Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    o.k Orhan'ım. avcılardan bey.düz'e kaçtın ........... abini unuttun!!!

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

Olur dostum neden olmasın.....
    Yalnız ben apaçi işi sevmiyorum( örn. sahilde bira içip-karı, kıza laf atma,kasksız stoppie-wheelie v.b gereksiz hareketler..)
    Gece yarısından sonra çıkıp otobanda sıkarım-sabaha doğru dönerim....
    Uyarsa zatallerine....!!!
    wolrath bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bir aksilik olmazsa, eksik olan aksesuarlarımıda önümüzdeki haftaiçi taktıracağım. Şimdilik güncel haliyle bir fotoğraf daha paylaşayım .

Saygılarımla.
    wolrath ve ykocabay bunu beğendiler.

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkeze slm 600 f e acil lastik tavsıyesi diablo rosso kafama yattı gibi ama agresif kullanıyorum yönlendirirseniz sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

gursus ve ykocabay bunu beğendiler.
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Ömer bey, para sıkıntısı yoksa diablo rosso corsa derim....
    Benim hornet!te üzerinde(sıfır aldığımda bridgestone battlax bt-012 vardı)berbatlardı 4.000'liği km'lerde dayanamadım değiştirdim, arkaya yine aynı marka bt-016 taktırdım(çift hamur) bunlar 600rr' orj.ekimpanında gelen lastikler.......(bt-012'lere göre daha iyi fakat mükemmel değil)
    Şu anda metzeler m-5 kullanıyorum, bridgestone' lere göre daha da iyi bir lastik- fiyatı da uygun. Kısacası menunum m5'lerden
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    -

deep_far, ykocabay, wolrath ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

cvp teşekkürler diablonun yanakları sert oldugu hafif bozuk yollarda sıkıntı çıkaracagını söyleniyor m5 fiyatları nette cok farklı moto lastikte 467 başka yerde 680 bi yanlışlık var ama anlamadım m5 fiyatına dagru düürüst nereden bakacaz m5 çeşitlerimi var yoksa saygılar
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hocam aynı marka-model lastiğin fiyatları hamurun tazeliğine göre değişiklik gösterebilir,alırken mutlaka üretim tarihine bakın ziraa bayat hamur lastikler verdiğiniz paranın karşılığını vermez.Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

eveeet 6 ay lık gibi bir süre kullanacağım egzoz orjinal yoshimura trs Alkın abiye teşekkürlerimi iletiyorum

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    omer311, orhanyor ve ykocabay bunu beğendiler.

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    [QUOTE=omer311;3128811]cvp teşekkürler diablonun yanakları sert oldugu hafif bozuk yollarda sıkıntı çıkaracagını söyleniyor m5 fiyatları nette cok farklı moto lastikte 467 başka yerde 680 bi yanlışlık var ama anlamadım m5 fiyatına dagru düürüst nereden bakacaz m5 çeşitlerimi var yoksa saygılar[/QUOTE

Gursus un dediği gibi, üretim tarihi eski olanlar ucuz oluyor.
    Bayat lastik zor ısınıyor, tutunamıyor yola. Ben seviyorum ayrı konu ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

[QUOTE=gursus;3128833]hocam aynı marka-model lastiğin fiyatları hamurun tazeliğine göre değişiklik gösterebilir,alırken mutlaka üretim tarihine bakın ziraa bayat hamur lastikler verdiğiniz paranın karşılığını vermez.Selamlar.

eveeet 6 ay lık gibi bir süre kullanacağım egzoz orjinal yoshimura trs Alkın abiye teşekkürlerimi iletiyorum

Güle güle kullan 6 ay, çok yakışıyor bu ses F e.

Uploaded with ImageShack.us
    gursus ve ykocabay bunu beğendiler.
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sesi şuan için beni tatmin etti önceki egzoz çok sesli idi bunda rölantide fazla ses olmaması benim için sevindirici ve de egzoz un işçiliği çok iyi ara boru özellikle bağlantısı çok hoşuma gitti orjinal egzozda ki gibi orta sehpa nın egzoz a dayandığı yerde lastik takoz olması çok hoşuma gitti aslında ben f e kısa tüpleri daha çok yakıştırıyorum fakat f için üretilmiş yok.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı omer311 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cvp teşekkürler diablonun yanakları sert oldugu hafif bozuk yollarda sıkıntı çıkaracagını söyleniyor m5 fiyatları nette cok farklı moto lastikte 467 başka yerde 680 bi yanlışlık var ama anlamadım m5 fiyatına dagru düürüst nereden bakacaz m5 çeşitlerimi var yoksa saygılar
    Sayın abim ben bisan ayında ''motolastik.com''dan ön-arka 750'ye almıştım artı kargo ücreti....en-uygun fiyata onlar veriyorlardı.... m5 iyidir çabuk ısınıyor....yol tutuşta istikrarlı....tavsiye okunur...
    omer311 ve orhanyor bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

dyavol kardeş benim ustam diablonun 1100 tl oldugunu m5 770+lastik takım üçreti ile 2013 lastik takalım dedi ona uyuyorum .belki birdahaki sefere diablo zaten motor 280 anca yapıyo m5 yeter kanatinde olup siparişi verdim yarın takacaz inşaallah.not:2013 zor bulunuyormuş şu anda doğrumu acaba....herkese teşekkürler

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    dyavol kardeş benim ustam diablonun 1100 tl oldugunu m5 770+lastik takım üçreti ile 2013 lastik takalım dedi ona uyuyorum .belki birdahaki sefere diablo zaten motor 280 anca yapıyo m5 yeter kanatinde olup siparişi verdim yarın takacaz inşaallah.not:2013 zor bulunuyormuş şu anda doğrumu acaba....herkese teşekkürler
    Abim m5 iyidir.........280 çok iyi bir rakam., benim arı 251 'de takılıyo kalıyo...Not diablo rosso çorsa ^^ERGÜR motor''da 930'du yanlış hatırlamıyorsam.....Ayrıca bence(şahsi fikrim) kalite lastik top speed'te değil de daha ziyade viraj'da ve ilk 10-15 km(lastik ısınıncaya kadar) çabuk çalışma ısısına ulaşması bellı eder, ki bunlar ikisi de m5 (interact)' ta mevcut........... Sanki biraz REKLAM' gibi oldu, şaka bi tarafa pişman olmazsın. Taktırıp- kullanınca yorumlarını beklerim sevgili abi'm
    omer311 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Merhaba arkadaşlar Adana ve çevresinden 600f arıyorum satan varsa ilk burda ki arkadaşların motorlarına bakmak daha iyi olur

lastik almamın sebebi ise 240 ile yokuş yukarı çift kişi ile virajda arka teker hafif hafif yanlamaya başladı gazı hafifce azalttım fakat çizgim degiştigi için bu seferde yol çizgisinin üzerie geldim bide orada yanladı ustama sordum ben böle bi lastik hiç duymadım dedi internette araştırdım bende bulamadım 2012 metzeller starradial die bi lastik aldıgımda üzerindeydi lan dedim biz neyin üzerinde gidiyomuşuz ama bir yanlıyo süper neyse m5 nerede salacak bakalım saldıramam bu tekeri yemeden ama kullandıkça defalarca yapılan yorumlara amatörce bi yorumda ben yaparım nede olsa 600 f ne kadar zorlayabilecemki

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

lastik metzeller rennsportmuş yawwww

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    lastik almamın sebebi ise 240 ile yokuş yukarı çift kişi ile virajda arka teker hafif hafif yanlamaya başladı gazı hafifce azalttım fakat çizgim degiştigi için bu seferde yol çizgisinin üzerie geldim bide orada yanladı ustama sordum ben böle bi lastik hiç duymadım dedi internette araştırdım bende bulamadım 2012 metzeller starradial die bi lastik aldıgımda üzerindeydi lan dedim biz neyin üzerinde gidiyomuşuz ama bir yanlıyo süper neyse m5 nerede salacak bakalım saldıramam bu tekeri yemeden ama kullandıkça defalarca yapılan yorumlara amatörce bi yorumda ben yaparım nede olsa 600 f ne kadar zorlayabilecemki

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

lastik metzeller rennsportmuş yawwww
    Abi yanlamak istiyosan m5 yanlış tercih olur benim eski motora( 06 gsxr 1000) parasızlıktan sıfır ^^maxxis^^ takmıştım, evlere Şenlik'ti...1-2-3-4 hep patinaj; 2 arkadaşımda 06 cbr600f vardı 0'dan-240'a kadar bana boy boy fark açıyorlardı. yol tutş 0'dı. beton tadında bişey'di. 8.000 km gibi bişey yapmıştım ortası bile hala sıfır gibi duruyodu...
    omer311 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Untamed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Honda CBR600F
    Arkadaşlar herkese selamlar spor motorlara giriş olarak bir 600f alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Yalnız kafama takılan bir iki sorum var. Şu an 600f ve F sport arasında kalmış bulunmaktayım. 24000 km de (ne kadar doğru bilemiyorum ama arada tanıdıklar var) 2002 model bir F Sport ve 2006 model temiz 41000 de normal bir F var seçeneklerim olarak F Sport yaklasık 1000-1500 Tl daha ucuz ama lastik ihtiyacı var. Durumumu açıkladıktan sonra size yöneltmek istediğim sorular şunlardır:

-Görünüş haricinde F Sportun ne gibi farkları vardır? Kullanım,konfor(özellikle konfor), artçının rahatlığı vb.
    -Elimden çıkarmak istediğimde(ki bunu pek düşünmüyorum ama hadi öyle olacak diyelim) hangisi daha avantajlı olur?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kendınızı gectım de artcı ıle 240... yapmayın arkadaslar ya :(

*

m5 super lastiktir.ben m3 ten bıle memnunum ki m5 istesen de sarmaz cogu yerde.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Untamed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar spor motorlara giriş olarak bir 600f alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Yalnız kafama takılan bir iki sorum var. Şu an 600f ve F sport arasında kalmış bulunmaktayım. 24000 km de (ne kadar doğru bilemiyorum ama arada tanıdıklar var) 2002 model bir F Sport ve 2006 model temiz 41000 de normal bir F var seçeneklerim olarak F Sport yaklasık 1000-1500 Tl daha ucuz ama lastik ihtiyacı var. Durumumu açıkladıktan sonra size yöneltmek istediğim sorular şunlardır:

-Görünüş haricinde F Sportun ne gibi farkları vardır? Kullanım,konfor(özellikle konfor), artçının rahatlığı vb.
    -Elimden çıkarmak istediğimde(ki bunu pek düşünmüyorum ama hadi öyle olacak diyelim) hangisi daha avantajlı olur?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    f sport' ön-çatal damper ayarlı(ön-yükleme)+ orta sehpa yok+sele 2 parça+arka stop dizaynı farklı,
    22nci sorunun cevabı zaten belli temiz ve modelli olan hangisi ise daha rahat satılır..........
    The Power of The Dreams.

220 idi yanlış yazmışım

Motosikleti
    -
    En sonun mevcut tüm aksesuarlarımı taktırabildim arkadaşlar . Herşey üstündeyken sizler için fotoğraf çekmeyide ihmal etmedim elbette .

Öncelikle komple neler yaptığımıza bir bakalım;

1_ Puig cam.
    2_ Rizoma elcik.
    3_ Rizoma Topuzlar.
    4_ Rizoma Manetler.
    5_ Puntotech koruma takozu.
    6_ Orijinal jant şeriti.
    7_ Orijinal mono kapak.
    8_ Orijinal çamurluk.
    9_ Orijinal karter koruma.
    10_Orjinal tank pad
    11_Led stop lambası.
    12_ Two brothers M2 shorty karbon egzoz.
    13_ K&N hava filtesi.
    14_Gömme ön sinyaller.

Şimdi resimler.

İlerleyen zamanlarda daha güzel resimler ve videolar ile paylaşım yapacağım

Saygılarımla.
    pistolpitt, wolrath, gursus ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler