Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000km de servis bakimli 2012 model yesil renkti. 10000 tl ye verdim. motorlardan cok uzak kalamiyorum aksam ustu gittim honda bayii nden kirmizi beyaz cbr 600f satin aldim kismetse cumaya teslim edicekler.
    Küçük canavardan büyük canavara geçiş Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    sagolasin dostum, evet biraz oyle oldu.. daha once 100hp+ bir motora binmedigimden farki merak ediyorum acikcasi. bindigim en guclu motor ninjaydi

edit:birde birsey farkettim. sahibinden.com a koyali bir hafta olmadi ama motor satildi, ninjanin piyasasi cok iyi fiyatida uygun oldugundan talibi cok galiba..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    250-600 geçişi taze sayılabilecek biri olarak;

1. ilk 100m daha onceden cok abartıldıgı ıcın,her an ucabılırım korkusuyla elın ayagın tıtreyecek,ben benzıncıde turlamıstım ılk,o metreler bıtmek bılmemıstı 25bg den sonra 120bg ?!?! :D sonra elın ayarı sende oldugunu ogrendıgın zman bu ısten zevk almaya baslayacaksın ve salak salak sırıtacksın etrafa cunku devirli 600cc sesi hele ki aftermarket egzoz varsa, etrafındakileri ve dolayısıyla seni fena mutlu edecek
    2. 4.viteste yaptıgın surati 1.viteste yapmak başta ımkansız ya da ımkanlı ama tehlıkelı dıyelım ben daha yenı yenı 15000+ cevırıyorum. cunku nınjadakı gıbı asılırsan kıcın yanına gelıyor ;) 1-2-3 farketmeksızın hele ki ayna gibi asfaltta sakın ha... he ama 4.vıtes pull lar cok zevklı mesela.duz yolda en cok bundan zevk alacaksın basta.nınjanın top speedı etrafa bakınarak egale etmek hos bır duygu
    3. 600luklerde tork az der abiler.haklılar da.60-65nm devasa bı tork sayılmaz.ama nınjadan sonra sana traktor gıbı gelecek emın ol.her vıteste alt devırde dahı tıtretmeden yokus cıkabıleceksın.onların tork yok dedıgı tekere gelmemesı
    4. yakıt sarfıyatı RR gıbı olursa kı daha devırsız ama agır oldugu ıcın yakındır,cok fena olmayacak.baslarda hırcın kullanayamayacagın ıcın 4.5-7.5 arası dolasırsın.sonra bıraz kasarlanınca 9a dogru yaklasır bu deger
    5. tekrar hayırlı olsun.kadkoy yakasındayım ben de. tanısalım bı ara F i de yakından ıncelerız
    orhanyor, CirkinKral, mastem13 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250-600 geçişi taze sayılabilecek biri olarak;

1. ilk 100m daha onceden cok abartıldıgı ıcın,her an ucabılırım korkusuyla elın ayagın tıtreyecek,ben benzıncıde turlamıstım ılk,o metreler bıtmek bılmemıstı 25bg den sonra 120bg ?!?! :D sonra elın ayarı sende oldugunu ogrendıgın zman bu ısten zevk almaya baslayacaksın ve salak salak sırıtacksın etrafa cunku devirli 600cc sesi hele ki aftermarket egzoz varsa, etrafındakileri ve dolayısıyla seni fena mutlu edecek
    2. 4.viteste yaptıgın surati 1.viteste yapmak başta ımkansız ya da ımkanlı ama tehlıkelı dıyelım ben daha yenı yenı 15000+ cevırıyorum. cunku nınjadakı gıbı asılırsan kıcın yanına gelıyor ;) 1-2-3 farketmeksızın hele ki ayna gibi asfaltta sakın ha... he ama 4.vıtes pull lar cok zevklı mesela.duz yolda en cok bundan zevk alacaksın basta.nınjanın top speedı etrafa bakınarak egale etmek hos bır duygu
    3. 600luklerde tork az der abiler.haklılar da.60-65nm devasa bı tork sayılmaz.ama nınjadan sonra sana traktor gıbı gelecek emın ol.her vıteste alt devırde dahı tıtretmeden yokus cıkabıleceksın.onların tork yok dedıgı tekere gelmemesı
    4. yakıt sarfıyatı RR gıbı olursa kı daha devırsız ama agır oldugu ıcın yakındır,cok fena olmayacak.baslarda hırcın kullanayamayacagın ıcın 4.5-7.5 arası dolasırsın.sonra bıraz kasarlanınca 9a dogru yaklasır bu deger
    5. tekrar hayırlı olsun.kadkoy yakasındayım ben de. tanısalım bı ara F i de yakından ıncelerız
    eyvallah dostum tesekkurler. insallah diyorum bir aksilik cikmazsa onumuzdeki cuma gunu teslim alayimda, sag saglim eve gidebilirsem hemen tem e cikip orda tepkilerini gormek istiyorum. az biraz tecrube kazandiktan sonra bulusuruz, tanisiriz. cunku trafik eminimki beni zorlayacaktir. bu arada yorumun icin cok cok tesekkurler pay cikardim kendime soyledigin seylerden. tecrubeli bir arkadasim vardi ondada 2011 hornet var zaten cbr600f ile ayni motor diyebiliriz. gaz acmalarina cok dikkat et motoru aldiktan sonra dedi. kesinlikle ninjadaki gibi gazi acamazsin acmayacaksinda diye israrla uyardi, rodajini sen ister istemez duzgun yapacaksin cunku fazla basamayacagina eminim diyor en cokta trafikta zirt pirt vites degistirmeyecegim icin seviniyorum..
    wolrath bunu beğendi.

Olabilir tabiki abi ne kadar dusundugunu mesaj olarak bildirirsen sevinirim

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    600 cc ye geçen arkadaşlara hayırlı olsun, ama 250cc bi başlıkta 600cc muhabbeti yapmayın olanı var olmayanı var canımız çekti bi tarafımız şişecek şimdi

sayfayı kapatmazsam benim ninjayı satılıga cıkartacam nerdeyse

şaka bi yana hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmek nasip etsin
    wolrath ve orhanyor bunu beğendiler.

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sezona-hazir-full-dolu-sahibinden-ninja-250r-123276920/detay/
    Cadde34 Motosiklet Tutkunları
    Cadde34MT

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolasin dostum, evet biraz oyle oldu.. daha once 100hp+ bir motora binmedigimden farki merak ediyorum acikcasi. bindigim en guclu motor ninjaydi

edit:birde birsey farkettim. sahibinden.com a koyali bir hafta olmadi ama motor satildi, ninjanin piyasasi cok iyi fiyatida uygun oldugundan talibi cok galiba..
    Orhan selam,

Daha önce Ejlover ninjasını satıp YZFR1 aldığında arada ne gibi sürüş farkları olduğunu anlatan bir yazı yazmıştı eğer bulabilirsen mutlaka okumalısın..
    orhanyor bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan selam,

Daha önce Ejlover ninjasını satıp YZFR1 aldığında arada ne gibi sürüş farkları olduğunu anlatan bir yazı yazmıştı eğer bulabilirsen mutlaka okumalısın..
    selamlar dostum, ben o yaziya denk gelmistim hatta okumustum ama bilgileri tazelemek icin bir daha okusam iyi olacak.. onerin icin tesekkurler
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    Şuan için yok
    motosikletimi satışa sundum sahibinden.com ilan no: 123239791

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    arkadaşlar 3 günde 3 kaza atlattım motorumu satıyorum ilgilenenler bakabilir ilan no : sahibinden sitesinde 123558840

ilanı yeni verdim akşama yada yarın sabaha çıkar
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    motorlar satiliga cikmaya basladi bu aralar hayirli satislar arkadaslar insallah dilediginiz rakkamlara satarsiniz.

Motosikleti
    Ninja 250
    benimde bütün arkadaşlar sattı 250likleri,la bi durun az daha kullanaydık şunları
    hayvan ve CirkinKral bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Arkadaşlar dün itaribiyle motorumu üzülerek satmış bulunuyorum. Motoru sattıktan 15 dk. sonra ebaydan koruma takozlarım geldi. Onlarıda alıcıya verdim. Biraz inceledim bence kaliteli gözükoyor. Linkini veriyorum belki almak isteyenler olur. 14 günde elime geçti.
    http://www.ebay.com/itm/290893362195...84.m1497.l2649
    Geniş bir zamanda 3.000 km. lik ninja tecrübe yazacağım yeni almak isteyenlerin işine yarar belki. Bu arada Ninja piyasasının hondadan kalır yanı yokmuş onu anladım. Motor 4. gün satıldı. Telefon trafiğinden resmen başım döndü.

Unutmadan sol aynanın camı çatlaktı. Alan arkadaşa söz verdim halledicem diye yanlız e-bayda free shippng bir tane var onuda gözüm tutmadı. Mesaj attım dönüş bile yapmadı. Nasıl hallederiz fikri olan varmı acaba.
    Kalın sağlıcakla.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3 günde 3 kaza atlattım motorumu satıyorum ilgilenenler bakabilir ilan no : sahibinden sitesinde 123558840

ilanı yeni verdim akşama yada yarın sabaha çıkar
    her ne kadar ninja isteyen ve henüz sahibi olamayan bir forum kullanıcısı olsam da sizin paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyordum.
    hayırdır nasıl kazalar atlattınız da bu kadar severek kullandığınız, keyfinize göre modifiye ettiğiniz cengaverinizi satıyorsunuz?

Motosikleti
    Şuan için yok
    Beyler son hiz konusunu bugun deneme firsatim oldu evet gosterge saglikli calismiyor diyebirim duz yolda 185 yapti hafif yokus assagi 199 yanimdaki r6nin gostergesi aynen boyle gosteriyordu yakit konusu icinde bi cok kez depoyu fulleyip gezilerde deneme sansim oldu 80 tl ye dolan depo ortalama 100-120 hizla 400km 150 ustu ise 250-300km arasi yakti sehir ici dip gazlarda ise 250 yi gecmedi diyebilirim. Yakiti etkileyecek tek sey egzoz akropovic var.benim deneyimlerim bunlar.
    rebelrider ve umur23 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 aylık ninja kullanıcısıyım motorum 2009 model performansı diğer kullandığım motorlara oranla çol torklu ve yüksek devirli 250 cc sınıfında üretilmiş en iyi makinadır.performans=ninja kawasaki yapana kadar eniyisi bu....
    rebelrider ve ibopaşa bunu beğendiler.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne kadar ninja isteyen ve henüz sahibi olamayan bir forum kullanıcısı olsam da sizin paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyordum.
    hayırdır nasıl kazalar atlattınız da bu kadar severek kullandığınız, keyfinize göre modifiye ettiğiniz cengaverinizi satıyorsunuz?
    Biri kavşakta goz gore gore onume resmen cikti bagaja sifir gectim biri dukkanin onunde on freni sikinca kaydira yazdim yine biri park halinde carpa yazdi bu motor yaramadi bana satip baska motor alacam
    Yamaha XJ6 Diversion F

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler son hiz konusunu bugun deneme firsatim oldu evet gosterge saglikli calismiyor diyebirim duz yolda 185 yapti hafif yokus assagi 199 yanimdaki r6nin gostergesi aynen boyle gosteriyordu yakit konusu icinde bi cok kez depoyu fulleyip gezilerde deneme sansim oldu 80 tl ye dolan depo ortalama 100-120 hizla 400km 150 ustu ise 250-300km arasi yakti sehir ici dip gazlarda ise 250 yi gecmedi diyebilirim. Yakiti etkileyecek tek sey egzoz akropovic var.benim deneyimlerim bunlar.
    1000 d/d da 13.3 km/h yaptigina gore, 185 km/h icin 13900 d/d ya cikman gerekir. Arkadan yaklasik 30 km/h bir ruzgar ile olabilir.
    199 icin 15000 d/d olur.
    Grafiklere bakilirsa 12000 -12500 den yukari gucun cok azaldigi gorulur.

Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 d/d da 13.3 km/h yaptigina gore, 185 km/h icin 13900 d/d ya cikman gerekir. Arkadan yaklasik 30 km/h bir ruzgar ile olabilir.
    199 icin 15000 d/d olur.
    Grafiklere bakilirsa 12000 -12500 den yukari gucun cok azaldigi gorulur.
    valla ben hız göstergesinin yalancısıyım, bugun bisikletler için olan digital bi hız göstergesi alacam eğer monte etmeyi başarabilirsem nasıl yaptığımı ve ne kadar sağlıklı çalıştığı konusunda yazarım tekrar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler