Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar,ben Frank lucas (Efe Tolga),küfürlü mesaj dolayısıyla 1 aylık ban yedim bu arkadaşımın üyeliği onun aracılığıyla sizinle konuşucam ara sıra [] yazdıklarınızı okuyorum bir organizasyon olursa gelip gelemeyeceğimi burdan bildiririm gene ,1 ay sonra gene beraberiz
    Pazar geliyorsun değil mi frank bekliyoruz bak. kürşat sen ben 3 kişi olduk arkadaşlar daha gelen yok mu nerdesiniz ninjacılar.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar var mı motorunu uygun fiyata satan? Haftaya İstanbul'dayım...
    bilsem uygun bi ninja bende alcam.ankarada uygun bi beyaz bulmustum oda satmaktan vazgecti.yada baskasına iyi paraya sattı soylemior

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurtdisindan getirtmeme ragmen epey tuttu hocam

Bugun plaka kitim de geldi taktirdim onu. Simdi asagi iniyorum ve montaj isine girisiyorum ;) Bol sans ve sabir dileyin ;)
    videosu olan ankara plaka beyaz jant seridi ve aksesuarları kırmızı olan ninja senindi eskiden dimi
    o ninjanın fotosu uzun suredir masaustumde ;)
    ejlover bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar var mı motorunu uygun fiyata satan? Haftaya İstanbul'dayım...
    Toprağım Ben Satcam tabi senelik iznimden sonra Ekim başı ilanı veririm sahibindene Haberin olsun
    metci bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Arkadaslar selam. %90 bende gelicem. Beni dert etmeyin ben kursatı arar yerinizi yurdunuzu ogrenirim takılırım korteje. Ama dediğim gibi söz veremiyorum. Minik bi engel var. Hallolur o güne kadar. Naapıcaz? yarışlara mı gidicez? Hee bu arada fotograf makinası getircem ejoya nispet fotolarınızı gelirsem ben cekicem. o sebepten kızlarınızı temizleyip getirin )
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam. %90 bende gelicem. Beni dert etmeyin ben kursatı arar yerinizi yurdunuzu ogrenirim takılırım korteje. Ama dediğim gibi söz veremiyorum. Minik bi engel var. Hallolur o güne kadar. Naapıcaz? yarışlara mı gidicez? Hee bu arada fotograf makinası getircem ejoya nispet fotolarınızı gelirsem ben cekicem. o sebepten kızlarınızı temizleyip getirin )
    4 kişi olduk yok mu arttıran Yarışlara gidelim. Akşam da bostancı sahilde yemek falan yer dağılırız olur mu
    Hondaaaaaaaa

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    yarısa gidelim ordan eve dönelim aga manitadan fırca yedirtme bana
    atilla_hakan bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis kitabı var. Kullanıcı kitabını da kawasakinin uk veya amerika sitesinden indirebilirsin.
    buldum nihayet.

http://www.kawasaki-techinfo.net/sho...7&lang_code=EN

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

bir soru daha: manuelinde lastik basınçları için tavsiye olarak ön:28 arka:32 yazıyor. peki tr şartları için de bu lastik basıncı optimum sayılabilr mi?, ya da yol tutuşunu veya akzelerasyonu artırmak için değişik basınç aralıkları biliyorsanız paylaşırsanız seviniriz

---------- Post added at 13:29 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

arkadaşlar bir de aklıma takılan bir mevzu enjeksiyon sistemi. kawasaki tr web sitesinde karburatörlü olarak geçiyor, ama enjeksiyonlu olduğuna dair de yorumlar var. aklım karıştı. bilgisi olan?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dostum sadece kuzey amerikada satilan motorlar karburatorlu bizim aletler enjeksiyonludur.. Ayrica 28 32 bu forumun ortak kararidir.. Cok uzun ve zorlu muzakereler sonucu hem fikir oldugumuz bir basinc olcusudur
    enginar bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin ejlover
    Parcalar cok janjanli gule gule kullan.

plaka kiti benimki gibiyse aradaki uzun parcayi takmassin eminim,
    Aynen öyle yaptım o parcayı egale ettim Bu arada bi ton saydım sövdüm yine R6'nın kiti ile R1'in kiti arasında yaklaşık 200TL fark varmış Mal aynı mal nedir bu iş anlmadım kesinlikle..

Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilsem uygun bi ninja bende alcam.ankarada uygun bi beyaz bulmustum oda satmaktan vazgecti.yada baskasına iyi paraya sattı soylemior

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

videosu olan ankara plaka beyaz jant seridi ve aksesuarları kırmızı olan ninja senindi eskiden dimi
    o ninjanın fotosu uzun suredir masaustumde ;)
    Evet hocam benim motordu o Ama ilk aldığımda beyaz şerit çekmiştim. Sonra aksesuarlar gelince kırmızıya çevirdim

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla keşke gelebilsem de tanışşsak yüzyüze de süper olurdu
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Buluşuyormuyuz??

Motosikleti
    Uğur hocam sabah 7 gibi cıksan 9 burdasın.

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşuyormuyuz??
    Buluşuyoruz pazar istanbul parka gidiyoruz. Kaçta nerde buluşup istanbul parka gideceğimizi yarın kürşat ve rio ile forumda konuşalım.

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Güncel liste :

1. Frank lucas (Efe Tolga)
    2. aTiLLa_HaKaN
    3. dreamkiller namı diger Kürşat
    4. Rio_Mavi
    5. ibopaşa
    ejlover bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    yarıs kacta yarıs? benim bi pazarım erkenden dikmeyin beni allasen ayaga.. saat 12 iyidir

yahu bu aralar vakit ayıramıyorum benim köpek isyanlarda.. herifle cok az ilgilenebiliyorum işten sonra sürekli motor sürekli motor gitti gecen gece koskoca mekanda sinirinden motorun tekerine işedi poahahaha kendince intikam peşinde kendisi

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarıs kacta yarıs? benim bi pazarım erkenden dikmeyin beni allasen ayaga.. saat 12 iyidir

yahu bu aralar vakit ayıramıyorum benim köpek isyanlarda.. herifle cok az ilgilenebiliyorum işten sonra sürekli motor sürekli motor gitti gecen gece koskoca mekanda sinirinden motorun tekerine işedi poahahaha kendince intikam peşinde kendisi
    saat 12 gibi yarışlar başlıyor akşam 6 ya kadar sürecekmiş kürşat kardeşim.
    Hondaaaaaaaa

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam sabah 7 gibi cıksan 9 burdasın.

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Buluşuyoruz pazar istanbul parka gidiyoruz. Kaçta nerde buluşup istanbul parka gideceğimizi yarın kürşat ve rio ile forumda konuşalım.

---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Güncel liste :

1. Frank lucas (Efe Tolga)
    2. aTiLLa_HaKaN
    3. dreamkiller namı diger Kürşat
    4. Rio_Mavi
    5. ibopaşa
    10dan once uyanabilmem imkansiz Bi de istanbulda direkt kaybolurum ben. Buna telefon GPS takacak yer de bulamadim gidonda :S
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Aranıza yzf-R125 alırsanız bende gelirim.
    dreamkiller bunu beğendi.

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sadece kuzey amerikada satilan motorlar karburatorlu bizim aletler enjeksiyonludur.. Ayrica 28 32 bu forumun ortak kararidir.. Cok uzun ve zorlu muzakereler sonucu hem fikir oldugumuz bir basinc olcusudur
    teşekkürler...

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Yaw bende gelmek istiorum yapmayin bole ya:(
    dreamkiller bunu beğendi.

**bir soru daha; arka süspansiyon nasıl ayarlanıyor acaba? buna uygun bir anahtar falan mı bulmak gerekir?

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi yaaaa !
    ben TR de yokum plan proje gidiyor forum
    Aylardir konusulan toplanma isini basarmanizi canIgonulden diliyorum.
    Voltran I olusturun gari

Ejlover
    Yine de 12 de ist.da olursun.ayrica sen geliyorum desen seni karsilamak icin mutlaka biri otobanda seni bekler ve yine seni yola salar ;) ...rodaj rodaj diyorsun al sana fistik gibi uzun yol rodaji hem sana da tecrube olur.yardira yardira donersin devir limitin kalkar.ben plakam ciksaydi o 1400 km de Ankara yolu kesin olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    **bir soru daha; arka süspansiyon nasıl ayarlanıyor acaba? buna uygun bir anahtar falan mı bulmak gerekir?
    Arka camurluk icinde amortisor uzerindeki yay uzerindek ayar vidasini cevirmek sureti ile yapabilirsin.yayI yukarI sIkarsan sertlesir.ayarli pense ile yapabilirsin.
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi yaaaa !
    ben TR de yokum plan proje gidiyor forum
    Aylardir konusulan toplanma isini basarmanizi canIgonulden diliyorum.
    Voltran I olusturun gari

Ejlover
    Yine de 12 de ist.da olursun.ayrica sen geliyorum desen seni karsilamak icin mutlaka biri otobanda seni bekler ve yine seni yola salar ;) ...rodaj rodaj diyorsun al sana fistik gibi uzun yol rodaji hem sana da tecrube olur.yardira yardira donersin devir limitin kalkar.ben plakam ciksaydi o 1400 km de Ankara yolu kesin olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Arka camurluk icinde amortisor uzerindeki yay uzerindek ayar vidasini cevirmek sureti ile yapabilirsin.yayI yukarI sIkarsan sertlesir.ayarli pense ile yapabilirsin.
    Haci abi sen r6 ile bakuden bile yakalarsin bizi aybalam :-)
    ccman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler