri geri gevşemeyi anlamak için. Ayrıca papuçlarada bir bak. Papuçların erimiş diske değiyor da olabilir. Ama sesi duymadan net bilgi vermemiz zor tabi, rodajın bittiyse 5000 bakıma sok motoru orda o seside sor, bakım zamanı değilse bilede fren işi çok mühimdir.Servise göster bence... Boya kalkma meselesine gelincede o da nazarı olun,hiiiç takma kafana. İlla gözüme batıyor diyorsanda minik bir sticker vs. ile de süsleyerek kapatabilirsin. Kazasız yolculuklar. Ayrıca nisan gibi bir kaç ninja toplanıp Çanakkaleye şehitliğe geceli çadır açarak kalma planımız var. istanbul - çanakkale yolculuğumuz esnasında istersen gelirsen arıza vs. sorularına daha da detaylı yardımcı olumaya çalışırız.
    Murat abi nasip kısmet olursa bende gelmek isterim sizlerle. Ama motosikleti satma durumum var olurda satarsam nasıl yaparız :( Koştururum bende arkanızdan dimi Yeter ki gelmek istiyim her işe bir çağre bulunur, iyide kilo veririm ama hee Abi nasip kısmet olurda sizlerle gelebilirsem Babaanneme haber salarım biz geliyoruz abilerimle bize o nefis katmerlerinden yap diye sonra her fırsat bulduğunuzda gitmek istersiniz

Abi mümkünde özelden telefon numaranı msj olarak gönderebilirmisin? Seni arar durumdan haberdar olurum. Bu arada Kürşat abide gelecek dimi? Onsuz olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba , arkadaşımın ninja 250 si için plakalık iptal aparatı arıyoruz, Türkiyede bu parçadan bulamadık yurt dışından getirtmek gerek ozaman da çok pahalıya geliyor,bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varmıdır acaba ? ucuza bunu yapamazmıyız ?
    Şuna bir bak derim. Bence hiç Y.dışından getirtmeye gerek yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...07744952/detay
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Ustunalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 250 R, Honda VFR 800
    Merhabalar Arkadaşlar,

Burayı Motor sahibi olmadan öncede aralıklarla takip ettim ve buradaki görüşler ve yorumlar sonunda bende bir ninja sahibi oldum. Yaklaşık 5 aydır Ninja kullanıyorum. Artık yavaş yavaş yazı yazmayada başlamak istedim. Antalya'da olan arkadaşlar varsa haftasonları falan görüşmek isterim. Motor konusunda gerçekten çok doğru bir tercih oldu benim için. Buradaki herkese teşekkür ederim. Sezon başlamadan lastikleri değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi beklerim.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı Ustunalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Arkadaşlar,

Burayı Motor sahibi olmadan öncede aralıklarla takip ettim ve buradaki görüşler ve yorumlar sonunda bende bir ninja sahibi oldum. Yaklaşık 5 aydır Ninja kullanıyorum. Artık yavaş yavaş yazı yazmayada başlamak istedim. Antalya'da olan arkadaşlar varsa haftasonları falan görüşmek isterim. Motor konusunda gerçekten çok doğru bir tercih oldu benim için. Buradaki herkese teşekkür ederim. Sezon başlamadan lastikleri değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi beklerim.
    antalya serikdeyim buyur gel birgün konuşur tanışırız beyaz kısrağımla tanıştırayım seni

Maver1ck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    buyrunn gelin
    Bi parıLtıya bakar moruk gözLerimin içinde...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Merak etme Semih . Kısmet olurda organizasyonum plan olmaktan cıkıp etkinlik halini alır ise, hepinize burdan etkinliğime davet edeceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:09 ----------

Fevzikeleş arkadaş bizim içinde çınaraltı meydanında bir çay iç lütfen.

Can dostum Kürşatta gelicektir merak etme. Kandırırım ben onu...

Ve arkadaşlar beklenen haber.....
    KAWASAKI web sayfasını yeniledi yeni fiyat ve model lansmanını web üzerinden yaptı. ilgilenen ve merak edenler için web sayfasından inceleme yapmalarını öneririm.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Şimdi 33.000 TL ye ZX636 mı? 27.000 TL ye Z800 mü? Hadi çık işin içinden şimdi? Yada 60.000 TL ye her ikisi birden mi

Valla Çanakkale olayını Mayıs ayı içinde Hatunla planlıyorduk.. Nisan zor ama Mayıs da olabilir..

Can bu arada gittim gene LS2 aldım ama bu sefer FF396 en üst seviye modeli.. İnanılmaz mutluyum.. Bir kaç kat pahalı kasklardaki kadar gürültü alıyor içeriye.. Hafif, rahat.. Pin Lock olması bir avantaji ilginç bir şekilde buğu problemi yok FF351 deki gibi.. Fiyat olarak biraz daha pahalı olmasına rağmen FF 351 den çok daha kaliteli hissiyatı uyandırdı bende.. Ayrıca Padlerin kullanım sonrası yumusamasına çare olarak air pump olayı yapmışlar.. Yani sün gerler zayıfladıgı zaman suratına tam oturması için hava ile şişirebiliyorsun aleti süper bir özellik henüz kullanmama gerek yok ama ielrde işime yarayabilir
    enginar, Twin ve rio_mavi bunu beğendiler.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @dreamkiller iki motor da süper param olsa gider ikisini de alırım
    Arkadaşlar Z250 duyurulmuş haberiniz var mı bilmiyorum. Z800'ün minyatür versiyonu yeni Ninja 250'nin çıplak versiyonu olarak yapmışlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler