Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı Vasuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, Castrol Chain Lube Racing Zincir Yağı ve Castrol Chain Cleaner Zincir Temizleme Spreyini Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye ya da buraların yakınlarında satan bir yer var mı? Online siparişle satan web sitelerinin elinde yok. Telefonla sordum tedarikte bir sorun varmış. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Ya da tavsiye edeceğiniz kolayca bulabileceğim başka markalar var mı?
    benim yaptıgım gibi yap zinciri gaz yagı yada mazotla temizleyebilirsin en ince yaglardan al onunlada yaglarsın shell satılyor bahsettigim yagdan 9 tl ama sık sık yaglamak gerekiyor...uzun yol yaparsanda würt marka zincir spreyini tavsiye ederim...saygılar
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin tecrübelerle karşılaştırırsak
    sizin makina nasıl yakıyor
    ve benim ninja azmı yakmış çokmu
    bu tamamen senin beklentinle ilgili.

ninja uzun yolda normal koşullarda 90 - 140 hız aralığında 3.7lt tuketiyor. bu tüketim bmw f650gs ile hemen hemen aynı (gs 3.5lt tüketiyor)

650cc'lik gs ile kıyaslayınca yuksek diyebilirsin. diğer 250cc motorlar ile kıyaslayınca performans/tüketim oranına baktığında ekonomik görünebilir.

125cc'lik cbr yada yzf125r ile rampalarda hız kaybetmeyeyim diye dip gaz gidip 100km/3lt tüketim yapiyorsan ninja'nın tüketimi az gelebilir.

---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

Alıntı Vasuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, Castrol Chain Lube Racing Zincir Yağı ve Castrol Chain Cleaner Zincir Temizleme Spreyini Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye ya da buraların yakınlarında satan bir yer var mı? Online siparişle satan web sitelerinin elinde yok. Telefonla sordum tedarikte bir sorun varmış. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Ya da tavsiye edeceğiniz kolayca bulabileceğim başka markalar var mı?
    zincir yağlama için paraya kıyıp scottoiler'in otomatik yağlama sistemini taktırın derim. zincirin ömrünü uzattığı gibi motorun sürüşü yumuşuyor, zincir yağlama, temizleme derdi yok. çok büyük bir kolaylık.

sistemdeki yağ 1000 - 1500km kadar gidiyor. benim şu anda 1000km'yi geçti ve hala 4/1'den biraz daha fazla yağ var haznede.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zzr laf yok ya harbi 2. vitesde 11 bin devirde 140km görünce cok şaşırdım biraz daha sıksam 180km görücek nerdeyse koray kardeşim dogru şecim gercekten kazasız belasız kulanışlar zzr 1400 alana kadar...bi ara gelde bi kac video cek bize....felon
    Sağol güzel insan, Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin. 3. vitestir o.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja - İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Bu hafta içinde bulunduğumuz ay vesilesiyle Güllaç gecesi yapıyoruz. Karaköy Güllüoğlunda buluşmak üzere...

Tarih 04.08.2011 Saat 21:30

http://www.karakoygulluogl​u.com/ind...​sim.asp

Daha sonra Dolmabahçede birşeyler içip geceyi sonlandıracağız...

İyi sürüşler dileriz...

Ninja 250 R İstanbul

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Bekir, evet size yol biraz uzak olacak... Ankara düşünüyorduk fakat, Ankara'da ki arkadaşlarında biraz yol yapmasını istedik. Bu yüzden boluda buluşalım istiyoruz. Sizi adanada organize etmeye çalışıyoruz. Osman abi kesin geliyor... sizin ordan bir grup olarak çıkmanızı sağlarsak geleceğiniz yolda hoş olabilir... Şimdilik tek sorun tarih, onuda hallettiğimizde tekrar bildiricem. Bayramdan sonraki 2 3 hafta içinde olacağını düşünüyoruz... Görüşmek üzere...
    Tabiki sizde haklısınız Ankaradaki arkadaşlar bizden kalabalık,biz genelde her pazar adana çevresinde uzun yol yapıyoruz belki facebook tan bakıyorsundur ama sizlerlede tanışmayı çok istiyoruz.O tarih bir gelsin inşallah durumlara göre bende gelmeye çalışırım,gruptaki diyer arkadaşlara selamlar,görüşmek üzere...

Bu arada İstanbul facebook ninja sayfasında gördüğüm Monster istanbul ninja tişörtlerinize bayıldım
    Her asker yeşil bereli olamaz

bisey sorucam ben zincir spreyi var bende arada sikiyorum da yagi farkli birsey mi? bir de yaglamak mi gerekiyor ayriyeten? chain spray yazio bnmkinin uzerinde. yaglamak gerekiyorsa nasil bi yag bir de? ve nerden aliriz?

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisey sorucam ben zincir spreyi var bende arada sikiyorum da yagi farkli birsey mi? bir de yaglamak mi gerekiyor ayriyeten? chain spray yazio bnmkinin uzerinde. yaglamak gerekiyorsa nasil bi yag bir de? ve nerden aliriz?
    doğru yağı kullanıyosun kafanı takma
    chain : zincir
    spray : siprey
    250 km de bir yağla

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zzr laf yok ya harbi 2. vitesde 11 bin devirde 140km görünce cok şaşırdım biraz daha sıksam 180km görücek nerdeyse koray kardeşim dogru şecim gercekten kazasız belasız kulanışlar zzr 1400 alana kadar...bi ara gelde bi kac video cek bize....felon
    Ramazanda sadece işe gidip geliyorum ramazan sonrası videolar geliyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    zzr 600 , zzr 1000 benimde gözdelerim arasında,hatta bir ara almayı bile düşündüm ama ustam aldırmadı,eski teknoloji falan vs dedi oof of

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zzr 600 , zzr 1000 benimde gözdelerim arasında,hatta bir ara almayı bile düşündüm ama ustam aldırmadı,eski teknoloji falan vs dedi oof of
    düşük modeller hoş ve uygun ama parça sıkıntısı problem yaşlı motor önceki sahibi üzmüşse çok sorun çıkartır vs. onun için yeni olsun 250 olsun

CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Ankara-Ulusan motora gittim dün. 5 tane ninja daha satılmış sahiplerini bekliyordu. fakat 4 tanesi beyaz.. o hoşuma gitmedi beyaz ninja sahibi olarak

Motosikleti
    XL650V Transalp
    hmm yanlış renk alıyorlar hala
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    İsteselerde yeşil alamıyorlar ki... Z-Moto Beşiktaşlılık yapıyor, ya siyah ya beyaz...

Bu arada geçen başıma gelen bir olayı paylaşayım. Sıkışık trafikte arabaların arasından filtreleme yaparak ilerliyordum. Zaten acemi olduğum için fazla da zorlamadan aralardan tıngır mıngır gidiyordum. Yandaki nakliye kamyonetinin yolcu mahallinden bir süre beni izleyen, askılı atletli abi, yarı beline kadar camdan çıkıp bana seslendi. "Motorun hakkını ver hakkını..."
    İnsanlar böyle bir motor görünce direkt atraksiyon bekliyorlar sanırım...

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm yanlış renk alıyorlar hala
    neden yanlış renk
    benim en sevdiğim rengidir beyaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteselerde yeşil alamıyorlar ki... Z-Moto Beşiktaşlılık yapıyor, ya siyah ya beyaz...

Bu arada geçen başıma gelen bir olayı paylaşayım. Sıkışık trafikte arabaların arasından filtreleme yaparak ilerliyordum. Zaten acemi olduğum için fazla da zorlamadan aralardan tıngır mıngır gidiyordum. Yandaki nakliye kamyonetinin yolcu mahallinden bir süre beni izleyen, askılı atletli abi, yarı beline kadar camdan çıkıp bana seslendi. "Motorun hakkını ver hakkını..."
    o Allahın emri hergün başıma geliyor
    hatta geçenlerde ışıklardayım kırmızıda,yeşili bekliyorum.Arkamdaki minibüsün kapısı açıldı,içinden bir adam indi yanıma kadar geldi,tepki aynı : bağırttır şunu hakkını ver hakkını dedi
    sonrada minibüse bindi kapı kapandı

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahaha çokmu belli ediyodun acemi olduğunu acaba
    O tipler trafik boş oluncada yanına gelip kapışalımmı diyolar alışsan iyi olur tamam diyorum ufaktan bi gaz açıyorum arkada kayboluyo koca kamyonet

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Selam arkadaşlar, istanbul-çiftehavuzlar'dan '11 ninja 250r sahibiyim.

Sanırım bir çoğunuzla cadde taraflarında karşılaşıyoruz, umarım aslen de tanışırız.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GtX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, istanbul-çiftehavuzlar'dan '11 ninja 250r sahibiyim.

Sanırım bir çoğunuzla cadde taraflarında karşılaşıyoruz, umarım aslen de tanışırız.
    Tavsiyem bu akşam 21:30 da buluşmaya katıl ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    XL650V Transalp
    mmmm... 3. vites - 13500devir 120km

Arkadaşlar 05.08.2011 21.30da Büyükçekmece sahilde toplanıyoruz çok güzel bi etkinlik olucak müsaitolan herkesi bekleriz
    tutku1982 erdem abi senide bekliyorum
    Ninjacı arkadaşlara zeytin dalı uzatıyorum
    buluşma başlığı
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...asmasi-12.html

Motosikleti
    ninja ER
    tek ninja olarak temsil edicem galiba bu gidişle felon gelirken kamera aparatını getirebilirsen iyi olur bakarız nasıl duruyor..
    ..uçuyoruzz DEDE

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek ninja olarak temsil edicem galiba bu gidişle felon gelirken kamera aparatını getirebilirsen iyi olur bakarız nasıl duruyor..
    tamamdır aparatıda alırım yanıma ama çekim yapmam zeytin dalımız daha taze :D sonra çekeriz yine siyah bayrakları :D
    bulutta geliyo sanırım ninjacılarda çoğalıyor güzel bi gün olacak kaçıran üzülür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler