Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah tamer...ALLAH herkeze gönlündekini versin....

dreamdark @Temel yeni makinan hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
    Bizim motorlar ikiz oldu desene.

saolasın emre şimsi sıra kuyruğu senin yaptığın gibi yapmaya geldi...
    Kolay gelsin, yardım lazım olursa haber ver.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin, yardım lazım olursa haber ver.
    tamam saolasın...illaki takıldığım yer olacak ozaman ilk arıcam adres sen olucaksın.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmini cinsini bilmiyorum ama sıvı halinde bir yapıştırıcı ile yapıştırdıktan sonra kendi spreyini sıkıyorlar. Sıvıda spreyde aynı firmanın, beraber satılıyor.

Çoğu motosiklet tamircisinde vardır ondan. Sen özellikle böyle yapan birisine git.
    Sıvı sprey ile yapıştırmak güzel ama sağlam olurmu acaba ayrıca boyamak gerekecek sanırım araitırayım ben sonucu tekrar yazarım Teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:31 ----------

Alıntı Dj.MiÇo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makına cidden çok sıkı allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsın bu arada..araya sıkıştırayım bende allahın izniyle bir aksilik olmazsa yarın sabah kırmızı gri 600f mi alıcam noter satışı için pazartesiyi bekledım halada beklıyorum ama halada gelmek bilmiyo gelirmi acaba ))
    Sanrım şu saatlerde almışsındır motorunu hayırlı olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

Oooo birkaç gün giremedim, topic almış başını yürümüş.

Yeni gelen 600F sevdalısı arkadaşlara tekrar selamlar.

Temel yeni makinan hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.
    Bizim motorlar ikiz oldu desene.

Online kullanma kılavuzu yok bildiğim kadarıyla malesef, olan arkadaşlardan fotokopi çekilebilir belki?

Saati ayarlamak için düğmelerin ikisine birden basıyorsun ve saat yanıp sönmeye başlıyor. Yanılmıyorsam üstteki düğmeye bastıkça saat ilerliyordu, saat kısmıyla işin bittiği zaman diğer düğmeye basıp dakikayı aynı şekilde ayarlıyorsun ve işin bittiğinde tekrar diğer düğmeye bastığında yanıp sönme sona ererek saat ayarlanmış oluyor.

Selam Bora, bu makinalarda triger kayışı yok, onun yerine egzantrik zinciri var. Bildiğim kadarıyla 26,000 km'deki bakımda sübap ayarı yapılırken kontrol edilmesi gerekiyor.

Gökhan'cım ben Pazar günü çalışıyorum maalesef, bu nedenle kendi adıma katılamayacağımı üzülerek bildirmek isterim.

18 yaşında çok genç bir arkadaşımız, umarım bazı şeyleri öğrenip bilinçlenir ileride.

Gürsel abi makina gayet diri duruyor maşallah.
    Sen de abes durmamışsın üzerinde merak etme.
    Gidon değişimini hiç duymadım ama, kütükleri çatala bağlantı noktalarından birkaç cm. yükseltmek mümkün bildiğim kadarıyla.

Aradığın performanssa eğer, zaten Fazer ile karşılaştırdığında 600F daha güçlü, performanslı ve keyifli bir makinadır.
    Fazer'dan 11 HP güçlü ve 13 kg. daha hafif, ayrıca daha dengeli, frenajı daha iyi, gaz kolu daha pürüzsüzdür.
    Pişman olmazsın hatta bugüne kadar neden beklemişim dersin.

Aynen katılıyorum söylediğine, bilimsel olarak da araştırıldığında, kırmızı araçların kaza oranı istatistiği daha yüksek.

Maltepe'de grenaj-boya ustası Erkan Usta vardır, özelden telefonunu verebilirim istersen.

Az kalmış, gelir artık.
    Hayırlı olsun şimdiden.
    Kullanma kılavuzunu fotokopi çektirebilecek yada benim alıp fotokopi çekebileceğim bir arkadaş varmı? çok güzel olur walla...

Dostum sana zahmet Maltepedeki Erkan ustanın teli gönderebilirsen çok iyi olur.Şimdiden teşekkürler...
    Saygılarımla...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Msj attım sana.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Msj attım sana.
    Çok hızlı ve mükemmelsin teşekkür ederim...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    eğer istersen bende kullanma klavuzu var bakırköyde oturuyorum gelirsin biyerde fotokopi çektirebiliriz.

kemalk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ECEM&honda cbr600 f
    Bende de kullanma klavuzu var.Atalar da oturuyorum.İstersen bende verebilirim.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı bguclu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer istersen bende kullanma klavuzu var bakırköyde oturuyorum gelirsin biyerde fotokopi çektirebiliriz.
    Alıntı kemalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de kullanma klavuzu var.Atalar da oturuyorum.İstersen bende verebilirim.
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Uygun bir zaman ayarlayabilirsek rahatsız etmek isterim sizleri...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıvı sprey ile yapıştırmak güzel ama sağlam olurmu acaba ayrıca boyamak gerekecek sanırım araitırayım ben sonucu tekrar yazarım Teşekkür ederim.[COLOR="Silver"]
    Bende GT250R varken ön çamurluğun ön kısmı 4-5 cm kadar kırıldı ve bahsettiğim sıvı yapıştırıcı ve spreyi ile yapıştırdık. (düşün, 4-5 cm'in başka hiçbir yerle bağlantısı yok. onu tek tutan şey yapıştırıcı)

Yapıştırdıktan sonra biraz yamuk olduğunu fark ettim, tekrar yapıştırmak için çıkarmaya çalıştım ama imkansız. Birkaç saat sonra 170 km hızda hiçbir sorun olmadı.

Bugünde aynı yapıştırıcı, bir abimizin arabasının sağ dikiz aynası yapıştırdık. Eskisinden daha sağlam oldu...

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    eğer bu cevabı bana yazdıysan yazdıklarım sana....

bir kere ben senin kardeşin değil düzgün hitap et....sonra ben 1000cc rr cart curt süremem yapamam demedim istediğim rahatlığı bulamadım dedim.....
    sen istersen git kumda oyna oradada prof ol beni hiç ilgilendirmiyor....

ben bu makineden zevk alarak bindiğimi belirtmemk istedim...senin ne yaptığın ne ettiğin beni hiç ilgilendirmez...
    eger bu cevabı Okan35'in yazdıgına karşılık yazdıysan bu cevabım sana,

kendinden yaşça küçük insanlar senden daha kabiliyetli daha becerikli olabilir. bunda gocunacak bir şey yok. ama sen gocunmuşsun ki kumda oyna gibi küçük düşürmeye yönelik kelimeler kullanmışsın.
    kendinden küçüklere akıl vermeden, nasihat etmeden önce kendine bak.

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger bu cevabı Okan35'in yazdıgına karşılık yazdıysan bu cevabım sana,

kendinden yaşça küçük insanlar senden daha kabiliyetli daha becerikli olabilir. bunda gocunacak bir şey yok. ama sen gocunmuşsun ki kumda oyna gibi küçük düşürmeye yönelik kelimeler kullanmışsın.
    kendinden küçüklere akıl vermeden, nasihat etmeden önce kendine bak.
    senin nerene ne oldu onuda anlayamadım...
    ben kimseye beceriksiz felan demedim yazıları okuyabilme kabiliyetin var ama anlamada biraz sorunun var heralde senin biraz......

seninle uğraşamicam....

bu arada ben kendimle barışık biriyim her sabah aynada kendime bakarım..ama kendimi övmem........bu radaki dğer arkadaşlardanda verdiğim rahatsızlık tan dolayı özür dilerim......

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    senin nerene ne oldu onuda anlayamadım...
    ben kimseye beceriksiz felan demedim yazıları okuyabilme kabiliyetin var ama anlamada biraz sorunun var heralde senin biraz......

seninle uğraşamicam....

bu arada ben kendimle barışık biriyim her sabah aynada kendime bakarım..ama kendimi övmem........bu radaki dğer arkadaşlardanda verdiğim rahatsızlık tan dolayı özür dilerim......
    Yok be abim. Rahatsızlığı veren sen değilsin, taşı atar kaçarlar bilirsin.

Biz konumuza geri dönelim. Plakalık işine ne zaman giriyorsun? Resimleri bekliyoruz

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TEMEL abi gönder bana eleğe çevireyim ufaklığı sen zahmet etme... :D
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    cbr 600 f
    oo bakmayalı burda işler kızışmış

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Bende GT250R varken ön çamurluğun ön kısmı 4-5 cm kadar kırıldı ve bahsettiğim sıvı yapıştırıcı ve spreyi ile yapıştırdık. (düşün, 4-5 cm'in başka hiçbir yerle bağlantısı yok. onu tek tutan şey yapıştırıcı)

Yapıştırdıktan sonra biraz yamuk olduğunu fark ettim, tekrar yapıştırmak için çıkarmaya çalıştım ama imkansız. Birkaç saat sonra 170 km hızda hiçbir sorun olmadı.

Bugünde aynı yapıştırıcı, bir abimizin arabasının sağ dikiz aynası yapıştırdık. Eskisinden daha sağlam oldu...
    Ozaman çok güzel bir yapıştırıcı bu yaww ben bu yapıştırcıyı nereden bulurum sizce arkadaşlar.

Arkadaşlar ayrıca bana birde sele kilidi lazım. Bu tür malzemeleri temin edebileceğim bir mağza varmı İstanbulda...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozaman çok güzel bir yapıştırıcı bu yaww ben bu yapıştırcıyı nereden bulurum sizce arkadaşlar.

Ayrıca forumda aramadım fakat bilirsiniz belki plaka çok kötü durumda yamulmuş yenisini nereden yaptırabilirim, fiyatı çok yüksekmidir yani eskisini düzeltmekmi yoksa yeni yaptırmakmı uygun olur sizce...
    Arkadaşıma yapıştırıcının ismini sordum fakat yapıştırıcı dükkandaymış. İstersen yarın ismini burdan mesaj olarak atabilirim sana.

Plaka konusuna gelince;

*Boş vaktin çoksa, sabırlı biri isen... Gidip Trafik Bölge Müdürlüğü'nden yenisi ile değiştirebilirsin (işlemleri tam olarak bilmiyorum ama birkaç gün süreceği ve seni süründüreceği kesin)

*Paran çoksa, sabırsız biri isen... Trafik müşavirliği bürosuna ver onlar ilgilensin. (1 günde çıkacağına eminim)

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    arkadaşlar herkese selamlar...
    size bişey sormak istiyorum,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-bakimli/detay

bu linkteki motor 2005 midir 2006 mıdır,( ben 2006'ların kırmızı+gri+siyah renklisinin olmadığını biliyodum, o yüzden soruyorum...

Motosikleti
    2006 Honda CBF 1000
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu linkteki motor 2005 midir 2006 mıdır,( ben 2006'ların kırmızı+gri+siyah renklisinin olmadığını biliyodum, o yüzden soruyorum...
    Benim 2005 CBR 600F'in renk olarak aynısı..2005 üretim, 2006 trafiğe çıkışlı olabilir belki..

Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet bu motora bende takılmıştım....

bu renkler04 ve 05 arası var 06 da siyah kırmızı zaten...

trafiğe çıkışı 2006 dır ....

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşıma yapıştırıcının ismini sordum fakat yapıştırıcı dükkandaymış. İstersen yarın ismini burdan mesaj olarak atabilirim sana.

Plaka konusuna gelince;

*Boş vaktin çoksa, sabırlı biri isen... Gidip Trafik Bölge Müdürlüğü'nden yenisi ile değiştirebilirsin (işlemleri tam olarak bilmiyorum ama birkaç gün süreceği ve seni süründüreceği kesin)

*Paran çoksa, sabırsız biri isen... Trafik müşavirliği bürosuna ver onlar ilgilensin. (1 günde çıkacağına eminim)
    Zahmet olmazsa yapıştırıcının markasını yazabilirseniz çok sevinirim.

Plaka söylediğiniz gibi Trafik müşavirliği bürosuna verdim hallediyorlar.

Ayrıca motorumuz ile ilgili yedek parça vb. mlazemleri satan motor mağzası İstanbul Anadolu-Avrupa yakasında bildiğiniz önerdiğiniz biryer varmıdır.
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler