Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/115997-tekirdag-kastro-bolgesi-camlik-koy-kampi.html
    ninja cı arkadaslar 1 gece konaklamalı kamp gezımıze beklerız detaylar lınkte
    Cadde34 Motosiklet Tutkunları
    Cadde34MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün itaribiyle motorumu üzülerek satmış bulunuyorum. Motoru sattıktan 15 dk. sonra ebaydan koruma takozlarım geldi. Onlarıda alıcıya verdim. Biraz inceledim bence kaliteli gözükoyor. Linkini veriyorum belki almak isteyenler olur. 14 günde elime geçti.
    http://www.ebay.com/itm/290893362195...84.m1497.l2649
    Geniş bir zamanda 3.000 km. lik ninja tecrübe yazacağım yeni almak isteyenlerin işine yarar belki. Bu arada Ninja piyasasının hondadan kalır yanı yokmuş onu anladım. Motor 4. gün satıldı. Telefon trafiğinden resmen başım döndü.

Unutmadan sol aynanın camı çatlaktı. Alan arkadaşa söz verdim halledicem diye yanlız e-bayda free shippng bir tane var onuda gözüm tutmadı. Mesaj attım dönüş bile yapmadı. Nasıl hallederiz fikri olan varmı acaba.
    Kalın sağlıcakla.
    Ayıptır sorması ne kadara sattın
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    iyi yine 200de kalıyor suratler. ben bu gecen sure zarfında 250 gordum felan dıyenler cıkar dıye dusunuyordum ninja ıle
    hayvan ve tavares bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması ne kadara sattın
    dokuzbinbeşyüz

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yine 200de kalıyor suratler. ben bu gecen sure zarfında 250 gordum felan dıyenler cıkar dıye dusunuyordum ninja ıle
    Ne diyosun gösterge kırıldı benim
    John Abruzzi ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ninja 250
    aletlere can gelmiş,yaz geldi ondandır heralde

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 demişken

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    600CC almamak için gönlümü hoş tutmaya 250cc yeter demeye çalışıyoruz çomak sokmayın şu ibreye. arkadaşım öyle dedi bende işime geldiği için hemen inandım yada inanmak istededim yada onun ibresi fazla gösteriyo ama gittim şu bisiklet için olanlardan dün aldım pazar günü uğraşacam sağlamca monte etmeliyimki 199 km hızla giderken uçmasın...
    wolrath bunu beğendi.

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600CC almamak için gönlümü hoş tutmaya 250cc yeter demeye çalışıyoruz çomak sokmayın şu ibreye. arkadaşım öyle dedi bende işime geldiği için hemen inandım yada inanmak istededim yada onun ibresi fazla gösteriyo ama gittim şu bisiklet için olanlardan dün aldım pazar günü uğraşacam sağlamca monte etmeliyimki 199 km hızla giderken uçmasın...
    GPS ile daha dogru ve kolay olcersin. Google My Track gibi bir uygulama kullanabilirsin.

200 km/h hiz icin yaklasik 60 HP guc gerekir. 170 km/h ustu hizlar ancak arkadan gelen ruzgarla veya yokus asagi mumkun.

Arkadan 10 km/h ruzgar geliyorsa 10km/h yuksek son hiz gorebilirsin, cunku bu hizlarda gucun cok buyuk kismi ruzgar surtunmesine karsi kullanilir.
    wolrath ve ibopaşa bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 demişken

lastık degısmıs ya da kadran hatası.(altta da yazmıslar lastık degerı ıle ılgılı bıseyler) anlayacagın benım bılgısayara sordum "error" yazdı 600cc ıcın nomınal degerler 250-260 duz yolda. 1000lıklerın bıle cogu gercek deger olarak 300 goremıyorken cok cok yuklu olmayan bır r6 anca kadranda gorur 300 ü

bu arada yukarıda bana alıntı yapan - lıke layan kardeslerıme de tesekkurler.kendı motoru oldugu ıcın her halta ınanan-ınanmak ısteyenlerden sonra ılac gıbı geldı desem.
    her motorun bı cıgerı var.bu cıgerı de saseye-yuruyene gore koymuslar zaten.ben cbr 250 ıle 140 yaptıgımda en ufak ruzgarda 3 serıt atlıyordum. nınja 250 ıle 200 le gıtmek (fızık kurallarına aykırı zaten de neyse ) neyın kafası. ucup gıtceksınız her motorun bı guzellıgı var. 250cc lık bır motorun da bırcok artısı var.bunlara yogunlasmak yerıne abuzık zubızık degerler ortaya atıp halı hazırdakı kullanıcı kıtlesının kafasını karıstırmaya ya da daha da ılerleyıp motorundan sogutmaya hıc gerek yok kanımca.
    viper17 bunu beğendi.

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri kavşakta goz gore gore onume resmen cikti bagaja sifir gectim biri dukkanin onunde on freni sikinca kaydira yazdim yine biri park halinde carpa yazdi bu motor yaramadi bana satip baska motor alacam

Fevzi keles yazdıklarından kaza yaptığın anlamını mı çıkarmamız gerekiyor eğer öyle birşey varsa geçmiş olsun.. şu kısmı anlayamadım==>on freni sikinca kaydira yazdim yine biri park halinde carpa yazdi

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Beyler, 2013 içinde 10.000 bakım yaptıranlar masrafları yazabilir mi lutfen hangi parçalar değişiyor nelere dikkat etmek gerek bilgi veren olursa herkese yararlı olur cok teşekkürler

Motosikleti
    Ninja 250
    bende, yağ,yağ filtresi,hava filtresi,bujiler değişti,önceki sahibi balataları resmen yemiş, 10 binde birde balata değiştirmek zorunda kaldım ben,işciliği fazla almamalarına dikkat et işciliğin saat olarak ücreti vardır ama çoğu yer motorla uğraştık depoyu söktük falan diye fazla almaya çalışır,memlekette çakal çok,zincir temizlemeyi çoğu yer sormadan yapıp ücretli diye listeye ekler,ayrıca 2 fıs sıkıp sıktıkları spreylere 10-15 lira alıyorlar buna da dikkat et.motorun başında durmuştum ben aklına geleni sor, benim karşılaştığım durumlar bunlar,her servisden dönüşte mutsuz olmaktan bıktım artık ayrıca 2 çay ısmarlayıp abi motoru da yıkayalım falan derlerse bana motorumu verin derhal evime gitmek istiyorum de çünkü motor yıkamayı sanki beleşe yapıyorlar gibi gösterip ona da fuzuli masraf çıkartacaklar,yani kısacası insan yaşaya yaşaya öğreniyor içimi döktüm ulan amma dolmuşum ha
    CirkinKral bunu beğendi.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fevzi keles yazdıklarından kaza yaptığın anlamını mı çıkarmamız gerekiyor eğer öyle birşey varsa geçmiş olsun.. şu kısmı anlayamadım==>on freni sikinca kaydira yazdim yine biri park halinde carpa yazdi
    Kardes daha onceden zaten yaya ya carptim granajlari degistirdim ama hala bi aksiliktir devam ediyor goren motora biseyler soyluyor nazarmi var ne varsa bisey var bu gun yine oldu yesil isik yandi yurudum soldan bi araba geliyo hizli ben gectim arkamdan gecti gerimden gelen arbaya bir vurdu ikiside dagildi bukadarda fazla binesim gelmez oldu motora
    Yamaha XJ6 Diversion F

arkadaşlar 2011 model ninjam için şöyle bir ürün buldum. sizce şaseyi delmeden takılabilir mi bu?

http://www.motorturkiye.com/goster/1...eyaz-2008-2011

famerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok ki GsxR1000
    @elestirmen, nereye monte ediliyomuş bu, 2 vida yeri var, hatırladığım kadarıyla ninjada öyle bi yer yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    fevzikeleş kardeşim sen nasıl ninja sevdalısısın anlamadım forumda aylarca ninjanı öve öve bitiremedin yok şunu aldım yok bunu motoruma taktım yok benim ninjam şöyledir böyledir aylarca kafamızı ütüledin şimdide acemi çaylakların motorsiklet kullanmaya başlamış olanların yapmış olduğu basitkazalar nedeniyle ninja sevdasından vazgeçtin yazık sana demek benim 18 senedir yollarda şahit olduğum olayları ve kazaları duymuş olsaydın motorsiklet veya ninjanın adını ağzına almazdın basit bir kaza bile denmiyecek bir olay yüzünden güzelim ninjanı sattığına çokçok üzülüyorum keşke maddi durumum iyi olsa senin ninjayıda alır ninja kolleksiyomuma eklerdim ...
    rebelrider bunu beğendi.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Muratlion kardes ninja dan vazgecmis degilim yine ninja alirim buyuk ihtimallede bu motorda bisey var israr ettikce ya motor beni yiyecek ya ben motoru yaramadimi yaramiyo zorlamanin anlami yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Okadarda kafama gore oldu motorda ustuste gelen kazalari kil payi atlatmalar hakkaten yildirdi beni
    rebelrider bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

eskilerden

...
    rebelrider bunu beğendi.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    slm arkadaslar linkteki montu almak istiyorum fiyati gayet makul geldi

http://www.tori.fi/uusimaa/Dainese_a....htm?ca=18&w=3

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler