Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CirkinKral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NİNJA 250 R
    Merhaba dostlar uzun zaman oldu yazmayali kusura bakmayın eeee malum ninjamizi yeni aldik biraz kaeyfini surelim dedik yollardaydik :-) bu arada forum sakinlesmis buna cok sevindim :-D forumdan ilk sayfadan bu yana öğrendiğim gereksiz atismalar surtusmeler değil bilgi paylaşımı olmuştur @ninjabukent dostum bende ergodan yaptirdim 113 TL ye en uygun o vermişti bi arkadas sormustu k.bakmasin telden bakıyorum ismini hatirlayamadim plakalık iptali için bende düşünüyorum ama cok çamur fırlatıyo diye ama @CCMAN ustad sagolsun bi kac sayfa once arka camurluk paylasimini yapinca aklıma geldi plaka iptali+arka camurluk sanırım sorunu çözmüş oluruz :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Bu arada istanbuldaki ninjalara ozeniyorum ne güzel Buluşmalar ayarliyorlar gezi planliyolar motorlarinin artilarini eksilerini görebiliyorlar koca IZMIR de kimse yokmu bizde bulussak plan yapsak yok elimizden tutacak kimse yokmu !!! Koca forumda :-) daha bi kaç ustayla tanistim izmirde arkadaslar vasıtasıyla kötü demiyorum ama insanlıklari özellikle cok iyi ama daha ninjayi doğru düzgün tanimiyorlar bile bende guvenip motorumu emanet edemiyorum bişeyler yaptirmak için elimizden de bişey gelmiyor sagolun burdan edindiğimiz bilgilerle bişeyler yapmaya çalışıyoruz :-(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ninja 250
    tren yoluna girince ceza yiyicez diye karaköy-beşiktaş trafiğini çekmekten gına geldi, ucuz yollu halledilemezmi şu plakalık iptali ? çünkü benim araştırdığım kadarıyla ''fender eliminator" denen parçadan türkiyede yok,var olduğunu iddia edip katlanır plakalık satmaya çalışan bazı ahmaklar var allah onlara akıl versin,bizim stop lambamızı tutan şey komple o çamurluk,bu fender eliminatorlar amarıkalarda falan 100 dolar ile 200 dolar arasında değişiyor (500 çeşit plakalık iptali var orada ), kargosu vergisi bilmemnesi derken, ulen ceza yesek daha mantıklı hale geldi ayrıca şu aletin proje çizimini bulsam kendim yapıp iç piyasaya hayrına sürücem
    KeaSH-07, CirkinKral ve ibopaşa bunu beğendiler.

Motosikleti
    NİNJA 250 R
    Alıntı John Abruzzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tren yoluna girince ceza yiyicez diye karaköy-beşiktaş trafiğini çekmekten gına geldi, ucuz yollu halledilemezmi şu plakalık iptali ? çünkü benim araştırdığım kadarıyla ''fender eliminator" denen parçadan türkiyede yok,var olduğunu iddia edip katlanır plakalık satmaya çalışan bazı ahmaklar var allah onlara akıl versin,bizim stop lambamızı tutan şey komple o çamurluk,bu fender eliminatorlar amarıkalarda falan 100 dolar ile 200 dolar arasında değişiyor (500 çeşit plakalık iptali var orada ), kargosu vergisi bilmemnesi derken, ulen ceza yesek daha mantıklı hale geldi ayrıca şu aletin proje çizimini bulsam kendim yapıp iç piyasaya hayrına sürücem
    Valla cok makbule gecersin dostum :-D daha önceki sayfalarda paylaşımı yapılmıştı o zaman pek üzerinde durmamistim bi aratmak lazim eee simdi lazım oldu :-) @HalilZeber de sormuştu daha önce şimdi aklima geldi ismi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu arada bi kac sorum olacak ninjam baya bi yağmura maruz kaldi yapmam gereken bisey varmi + branda oneriniz :-)

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    arkadaslar bende eskiden bir scooter vardi.. ben yurtdisinda gittigimde bizimkiler onu sagda solda curumesin diye satmislar ama tam satamamislar cunku motor benim uzerimeydi. ruhsatiyla beraber bir tanidigin arkadasina vermisler. geldigimde ulasmaya calistim o kisiye devir teslim icin ama oda daha sonra tanimadigi birine satmis. gecen gunde adresime bu motorla alakali kirmizi isik cezasi geldi. sizce ne yapmaliyim yada basima daha ne tur belalar acilabilir?

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende eskiden bir scooter vardi.. ben yurtdisinda gittigimde bizimkiler onu sagda solda curumesin diye satmislar ama tam satamamislar cunku motor benim uzerimeydi. ruhsatiyla beraber bir tanidigin arkadasina vermisler. geldigimde ulasmaya calistim o kisiye devir teslim icin ama oda daha sonra tanimadigi birine satmis. gecen gunde adresime bu motorla alakali kirmizi isik cezasi geldi. sizce ne yapmaliyim yada basima daha ne tur belalar acilabilir?

motoru trafikten men ettir o gelsin seni bulsun Allahtan sadece kırmızı ışık bihırsızlık olsa şuç ortağı sayılırsın kendini aklayana kadar uğraş dur. ölümlü bi kaza geçirse ve ölse ailesi sana kan davası açar sebeb olarak sen omotoru vermeseydin o ölmezdi olur çünkü motor hala senin üzerinde. yada en yakın trafik şubeye git daha ayrıntılı bilgi al.
    orhanyor bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600

Dostum hemen bul herifi ver motoru herifin üstüne!!!! Aman diyeyim arkadaşlar sakın böyle işlere kalkışmayın.. Bu otomobil değil (kaldı ki onun bile satışının hemen verilmesi lazım) motosiklet satacaksanız ve eleman abi alırız bu hafta şu hafta diye kıvranıyorsa bırakın satmayın motorunuzu o herife!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı nich@tine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at binenin kılıç kuşananın demişler!

http://www.youtube.com/watch?v=Kz03sQeX02c
    bu videoyu daha önce izlemiştim.. Çok güzel bir video hakkaten basta yazdığın cümle de cuk yerine oturmuş.
    CirkinKral ve orhanyor bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    NİNJA 250 R
    @DREAMKILLER abi birazdan yüzey cilasi zincir temizleme spreyi ve zincir yağı alicam marka model onerirmisin

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    BÜYÜK SEZON AÇILIŞI VE TOPRAK RAZGATLIOĞLU'NA AMERİKA YARIŞI ÖNCESİ MOTİVASYON BULUŞMASI 7 NİSAN 2013 PAZAR GÜNÜ 10:30 11:00 ARASI ALANYA'YA 10 KM KALA KONAKLI'DAKİ ŞAHİN PETROLDE BULUŞULACAK 11:30'DA ALANYA ŞEHİR MERKEZİNE DOĞRU KONVOY HALİNDE HAREKET EDİLECEKTİR....!!!!!!!
    yakin civardaki arkadaslari bekleriz

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Valla kardesim ben zincir yagi olarak ipone ve castrol, balata spreyi olarakta castrol veya berner kullaniyorum.. tavsiye ederim..
    CirkinKral bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK SEZON AÇILIŞI VE TOPRAK RAZGATLIOĞLU'NA AMERİKA YARIŞI ÖNCESİ MOTİVASYON BULUŞMASI 7 NİSAN 2013 PAZAR GÜNÜ 10:30 11:00 ARASI ALANYA'YA 10 KM KALA KONAKLI'DAKİ ŞAHİN PETROLDE BULUŞULACAK 11:30'DA ALANYA ŞEHİR MERKEZİNE DOĞRU KONVOY HALİNDE HAREKET EDİLECEKTİR....!!!!!!!
    yakin civardaki arkadaslari bekleriz
    öyle bi düşüncemiz var ama bakalım belki gezi işi çıkarsa olmayabilir
    Yamaha XJ6 Diversion F

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    off gozum korktu cevaplar icin tesekkurler arkadaslar. en iyisi emniyete gidip calindi diye ihbar edeyim sanirim en kestirme yolum bu olacak, cunku adami bulma ihtimalim yok ne telefonu var ne adresi, zaten cezayida Ankara'da yemis.
    Haberim olsa zaten sattirirmiydim yani sattirirdim ama yol yanlis, benim 3 sene disarda kalicagim belliydi giderken o yuzden vermisler bizimkiler ama gittikleri yol cok yanlis olmus

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Motorun çalınmadıysa çalındı diye ihbar etme başına bela alırsın. Arkadaşların dediği gibi git trafikten bilgi al, men ettir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off gozum korktu cevaplar icin tesekkurler arkadaslar. en iyisi emniyete gidip calindi diye ihbar edeyim sanirim en kestirme yolum bu olacak, cunku adami bulma ihtimalim yok ne telefonu var ne adresi, zaten cezayida Ankara'da yemis.
    Haberim olsa zaten sattirirmiydim yani sattirirdim ama yol yanlis, benim 3 sene disarda kalicagim belliydi giderken o yuzden vermisler bizimkiler ama gittikleri yol cok yanlis olmus
    Mtv sorgulamadan, vergilerine cezalarına falan bir bak istersen. Ayrıca muayene geçtiyse birde onun bedeli var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

İlk ebay alışverişimi yaptım deneme amaçlı bakalım ne olacak. Linkteki camı aldım. Paypal hesabı açtım yanlız paypala paramı yüklemek gerekiyordu onu anlamadım. Paypaldan mail geldi satıcıya yaptığınız ödemenin dökontu diye bakalım ne olacak. Nasıl takip etmek lazım bu işleri.
    http://www.ebay.com/itm/170888185621...84.m1439.l2649
    orhanyor bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    NİNJA 250 R
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardesim ben zincir yagi olarak ipone ve castrol, balata spreyi olarakta castrol veya berner kullaniyorum.. tavsiye ederim..
    Abi eyvallah sağolasın aldım malzemeleri kawanin kendi yetkili servisinden aldm wurth varmis abi ellerinde ondan aldım cila olarak ta hondanin kendi ürünü sanırım repsol yaziyo onu aldım kullanalım bakalım sonuc nasıl olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bir fark göremedim ikisininde resmi ayni

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı CirkinKral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi eyvallah sağolasın aldım malzemeleri kawanin kendi yetkili servisinden aldm wurth varmis abi ellerinde ondan aldım cila olarak ta hondanin kendi ürünü sanırım repsol yaziyo onu aldım kullanalım bakalım sonuc nasıl olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Valla ben bir fark göremedim ikisininde resmi ayni
    birisi sfa 197 birisi sa 197 heralde tutuş farkı falanmı var nasılşey

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

aradım sordum biri italyan malı biri ingiliz malı italyan olan ucuz çabuk biter dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

italyan olanı aldın yaa bitse ne kadar erken bitecekki olmadı bidaha alırım :D
    CirkinKral bunu beğendi.
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Ninja 250
    balataların şekilleri zaten aynı olacaktır fakat,malzeme kalitesi değişik olacaktır, ucuz olan belki çabuk biter belki çok geç biter ama hiç tutmayabilir,ayrıca yağmurda da tutmayabilir,balata konusunda pek de ucuzuna kaçmamak lazım, çünkü bisikletteki gibi ayağı tekerleğe sürtünce durmuyor bunlar

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı John Abruzzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balataların şekilleri zaten aynı olacaktır fakat,malzeme kalitesi değişik olacaktır, ucuz olan belki çabuk biter belki çok geç biter ama hiç tutmayabilir,ayrıca yağmurda da tutmayabilir,balata konusunda pek de ucuzuna kaçmamak lazım, çünkü bisikletteki gibi ayağı tekerleğe sürtünce durmuyor bunlar
    valla ciğerim 7buçuk tl lik scooter balatası takdım arkaya şu an 3 gün oldu dün yağmurda yağdı gayet iyi tutuşu ama yinede içim rahat etmedi biraz daha kalite olsun dedim. takdığım çin işi dandik bir balata okadar tutuyosa ebc heralde bundan kötü tutmaz diye mantık yürüttüm bakalım nasıl olacak . atılan avrat yiğidin bahtına demişler :D
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı ninjabülent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar yakınlarda ninjasına trafik sigortası yaptıran var mı?en uygun teklif hangisi acaba?ben en ucuz ergo sigortadan 200 tl teklif aldım daha iyisini bulan var mı?
    Halk sigorta 204 TL 1 hafa önce yaptırdım

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı Beckham2307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halk sigorta 204 TL 1 hafa önce yaptırdım
    23.11.2012de 63 tl'ye yaptırmışım şimdi baktımda allianz sigorta'dan. bu ne arkadaş devlet çıldırmış olmalı
    Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler