Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Ne güzel canlanmış forum ya ... Okumakta motoru sürmek kadar zevkli oluyo en azından Ben ara ara girip bakıyorum en son nerde kaldıysam ordan okuyorum sonuna kadar. Yazı yazmıyorum diye yokum sanmayın

Sevgiler saygılar
    ZX-6R '08 Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Ben de motosikleti aldım alalı 2.defa sürmeye vakit bulabildim, + ilk motosiklet tecrübem&kask-diğer korumalıklarımı alamadığım için fazla trafiğe karışmak da istemiyorum.
    Acemiliğimi attığım zaman inşallah sizlerle birlikte her türlü organizasyona katılmaya çalışacağım.
    Cümleten iyi geceler...

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de motosikleti aldım alalı 2.defa sürmeye vakit bulabildim, + ilk motosiklet tecrübem&kask-diğer korumalıklarımı alamadığım için fazla trafiğe karışmak da istemiyorum.
    Acemiliğimi attığım zaman inşallah sizlerle birlikte her türlü organizasyona katılmaya çalışacağım.
    Cümleten iyi geceler...
    Motorun hayırlı olsun RastaRules. Kazasız belasız surusler sendemı beyaz aldın motorunu
    Ilk motorun mu nınja ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hayırlı olsun RastaRules. Kazasız belasız surusler sendemı beyaz aldın motorunu
    Ilk motorun mu nınja ?
    Teşekkür ederim, aynen yeşilden vazgeçip Kartalımın renkleri olanı aldım.Gelgelelim binmeye pek vakit bulamıyorum.
    Evet ilk motosikletim Ninja.

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Teşekkür ederim, aynen yeşilden vazgeçip Kartalımın renkleri olanı aldım.Gelgelelim binmeye pek vakit bulamıyorum.
    Evet ilk motosikletim Ninja.
    Bende kartalımın beyaz rengını alıcam
    Nasıl zorlanıyomusun surerken benımde ılk motorum nınja olucak gıbı bısey bıraz tırsıyorum zorlanırım dıye scooter ve cbf 150 surdum bı kac kere pek zorlanmadım fıkrın nedır

aliertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr movistar
    Alıntı qrkmtp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldıgımızın 2.günü havaya bak yaaa Arkadaşlar bana sağ ayna lazım z-moto dışında alabileceğim bi yer varmı bilgisi olan ??
    internetten alışveriş yapma imkanın varsa ebay.com bi bak orda uzuc oluyo yurt dışından geldigi için gelmesi 10 gün fln sürür yanlız ben 4-5 parca aldımm hiç sorun yaşamadım ücreti 100 doları gecmedimi sorun olmuyo gümrüktee

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2011
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kartalımın beyaz rengını alıcam
    Nasıl zorlanıyomusun surerken benımde ılk motorum nınja olucak gıbı bısey bıraz tırsıyorum zorlanırım dıye scooter ve cbf 150 surdum bı kac kere pek zorlanmadım fıkrın nedır
    Korkmadan alabilirsin benim hiç tecrübem yoktu ki senin daha önceden varmış aldım motoru 1 hafta içinde alıştım suanda her yerde kullanıyorum. Ninjalar uysal motorlar istersende agresif yüzünüde gösteriyor benimki aslan gibi kükrüyor artık
    [COLOR="RoyalBlue"]http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468[/COLOR]

[COLOR="Red"]Facebook Sayfamıza bütün [COLOR="Lime"]Ninja ZX250R[/COLOR] kullanıcılarını bekleriz...[/COLOR]

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı qrkmtp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldıgımızın 2.günü havaya bak yaaa Arkadaşlar bana sağ ayna lazım z-moto dışında alabileceğim bi yer varmı bilgisi olan ??
    motorun hayırlı ve uğurlu olsun inşallah ayna için ebay dan bakarsan kargo dahil 60dolar civarları fiyatlar var. birde bursadaki kawasaki yetkili servisinde var işte link burdan bakabilirsin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...393336/detay/? ama z-motoyla fiyatı aynıdır herhalde..
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı BurkY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkmadan alabilirsin benim hiç tecrübem yoktu ki senin daha önceden varmış aldım motoru 1 hafta içinde alıştım suanda her yerde kullanıyorum. Ninjalar uysal motorlar istersende agresif yüzünüde gösteriyor benimki aslan gibi kükrüyor artık
    Tesekkurler BurkY

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı ve uğurlu olsun inşallah ayna için ebay dan bakarsan kargo dahil 60dolar civarları fiyatlar var. birde bursadaki kawasaki yetkili servisinde var işte link burdan bakabilirsin http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...393336/detay/? ama z-motoyla fiyatı aynıdır herhalde..
    ömer cumartesi ögleden sonra hava şartları uygun olursa saroz körfeezine gidiyoruz kamplı cadırını uyku tulumunu şortunu havlunu güneş kremini güneş gözlügünü zincir spreyini almayı unutma gelmek isteyenler varsa her türlü bizlere uycak dostları bekliyoruz...cumartesi ögleden sonra cıkış pazar gecesi dönüş uzun yol tecrübesi olan arkadaşları bekliyoruz...saygılar
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    ninja ER
    abi aslında güzel olurdu gelmek isterdim ama başkalarına sözüm var hafta sonu için motorsuz olarak yani ayrıca bizim biraderle ufak tefek işlerimde var maalesef hfta sonuna baya bir doluyum.. şimdiden kıskandım geziyi inşallah hava güzel olurda sorunsuz keyif yaparsınız
    ..uçuyoruzz DEDE

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aslında güzel olurdu gelmek isterdim ama başkalarına sözüm var hafta sonu için motorsuz olarak yani ayrıca bizim biraderle ufak tefek işlerimde var maalesef hfta sonuna baya bir doluyum.. şimdiden kıskandım geziyi inşallah hava güzel olurda sorunsuz keyif yaparsınız
    inşallah
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Cümleten iyi geceler...
    Aramıza hoşgeldin, hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah Korumalarını aldıktan sonra toplantılara bekleriz
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun...

Tüm üyelerimizin Miraç Kandili mübarek olsun. Allah nice kandillere erdirmesi dileklerimizle...

Ninja 250 R - İstanbul..

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tüm üyelerimizin Miraç Kandili mübarek olsun. Allah nice kandillere erdirmesi dileklerimizle...

Ninja 250 R - İstanbul..
    Sizin de kandiliniz mübarek olsunn.. Tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle!
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Motosikleti
    Kawasaki 250 r Ninja (Siyah)
    Cümleten iyi geceler...

Kullanımı çok rahat bi motosiklet almışsın arkadaşım. Benimde ilk motorum ve bende acemisiydim ama 3 gün sonra E-5' e çıktım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:30 ----------

Ninja 250 R - İstanbul..

Sizin ve tüm arkadaşlarında kandili mübarek olsun...

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)

Ninja 250 R - İstanbul..
    Teşekkür ederiz, herkesin kandili kutlu olsun ...
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin de kandiliniz mübarek olsunn.. Tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle!
    Amin cümlemizin inşallah...

Alıntı olcayeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin ve tüm arkadaşlarında kandili mübarek olsun...
    Teşekkürler sizinde^^

Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz, herkesin kandili kutlu olsun ...
    Seninde Mojito^^

Manevi anlamdada hız kesmeyeceğimiz bir gün olması dileklerimle...

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600

Ninja 250 R - İstanbul..
    Hayırlı kandiller Alicim

Şöyle forumda boy göster önemli gün ve haftalar olmasa gireceğin yok

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı kandiller Alicim

Şöyle forumda boy göster önemli gün ve haftalar olmasa gireceğin yok
    Sağol Abicim,

30 Ağustos'ta görüşmek üzere

Şaka bir yana girmeye çalışıyorum. Bakalım artık^^

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler