Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    @dreamkiller geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin. Sende bir şey yok ya önemli olan o.

Dün bir Abimizi kaybettik biz de motor kazasında. Onun şokundayız hala.. Oldukça da tecrübeli ve çok iyi motorcuydu. Onun bile başına geliyorsa böyle şeyler bu işin cidden şakası olmadığını iyice benliklerimize kazımamız gerekiyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @dreamkiller
    Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

@ejlover
    Hocam başınız sağolsun... Ülkemizdeki çoğu sürücü motosikletlere karşı bilinçsiz ve yollar bu şekilde olunca motosiklet gerçekten tehlikeli oluyor... Allah sevenlerine sabır versin...
    ejlover bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dreamkiller geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin. Sende bir şey yok ya önemli olan o.

Dün bir Abimizi kaybettik biz de motor kazasında. Onun şokundayız hala.. Oldukça da tecrübeli ve çok iyi motorcuydu. Onun bile başına geliyorsa böyle şeyler bu işin cidden şakası olmadığını iyice benliklerimize kazımamız gerekiyor..
    Başınız saolsun hocam. Allah kimseye yaşatmasın bu durumu.
    ejlover bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Kardeşim başınız saolsun.. O kişiyi tanımam etmem ama motorsiklet üzerinde insanların can vermesine artık dayanamıyorum.. Gecen yaz bir arkadasımızı Reina nın önünde sırf müşteri almak için U dönüşü yapan bir taksiye çarpması sonucu kaybettik üstelik cocugun hiç bir sucu yoktu.. Allah hepimizi böylesine kötü niyetli insanlardan(!) korusun..

Bu arada Istanbul da yaşayan arkadaslar.. İBB sonunda motorcuların sesine kulak verdi ve ilk etapta kritik noktalarda olmak üzere motorsiklet kullanıcıların korkulu rüyası olan Katil Bariyer lerin yerine motorcu dostu, yaralanma ve hatta ölümleri minimuma indirgeyen yeni bir bariyer kullanımına onay verdi.. Bu karar için bu kadar insan bu kadar cocugun ölmesi sartmıydı onuda bilemedim tabi.. Umarım uygulama Tüm İstanbul ve tüm Türkiye'ye yayılır ve bu yüzden daha fazla insanın, evin ocagı kararmaz..

http://caddemotorkulubu.blogspot.com...r-geliyor.html linkinden okuyabilirsiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

https://www.facebook.com/events/2916...1672320906705/

ayrıca su olaya bir bakın begenin derim...
    ejlover ve atilla_hakan bunu beğendiler.

Motosikleti
    kymco süper 8
    başınız sağolsun
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Cok tesekkurler arkadaslar. Yol calismasi ve sacma sapan yerlestirilmis bi tabela bi can aldi..

Aksam muhebbet edip gulen yuzuyle ugurlayip ertesi sabah gezi icin beklerken beyin kanamasi gecirip vefat etmis cesedi ile yuz yuze gelmek insani kotu etkiliyor.. Aman diyorum yavas kullanin arkadaslar, burasi Turkiye!

Tekrar sagolun.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Cok tesekkurler arkadaslar. Yol calismasi ve sacma sapan yerlestirilmis bi tabela bi can aldi..

Aksam muhebbet edip gulen yuzuyle ugurlayip ertesi sabah gezi icin beklerken beyin kanamasi gecirip vefat etmis cesedi ile yuz yuze gelmek insani kotu etkiliyor.. Aman diyorum yavas kullanin arkadaslar, burasi Turkiye!

Tekrar sagolun.
    Başın sağolsun hocam, Allah yakınlarına sabır versin.
    Maalesef insan hayatı ülkemizde bu kadar ucuz.
    Gencecik insanlar sacma sapan sebeplerden hayatlarını kaybediyorlar, cok üzücü.
    ejlover bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Başınız sağolsun ejlover. Allah hepimizi kazadan beladan korusun.

dreamkiller kardeşim sanada geçmiş olsun. Aman dikkat edelim
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.
    Hondaaaaaaaa

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @dreamkiller geçmiş olsun

@ejlover başın sağolsun
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Saolun arkadaslar.. Bunlar benim icin ders niteliginde olaylar.. Onemli olan bunlardan ders cikartabilmek..
    atilla_hakan ve ejlover bunu beğendiler.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Allahtan rahmet diliyorum motorcu kardeşimize. :( gerçekten oldukca üzücü bir durum.. bende birkaç sene önce izmit tünel çıkışında çok yakıın bir arkadaşımı kaybetmiştim. Birkaç yıl etkisinden kurtulamamıştım ve motosiklete ozaman başlıycaktım.2008den beri ertelemiştim yaşadığım travmadan ötürü bu tutkumu. imkanım olsa memleketi terk etmek ister , motorcuya saygı duyulan ejnebi memlekette tadını cıkara cıkara binmek isterdim bu merete.

Kürşat kardeş sana da geçmiş olsun çok.anladığım kadarıyla sende pek bişi yok. makina ne durumda ? yapılabilincek bişi olursa söyle dostum..
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Benim kara kızla degil, en yakın arkadasımın comet 250 si ile geldi basıma.. ama makinada problem yok Rio.. sadece egzos da ufak bir cizilme oldu hemen pasta masta giriştim onuda minimuma indirgedim.. ama saol dostum genede..

Bu arada su İBB nin projesine bakabildinizmi? Bence cok faydalı olacak özellikle metrobüs hattındaki bariyerlerin değişmesi pek cok can kurtarır diye düsünmekteyim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/10

alın size cift egsoz cıkısı!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

toplu tasımaya verilen önem bu olsa gerek

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/32

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/34

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/45

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/50

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/60

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/63

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...sey-gercek-/64

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...-sey-gercek-/3

http://www.milliyet.com.tr/fotogaler...-sey-gercek-/4

poahaha iyi güldüm sabah sabah..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Tum bassagligi dilekleri icin tekrar tesekkurler arkadaslar. Toparlandim biraz daha

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykırı cevap veriyor gibi olmiyim de ,belkide boyasızı beyaz renklidir,ayrıca zincir yağını çok fazla sıkmışsın gibi geldi resimler belki yanıltıyordur ama katman katman yağ birikmiş gibi.

Bunun dışında bir arkadaşımdan istedim,benim jantları fotoşokla krom kaplatalım diye,işte resim nasıl olmuş ?
    http://img710.imageshack.us/img710/6415/asdsld.jpg
    Hocam bence sakin yapmayin. Motorda krom hele ki racing'te hic olmaz.

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum özellikle boyasızını aldım. Hiç hoşuma gitmedi bu durum. Ön dişlinin etrafına sıçramış, ayrıca arka dişlinin yam tarafıda kötü görünüyor... Bu durumdan kurtulmak istiyorum, ve nasıl olacağını bilmiyorum...
    Evet beyaz orjinal rengi. Zincirin ic kismina sikmaniz gerekiyor zaten. Siz cok fazla kullanmissiniz hocam

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Tum bassagligi dilekleri icin tekrar tesekkurler arkadaslar. Toparlandim biraz daha

Hocam bence sakin yapmayin. Motorda krom hele ki racing'te hic olmaz.

Evet beyaz orjinal rengi. Zincirin ic kismina sikmaniz gerekiyor zaten. Siz cok fazla kullanmissiniz hocam
    Üstad acemiliğim işte. Şimdi tekrardan temizleyip dediğin gibi sadece iç kısmına sıkacağım.Umarım temizlenir. Ama sehpa olmadığı için baya bir zor oluyor. Hallederiz İnşallah
    Birde CCMAN in arka çamurluğunu yaptırdığı grenaj.net i aradım bugün. Aynısını yapıp yollayabileceğini söyledi. Uymama ihtimali olur mu? Takması çetrefilli mi acaba. CCMAN e sormak istedim ama forumda yok kaç gündür.
    Havalar iyi olursa haftasonu 800 bakıma gideceğim. Özellikle dikkat etmem gereken konularda tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden sağolun...

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullanıciii
    Astana dan selam öncelikle.TR de değilim dönünce gider benim motor üzerinde deneme yaparım, delik denk gelmez uzatması gereken yer var onu yaptırıp sonra yollar sana sende iki civata söker takarsın.ama sunu bil sağ taraf boş silikon ile yapıştırman gerek fiyat 100 liraydı ön çamurluk uzatma 25 lira aklında olsun.az sabret 8 Mayısta dönücem benim motorda dener yollatırırım sana.imkanın varsa ön çamurluk uzatmasıda al, kendin tek delik açar takarsın.
    fasulyenin son hali ek te

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Uploaded with ImageShack.us

bu arada motor satılık keyfe keder.14.000 beğenmeyen almasın kızına.siyah r6 gelmiş ben gider usta.
    atilla_hakan bunu beğendi.

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Ooo CCMAN seni görmek güzel. Baya uzaklardaymışsın, Allah kolaylık versin...
    Sağ tarafın slikonla yapışacağı biraz düşündürdü beni açıkcası. Ben duruma bakayım dostum, yardımın için çok sağol...
    Bu arada iyiydik ya Ninja Ninja takılıyorduk. Boşver satmayı falan :D ...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    merhaba arkadaslar bende geçen hafta ninja 250r aldım siyah renk. motorsikletten gayet memnunum yakıt olarak bişey diyemiyorum çünkü depoyu fulledim 270 km oldu henuz ışık yanmadı. yani bir arkadaşın "bir depoyla 220 km gidiyor" tezi böylece çürümüş oldu. rodajda olduğu için basmıyorum ikinci bir kişiyi bindirmiyorum cbr250'nin yanında çok daha güzel ve gösterişli kalıyor cbr250ciler kusura bakmasın. henuz bir kapışma olmadı gerçi olsada yapmam Ninja 250r şuan rodajda. motorsiklet gitmiyor diyenler var 250cc ancak bu kadar gider 200 km/h yapan 250cc motorsiklet gösterin de ondan alalım bizde. bir sorum olacak ilk 1000 km bakımı aşağı yukarı how much tutar.
    ejlover bunu beğendi.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selam arkadaşlar
    Ben 1 depo benzin ile tam 395km yol yaptım.
    Depoyu ağzına kadar doldurdum, kmyi sıfırladım, 350'de çizgi yanıp sönmeye başladı, sonra 45km kadar daha yol yaptım ve tekrar depoyu doldurdum. (53Tl aldı)
    Belki 10km daha giderdi bilemiyorum.

Motoru 2 kişi yüklü ve çok sakin uzun yolda kullandım.

Ama bazen 120nin üzerinde sürekli kullanırsam bir depoyla 320km gidiyor.

Bu 5.motorum ama Sakin kullanımla agresif kullanımın çok fark ettiği ilk motorum bu.

Başka bir diğer istatisliğimle daha öncede paylaşmıştım.
    Tem'de Çamlıca-Kurtköy arasında motorla 175Km/h yi gördüm.

Şu son hıza sürekli çıkamıyor tabi, ama 155km/h 'a her halikarda ulaşıyor. 155 üzeri yavaşta olsa ilerliyor.

Frenlemeler son derece güven verici, ayrıca yol yaptıkça berbat dedilen LASTİKLER'i son derece iyi yol tutmaya başladı. Yeni motor alan arkadaşlara hemen lastikelrini değiştimemelerini tavsiye ediyorum.
    atilla_hakan, ejlover, overcloud ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı mayhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bende geçen hafta ninja 250r aldım siyah renk. motorsikletten gayet memnunum yakıt olarak bişey diyemiyorum çünkü depoyu fulledim 270 km oldu henuz ışık yanmadı. yani bir arkadaşın "bir depoyla 220 km gidiyor" tezi böylece çürümüş oldu. rodajda olduğu için basmıyorum ikinci bir kişiyi bindirmiyorum cbr250'nin yanında çok daha güzel ve gösterişli kalıyor cbr250ciler kusura bakmasın. henuz bir kapışma olmadı gerçi olsada yapmam Ninja 250r şuan rodajda. motorsiklet gitmiyor diyenler var 250cc ancak bu kadar gider 200 km/h yapan 250cc motorsiklet gösterin de ondan alalım bizde. bir sorum olacak ilk 1000 km bakımı aşağı yukarı how much tutar.
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullan.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullan.
    teşekkürler. Allah Ninja 250r'ı olmayanlara nasip etsin ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler